Ar mane gydo šie gydytojo paskirti vaistai?

Vaistų ir maisto papildų, vitaminų tinkamumo nustatymas

 

 

 

Eenergetinio rezonanso metodas patikrinti vaisto ar vitamino
tinkamumą būtent Jūsų organizmui

Turbūt niekam ne naujiena, kad vartojant cheminius vaistus dažnai apkrauname organizmą papildomu darbu, jų likučius kūnas paskui turi ir pašalinti iš savęs. O dažnai ne tik sveikata kenčia. Ar žinojote, jog energetinio rezonanso metodu galime patikrinti kurie iš gydytojo parinktų Jums vaistų yra tinkami, o kurie ne?

Kartais vaisto (ar netgi maisto papildo) teikiama nauda abejotina, ypač kai žala nusveria naudą. Kad to nebūtų, mes galime nebespėlioti ir patikrinti kaip yra iš tiesų. Tai paprastas būdas, kuomet bioenergetikas tikrina konkretaus vaisto tinkamumą Jūsų organizmui ir jaučia kaip jis reaguos į medikamentą ar kitą preparatą.

Medicinos gydytojas parinkdamas vaistus, dažniausiai remiasi tik bendromis žiniomis apie anatomiją, ir tik truputį žino apie Jus. Dažnai vaistai deja skiriami, net tyrimų nepadarius, o ką jau kalbėti apie problemas, kurios pasislėpusios ir gydytojui nesimato.

Reikėtų pastebėti, kad aš pats neišrašau ir neparduodu Jums vaistų – tam medikai turi licenzijas, jie žino naujausius cheminius preparatus. Aš tik patikrinu ar konkretus paskirtas vaistas iš tikrųjų tinka tam žmogui. Kaip jau minėjau, tai kas yra jau pasiūlyta medikų ir yra tinkama vienam, tas nebūtinai tiks kitam žmogui. Be to kūnas yra be galo sudėtingas, ir medikui sunku per penkiolika minučių įvertinti remiantis vien logika, kuriuos vaistus skirti žmogui.


Mano suteikti įvertinimai yra rekomendacinio pobūdžio, priimant sprendimus būtina remtis sveiku protu ir įvertinti medikų patarimus!
Bioenergetika jokiu būdu neneigia medicinos naudos!

 

Keleriopa metodo nauda

 • Neapkraunate organizmo bereikalinga chemija, eliminuojant tą, kuri neduoda gydomosios naudos.
 • Nedarančius gydomojo poveikio Jūsų organizmui vaistus tiesiog pašalinate iš “raciono” kaip neveiksmingus.
 • Nuodingus vaistus (kurie tik žaloja ir visai ne gydo) pakeičiate gydančiais.
 • Dalinai veiksmingus vaistus mes matome iškart – kurie tarsi turėtų veikti, bet organizme yra dar kažkoks blokas ar kitos medžiagos stygius, dėl to tas “teoriškai” veiksmingas vaistas, praktiškai tampa neveiksnus.
 • Įvertinama alergijų tikimybė.
 • Trumpo ir vienkartinio poveikio preparatai būtent taip ir atsiskleidžia – jų teikiama nauda yra tik tas kelias valandas po suvartojimo, o po jų vėl organizmas grįžta į ankstesnę būseną. Tokiu atveju galite savarankiškai įsivertinti ar verta tokius vaistus pirkti ar ne, o gal turėti tik ekstra atvejui.
 • Racionaliai pasirinkę tik tinkamus Jums preparatus galite ženkliai sutaupyti, ypač jeigu jeigu kasdien tenka vartoti daugybę skirtingų vaistų, o vėliau ir papildų sveikatai atstatyti.
 • Šis metodas taip pat visiškai aiškiai padeda atskirti placebą nuo tikro poveikio.


Beje savo sveikatą galima sustiprinti ir energetiniais pratimais apie kuriuos papasakosiu susitikimo metu,
bei energetiniu subalansavimu ir gydymu.

wave

Patarimai

Tam, kad rezultatai būtų kuo tikslesni, reikia su savimi atsinešti testavimui tik galiojančius vaistus. Nes būtent jų energija yra tikrinama, ir būtent ji yra derinama prie Jūsų organizmo energetikos. Jeigu vaistas bus pasenęs ir dėl to žalingas, rezultatai būtent taip ir rodys, tad aiškumo dėlei geriau rinkitės testavimui tik galiojančius produktus, tam tikslui jeigu svarstote galimybę juos vartoti ateityje.

Svarbu ir konkretus gamintojas ir tiksli vaisto sudėtis, todėl pvz., vieno gamintojo vitaminas veiks geriau, negu kito gamintojo ir atvirkščiai.

Galite atsivežti iki 20 skirtingų preparatų testavimui. Geriau bent po kelias tabletes kiekvieno, jas palikite savo įpakavimuose, nebūtina išpakuoti.

Patys vaistai po testavimo ir toliau veiks kaip ir prieš tai, t.y. jų savybės nepasikeis.

Tinkamumo nustatymo Kaina

Paprastai trunkame iki valandos, jeigu nenagrinėjame papildomų klausimų, o tik aptariame Jūsų atsineštus vaistų pavyzdžius. Tokio testavimo kaina Kaune 30 Eur, Vilniuje 35 Eur.

Jeigu domina ir kiti klausimai, tuomet paprastai dirbame viso apie 1.5 val., ir tai būna kaip tradicinė konsultacija (Kaune 40 Eur, Vilniuje 50 Eur) ir vaistų tinkamumo patikrinimas sudaro tik jos dalį, už kurią papildomai mokėti nereikia.

wave
Atminkite, kad išrašyti vaistus gali tik gydytojas!

Mano suteikti įvertinimai yra rekomendacinio pobūdžio,
priimant sprendimus būtina remtis sveiku protu ir įvertinti medikų patarimus!
Bioenergetika jokiu būdu neneigia medicinos naudos!

 

 

Ar mane gydo šie vaistai?

Atsiliepimai iš konsultacijų

 

 • Jei dar kada nors koks gyvenimo klausimas stovint kryžkelėje plėšys pusiau ir norėsis bent dalele sužinoti kaip būtų vieno ar kito pasirinkimo atveju, kai norėsis nurimti viduje, vėl prašysiu būtent Vygando Šimkaus pagalbos. Žmogaus, kuris puikiai supranta kas tave neramina, kaip tu jautiesi netgi, jei tuo metu tai apsakyti negali normaliai sudėlioti sakinių… Žmogaus, su kuriuo pokalbis bet kokiomis temomis, laikas praleistas kartu ,,pakrauna” taip stipriai… 
  Rekomendavau, rekomenduoju ir rekomenduosiu!

  Sandra S. 

 • Atrodo žmogus pažįsti save, žinai ko nori ir ka turi daryti savo gyvenime, bet… Lyg kažkas trukdo…Kažkas stringa…Lyg ir viska turi, bet viduje tuštuma…Lyg ir turėtum džiaugtis ir mėgautis, bet to nedarai…
  Šis šiltas ir ramus žmogus atvers Jums akis ir parodys kelia į vidinę ir dvasinę ramybę, supažindins Jus su pačiu savimi, kad ir kaip tai keistai beskambėtu.
  Mano atveju, galvoje buvo pabirusios puzlės detalės, kuriu niekaip pati nesugebėjau surinkti. Vygandas sudėliojo ta puzlę taip lengvai ir greitai, kad atrodo, akivaizdu, kaip aš pati nesusiprotėjau!
  Beja, nedaugžodžiauja ir nepilsto iš tuščio į kiaura.
  Esu be galo dėkinga. Rekomenduoju.

  Daiva G.

 • Ačiū, už nepaprastą kelionę į save, už tikslingą vedimą ir minčių išgryninimą. Už buvimą čia ir dabar, už ramybę ir vidinį džiaugsmą.

  Karolina Š.

 • Malonu, kad yra tokių šviesių Žmonių, kaip Vygandas!

  Galina P.

 • Atrodo, atradau kažką “tokio”..! Daugiau žodžių nerandu, kaip apibūdinti. Tokie įspūdžiai po pirmos konsultacijos. Lauksiu tolimesnių konsultacijų.

  Jurga D.

Bioenergetika, patarimai skubantiems

Sertifikatai

 • Bioenergetikos sertifikatas,
 • Šiaurės tradicijos runų meistro sertifikatas,
 • Reiki energetinio gydymo sertifikatas,
 • Australijos Brigit Esselmont Taro mokykla,
 • Sociologija ir psichologija, VDU.