Bioenergetinės konsultacijos ir gydymas, emocijų paleidimas –

Ieškantiems sveikatos, stiprybės, išeities

 

Sielos misija + gydymas ir terapija

Kad atliktas gydymas ar terapijos duotų ilgalaikės naudos, ir kad apskritai eitume tiesiausiu keliu, visuomet pradedame nuo to, kad žiūrime Jūsų, kaip sielos šioje Žemėje karmines misijas ir ketinimus. Tik juos žinant, sutaupysime begales laiko ir kančios einant ne tuo keliu, kuriuo pageidavote eiti kai dar nebuvote gimę šiame kūne. O tada galime dėti visas pastangas kaip tą padaryti kuo lengviau, su kuo mažiau pašalinių blaškymųsi. Kūnui ir dvasiai stiprinti bei gydyti naudojame energetinius metodus.

Padedu atrasti savo laimės pagrindą, o jis kiekvienam individualus. Padedu išsilaisvinti iš slegiančių praeities išgyvenimų bei traumų, praėjusių ir esamų gyvenimo pančių, kliūčių ir blokų, kurias nežinodami laikome nepajudinama realybės dalimi.

Bioenergetinis, emocinio, fizinio kūno ir mentalinis gydymas, konsultacijos gyvenimo klausimais ir svarbių pasirinkimų, Jums teisingų sprendimų momentais. Pagalba išgyvenant sunkius gyvenimo etapus.

Tik būdamas vidumi tikrai laisvas, tik būdamas harmonijoje ir darnoje su savimi, žmogus sukurs sau tikrą laimę, neš džiaugsmą į kiekvieną savo dieną, ir dalinsis juo su kitais.

Iš pagrindų nuveikime Jūsų gyvenimui kai ką esminio, pasiekite tai ko seniai ieškojote, kas Jus iš tikro daro laimingais!

wave

svarbu

Nuo 2020 sausio nebepriimu naujų rezervacijų individualioms konsultacijoms ir energiniam gydymui.
Šiuo metu intensyviai dirbu su mokymais. 

Su išimtimi, kursų dalyviams ir klientams, su kuriais anksčiau esame bendravę, pagal mano galimybes

Esant poreikiui, rekomenduoju kreiptis į šiuos specialistus:

kaip vyksta konsultacijos

Individuali konsultacija

Konsultacija pradedama rūpimų klausimų ar negalavimų aptarimu, kurio metu einame link problemos ar klausimo esmės, priežastinių ryšių. Bioenergetinio lauko dėka formuojasi energetinis ryšys ir energetinė pagalba, priėjimas prie anksčiau nepažintų vidinių energetinių sluoksnių, iš praeitų gyvenimų atsineštų karminių pamokų, ir veda link priemonių ir sprendimų radimo. Tai tarsi durų atidarymas savo vidun, išleisti neigiamas emocijas ir įsileisti vidun šviesą, gydančią energiją. Paties žmogaus nuoširdus darbas yra labai svarbu.

Taip pat naudojame ir runas bei Taro, jos padeda atrakinti pojūčius apie dabarties bendrą situaciją, pasąmonės ernergetinę ir čakrų būklę, praeities veiksnius, ir kaip jie įtakoja dabartį. Taip pat ir ateities kryptį, kur link žmogus eina.

Jeigu eigoje matome, kad padėtų slegiančių emocijų paleidimo technika, regresija, karminė transformacija arba bet kuri kita iš mano vedamų meditacijų, mes tai būtinai ir atliekame, tik žinoma įsivertiname žmogaus pasiruošimą, pasiryžimą ir parenkame tam tinkamiausią laiką.

Visu konsultacijos metu aš kuriu ir palaikau stiprų energetinį lauką, kuris labai padeda, net ir visiškoje tyloje. Energijai sufokusuoti dažnai naudoju šamanišką būgną, Tibeto dubenų garsus. Tokiu būdu kompleksiškai sprendžiame situaciją – ir energetine pagalba, ir priežasčių atradimu bei sprendimų konstravimu ir energetiniu gydymu.

Energetinis gydymas

Energetinio gydymo metu, uždedamos rankos ant žmogaus kūno arba laikomos atstumu, per mane tekės energija iš aukštesnių šaltinių, kuri per mane pateks į žmogaus energetinį lauką (aurą), jį gydydama, atstatydama jo energetinius procesus, vėliau ir stiprindama fizinį kūną. Kadangi tai šviesių, aukštų vibracijų stiprios energijos, žmogus dažnu atveju jausis pakylėtas, vidus nusiraminęs, panikos ar baimės gali atslūgti.

Ar pokytis ar vyks ar ne, greičiau ar lėčiau taipogi stipriai siesis su jo karmine užduotimi, nuo to ar ji jau atliekama ar dėl kažkurių priežasčių žmogus delsia ją altikti. Jeigu ji atliekama, viskas gyvenime kaip taisyklė paspartėja dvigubai ar net kelioliką kartų.

Dėl tos priežasties, mes susitikimo metu ne tik atliekame gydymą, bet ir kalbame, aptariame susidariusias stirigimo ar prastos savijautos priežastis, bei ieškosime būdų kaip Jums padėti susidariusią padėti pataisyti. Tada ir bet kuris gydymas taps kelis ar keliolika kartų efektyvesnis.

Terapijos, gydymo metodikos

Kokius terapijos ir/ar gydymo būdus taikome priklausys žinoma nuo Jūsų situacijos, prieš tai taikydami atliksime išsamią analizę runomis, Taro, intuityviu pajautimu, ir tada nuspręsime kuri terapijos ar pagalbos rūšis Jums tinkamiausia.

Intuityvus vedimas, pajautimas

Tai pagrindinis mano įrankis, kuriuo naudojuose visų gydymų, konsultavimų, mokymų metu, nes jis pasako tiksliai nuo kur pradėti gilintis į problemą, ir kur ieškoti jos sprendimo. Padeda jausti ką tiksliai turiu daryti kiekvieno užsiėmimo metu. Ir tai nepamainomas įrankis. Jokios intelektinės žinios jo negali pakeisti, nebent tik papildyti.

Diagnostika runomis

Runos yra senovės maginis įrankis, nuo seno padedantis žmonėms matyti ateitį, praeitį, dabarties problemas ir rasti jų sprendimo būdus. Skandinavų, germanų, slavų ir kitų tautų Žyniai runas naudojo įvairioms maginėms paskirtims. Be to tai buvęs ir praktiškas įrankis – raidynas. Runos padeda ir pasveikti, sužinoti, būti kaip apsauginis talismanas.

Taro diagnostika

Kaip ir runomis, taip ir Taro naudojuosi pagelbėdamas kitiems pažvelgti į savo problemas giliau, surasti jų priežastis ir galimus sprendimų būdus. Galima pažvelgti ir į skirtingus ateities variantus – kas būtų jeigu pasielgtume taip, o galbūt kitoks sprendimas mums atneštų daugiau džiaugsmo į mūsų gyvenimą?

Čakrų diagnostika ir harmonizavimas

Kiekvieną čakrą diagnozuojame atskirai, įvertiname ar ji veikia korektiškai, o galbūt jai reikalinga pagalba. Dažnai strigdina jos veiklą neišpręsta emocija ar patyrimas, kuriuose diagnostikos metu mes irgi pamatome. Identifikavus lengviau atlikti gydymą, subalansuoti norimas energijas, pritaikyti reikiamą terapiją emocijų paleidimui ar regresinę meditaciją, numatyti tolesnę kryptį sveikimui.

Regresinė terapija ir karmos transformacija

Naudojama pakeičiant senas, mus neigiamai įtakojančias patirtis naujomis, išvedant mus į naują gyvenimo etapą, atsikratant prisirišimų ir stabdančių programų.

Tai primena gilią meditaciją, kuomet vedantysis suteikia žmogaus sąmonei galimybę pamatyti fragmentus iš savo praeitų gyvenimų. Arba jeigu tai sunkiai sekasi nes veikia daug vidinių blokų saugančių nuo tokio pamatymo, tuomet vedame per jautimus, ką jaučiame vienoje ar kitoje situacijoje iš praeities, praeito gyvenimo. Aš kaip vedantysis prižiūriu procesą, saugiai vedu link prisimimų, po to sugražinu atgal. Regresinė terapija atliekama tiek individualiai, tiek ir bendruose užsiėmimuose.

Pavyzdžiui žmogus nori judėti pirmyn, susirasti gyvenimo partnerį, tačiau jį gali stabdyti palikimo, netekties baimė, kurios šaknys slypi praeityje ar netgi praeituose gyvenimuose.

Energetinis gydymas, Reiki

Energetinis, Reiki gydymas padeda subalansuoti visą energetinį kūną, čakrų veiklą, atsistatyti emociškai, sustiprėti fiziškai, pagreitinti sveikimo procesus.

Gydant kūną, sustiprinant sveikatą, gydant emocijas naudoju ir savo bioenergetinį gydymą ir papildau Reiki gydymu. Tai yra universali Visatos gyvybinė energija, kuri gydo ir ūmius susirgimus ir lėtinius negalavimus. Nuo imuniteto sustiprinimo iki nusilpusių akių, skaudančių sąnarių, migrenos, nugaros skausmų. Kaip ir su kiekvienu bioenergetiniu gydymu, poveikio gylis priklauso nuo to kiek žmogus gali priimti gydymą, kiek pasiruošęs savo paties pokyčiams. Juk ligos mums duodamos ne šiaip sau, kiekviena yra susijusi su tam tikra priežastimi, ir bioenergetinis gydymas kurį atlieku, gydo abi sritis.

Prieš imantis gydyti ligą, dažnai pažiūrime ir runas – jos mums pasako ar bioenergetinis gydymas šiam momentui būtų naudingiausias pasirinkimas jai spręsti, o galbūt yra kitas rekomenduotinas būdas – pavyzdžiui emocijų paleidimas ar traumų gydymas.
Gydymo užsiėmimai nėra ilgi – trunka nuo pusvalandžio iki valandos. Tai yra malonus procesas gaunančiajam gydymą, žmogus atsipalaiduoja, gali jausti įvairius teigiamus jausmus. Atliekamas gydant uždedant rankas arba per atstumą, efektyviausiai veikia, kuomet derinama kartu su ligos priežasčių ieškojimu, karminių ryšių nustatymu, Dvasinės Misijos suvokimu ir emociniu išsilaisvinimu. Kai kuriais atvejais gydymo gali užtekti ir vieno karto, bet priklausomai nuo negalavimo sunkumo, gali reikėti ir keleto užsiėmimų.

Emocijų paleidimo technikos

Šios technikos naudingos kuomet mums reikalinga paleisti vienokius ar kitokius jausmus, kurie jau nebeduoda naudingos išminties, o tik slegia ir kankinamai mus verčia judėti atgalios į tą situaciją kurioje ir kilusi su jais susijusi problema. Dažnai taikome kartu su regresine terapija ar kaip jos dedamąją.

Lila žaidimas

Tai stipri praktika atrasti savo kelią, paleisti mus sekinančius dalykus. Gilina ryšį su savimi, transofrmuoja. Plačiau

Treniruotės savarankiškoms praktikoms

Mokinamės gydomųjų meditacijų, išslaisvinančių iš praeities skaudulių, pakeliančių į naują sąmoningumo lygį. Keliame savo vibracijų dažnį, naudojamės kristalais, kvėpavimo technikomis, čakrų aktyvavimu. Mokėti savarankiškai palaikyti savo energetinę sveikatą tiek pat svarbu, o gal netgi svarbiau nei fizinę sveikatą.

Šios treniruotės yra dedamoji Bioenergetikos ir runų mokymų dalis, kurios vedu grupėms Vilniuje ir Kaune.