Lila – gyvenimą keičiantis žaidimas


Informacijai apie renginio vietą bei valandą – paspauskite ant miesto ir datos nuorodos.

Registracija

Telefonu 8 678 10800 (skambučiu arba žinute), arba Facebook paskyroje ar el. paštu vygandas@bioenergetikas.lt

Lila – tai daugiau nei žaidimas, tai intensyvus energetinis procesas. Jo metu žaidėjas yra vedamas per energetines būsenas, kurios padeda įgyti raktus sunkiausioms problemoms spręsti, rasti išeitis iš didžiausių strigimų gyvenime ir tiesiog giliai pažinti save. Nes Lilos žaidimas yra didesnio savęs pažinimo žaidimo mikrokosmosas. Žaidimas sukurtas jogų prieš kelis tūkstančius metų Indijoje.

Kaip jaučiantysis, bioenergetikas prižiūriu šį gilų kiekvieno dalyvio asmeninį procesą. Atėjus žiniai iš dalyvio sielos Gidų, juos galiu perduoti.

Taip pat noriu atkreipti dėmesį, kad ši praktika išjudina energetinius blokus, tad tampa lengviau eiti dvasinio sąmoningumo keliu, priimti Reiki gydymą, mokytis naujų dalykų ir kt.

Po žaidimo, patirtis išsiskleidinėja ir vyksta transformacijos dar apie metus laiko.
Tai saugi erdvė pokyčiams, gerbiame kiekvieno dalyvio asmeninius patyrimus, išlaikome privatumą.

Skaityti plačiau – Kaip vyksta žaidimas >

Dalyvavimo kaina60 eur. (Nuo gruodžio mėn. 70 Eur)
Užsiėmimo trukmė – iki 6-7 val. (kiekvienam dalyviui skirtingai – žaidimas vyks tol, kol žaidėjas pabaigs žaidimą!)

Užsiėmimas vyksta jaukioje apie 5-8 žmonių grupėje, būtina išankstinė registracija, telefonu 8 678 10800 (skambučiu arba žinute), arba FB paskyroje ar el. paštu vygandas@bioenergetikas.lt

 • AR REIKIA IŠ ANKSTO PASIRUOŠTI?
  Jeigu jau pasiryžote dalyvauti – tiesiog ateikite, o kitus pasiruošimo darbus palikite Visatai.

 • KĄ REIKTŲ SU SAVIMI TURĖTI
  Su savimi turėkite priemones užrašams ir ką nors užkąsti, jeigu ilgiau užtruktumėte.

 • KAS GALI DALYVAUTI
  Dalyvauti gali visi žmonės, netgi jeigu prieš tai neturėjo jokios praktikos. Svarbiausias kriterijus nuspręsti ar tai man – vidinė trauka.

kviečiu pasiryžusius atradimams!

Vygandas Šimkus


APIE MANE

Esu Vygandas Šimkus, bioenergetikas, runų, bioenergetikos ir Taro mokytojas, Lilos vedėjas, dirbantis su karminiais ryšiais ir sielos misijomis, giliais sunkių emocijų paleidimais. Mano jutimuose, konsultacijose, užsiėmimuose sprendimus su žmonėmis randame, gydymus atliekame būtent šio ryšio su dvasiniais mokytojais dėka.

wave

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dalyvių atsiliepimai

 

8 valandos programų keitimo, transformacijų, savęs pažinimo, gydymo, suvokimų! Wow! Smegenys sprogsta, viskas kas sena ir atgyventa tiesiog sudegė. Ačiū už nuostabų vedimą Lila žaidime.   – Patricija 

Kai atėjau į Lilą, žinojau, kad išbandysiu kažką naujo, bet tikrai nesitikėjau patirti tokių stiprių pojūčių.. Atsidūriau, kaip kitoje dimensijoje, o išėjusi jaučiausi, lyg kažkas labai svarbaus ir teigiamo nutiko mano gyvenime. Ačiū Vygandui už tokią nuostabią galimybę!!!    – Gabija 

Stipru, neįtikėtinai stipru! Taip giliai ir taip ilgai savyje kapstytis dar niekada iki Lilos neteko! Smagiausia, kad gauni atsakymus, telieka veikti.   – Ingrida 

Dėkui 😉 buvo nuostabu.   – Jovita 

Žaidimas kurio metu atsiveria kas buvo nematoma, sprendžiasi klausimai/problemos, tiesiasi nauji keliai. Buvau sužavėta kiek stipriai žaidimo metu gryninasi situacija. Rekomenduoju, labai naudinga.   – Rasa 

Nepakartojamas jausmas, labai ačiū.   – Saulius 

Kas nežaidėt ir dėl kažko abejojat – būtinai nueikit 😉 Jausmas nerealus! 😇   – Inga 

Labai rekomenduoju šį  savęs pažinimo žaidimą tiems, kuriuos kankina ilgalaikiai neišspręsti klausimai, jei vidus kalba per tyliai, kad pavyktų aiškiai suvokti, kokiu keliu būtent tam žmogui reikia eiti arba jei labai kruopščiai kažkas nuo savęs yra slepiama. Procesas vyksta nuo pat įžengimo pro duris. Visa žaidėjų grupė susirenka ne be reikalo – kiekvienas asmuo yra kažkaip susijęs su tavo situacija. Man kaskart esminiai lūžiai vyko per pertraukėles, kažką išgirsti, kažką supranti, atsakymai ateina savaime – paprasčiausiai šnekučiuojantis prie arbatos puodelio ar dar giliau panirus į save kai jau protas perdega nuo minčių ir nusprendžia atsipalaiduoti ir pasitikėti <...> dar kartą aiškiai išgirdau, ką Visata man nori pasakyti. Vygandas visą žaidimą veda nuosekliai ir giliai, jo komentarai buvo labai taiklūs, o tai yra labai svarbu, norint prieiti prie teisingų minčių, kurios išveda iš užstrigimų. Esu dėkinga už tai.    – Rasa 

Stipru. Labai dėkoju Vygandui ir visai grupelei žmonių, dalyvavusių žaidime, tai buvo naujas potyris, kuris padėjo suvokti, jog pokyčiai gyvenime vyksta tikslingai ir kryptingai, padėjo suprasti ir giliau pažinti patį save. Ačiū!    – Marius

Tą dieną, po žaidimo, jaučiausi atgavusi seniai pamestą ryšio su Siela jausmą, tokį pojūtį, kad “siela šoka”…
Po keleto dienų prasidėjo visokie “atkritinėjimai”, bet dabar tuoj apsižiūriu, kur aš čia randuosi “Lilos lauke” ir kokiu keliu man iš to išeiti. Gyvenime, kur “žaidimo lenta” yra didelė, priežastingumo ryšiai mūsų akims nėra taip lengvai aprėpiami. Čia, keliuose kvadratiniuose žaidimo metruose, kur erdvė ir laikas koncentruoti, ryšys tarp tavo pasirinkimų ir jų pasekmių yra akivaizdus…
Šitam lauke gali matyti visas savo kilpas, kuriomis vaikštai gyvenime.
Šitas laukas nepalieka tau bergždžios vilties, kad kažkur save “biški” išduodamas, gali prasibrauti iki tave tenkinančio rezultato.
Čia nėra neapšviestos erdvės, kur galėtum nuslėpti kažkokią “nepatogią” ar “negražią” tiesą. Nėra jokių “tamsių kambariukų”, kur galėtum dalį savęs paslėpti ir taip pratūnoti iki žaidimo pabaigos, tikintis tada jau “viską apmąstyti, praanalizuoti ir tuomet jau su tuo susitvarkyti”.
Ne, viskas vyksta ČIA ir DABAR!
Transformacija turi įvykti DABAR. Tau net neleis baigti žaidimo, jei vaikščiosi įprastiniais aplinkkeliais!
🙂
Įvairių traumų, gynybų, sąlygotumų pasekoje mes turime tam tikrą “tvarkymosi su gyvenimu” būdą. Ir kol tavęs iš to įprasto modelio kas nors neištraukia, net negali pamatyti, koks jis neefektyvus. Kol nepatiri kitokios savo tapatybės, tol net nesuabejoji, kad toji įprastinė ir esi “tu”.
Bet kol Gyvenimui pateikinėji neautentišką savo tapatybę, tol tai, ką iš jo gauni, tavęs irgi netenkina… Jeigu nori tenkinančių mainų su Gyvenimu, pats turi būti “tikra moneta”.
Lilos laukas ir moko, kaip per teisingus pasirinkimus savo viduje sugrįžti į tikrąją savo vibraciją, tapti autentiška savęs, kaip žaidėjo, versija. KAD PARTIJA SU GYVENIMU BŪTŲ WIN – WIN. Nes “mažojo” žaidimo baigiamasis langelis yra tik vartai į “Didžiąją Žaidimo Lentą”….    – Vilma
 

Lila5b
Lila3

Sertifikatai

 • Bioenergetikos sertifikatas,
 • Inicijuotasis Lila vedėjas, mokytojas Omkar
 • Šiaurės tradicijos runų meistro sertifikatas,
 • Reiki energetinio gydymo sertifikatas,
 • Australijos Brigit Esselmont Taro mokykla,
 • Sociologija ir psichologija, VDU.

 

Kaip vyksta žaidimas?

Lila yra žaidimas, kuris žaidžiamas dideliame lauke, patiestame visame erdvės plote, susidedančiame iš 72 laukelių. Šis laukas tai viso mūsų gyvenimo atspindys. Kiekvienas laukelis tai būsena, šiomis būsenomis mes iš tikrųjų save kaip sielos patiriame fiziniame gyvenime. Ir ta kelionės dalis atsispindės Lila žaidime. Tai, kaip Jūs praeinate iššūkius, ar galbūt kaip stringate – taip pat matysite. Tai Jums suteiks realios įžvalgos, praktinės naudos priimant svarbius sprendimus gyvenime, ar dairantis išeities, kitokio galimo posūkio kampo. Kiekvienas laukelis ne tik suteikia protui išsamios informacijos kaip kas vyksta realiai gyvenime, bet ir įgalina paleisti senus įsišakinijusius įsitikinimus, neleidžiančius pačiam žmogui tobulėti. Tai vyksta intensyvaus energetinio lauko pagalba, kuris apima kiekvieną žaisti atėjusį dalyvį. Kiekvienas žaidėjas kruopščiai ir rūpestingai vedamas lauku į priekį, galimo sprendimo link. Jam parodos visos galimos sėkmės ir nesėkmės, o jam belieka rinktis, kurį kelią pasirinkti, o kurį atmesti.

Žaidėją lydi jo dvasiniai pagalbininkai, kiekvienas langelis yra paaiškinamas, paskaitoma jo reikšmė. Taip pat aš, vedantysis, turiu galimybe priimti, žinutes, patarimus ateinančius iš jo Mokytojų. Tokiais atvejais perduodu tai dalyviui. Tai yra ir galimybė užmegzti ryšį su jais – savo Dvasiniais padėjėjais.

Žaidimo metu kiekvienas dalyvis sprendžiasi ir renkasi savarankiškai, viską daro tylomis, balsu sprendimais nesidalina. Kiekvienas jo pasirinkimas juntamas energetiniame lygmenyje, todėl žaidimo energijos jį lengvai palydi į sekantį laukelį kauliuko metimu. Tik jeigu vyksta strigimas, dalyviui gali būti pasiūloma dalintis savo mintimis balsu. Jis be abejo renkasi pats ar sutikti dalintis.

Visa žaidime sukaupta patirtis saugoma žmogaus energetiniame lauke ir realiai skleidžiasi gyvenime, patirtimis, jausmais, transformacijomis dar net iki metų bėgyje.

Žaidimo lentoje eksperimentuokite, leiskite sau suklysti. Taip greičiau atrasite netikėtus sau pačiam sprendimus. Pasitikrinsite kuris kelias veda Jus į šviesą, o kuris laiko karminiuose vingiuose ir labirintuose.

Eigoje mes darome pertraukas kas dvi valandas, tad turėsite laiko ir pagalvoti ir atsikvėpti.

 

 

Apie žaidimą pasakoja mano mokytojas omkar:

Visas straipsnis publikuotas žurnale Lila, skaityti

Ar gali žaidimą Lila žaisti žmogus, kuris nesidomi dvasiniu gyvenimu, o tiesiog nori žinoti, ar tinkamą darbą dirba, ar derėtų jam vesti, ištekėti, ar nederėtų ir pan.?

Būtent tokie žmonės ir ateina į Lilą. Kurie mano, jog yra toli nuo dvasingumo, nors tai nėra tiesa. Problemos visų vienodos, t. y. santykiai, pinigai, sveikata. Žaidžiant atsiranda galimybė pakeisti savo gyvenimą. Per žaidimo langelius, ant kurių atsistojama, ateina gilesnis savęs supratimas, matymas, kaip aš veikiu, kur link judu, kaip pats sau kenkiu arba kaip galiu sau padėti. Tai labai vertinga.

Visai neseniai Lilą žaidė moteris, kuri galvojo apie savižudybę. Ji tai pasisakė tik vėliau. Žaidimo pagalba pavyko iki jos „atnešti“ reikiamą žinutę. Žmogus pats meta kauliuką, pats mato savo gyvenimą. Nėra taip, kad aš jam kažką pasakoju. Kai jis pats mato, kame gyvena, mato, kad jo judėjime nėra vystymosi, jis susimąsto.

Kartais ateina žmonės, kurie 15 metų užsiima joga, kiekvieną dieną medituoja ir jie niekaip negali pabaigti žaidimo, pasiekti visiems privalomo finalinio langelio. Jų egoizmas, puikybė tempia juos žemyn. Būtent apie tai kalba krikščionių pranašai.

Aš 4 metus praleidau Indijoje ir Himalajuose bendravau su daugeliu dvasingumo meistrų. Jų energetika dėl askezių, atsiskyrimų, jogos praktikų milžiniškai stipri. Bet jeigu žmoguje nėra meilės, jis tampa pačiu tikriausiu demonu. Kai žmonės pradeda liestis prie slaptų žinių, užsiiminėti praktikomis, kurios leidžia priartėti prie jėgos šaltinio, dažnai atsiranda tuščias pasididžiavimas ir auga puikybė – aš galiu, aš tiek pasiekiau!

Sutikau žmonių, kurie galvoja: „Aš – Dievas“. Sykį tokį sutikęs sakau: „Pasakyk, prašau, ką galvoja Dievo karvutė ant štai to lapelio?“. „Nežinau“, – sako. „Vadinasi, kol kas dar ne Dievas…“, – sakau.

Viename interviu teigėte, kad geriausia, jei Lilą veda nušvitęs žmogus. Jūs turite tokį tikslą, o galbūt jį jau pasiekėte? Ar galvojate apie nušvitimą ir to pritaikymą Liloje? Kaip jūs visa tai matote?

Yra hipotezė, kurią patvirtina žinios, gautos iš mokytojų, kad vienu metu Žemėje atsirado tarsi virusas – griaunančioji energija. Grubiai tariant, žmogus gimsta ir gauna dalį to viruso, t. y. jis gauna kokių nors neigiamų savybių. Bent mes jas laikome neigiamomis. Tarkime, jis yra godus. Kiekviename žmoguje yra ir tamsos, ir šviesos. Siela yra šviesa, ji nori mylėti, ji nori duoti, ji nori dėkoti, bet užsikrečia virusu. Ego – taip pat viruso dalis.

Jeigu žmogus randa savyje jėgų pamatyti tai ir pamažu save šviesina, jis palaipsniui pagyja, tuo pačiu padėdamas gyti visai Žemei. Mano žiniomis, nušvitęs žmogus yra ne tas, kuris yra susijungęs su Absoliutu, su Dievu. Tai žmogus, kuris susidorojo su virusu. Kai jis išsilaisvina iš tos savo tamsiosios pusės, tada jis tampa dievišku.

Ar tai – vedinės žinios?

Labai myliu Indiją ir esu susipažinęs su vedinėmis žiniomis, bet su visa pagarba šiai šaliai ir šioms žinioms, man induizmas, kaip ir bet kuri kita religija, yra naudingos valdant žmones. Kažkada galvojau, kad Vedos – nepakeičiamos, kad tai tie šventraščiai, kuriais galima remtis. Metams bėgant atėjo supratimas, kad ir Vedos nėra besąlygiškai teisingos. Man atėjo žinios, kad nėra Samsaros (žemiškų, priverstinai besikartojančių vis naujo gyvenimo atgimimų rato, nulemto karmos), kuri dabar suprantama taip, kad siela priversta vėl ir vėl įsikūnyti, kad atpirktų savo nuodėmes. Žmonėms mėginama įdiegti, kad jei nuodėmiausit, kitą gyvenimą įsikūnysite kokiose nors pragariškose planetose. Ši idėja yra primesta žmonėms, kad įkalintų sielą.

Lilos žaidimo komentaruose yra duodamos ne religinės žinios apie karmos (savo veiksmų pasekmių) dėsnius, bet mokytojų supratimas. Ir tai skiriasi. Religiniu požiūriu siela vėl ir vėl įsikūnija. Iš mokytojų, o taip pat iš Lilos koncepcijos, gauname raktinį supratimą, kad karmos niekas neatšaukė, mes neišvengiamai patiriame savo veiksmų pasekmes. Bet tai, kad mes turime viską atidirbti, yra neteisingas požiūris. Žmogus atidirbinėja iki tol, kol susivokia savo situacijoje.

Ką nors įskaudinai – gyvenimas sudarys situacijų, kai skaudės tau. Jeigu įskaudinai, supratai tai ir nuėjai atsiprašyti, vadinasi, įgijai supratimą. Kai tik žmogui dingteli mintis, kad jo poelgiai neteisingi, jam nebereikia toliau atidirbinėti karmos. Aplinkai nereikia jo toliau mokyti. Viskas vyksta dėl to, kad mes kažką suprastume. Karma sanskrito kalba reiškia veiksmą.
Taip, kaip mūsų ankstesni veiksmai sukūrė mūsų dabartį, lygiai taip pat mes kuriame savo ateitį savo dabartiniais veiksmais. Tai net ir Lilos žaidime – raktinis momentas. Gyvenime gali būti pridaręs kažin ko, bet jei dabar kuri gerus dalykus, tavo likimas neišvengiamai keičiasi. Tai – pagrindinė Lilos žinutė. Ir pagrindinis skirtumas nuo tradicinio religinio supratimo apie savo veiksmų pasekmes.

Visas straipsnis publikuotas žurnale Lila, skaityti

Lila – gyvenimą keičiantis žaidimas
Nr.5
Nr.19-1
Nr.11
Nr.20b

Dovanoti

dovanu-viz-web

 

Jeigu turite draugą, kuris apsidžiaugs gavęs dovanų pakvietimą į Lilą žaidimą, galite jam padovanoti tokią galimybę.

Gaunu klausimų ar galiu dovanoti kvietimą kitam asmeniui – taip, dovanoti galite, jeigu žinote, kad žmogus supranta sąmoningumą ir tai vertina. Kvietimą draugas galės panaudoti pusės metų bėgyje, tad turės laiko pasiruošti tinkamai.

Dovanų kupono įsigijimui

Parašykite man Facebook paskyroje ar el. paštu vygandas@bioenergetikas.lt