Asmeninės konsultacijos

Mano asmeninės konsultacijos

Vygandas Šimkus

Vygandas Šimkus

Ne visuomet turiu galimybę pakonsultuoti, tačiau galite pasiteirauti, jeigu galėsiu, padėsiu.
Pirmenybę visada teikiu dirbantiems su savimi, sąmoningumu.

Mano asmeninės konsultacijos – 1.5 val. – 120 eur;  (1 val. – 100 eur, 2 val. – 140 eur)

Sielos misija + gydymas ir terapija

Kad atliktas gydymas ar terapijos duotų ilgalaikės naudos, ir kad apskritai eitume tiesiausiu keliu, visuomet pradedame nuo to, kad žiūrime Jūsų, kaip sielos šioje Žemėje karmines misijas ir ketinimus. Tik juos žinant, sutaupysime begales laiko ir kančios einant ne tuo keliu, kuriuo pageidavote eiti kai dar nebuvote gimę šiame kūne. O tada galime dėti visas pastangas kaip tą padaryti kuo lengviau, su kuo mažiau pašalinių blaškymųsi. Kūnui ir dvasiai stiprinti bei gydyti naudojame energetinius metodus.

Padedu atrasti savo laimės pagrindą, o jis kiekvienam individualus. Padedu išsilaisvinti iš slegiančių praeities išgyvenimų bei traumų, praėjusių ir esamų gyvenimo pančių, kliūčių ir blokų, kurias nežinodami laikome nepajudinama realybės dalimi.

Bioenergetinis, emocinio, fizinio kūno ir mentalinis gydymas, konsultacijos gyvenimo klausimais ir svarbių pasirinkimų, Jums teisingų sprendimų momentais. Pagalba išgyvenant sunkius gyvenimo etapus.

Tik būdamas vidumi tikrai laisvas, tik būdamas harmonijoje ir darnoje su savimi, žmogus sukurs sau tikrą laimę, neš džiaugsmą į kiekvieną savo dieną, ir dalinsis juo su kitais.

Iš pagrindų nuveikime Jūsų gyvenimui kai ką esminio, pasiekite tai ko seniai ieškojote, kas Jus iš tikro daro laimingais!

wave

kuo galiu padėti

Ieškote atsakymo į gyvenimo klausimus?

Gyvenimas gali užduoti sunkių ir neįkandamų klausimų, kurie kartais varo į neviltį, o kartais tiesiog tyliai griaužia neduodami ramybės. Nuolatinė nežinia gali neduoti ramybės net naktimis. Toks pastovus stresas kenkia sveikatai, ir išsekina jėgas. Jūs galite surasti atsakymus, tereikia pasiryžimo.

Stipriam ir greitam poveikiui savo praktikoje naudoju Šiaurės tradicijos runas, Taro, tačiau jeigu nedrasu, atsakymą galite rasti ir savarankiškai su nedidele mano pagalba – kiekvienas žmogus eina savo greičiu ir tai labai gerbiu.

wave

Esate gyvenimo kryžkelėje ir nežinote ką pasirinkti?

Nežinios baimė sukausto mus ir neleidžia judėti pirmyn. O tuo labiau pasirinkimų kryžkelėse, kuomet tenka didelė atsakomybė svarbiems sprendimams.

Galime kartu pažvelgti iš aukščiau į Jūsų šiandieną, vakardieną, rytdieną. Iš ten viskas geriau matosi, atsiveria aiškumas, lengviau pasirinkti.

wave

Bioenergetinis, reiki gydymas

Gydant kūną, sustiprinant sveikatą, gydant emocijas naudoju ir savo bioenergetinį gydymą ir papildau Reiki gydymu. Tai yra universali Visatos gyvybinė energija, kuri gydo ir ūmius susirgimus ir lėtinius negalavimus. Nuo imuniteto sustiprinimo iki nusilpusių akių, skaudančių sąnarių, migrenos, nugaros skausmų. Kaip ir su kiekvienu bioenergetiniu gydymu, poveikio gylis priklauso nuo to kiek žmogus gali priimti gydymą, kiek pasiruošęs savo paties pokyčiams. Juk ligos mums duodamos ne šiaip sau, kiekviena yra susijusi su tam tikra priežastimi, ir bioenergetinis gydymas kurį atlieku, gydo abi sritis.

Prieš imantis gydyti ligą, dažnai pažiūrime ir runas – jos mums pasako ar bioenergetinis gydymas šiam momentui būtų naudingiausias pasirinkimas jai spręsti, o galbūt yra kitas rekomenduotinas būdas – pavyzdžiui emocijų paleidimas ar traumų gydymas.

Gydymo užsiėmimai nėra ilgi – trunka nuo pusvalandžio iki valandos. Tai yra malonus procesas gaunančiajam gydymą, žmogus atsipalaiduoja, gali jausti įvairius teigiamus jausmus. Atliekamas gydant uždedant rankas arba per atstumą, efektyviausiai veikia, kuomet derinama kartu su ligos priežasčių ieškojimu, karminių ryšių nustatymu, Dvasinės Misijos suvokimu ir emociniu išsilaisvinimu. Kai kuriais atvejais gydymo gali užtekti ir vieno karto, bet priklausomai nuo negalavimo sunkumo, gali reikėti ir keleto užsiėmimų.

Kartais ir gyvenimo veikloje iki norimo rezultato pritrūksta visai nedaug, tarsi kažkokios “sėkmės”, arba kitaip sakant aukštesnės vibracijos. Kaip taisyklė, būtent vidinis gydymas ir gijimas, vidinės stiprybės atradimas čia padeda ir viską keičia iš pagrindų.

wave

Jeigu Jums rūpi santykių, šeimos klausimai

Artimieji yra mums brangiausi žmonės, kartais jie būna užsispyrę ir nori viską daryti savaip, kartais mūsų nesupranta, dažnai mes nesuprantame jų. Tai yra žmogiška. Poros santykiuose ypač daug iššūkių, nes taip mes pažįstame ir save patys – per išbandymus, per džiaugsmus atrandame ir save, savo kelią. Kaip rasti bendrą kalbą?

Kartais gal net kamuoja klausimas – kamgi tokie santykiai? Jeigu tai kur esate dabar netenkina ir pasiryžote kažką keisti, galiu padėti rasti kelią link darnos ir meilės. Tą kelią žinoma teks nueiti pačiam ar pačiai, tačiau Visata mums tikrai padės, jeigu stengsimės ir keisimės patys ir pasitelksime visas iš aukščiau mums duodamas galimybes.

wave

Jeigu neapleidžia sielvartas ar baimė, depresijos gydymas be vaistų

Ačiū Jums, kurie kreipiatės, ačiū kad ieškote pagalbos ar patarimo iš šalies. Tai išdrįsti, žinau, ne visada lengva. Vizito metu žiūrėtume kokios šių jausmų priežastys, karminė kilmė, koks šios patirties tikslas sielai. 

Sielvartas, liūdesys, skausmas kartais žmogų ne šiaip aplanko, bet įsuka į tikrą užburtą ratą, iš kurio jau būna nebematyti išeities. Praeityje įvykę skaudūs įvykiai, netektys, ilgam užstringa emociniame ir energetiniame kūne, dažnai netgi sukeldami fizinį negalavimą – pvz., nuolatiniai galvos skausmai, nemiga, nugaros, sanarių skausmai, virškinimo sutrikimai ir t.t.

Depresiją dažniausiai sukelia neišspręsti slegiantys klausimai, kurie mus tarsi laiko savo gniaužtuose. Tai jau yra viena giliausių būsenų. Bet dažnai iš jos galima nesunkiai išeiti, tam labai padeda aiškumas iš nešališko žmogaus, be galo naudinga apžvelgti karmines-dvasines misijas, išsiaiškinti kodėl visų pirma taip yra, ir tada suprasime kaip iš to išbristi. Karmines misijas atsinešame dažnai iš savo praeitų gyvenimų, ir tenka su jomis dirbti šiame. Atradus kryptingumą, lengva orientuotis kuria kryptimi miškas kuriame esate, eis šviesyn ir šviesyn.

Medikamentai kuriuos skiria psichiatrai, dažnai tiesiog apmarina mūsų smegenis, tai toks bejėgiškas mėginimas nupirkti laiko, kad problema “pati išsispręstų”. Deja 90 proc. atveju pabaigęs medikamentų kursą žmogus suvokia atsidūręs ten pat, kur ir pradėjo, su tomis pačiomis problemomis.

Kitas nelabai padedantis atvejis, kuomet žmogus psichoterapijos grupėje verčiamas vėl ir vėl atverinėti senas žaizdas, be jokio regimo pozityvaus poveikio. Taip nualinamas jo organizmas, o nauda maža. Jeigu taip yra Jums – metas pagalvoti apie kitą specialistą, ar kitą praktiką. Neverskite savęs daryti to, kas nesuteikia palengvėjimo.

Kad pagreitinti emocinį ir energetinį susibalansavimą, naudojame gilias meditacijas, emocinės laisvės techniką, bioenergetitinį gydymą, Reiki, ar netgi Lila žaidimas kai jau būsite tam pasiruošęs. Yra tam priemonių – ir visai neskaudžių, netgi gana malonių. Kartu galime priimti save, priimti praeitį, išsilaisvinti iš liūdesio, vėl pradėti gyventi laisva krūtine.

wave

Neduoda ramybės darbo reikalai ar neišspręstos verslo problemos?

Verslas, darbas, rūpesčiai dėl pinigų, dėl stabilumo, žmonių santykiai gali tapti tikru akmeniu ant krūtinės. Pačiam teko tą patirti ir su tuo gyventi kasdien virš aštuonerių metų. Kartais gali atrodyti jog esi vienas su savo problemomis ir niekam nerūpi kaip tu išgyvensi, o atsakomybę tenka milžinišką nešti kasdien, ir “niekas ačiū nepasakys”. Būna ir taip. Tačiau netgi kai viskas atrodo tamsiom spalvom dažyta, galima rasti kelią į šviesą.

Kuo giliau yra įklimpta, tuo ilgiau gali tekti grįžti atgal, bet kartais kelias į ramybę būna žymiai arčiau negu mes galvojame, tiesiog protas būna taip pasinėręs į problemas, kad be problemų daugiau nieko ir negali pamatyti. Čia labai gali padėti ir bioenergetinis, emocinis gydymas ir specialiai Jums sukurtas talismanas, kuomet Jūsų Dvasia gauna pagaliau galimybę išnirti iš tos pelkės ir įkvėpti gryno oro.

wave

Kodėl kartais tiesiog viskas nesiseka?

Kartais tiesiog būna blogas etapas, o kartais esame paprasčiausiai visai ne tame gyvenimo kelyje, kur mus šaukia mūsų pačių siela. Pabandykime įsiklausyti.

Dažnai užsitęsusios nesėkmės rodo rimtą užstrigimą sielos kelyje, ir tai, kad žmogus nedaro tai, ką kaip siela susiplanavo šiame gyvenime nuveikti.

Tai galime padaryti kartu meditacijos, bioenergetinio užsiėmimo metu, pajautimo ir runų pagalba. Svarbu sužinoti stipriuosius momentus – kur pasielgta teisingai, pagal sielos planą, ir kur nuolatos kartojame savo klaidas.

wave

kaip vyksta konsultacijos

Individuali konsultacija

Konsultacija pradedama rūpimų klausimų ar negalavimų aptarimu, kurio metu einame link problemos ar klausimo esmės, priežastinių ryšių. Bioenergetinio lauko dėka formuojasi energetinis ryšys ir energetinė pagalba, priėjimas prie anksčiau nepažintų vidinių energetinių sluoksnių, iš praeitų gyvenimų atsineštų karminių pamokų, ir veda link priemonių ir sprendimų radimo. Tai tarsi durų atidarymas savo vidun, išleisti neigiamas emocijas ir įsileisti vidun šviesą, gydančią energiją. Paties žmogaus nuoširdus darbas yra labai svarbu.

Taip pat naudojame ir runas bei Taro, jos padeda atrakinti pojūčius apie dabarties bendrą situaciją, pasąmonės ernergetinę ir čakrų būklę, praeities veiksnius, ir kaip jie įtakoja dabartį. Taip pat ir ateities kryptį, kur link žmogus eina.

Jeigu eigoje matome, kad padėtų slegiančių emocijų paleidimo technika, regresija, karminė transformacija arba bet kuri kita iš mano vedamų meditacijų, mes tai būtinai ir atliekame, tik žinoma įsivertiname žmogaus pasiruošimą, pasiryžimą ir parenkame tam tinkamiausią laiką.

Visu konsultacijos metu aš kuriu ir palaikau stiprų energetinį lauką, kuris labai padeda, net ir visiškoje tyloje. Energijai sufokusuoti dažnai naudoju šamanišką būgną, Tibeto dubenų garsus. Tokiu būdu kompleksiškai sprendžiame situaciją – ir energetine pagalba, ir priežasčių atradimu bei sprendimų konstravimu ir energetiniu gydymu.

Energetinis gydymas

Energetinio gydymo metu, uždedamos rankos ant žmogaus kūno arba laikomos atstumu, per mane tekės energija iš aukštesnių šaltinių, kuri per mane pateks į žmogaus energetinį lauką (aurą), jį gydydama, atstatydama jo energetinius procesus, vėliau ir stiprindama fizinį kūną. Kadangi tai šviesių, aukštų vibracijų stiprios energijos, žmogus dažnu atveju jausis pakylėtas, vidus nusiraminęs, panikos ar baimės gali atslūgti.

Ar pokytis ar vyks ar ne, greičiau ar lėčiau taipogi stipriai siesis su jo karmine užduotimi, nuo to ar ji jau atliekama ar dėl kažkurių priežasčių žmogus delsia ją altikti. Jeigu ji atliekama, viskas gyvenime kaip taisyklė paspartėja dvigubai ar net kelioliką kartų.

Dėl tos priežasties, mes susitikimo metu ne tik atliekame gydymą, bet ir kalbame, aptariame susidariusias stirigimo ar prastos savijautos priežastis, bei ieškosime būdų kaip Jums padėti susidariusią padėti pataisyti. Tada ir bet kuris gydymas taps kelis ar keliolika kartų efektyvesnis.

Terapijos, gydymo metodikos

Kokius terapijos ir/ar gydymo būdus taikome priklausys žinoma nuo Jūsų situacijos, prieš tai taikydami atliksime išsamią analizę runomis, Taro, intuityviu pajautimu, ir tada nuspręsime kuri terapijos ar pagalbos rūšis Jums tinkamiausia.

Intuityvus vedimas, pajautimas

Tai pagrindinis mano įrankis, kuriuo naudojuose visų gydymų, konsultavimų, mokymų metu, nes jis pasako tiksliai nuo kur pradėti gilintis į problemą, ir kur ieškoti jos sprendimo. Padeda jausti ką tiksliai turiu daryti kiekvieno užsiėmimo metu. Ir tai nepamainomas įrankis. Jokios intelektinės žinios jo negali pakeisti, nebent tik papildyti.

Diagnostika runomis

Runos yra senovės maginis įrankis, nuo seno padedantis žmonėms matyti ateitį, praeitį, dabarties problemas ir rasti jų sprendimo būdus. Skandinavų, germanų, slavų ir kitų tautų Žyniai runas naudojo įvairioms maginėms paskirtims. Be to tai buvęs ir praktiškas įrankis – raidynas. Runos padeda ir pasveikti, sužinoti, būti kaip apsauginis talismanas.

Taro diagnostika

Kaip ir runomis, taip ir Taro naudojuosi pagelbėdamas kitiems pažvelgti į savo problemas giliau, surasti jų priežastis ir galimus sprendimų būdus. Galima pažvelgti ir į skirtingus ateities variantus – kas būtų jeigu pasielgtume taip, o galbūt kitoks sprendimas mums atneštų daugiau džiaugsmo į mūsų gyvenimą?

Čakrų diagnostika ir harmonizavimas

Kiekvieną čakrą diagnozuojame atskirai, įvertiname ar ji veikia korektiškai, o galbūt jai reikalinga pagalba. Dažnai strigdina jos veiklą neišpręsta emocija ar patyrimas, kuriuose diagnostikos metu mes irgi pamatome. Identifikavus lengviau atlikti gydymą, subalansuoti norimas energijas, pritaikyti reikiamą terapiją emocijų paleidimui ar regresinę meditaciją, numatyti tolesnę kryptį sveikimui.

Regresinė terapija ir karmos transformacija

Naudojama pakeičiant senas, mus neigiamai įtakojančias patirtis naujomis, išvedant mus į naują gyvenimo etapą, atsikratant prisirišimų ir stabdančių programų.

Tai primena gilią meditaciją, kuomet vedantysis suteikia žmogaus sąmonei galimybę pamatyti fragmentus iš savo praeitų gyvenimų. Arba jeigu tai sunkiai sekasi nes veikia daug vidinių blokų saugančių nuo tokio pamatymo, tuomet vedame per jautimus, ką jaučiame vienoje ar kitoje situacijoje iš praeities, praeito gyvenimo. Aš kaip vedantysis prižiūriu procesą, saugiai vedu link prisimimų, po to sugražinu atgal. Regresinė terapija atliekama tiek individualiai, tiek ir bendruose užsiėmimuose.

Pavyzdžiui žmogus nori judėti pirmyn, susirasti gyvenimo partnerį, tačiau jį gali stabdyti palikimo, netekties baimė, kurios šaknys slypi praeityje ar netgi praeituose gyvenimuose.

Energetinis gydymas, Reiki

Energetinis, Reiki gydymas padeda subalansuoti visą energetinį kūną, čakrų veiklą, atsistatyti emociškai, sustiprėti fiziškai, pagreitinti sveikimo procesus.

Gydant kūną, sustiprinant sveikatą, gydant emocijas naudoju ir savo bioenergetinį gydymą ir papildau Reiki gydymu. Tai yra universali Visatos gyvybinė energija, kuri gydo ir ūmius susirgimus ir lėtinius negalavimus. Nuo imuniteto sustiprinimo iki nusilpusių akių, skaudančių sąnarių, migrenos, nugaros skausmų. Kaip ir su kiekvienu bioenergetiniu gydymu, poveikio gylis priklauso nuo to kiek žmogus gali priimti gydymą, kiek pasiruošęs savo paties pokyčiams. Juk ligos mums duodamos ne šiaip sau, kiekviena yra susijusi su tam tikra priežastimi, ir bioenergetinis gydymas kurį atlieku, gydo abi sritis.

Prieš imantis gydyti ligą, dažnai pažiūrime ir runas – jos mums pasako ar bioenergetinis gydymas šiam momentui būtų naudingiausias pasirinkimas jai spręsti, o galbūt yra kitas rekomenduotinas būdas – pavyzdžiui emocijų paleidimas ar traumų gydymas.
Gydymo užsiėmimai nėra ilgi – trunka nuo pusvalandžio iki valandos. Tai yra malonus procesas gaunančiajam gydymą, žmogus atsipalaiduoja, gali jausti įvairius teigiamus jausmus. Atliekamas gydant uždedant rankas arba per atstumą, efektyviausiai veikia, kuomet derinama kartu su ligos priežasčių ieškojimu, karminių ryšių nustatymu, Dvasinės Misijos suvokimu ir emociniu išsilaisvinimu. Kai kuriais atvejais gydymo gali užtekti ir vieno karto, bet priklausomai nuo negalavimo sunkumo, gali reikėti ir keleto užsiėmimų.

Emocijų paleidimo technikos

Šios technikos naudingos kuomet mums reikalinga paleisti vienokius ar kitokius jausmus, kurie jau nebeduoda naudingos išminties, o tik slegia ir kankinamai mus verčia judėti atgalios į tą situaciją kurioje ir kilusi su jais susijusi problema. Dažnai taikome kartu su regresine terapija ar kaip jos dedamąją.

Lila žaidimas

Tai stipri praktika atrasti savo kelią, paleisti mus sekinančius dalykus. Gilina ryšį su savimi, transofrmuoja. Plačiau

Treniruotės savarankiškoms praktikoms

Mokinamės gydomųjų meditacijų, išslaisvinančių iš praeities skaudulių, pakeliančių į naują sąmoningumo lygį. Keliame savo vibracijų dažnį, naudojamės kristalais, kvėpavimo technikomis, čakrų aktyvavimu. Mokėti savarankiškai palaikyti savo energetinę sveikatą tiek pat svarbu, o gal netgi svarbiau nei fizinę sveikatą.

Šios treniruotės yra dedamoji Bioenergetikos ir runų mokymų dalis, kurios vedu grupėms Vilniuje ir Kaune.