Seminaras apie bioenergetiką

Energetinė praktika: Sąmonės kelionės laiku


Šiuo metu nėra suplanuota šio renginio datų.

wave

Renginio turinys

Energetinė praktika, plečianti sąmonės galimybes, padedanti susijungti su platesniu savo Sąmonės aspektu. Ji yra panaši į regresinę meditaciją, kurios metu keliaujame savo praeitų gyvenimų prisiminimais. Bet šioje praktikoje mes žvelgiame kiek platesniu kampu – matome ne vien tik savo asmeninius karminius ryšius, bet ir savo giminės, ir dar plačiau. Kiekvienas užsiėmimas yra skirtas pasinerti į tam tikrą laiko periodą, sekame paskui giją, kuri mus ves ten, kas tuo metu buvo aktualu mūsų sąmonei, ką veikė mūsų tėvai ar protėviai, kitos giminingos sielos, ar kokie dvasiniai vyksmai mūsų sielai buvo aktualūs tuo metu apskritai.

Mūsų dvasinė Sąmonė yra kur kas platesnė nei mes galėtume pagalvoti. Ji yra susijusi su daugeliu gyvenimų, su daugybe kadaise pažinotų ar sutiktų žmonių, ir kas dar įdomiau – tam tikri Jos aspektai vienu metu egzistuoja skirtinguose laikmečiuose. Tai yra mes paprastai laiką suvokiame kaip linijinį, kaip tam tikrą įvykių seką, tačiau mūsų sielai praeitis, dabartis ir ateitis vyksta tarsi vienu metu. Tai sunku paaiškinti žodžiais, nes mūsų protai pripratę prie nuoseklaus laiko interpretavimo – taip ribotam fiziniam kūnui ir protui kur kas lengviau mokytis Žemėje.

Praktiką pradėsime nuo čakrų balansavimo meditacijos, po to lydimi šamaninio būgnų garsų ir energetinio vedimo panirsime į gilią sąmonės būseną. Joje tęsime kelionę lydimi energetinio srauto ir padedančių energijų. Po jos seks laikas savirefleksijai ir patirties apmastymui, pabuvimui su patirtimis.

Ši praktika yra visiškai saugi, užsiėmimo metu padedant runoms bus kuriamas stiprus saugantis ir vedantis energetinis srautas, dalyvius prižiūrės patyręs bioenergetikas.

  • Ji veikia kaip terapija savęs pažinime ir transformavime
  • Giliai atpalaiduoja ir gali suteikti įdomių įžvalgų apmąstymams
  • Stiprina ryšį tarp žmogiškos sąmonės ir tarp plataus Sielos Sąmoningumo
  • Padeda ugdyti energijų jutimą ir kitus gebėjimus

Sąmonės kelionės metu yra kuriamas energetinis laukas (toks, kaip kad būna šeimos konsteliacijų užsiėmimuose, jeigu teko dalyvauti), kur sustiprėja taip pat ir mūsų pačių ryšys su protėviais – tad galimos papildomos įžvalgos iš šio ryšio.

Užsiėmimą vesiu aš – Vygandas Šimkus, bioenergetikas, besidomintis šamaninėmis tradicijomis, Šiaurės tradicijos runų meistras ir Taro specialistas; bioenergetikos, runų ir Taro mokytojas.

Užsiėmimo trukmė – 1.5 val.

Būtina išankstinė registracija, žinute 8 678 10800 , FB paskyroje ar el. paštu vygandas@bioenergetikas.lt

wave