Astral-cover8-2600

Bioenergetikos mokymai žengiantiems gilyn

Skirtas jau jaučiantiems energetinius srautus ir norintiems gilinti suvokimus. Gali dalyvauti visi, kurie jaučiate trauką gilesniam pasinėrimui į energetiką. T.y. nėra būtinybės būti dalyvavus pirmoje mokymų pakopoje. 💫

Šiais metais įvyko nuostabus dalykas – astralinėje plotmėje sukurta mokymosi erdvė, biblioteka, susitikimo su sielos Gidais ir kitomis esybėmis vieta.

Tai bioenergetikos mokymų kursas žengiantiems į gylį. Jame kviečiami dalyvauti visi, kas turi bent šiek tiek atsivėrusius energetinius pojūčius ir jaučia tam pakylėjimą.

Tai jau antrasis sezonas, pirmasis nustebino pasiekimais.

Mano siekis yra kiekvienam norinčiam suteikti galimybę lavinti energetinius gabumus, gauti iš aukštesnių matmenų paspartinimus, pagilinimus, perdavimus, atsisiuntimus (downloads/upgrades), gydymus, atsakymus, gebėti jungtis ir bendrauti energetiniu būdu su mokytojais, netgi su kitais žmonėmis – tikra telepatija! Atrasti dar daugiau laisvės kiekvienam savo realybės kūrime.

Viso to dėka – padėti sau tapti geriausia savo paties inkarnacijos versija, pilniau įgyvendinti sielos misiją Žemėje.

Svarbu, kad norintis dalyvautų jau bent šiek tiek gebėtų justi energijas, vibracijas!

Jeigu dar besate to atvėrę, ne bėda – mes to mokinamės Bioenergetikos pagrindų kurse.

Jungtis prie Hub kiekvienas dalyvis galės nuolatos viso kurso metu, medituodamas, kada jam patogu. Tačiau bendros meditacijos bus ypatingas paskatinimas ir pagilinimas.

Kurso metu padėsiu, pamokinsiu kaip jungtis. Tai visiškai saugu, esame nuolat supami šviesos energijos ir padedami angelų, sielos gidų. Viskas ką pasieksite ar patirsite bus prieinama natūralaus Jūsų buvimo Žemėje būdu, be žolelių ar kitų priemonių.

NAUJos GRUPės kaune ir vilniuje 2021 metais
(planuojama pavasarį)

 

Užsiėmimų datos bus patikslintos vėliau, tačiau jeigu norite gauti pranešimą kada jos bus paskelbtos, užpildykite registracijos anketą ir būsite pirmieji pakviesti į mokymus!

 

Užsiėmimų pradžia darbo dienomis paprastai nuo 18:30, vieno susitikimo trukmė ~3 val.
Šeštadieniais – nuo 14:00

Kurso trukmė – trys mėnesiai

Užsiėmimuose galima dalyvauti tiek gyvai, tiek ir internetu – galite pasirinkti. Visi užsiėmimai turės savo įrašą, kurį galėsite pažiūrėti vėliau, jeigu tą dieną negalėsite sudalyvauti.

Mokymus sudaro:

 • Nuolatinė prieiga prie Astral Hub energetinio ryšio
 • Po praktiką ar užsiėmimą kas savaitę:
  • 4 užsiėmimai gyvai ir online po ~2-3 val. (kas mėnesį po vieną, ir vienas pabaigoje – Ketvirtadieniais arba Šeštadieniais)
  • 6 grupės energetinės meditacijos / stiprūs energetiniai perdavimai tyloje (ketvirtadieniais vakare)
  • 3 online užsiėmimai (ketvirtadieniais vakare)
 • Grupę sudaro jauki, dvasiškai tobulėjančių žmonių draugija
 • Asmeniniai patarimai, mokytojo įžvalgos
 • Taip pat moderni ir patogi internetinė mokymosi aplinka, kurioje patogu žymėtis atliktas užduotis, stebėti kurso eigą, atsisiųsti papildomą medžiagą
 • Video medžiaga
 • Facebook grupė
 • Sertifikatas patvirtinantis įgytą patirtį

Kurso trukmė – 3 mėnesiai

turinys

Pirmasis mėnuo – jungimasis, suaktyvinimas

 • Prisijungimas prie AstralHub erdvės energetiniu būdu
 • Energetiniai perdavimai, suaktyvinimo procesas
 • Kas esu “Aš”? Trumpa Visatos schemutė
 • Sąmoningo sapnavimo tema
 • Empatijos lauko stabilizavimas (savarankiškumui ir mažesnei emocijų įtakai iš kitų žmonių)
 • Susijungimo su savo Aukštesniuoju Aš ir Aukštesniojo Aš chanelinimas meditacija
 • Svečių energetiniai perdavimai
 • Tikslai, vertybės
 • Meditacijos

Antrasis mėnuo – Visata, dažniai, šviesos esybės

 • Tema – laiko, erdvės struktūra ir pajautimo praktika
 • Bashar, Pleadians, kitų mokytojų energinės vibracijos – perdavimai jums per AstralHub – kaip pagalbinį tiltą, su tikslu palengvinti jums išgirsti šias gerasias šviesos esybes
 • Tema – Astralinės kelionės, vizijos
 • Temos – Hibridiniai vaikai; Apie “blogiukus” Visatoje ir kitos
 • Energetiniai perdavimai
 • Meditacijos

Trečiasis mėnuo – astralinė komunikacija

 • Astralinė komunikacija su kitomis šviesos būtybėmis
 • Šviesos kalba – paskaita ir perdavimai (Stella K.)
 • Astralinės komunikacijos su kitais žmonėmis (telepatijos 🙂 ) praktika
 • Gydymo perdavimas vieni kitiems energetiniu būdu
 • Energetiniai perdavimai
 • Meditacijos

Mokydamiesi treniruosimės praktiškai, gilinsime jutimus, gausime energetinių perdavimų, patarimų, rekomendacijų. Mokymosi metu paprastai daug kas išjuda ir asmeniniame gyvenime, kas anksčiau buvo sąstingyje. Mokydamiesi taip pat turime nuostabią galimybę išgirsti kaip sekasi mūsų kolegoms, bendrauti.

Patogioje mokymų aplinkoje internete pristatysiu kiekvienos savaitės ar mėnesio temas, dalinsiuos informacija, video, bei užduotis kaip lavintis. Kurse kelis energetinius perdavimus taip pat atliks ir kviestiniai svečiai.

Kadangi judame visi skirtingu tempu, bus numatyta galimybė daryti ne visus pratimus, o tik bazinius, kas nespėjate (pratimai bus pažymėti kategorijomis). O kuomet turite laiko – pasivysite, ar padarysite iš “Extra” klasės.

Vygandas Šimkus


Vygandas Šimkus

Esu 39 m. bioenergetikas, runų, bioenergetikos ir Taro mokytojas, Lila praktikos vedėjas, dirbu su sielos misijomis ir karminiai ryšiais, emocijų paleidimais. Vedu žmones į šviesą, patirčių integraciją, savarankiškumą, naujų gebėjimų vystymą savyje, pilnatvę ir harmoniją. Mano jutimuose, gydymuose, užsiėmimuose mums padeda sielos vedliai.

 • Darbas su sielos vedliais, kontaktavimas (chanelling),
 • Bioenergetikos sertifikatas,
 • Runų meistro sertifikatas,
 • Reiki energetinio gydymo sertifikatas,
 • Theta Healing gydymo sertifikatas,
 • Australijos Brigit Esselmont Taro mokykla,
 • Leela praktikos inicijuotasis vedėjas, mokytojas Omkar,
 • Sociologija ir psichologija, VDU.

Kurso kaina

Dalyvavimas apmokamas kas mėnesį, 3 x 135 Eur/mėn., viso 405. Šiuo metu 45 eurais sumažinau kurso kainą, kad galėtų mokymus sau leisti daugiau žmonių, dėl praėjusių suvaržymų.
Viso kurso trukmė 3 mėnesiai. Bet nėra prievolės lankyti iki galo, jeigu jaučiate kad  pavargote ar nebėra galimybės. Kursų pabaigoje išduodamas sertifikatas.

PINIGŲ gražinimo garantija!

Jeigu tikrai stengėtės, darbavotės, tačiau vis tiek nepavyko, ar jaučiatės negavę naudos iš kurso, suprantu Jus, po 30 dienų galėsite kreiptis ir Jūsų įmoka bus pilnai gražinta.
 

 

3x   135 Eur 150 eur/ mėn.


Atsiskaitoma kas mėnesį

 

405 Eur 450 eur


Arba vienu mokėjimu

 

Dalyviai apie kursą

Esu labai dėkinga Vygandui ir visiems šio kurso dalyviams už daugybę dovanų ir suvokimų, kuriuos gavau. Nors prie grupės prisijungiau jau įpusėjus praktikoms, tačiau buvau priimta su didele meile ir šiluma, gavau daug palaikymo, teorinių ir praktinių patarimų, kaip pačiu lengviausiu keliu paleisti tai, kas nereikalinga, ir atsiduoti šviesai, nuo kurios buvau kurį laiką atsiribojusi.

Dabar, jau besibaigiant kursui, galiu tik pasidžiaugti dalykais, kuriuos atradau bei atsisveikinti su labai daug neigiamų aspektų, prie kurių buvau prisirišusi. Po ilgo laiko nežinios ir blaškymosi pagaliau pajutau vidinę ramybę, pakylėjimą kasdienybėje ir besąlyginę meilę. Pagaliau patikėjau, kad viskas įmanoma, jeigu nori ir veiki ta linkme.

Visas pasaulis tapo tarsi mano vidaus atspindžiu: pradėjau gauti įvairias žinutes ženklais kasdieninėse situacijoje ir ypač ryškiai bei tiesiogiai žinutės pradėjo ateiti sapnuose, astrale. Praktinių užsiėmimų metu pajaučiau ryšį su kitomis šviesos būtybėmis, jutau tai ne tik užplūstančiu nenusakomu pakilumo jausmu, meile, kuri neapibrėžiama jokiomis sąvokomis, bet ir fiziniu kūnu-neįmanoma žodžiais nusakyti fizinio kūno potyrių, kuriuos akivaizdžiai jauti vien tik būdamas šios grupės dalimi. Taip pat pajutau atsivėrusius gebėjimus: rankose pradėjau jausti šilumą, vien pagalvojusi, jau galiu susijungti su savo aukštesniuoju aš ir gauti reikiamus atsakymus, ištikus netikėtai situacijai ar besijaučiant pasimetusiai. Nežvelgiant į visus paprastam žmogui neįtikimai skambančius argumentus, didžiausias pokytis įvyksta viduje-jaučiu ramybę, vidinę darną ir viską gebu stebėti, neįsitraukdama į gyvenimo dramas. Tapau stabilesnė ir pagaliau pajutau, kad turiu galią valdyti tai, kaip jaučiuosi. Atėjęs suvokimas, kad tik pati esu atsakinga už savo pasaulį ir viską, kas jame vyksta, mane išlaisvino iš pasikartojančių situacijų, nereikalingos kaltės, graužaties ar kaltų ieškojimo. Tas laisvės ir pakilumo jausmas yra neprilygstamas!

Labai rekomenduoju šiuos kursus, nes Vygandas Šimkus ne tik labai profesionalus ir dvasinius dalykus išmanantis dvasinių praktikų vadovas, bet taip pat labai šilta, palaikanti bei atjaučianti, šviesą žemėje skleidžianti būtybė.

Jeigu norite surasti kelią į save ir pagaliau pajusti ramybę bei pakylėjimą – šis kursas būtent Jums ir apie jus!

Gintarė D.

 

Dalyvių Atsiliepimai iš ankstesnio Bioenergetikos pagrindų kurso

AstralHub kurse tiek daug nuostabių patirčių, kad jas visas surinkus galima bus išleisti knygą! Taip pat galite paskaityti Bioenergetikos pagrindų kurso atsiliepimus. Netrukus papildysiu atsiliepimus iš AstralHub kurso.

Šis kursas davė labai daug. Jau vien tuo, kad tai buvo mano kryptingos kelionės pradžia. Kelionės, kuria dabar jau einu pati. Iki tol nemažai skaičiau, domėjausi, tačiau šie užsiėmimai man suveikė kaip koncentruotas impulsas:) nes vien teorinės žinios nelabai ką šioje srityje keičia… Ypatingai naudinga man, kaip pati jaučiu, buvo praktika, bendros meditacijos. Stipru. Ir apskritai, mano suvokimas pradėjo plėstis, dėl to atsirado daugiau drąsos, pasitikėjimo Visata. Pradėjau girdėti save, tapau gerokai sąmoningesnė. Žodžiu, labai rekomenduoju visiems tieks, kurie jaučia trauką, bet nežino, nuo ko pradėti:)

Lina L. 

Bioenergetikos mokymai ir kitos praktikos kartu su Vygandu buvo nepaprasta kelionė (o gal jos pradžia?) į save ir į kitą, subtilų pasaulį, kuri visiškai pakeitė ir vidinį, ir išorinį mano gyvenimą. Lyg sapnas liko prieš mokymus lydėjusi būsena, kai ryte nenorėdavau atsimerkti ir neviltyje prastumti dar vieną dieną – dabar rytais mane pasitinka neapsakomo džiaugsmo, dėkingumo ir meilės gyvenimui pliūpsnis. Tai buvo daug daugiau, daug giliau nei vien teorija ir praktika, tai pajautimas aukštesnių energijų, tai vedimas asmenybės, kuri tartum paliečia sielą ir pripildo vien buvimu šalia. Gera būti. 
Esu sužavėta profesionalumo labai paprastai ir žemiškai paaiškinti nežemiškus dalykus ir pritaikyti konkretaus žmogaus suvokimui. 
Begalinis Ačiū Visatai už šią dovaną, Ačiū Vygandai, Tu keiti gyvenimus!

Laura J. 

Labai džiaugiuosi, kad dalyvavau šiuose mokymuose, sužinojau daug įdomių dalykų, o svarbiausia – turėjau galimybę labiau pažinti save. Šie mokymai man tapo impulsu dar labiau keisti gyvenimo kryptį. Padėjo suvokti, kas man teikia džiaugsmą, o kas stabdo. Jau po pirmos mokymų dienos, atsirado daugiau meilės ir sąmoningumo atliekant kasdieninius darbus. Esu dėkinga Vygandui už įkvėpimą, palaikymą ir žinias!

Roberta 

Po šių mokymų supranti, kad tai tik kelio pradžia. Įdomaus, nuolat stebinančio, padedančio pažinti save ir kitus, skatinančio ieškoti, suprasti, priimti daug dalykų paprasčiau kelio. Jauki, maloni mokymų atmosfera suteikia galimybę pasinerti į atsiveriančius pojūčius. Programa sudaryta taip, kad kiekvienas naujas įgūdis vestų į atradimą ir pažinimą. Šiuo metu galiu daug geriau suprasti kas vyksta mano gyvenime, kodėl vienaip ar kitaip elgiasi žmonės, kokia aplinka mus supa ir kaip viskas kas vyksta turi reikšmę. Palengvino požiūrį į problemas, kai supratau, kad tai tik gyvenime dar neišmoktos pamokos. Iš esmės mokymai padėjo jausti ir dar geriau viską suprasti bei atvėrė nuostabias galimybes nuolatiniam tobulėjimui ir augimui. Tai buvo gyvenimo patirtis, kuri man buvo didžiausia dovana mano gyvenimo kelyje. Jei jaučiate, kad sinergizuoja bandykite gal tai bus Jūsų kelio pradžia. Nuoširdžiai ačiū Vygandui, kuris tapo mano pirmuoju mokytoju ir suteikė tvirtą pagrindą tiek žinių tiek įgūdžių bei stiprų palaikymą.

Aistė R.

Tai, ką patyrėme Vygando mokymuose-praktikose, buvo be galo įdomu, nors tuo pačiu ir paslaptinga, mįslinga. Praktikų metu laikas tarsi sustodavo, o gal net užsipildydavo mumyse glūdinčia ramuma, darna, kurios būdavo sumaniai pažadinamos, atveriamos. Patikėjau dar kartą tuo, ką nuolatos jaučiau, padėjo Vygando tvirtas ir konkretus patarimas, reiklus žvilgsnis bet kuriuo momentu „susiimti”, „sugrįžti į save” ar surasti savąjį „aš”. Kiekvienas užsiėmimas buvo vis kitoks. Kiekvieną kartą ir jaučiausi kitaip, patyriau kitaip, atradau vis daugiau ir daugiau, o svarbiausia, kad tame tarpe, tuo laiku buvo g e r a. Šiandien galiu sau pasakyti: neuždaryk, o atrakink vidinę „šviesą”, atverk plačiau, drąsiau vartus į Šviesos Amžinąjį Šaltinį, pasitikėk ir neužmiršk. Ačiū Vygandui, kuris parodė kaip surasti tą kelią, kuriuo dabar jau taip gera eit.

Aušrinė

Bioenergetikos kursai – šių kursų metu atradau ir perkūriau save iš naujo. Vystėsi supratimas, savęs ir savo aplinkos, galimybių suvokimas. Stipriai plėtėsi požiūris į aplinką, bei save. Atradau daug savo nuostabių anksčiau nenaudotų savybių. Mes kiekvienas unikalus, mokymų metu pasijunta kiekvieno unikalumas, silpnosios ir stipriosios pusės, bet ir sąveika su supančia aplinka. Kursai buvo vienas geriausių gyvenimo sprendimų man, mano keliui.

Rasa

 

 

D.U.K. klausimai

 • Deja prieš tai reikia atverti jutimus, jausti energetinius virpesius. To mes mokinamės Bioenergetikos pagrindų kurse.

 

 

 

 

kurso-aplinka

Papildomai, mokymų metu žinių ir eigos susisteminimui, savipagalbai naudosime specialiai paruoštą labai patogią aplinką. Ji labai papildys gyvus susitikimus, joje lengva žymėtis kurso eigą, atsisiųsti papildomos medžiagos.

Jeigu jau užsiregistravote

Kol laukiate kursų pradžios, galite pradėti ruoštis savarankiškai. Tam rekomenduotinos praktikos ir knygos yra pateikiamos čia

Mokymosi aplinka kurso dalyviams