Nuotolinės konsultacijos ir energetinis gydymas

Energija neturi apribojimų, tad galime visiškai taip pat bendrauti ir telefonu, Viber ar Skype.

Viskas ko reikia – tai Jūsų nusiteikimo, ramios aplinkos, 1.5-2 valandos laiko ir Jūsų nuotraukos. Jeigu norėsite pasiteirauti dėl savo artimųjų – tuomet bus reikalinga ir jų nuotrauka. Dažnai tai nėra būtina, energiją jaučiu ir per Jūsų ryšį su artimu žmogumi, ypač kai kalbama apie vaikus ar sutuoktinį, tėvus. Tačiau su nuotrauka dirbti paprasčiau ir greičiau. Gimimo data nereikalinga, visa reikalinga darbui informacija ateina per pajautimą.

Tačiau turint galimybę atvykti – ypač energetinio gydymo atveju – rekomenduoju susitikimą gyvai, tuomet galėsite išgirsti gydantį Tibeto dubenų garsą, dirbti su slegiančių emocijų išlaisvinimu, Jūsų pokyčiai vyks greičiau.

wave

Nuotolinės konsultacijos metu visas procesas vyksta lygiai taip pat kaip ir gyvai. Pradedame nuo trumpo pokalbio, kurio metu aptariame pagrindinę problemą ir labiausiai rūpimus klausimus, tuomet atliekame energetinę diagnostiką runomis, Taro, esant ryšiui galime netgi biolauko ir kiekvienos čakros energiją įvertinti individualiai.

Energetinės diagnostikos metu nustatome energetinius pakitimus Jūsų biolauke, įvertiname pasąmonės energijų būklę, kurios rodo į tam tikrus vidinius blokus, apžvelgiame praeities įvykius ir trumpą kryptį ateičiai, ir kas svarbiausia – nustatome karmines užduotis (dvasines misijas), dėl kurių ir atsidūrėte dabartinėje situacijoje. Šių atsakymų dėka galime tiksliai nustatyti kodėl tai vyksta su mumis, ko karminė padėtis iš manęs prašo ir ką man daryti toliau.

Atlikęs diagnostiką, atsiunčiu per Skype/Viber dėlionę ir rezultatus aptariame toliau kartu, kaip ir įprastai. Visa konsultacija vyksta 1.5-2 valandos, nebent tai trumpas klausimas, tuomet trumpiau.

Plačiau, kaip vyksta įprasta konsultacija galite susipažinti čia

wave

Nuotolinis gydymas ir energetinis balansavimas Reiki

Labai padeda nuotolinis energetinis gydymas. Gyvai jis intensyvesnis ir jo poveikis greitesnis, o nuotolinis “įsigeria” per kiek ilgesnį laiko tarpą.

Ypač po intesyvių patyrimų ar traumų, netekčių, kai reikia greitai nusiraminti ir susibalansuoti, Reiki padeda sugrįžti į save, harmonizuotis, kad ir kuriam pasaulio kampelyje bebūtumėte.

wave

Mielai visus kviečiu, iki šilto susitikimo!

 

 • Jei dar kada nors koks gyvenimo klausimas stovint kryžkelėje plėšys pusiau ir norėsis bent dalele sužinoti kaip būtų vieno ar kito pasirinkimo atveju, kai norėsis nurimti viduje, vėl prašysiu būtent Vygando Šimkaus pagalbos. Žmogaus, kuris puikiai supranta kas tave neramina, kaip tu jautiesi netgi, jei tuo metu tai apsakyti negali normaliai sudėlioti sakinių… Žmogaus, su kuriuo pokalbis bet kokiomis temomis, laikas praleistas kartu ,,pakrauna” taip stipriai… 
  Rekomendavau, rekomenduoju ir rekomenduosiu!

  Sandra S. 

 • Atrodo žmogus pažįsti save, žinai ko nori ir ka turi daryti savo gyvenime, bet… Lyg kažkas trukdo…Kažkas stringa…Lyg ir viska turi, bet viduje tuštuma…Lyg ir turėtum džiaugtis ir mėgautis, bet to nedarai…
  Šis šiltas ir ramus žmogus atvers Jums akis ir parodys kelia į vidinę ir dvasinę ramybę, supažindins Jus su pačiu savimi, kad ir kaip tai keistai beskambėtu.
  Mano atveju, galvoje buvo pabirusios puzlės detalės, kuriu niekaip pati nesugebėjau surinkti. Vygandas sudėliojo ta puzlę taip lengvai ir greitai, kad atrodo, akivaizdu, kaip aš pati nesusiprotėjau!
  Beja, nedaugžodžiauja ir nepilsto iš tuščio į kiaura.
  Esu be galo dėkinga. Rekomenduoju.

  Daiva G.

 • Ačiū, už nepaprastą kelionę į save, už tikslingą vedimą ir minčių išgryninimą. Už buvimą čia ir dabar, už ramybę ir vidinį džiaugsmą.

  Karolina Š.

 • Malonu, kad yra tokių šviesių Žmonių, kaip Vygandas!

  Galina P.

 • Atrodo, atradau kažką “tokio”..! Daugiau žodžių nerandu, kaip apibūdinti. Tokie įspūdžiai po pirmos konsultacijos. Lauksiu tolimesnių konsultacijų.

  Jurga D.

Sertifikatai

 • Bioenergetikos sertifikatas,
 • Šiaurės tradicijos runų meistro sertifikatas,
 • Reiki energetinio gydymo sertifikatas,
 • Australijos Brigit Esselmont Taro mokykla,
 • Sociologija ir psichologija, VDU.

Kontaktai

Kainos

Konsultacija, bioenergetinis gydymas – 1.5 val. 70 eur
Trumpesnė konsultacija arba gydymas (iki 1 val.) – 50 eur

Nuotolinis, Reiki gydymas neturintiems galimybės atvykti (30 min.) – 30 eur
Visgi turiu pastebėti, kad prieš taikant nuotolinį Reiki gydymą, kad jis būtų efektyvus, būtina prieš tai sudalyvauti bent vienoje pilnoje konsultacijoje. Kitaip pokyčiai bus nebus ilgalaikiai.


Įprastai vėliausias laikas darbo dienomis konsultacijoms – apie 18 val.

Mielai lauksiu Jūsų žinutės arba skambučio ir galėsime sutarti laiką konsultacijai, gydymui. 
P.S.: telefone galite tiesiog paspausti ant Tel. arba SMS

wave