Seminaras apie bioenergetiką

Šamaninė mirtis ir atgimimas.
Gydomoji energetinė patirtis

Kiti miestai ir datos (planuojama)


Registracijai ir informacijai apie renginio vietą bei valandą – paspauskite ant miesto nuorodos.

wave

Renginio turinys

Tai patyrimas, kurio metu paleidžiama sunkių atsakomybių, nepakeliamų įsipareigojimų, slegiančių emocijų našta. Tai procesas, kurio metu mes leidžiamės į gilią meditatyvinę būseną ir tarsi leidžiame sau “numirti”, o po to atgimti iš naujo, tačiau jau be tų dalykų, kuriuos palikome ten. Iš šios būsenos išeiname apsivalę ir ramesni.

Nors trumpam panirti į tą besvorę erdvę, kurioje neegzistuoja nei laikas, nei kūno problemos, nei žemiškieji rūpesčiai. Kur niekas neteisia, nesmerkia, nevertina mūsų veiksmų ar pasirinkimų. Vieta kur mes Kūrėjo priimami tokie, kokie iš tiesų esam.

Viso šio proceso metu Jus lydės patyręs bioenergetikas, kuris saugiai palydės į ir iš šios ramybės bei paleidimo būsenos.
Šios ceremonijos metu, mes įsivaizduosime esą iš tikrųjų jau mirėme ir dabar esame tarp pasaulių, patirsime ką reiškia, kai nebeturime dėl ko bijoti ir pergyventi. Tad šio patyrimo metu labiau susitaikysime ir su pačios mirties baime, kuri dažnai slypi mūsų pasąmonėje.

“Šamaninė mirtis” – tai visiškai saugus procesas, primenantis gilią meditaciją, lydimą vadovo.
Nepaisant mistiško pavadinimo, jos metu neragausime jokių specialių preparatų bei nesinaudosime kitomis fizinėmis priemonėmis, o tik mūsų pačių ir vadovo bioenergetika, klausysime būgno garsų. Dar kitaip šie patyrimai vadinami Šamaninėmis kelionėmis. Jų metu juk iš tikrųjų nemirštama, o tik leidžiama mūsų protui patirti gilios ramybės ir atsipalaidavimo būsenas.

Po šio užsiėmimo, gali aplankyti vizijos iš praeitų gyvenimų, gali lydėti nauji atradimai ar kitaip pradėti žiūrėti į kasdienius išbandymus, jau be didelės panikos ir prisirišimų. Tai gera proga paleisti tai, ko Jums iš tikrųjų jau nebereikia kasdien nešiotis su savimi.

Jo metu yra kuriamas energetinis laukas (toks pat, kaip kad būna šeimos konsteliacijų užsiėmimuose, jeigu teko dalyvauti), kur sustiprėja mūsų pačių jau esamas ryšys su protėviais – tad galimos papildomos įžvalgos iš šio ryšio. (užsiėmimo metu nėra kviečiamos jokios dvasios, ar pan.). Užsiėmimą sudaro įvadas ir supažindinimas su procesu, tuomet pati meditacija, po jos seks laikas savirefleksijai ir patirties apmastymui. Kas norės, turės galimybę pasidalinti patirtimis.

Taip pat noriu atkreipti dėmesį, kad ši praktika išjudina energetinius blokus, tad tampa lengviau eiti dvasinio sąmoningumo keliu, priimti Reiki gydymą, mokytis naujų dalykų ir kt..

Užsiėmimą vesiu aš, Vygandas Šimkus, bioenergetikas ir gyduolis, besigilinantis į šamanines tradicijas, Šiaurės tradicijos runų meistras ir Taro specialistas; bioenergetikos, runų ir Taro mokytojas.

Užsiėmimo kaina – 26-30 eur (nurodyta konkretaus renginio aprašyme)
Trukmė – 3 val.

Kaip paskatinimą ir toliau tęsti pradėtą darbą, kiekvienam sudalyvavusiam šioje praktikoje suteiksiu 10 Eur padrąsinimą asmeninei konsultacijai arba bioenergetikos mokymams.

Miestus ir datas rasite šio puslapio viršuje eančiame kalendoriuje ir Facebook paskyroje.

Vietų skaičius ribotas, planuojame nedidelę 10-12 žmonių grupę, tad būtina išankstinė registracija, telefonu 8 678 10800 (skambučiu arba žinute), arba FB paskyroje ar el. paštu vygandas@bioenergetikas.lt

wave

 

 

kviečiu pasiryžusius kelionei. iki susitikimo!

 

 • Jei dar kada nors koks gyvenimo klausimas stovint kryžkelėje plėšys pusiau ir norėsis bent dalele sužinoti kaip būtų vieno ar kito pasirinkimo atveju, kai norėsis nurimti viduje, vėl prašysiu būtent Vygando Šimkaus pagalbos. Žmogaus, kuris puikiai supranta kas tave neramina, kaip tu jautiesi netgi, jei tuo metu tai apsakyti negali normaliai sudėlioti sakinių… Žmogaus, su kuriuo pokalbis bet kokiomis temomis, laikas praleistas kartu ,,pakrauna” taip stipriai… 
  Rekomendavau, rekomenduoju ir rekomenduosiu!

  Sandra S. 

 • Atrodo žmogus pažįsti save, žinai ko nori ir ka turi daryti savo gyvenime, bet… Lyg kažkas trukdo…Kažkas stringa…Lyg ir viska turi, bet viduje tuštuma…Lyg ir turėtum džiaugtis ir mėgautis, bet to nedarai…
  Šis šiltas ir ramus žmogus atvers Jums akis ir parodys kelia į vidinę ir dvasinę ramybę, supažindins Jus su pačiu savimi, kad ir kaip tai keistai beskambėtu.
  Mano atveju, galvoje buvo pabirusios puzlės detalės, kuriu niekaip pati nesugebėjau surinkti. Vygandas sudėliojo ta puzlę taip lengvai ir greitai, kad atrodo, akivaizdu, kaip aš pati nesusiprotėjau!
  Beja, nedaugžodžiauja ir nepilsto iš tuščio į kiaura.
  Esu be galo dėkinga. Rekomenduoju.

  Daiva G.

 • Ačiū, už nepaprastą kelionę į save, už tikslingą vedimą ir minčių išgryninimą. Už buvimą čia ir dabar, už ramybę ir vidinį džiaugsmą.

  Karolina Š.

 • Malonu, kad yra tokių šviesių Žmonių, kaip Vygandas!

  Galina P.

 • Atrodo, atradau kažką “tokio”..! Daugiau žodžių nerandu, kaip apibūdinti. Tokie įspūdžiai po pirmos konsultacijos. Lauksiu tolimesnių konsultacijų.

  Jurga D.

foto 1

Sertifikatai

 • Bioenergetikos sertifikatas,
 • Šiaurės tradicijos runų meistro sertifikatas,
 • Reiki energetinio gydymo sertifikatas,
 • Australijos Brigit Esselmont Taro mokykla,
 • Sociologija ir psichologija, VDU.