Seminaras apie bioenergetiką

Energetinė praktika: Sąmonės kelionės laiku

Tolimesni užsiėmimai planuojami 2019m.


Registracijai ir informacijai apie renginio vietą bei valandą – paspauskite ant miesto nuorodos.

wave

Renginio turinys

Energetinė praktika, plečianti sąmonės galimybes, padedanti susijungti su platesniu savo Sąmonės aspektu. Ji yra panaši į regresinę meditaciją, kurios metu keliaujame savo praeitų gyvenimų prisiminimais. Bet šioje praktikoje mes žvelgiame kiek platesniu kampu – matome ne vien tik savo asmeninius karminius ryšius, bet ir savo giminės, ir dar plačiau. Kiekvienas užsiėmimas yra skirtas pasinerti į tam tikrą laiko periodą, sekame paskui giją, kuri mus ves ten, kas tuo metu buvo aktualu mūsų sąmonei, ką veikė mūsų tėvai ar protėviai, kitos giminingos sielos, ar kokie dvasiniai vyksmai mūsų sielai buvo aktualūs tuo metu apskritai.

Mūsų dvasinė Sąmonė yra kur kas platesnė nei mes galėtume pagalvoti. Ji yra susijusi su daugeliu gyvenimų, su daugybe kadaise pažinotų ar sutiktų žmonių, ir kas dar įdomiau – tam tikri Jos aspektai vienu metu egzistuoja skirtinguose laikmečiuose. Tai yra mes paprastai laiką suvokiame kaip linijinį, kaip tam tikrą įvykių seką, tačiau mūsų sielai praeitis, dabartis ir ateitis vyksta tarsi vienu metu. Tai sunku paaiškinti žodžiais, nes mūsų protai pripratę prie nuoseklaus laiko interpretavimo – taip ribotam fiziniam kūnui ir protui kur kas lengviau mokytis Žemėje.

Praktiką pradėsime nuo čakrų balansavimo meditacijos, po to lydimi šamaninio būgnų garsų ir energetinio vedimo panirsime į gilią sąmonės būseną. Joje tęsime kelionę lydimi energetinio srauto ir padedančių energijų. Po jos seks laikas savirefleksijai ir patirties apmastymui, pabuvimui su patirtimis.

Ši praktika yra visiškai saugi, užsiėmimo metu padedant runoms bus kuriamas stiprus saugantis ir vedantis energetinis srautas, dalyvius prižiūrės patyręs bioenergetikas.

 • Ji veikia kaip terapija savęs pažinime ir transformavime
 • Giliai atpalaiduoja ir gali suteikti įdomių įžvalgų apmąstymams
 • Stiprina ryšį tarp žmogiškos sąmonės ir tarp plataus Sielos Sąmoningumo
 • Padeda ugdyti energijų jutimą ir kitus gebėjimus

Sąmonės kelionės metu yra kuriamas energetinis laukas (toks, kaip kad būna šeimos konsteliacijų užsiėmimuose, jeigu teko dalyvauti), kur sustiprėja taip pat ir mūsų pačių ryšys su protėviais – tad galimos papildomos įžvalgos iš šio ryšio.

Užsiėmimą vesiu aš – Vygandas Šimkus, bioenergetikas, besidomintis šamaninėmis tradicijomis, Šiaurės tradicijos runų meistras ir Taro specialistas; bioenergetikos, runų ir Taro mokytojas.

Užsiėmimo trukmė – 1.5 val.

Būtina išankstinė registracija, žinute 8 678 10800 , FB paskyroje ar el. paštu vygandas@bioenergetikas.lt

wave

 

 

Mielai visus kviečiu, iki šilto susitikimo!

 

 • Jei dar kada nors koks gyvenimo klausimas stovint kryžkelėje plėšys pusiau ir norėsis bent dalele sužinoti kaip būtų vieno ar kito pasirinkimo atveju, kai norėsis nurimti viduje, vėl prašysiu būtent Vygando Šimkaus pagalbos. Žmogaus, kuris puikiai supranta kas tave neramina, kaip tu jautiesi netgi, jei tuo metu tai apsakyti negali normaliai sudėlioti sakinių… Žmogaus, su kuriuo pokalbis bet kokiomis temomis, laikas praleistas kartu ,,pakrauna” taip stipriai… 
  Rekomendavau, rekomenduoju ir rekomenduosiu!

  Sandra S. 

 • Atrodo žmogus pažįsti save, žinai ko nori ir ka turi daryti savo gyvenime, bet… Lyg kažkas trukdo…Kažkas stringa…Lyg ir viska turi, bet viduje tuštuma…Lyg ir turėtum džiaugtis ir mėgautis, bet to nedarai…
  Šis šiltas ir ramus žmogus atvers Jums akis ir parodys kelia į vidinę ir dvasinę ramybę, supažindins Jus su pačiu savimi, kad ir kaip tai keistai beskambėtu.
  Mano atveju, galvoje buvo pabirusios puzlės detalės, kuriu niekaip pati nesugebėjau surinkti. Vygandas sudėliojo ta puzlę taip lengvai ir greitai, kad atrodo, akivaizdu, kaip aš pati nesusiprotėjau!
  Beja, nedaugžodžiauja ir nepilsto iš tuščio į kiaura.
  Esu be galo dėkinga. Rekomenduoju.

  Daiva G.

 • Ačiū, už nepaprastą kelionę į save, už tikslingą vedimą ir minčių išgryninimą. Už buvimą čia ir dabar, už ramybę ir vidinį džiaugsmą.

  Karolina Š.

 • Malonu, kad yra tokių šviesių Žmonių, kaip Vygandas!

  Galina P.

 • Atrodo, atradau kažką “tokio”..! Daugiau žodžių nerandu, kaip apibūdinti. Tokie įspūdžiai po pirmos konsultacijos. Lauksiu tolimesnių konsultacijų.

  Jurga D.

foto 1

Sertifikatai

 • Bioenergetikos sertifikatas,
 • Šiaurės tradicijos runų meistro sertifikatas,
 • Reiki energetinio gydymo sertifikatas,
 • Australijos Brigit Esselmont Taro mokykla,
 • Sociologija ir psichologija, VDU.