Energetinė pagalba sergant ir persirgus Covid

Noriu padėti tiems, kas nedrįsta ar negali paprašyti pagalbos, taip pat ne visi ir žino, kad galima energetiškai padėti sielos apsivalymo procese. Šie seansai gydomajam nieko nekainuoja.

Energijos perdavimas per atstumą

Energijos perdavimo seansai vyks nuotoliniu būdu, todėl nei fizinis kontaktas, nei pokalbis telefonu nėra būtini.

Ar energiškai gydomas žmogus atsivers ir priims siūlomą šviesą – priklauso visuomet tik nuo jo paties, jo sielos pasirinkimo. Kartais siela priima ir liga greitai palengvėja, kartais visai pagyja, o kartais kuomet pasirinkusi savarankiškai tęsti procesą, gydymas nesuteikia palengvinimo.

Tačiau verta pabandyti – jeigu turite artimą asmenį, kuriam šiuo metu sunku fiziškai dėl Covid, ir jis šiuo metu negali sąmoningai dirbti su savimi (medituoti, skaityti, melstis, atleisti ir kt.) galite tiesiog užpildyti formą pateiktą žemiau ir vadovaudamasis eiliškumu pasiųsiu gydomosios energijos. Jam ir jums tai nieko nekainuos. Jeigu pajausite, kad pagalba buvo vertinga, kad norite padėkoti, žemiau rasite kaip tai galite padaryti.

Jeigu persirgus šia ligo liko sunkūs šalutiniai reiškiniai, taip pat galite kreiptis.

anketa

Užpildykite šią formą, nurodydami asmens, kuriam reikalinga pagalba, vardą ir jeigu turite galimybę – pridėkite nuotrauką. 
Jums el.paštu pranešiu kurią dieną ir kokiu laiku atliksiu energijos perdavimo seansą.

Svarbu ir tai, kad asmuo, jeigu yra sąmoningas, sutiktų priimti pagalbą. Su jo sutikimu pagalba bus žymiai efektyvesnė. Tiesiog prieš siųsdami anketą paklauskite jo – ar sutinki, kad tau būtų suteikta energinė pagalba? 
Vaikams šis sutikimas nėra būtinas, jeigu esate jo tėvai ar giminės.

Nevenkite medicininės pagalbos! Ypač kuomet reikalinga skubi pagalba!

Asmuo, kuriam reikalinga pagalba:


Nuotrauką nėra būtina, tačiau pagilina procesą asmeniui, kuriam atliekamas energinis perdavimas

Papildomai

Jeigu asmuo šiuo metu yra sąmoningas ir gali savarankiškai skaityti, melstis ar medituoti, galite jam taip pat pasiūlyti šiuos labai vertingus resursus:

Taip pat kiek žmogui pavyks – išlikti atviru, atleisti, paleisti nuoskaudas, būti dėkingumo būsenoje (priežastis nebūtina, tiesiog dėkingumas)

Padėkoti

Jeigu širdyje jaučiate, kad norite padėkoti materialiai ir/arba žodžiu ❤🙏

Vygandas Šimkus
LT587300010001223540
Paskirtis: padėka

Jeigu norite, galite palikti atsiliepimą ir žodžiu

Galite tarti kelis žodžius, kaip padėjo (ar nepadėjo) energinis perdavimas


away-3388273_1920