lila-vedejas2

Lila žaidimo vedlio kursas

Kvietimas

Labai svarbus žingsnis dvasingumo kelyje yra pasiryžtant išeiti iš saugumo zonos, pradedant vesti užsiėmimus kitiems. Taip keičiasi ne tik asmeninis gyvenimas, bet ir gyvenimai tų, kuriuos paliečia ši pagalba. Šiais metais mokinu vesti Lila žaidimą, atsakingo, be galo įdomaus ir save ugdančio amato.

Kas esate žaidę šį žaidimą, žinote apie jo stiprią, transformacinę galią. Dabar ir Jūs galite tapti jo vedliais.

Vadovaudamasis vidiniu pašaukimu, rengiu šiuos mokymus jau trečią kartą. Mokymasis Lilos reikalauja jutiminio gebėjimo, bent šiek tiek jausti energijas ir kas vyksta žmonėse, ką jie jaučia. Tai yra labai svarbu todėl, kad visas žaidimas vyksta ne tik proto lygmeny, bet 70-90 proc. energijose. Gebėjimas jas jausti įgalina priimti Jums siunčiamas žinias iš Lila lauko. Be abejo jus pamokinsiu kaip tai daryti dar giliau. Tas žinias galite panaudoti sau, ar perduoti dalyvaujančiam Jūsų žaidime asmeniui.

Jeigu energetinio srauto, intuicijos dar nejaučiate, nieko baisaus, kviečiu tuomet juos atverti Bioenergetikos pagrindų kurse. Žinoma turite jausti tam norą.

Mokymasis vesti Lilą yra labai stipri patirtis, kuri sulig kiekvienu Jūsų pravestu žaidimu kitiems, atsiskleidžia vis plačiau. Neišsemiamas žinių ir patirties, mokymosi šaltinis. Stiprėja visi energetiniai įgūdžiai, aktyvuojasi persitvarkymai gyvenime aukštesnių vibracijų link.

Mokiausi vesti Lilą pas mokytoją ir Lilos vedlį Omkar (plačiau). Ryšį su energijomis – Lilos vedliais man perdavė energetiškai. Jums mokymų metu taip pat šį ryšį perduosiu tokiu pat būdu.

Nuo liepos 5 d.

Trys vakarai arba popietės po 3-4 val. – dienas ir laiką sutarsime su grupės dalyviais individualiai. Ir papildomi užsiėmimai vėliau pagal pasirinktą mokymosi planą.

Vieta

 • Laisvoji vedimo versija – gyvai Kaune ir internetu
 • Profesionali – tik gyvai, Kaune

Kas yra Lila?

Tai daugiau nei žaidimas, tai intensyvus energetinis procesas. Jo metu žaidėjas yra vedamas per energetines būsenas, kurios padeda įgyti raktus sunkiausioms problemoms spręsti, rasti išeitis iš didžiausių strigimų gyvenime ir tiesiog giliai pažinti save. Nes Lilos žaidimas yra didesnio savęs pažinimo žaidimo mikrokosmosas. Žaidimas sukurtas jogų prieš kelis tūkstančius metų Indijoje.

Prižiūriu šį gilų kiekvieno dalyvio asmeninį procesą, perduodu žinutes iš dalyvio sielos Gidų.

> Plačiau kaip vyksta Lila skaitykite čia

Vygandas Šimkus


Vygandas Šimkus

Esu 40 m. bioenergetikas, runų, bioenergetikos ir Taro mokytojas, Lila praktikos vedėjas, dirbu su sielos misijomis ir karminiai ryšiais, emocijų paleidimais. Vedu žmones į šviesą, patirčių integraciją, savarankiškumą, naujų gebėjimų vystymą savyje, pilnatvę ir harmoniją. Mano jutimuose, gydymuose, užsiėmimuose mums padeda sielos vedliai.

 • Darbas su sielos vedliais, kontaktavimas (chanelling),
 • Bioenergetikos sertifikatas,
 • Runų meistro sertifikatas,
 • Reiki energetinio gydymo sertifikatas,
 • Theta Healing gydymo sertifikatas,
 • Australijos Brigit Esselmont Taro mokykla,
 • Leela praktikos inicijuotasis vedėjas, mokytojas Omkar,
 • Sociologija ir psichologija, VDU.

LAISVOJI VEDIMO versija ar profesionali?

Mokymus suskirsčiau į du variantus.

 • Tiems, kas ketina žaisti Lila asmeniškai ir savo artimų draugų būry, tiek daug pastangų nereikia – galima tiesiog pasimėgauti ir nerti į energijas. Lila žaidimo energijos padarys likusį darbą. Tokį žaidimo vedimą pavadinau – Laisvuoju variantu.
 • Ketinant organizuoti Lilą žaidimo renginius profesionaliai, vesti didelėms grupėms žmonių, tam reikalingas specialus pasiruošimas. Kuo daugiau žmonių žais Jūsų žaidimą, tuo daugiau energijos tekės Lilos lauke ir per Jus – o tam reikia pasiruošti. Jeigu Tavęs tai negąsdina ir jauti stiprų norą pamėginti pereiti į naują savo gyvenimo etapą – tuomet ši vedimo versija kaip tik Tau.

Profesionalus Lila žaidimo vedlys – tai svarbus žmogus kitų gyvenime. Tampi svarbi grandis perduodanti sielos vedlių žinutes žmonėms. Mokiniesi tapti tikru Mokytoju

Besimokinantys vesti žaidimą profesionaliai, gauna papildomas užduotis, testus, mokinamės vesti kartu su manimi, tikriname kaip sekasi, duodu patarimus kaip gilinti srautą ir t.t. 

Kad ir kurį variantą pasirinksite, jeigu dar nesate dalyvavę – reikės sudalyvauti Lila žaidime (šis vienas sužaidimas jau yra įtrauktas į mokymų programą Profesionalioje versijoje).

Pabaigę šį kursą dalyviai gaus sertifikatus.

Ar mokydamiesi internetu gausime tą patį, ką ir mokydamiesi gyvai?

Tai priklausys nuo kiekvieno individualiai, nuo jūsų gebėjimo justi energijas. Geriausias palyginimas – jeigu esate dalyvavę energetiniuose kursuose internetu ir jutote virpėjimą kūne, vibracijas ar besiplečiančios sąmonės pojūtį – tuomet esate pilnai pasiruošę.

Laisvajam dalyvavimui galima rinktis kokiu būdu dalyvausite, tačiau profesionaliajam yra būtinybė atvykti gyvai.

LAISVASIS VEDIMAS

Kaune ir internetu

 250 €

Arba 2 mokėjimai x 125 €

Trys užsiėmimai Lilos lauke, langelių reikšmių mokymasis ir kiekvieno langelio išjautimas

Įvedimas į ryšį su Lilos energijomis – dvasiniais vedliais

Internetinė mokymosi aplinka progresui žymėtis ir užrašams

Mokytojo patarimai kurso metu

Lila kauliukas pradžiai ir stalinė žaidimo lauko versija

(jeigu pageidaujate, didįjį Lila lauką (3.30 x 2.30 m) galite atsispausdinti savarankiškai arba įsigyti)

Lila laisvojo vedimo sertifikatas (vesti žaidimą sau ir artimiesiems iki 3-4 žmonių)

Gyvai Kaune ir internetu

Trukmė ~1-2 savaitės (trys užsiėmimai)

PROFESIONALUS VEDIMAS

Kaune

 470 €

Arba 2 mokėjimai x 235 €

Trys užsiėmimai Lilos lauke, langelių reikšmių mokymasis ir kiekvieno langelio išjautimas

Įvedimas į ryšį su Lilos energijomis – dvasiniais vedliais

Internetinė mokymosi aplinka progresui žymėtis ir užrašams

Mokytojo patarimai kurso metu

Lila kauliukas pradžiai ir stalinė žaidimo lauko versija

(jeigu pageidaujate, didįjį Lila lauką (3.30 x 2.30 m) galite atsispausdinti savarankiškai arba įsigyti)

+ Tiems, kas nesate dalyvavę Liloje, įskaičiuotas vienas žaidimas prieš mokantis

+ Lilos vedimas kartu su mokytoju, papildomos užduotys

+ Treniruotė praleisti didesnius energijų srautus ir žinių patikrinimas atskirame užsiėmime

Profesionalaus vedlio sertifikatas (vesti didelei grupei žmonių)

Tik gyvai Kaune

Trukmė ~2-6 mėnesiai (priklausys kaip greitai atliksite užduotis)

Iš kur grįžo ramybė…jėgos…neskausmas…iš kur atėjo lengvumas, dar didesnis jutimas..iš Ten-iš Šaltinio.Išprausė, išmaudė, išvalė, išgrynino…toks jausmas: ESU NAUJA. Tokia, kokia net neprisimenu ar išvis kada buvau.Ir tai dar tik pradžia…kolkas dar nerandu žodžių viskam išreikšti. Užrašuose: mano klausimas po klausimo, atsakymas po atsakymo, kurie kaip klausi, taip atsako. O , kai klausimų nebeliko…tuščia paliko galva ar dar sluoksnis neužkabintas…tai ir atsakymo nebuvo…tik kartot kartot kartot…Neklausiu nieko dabar, rašau žodžius, kurie gyvi šiandien. Kurių dar bus ir ne vienas. 

Aušra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lila Kristina sm2

Žaidimą žaidusiųjų atsiliepimai

 

8 valandos programų keitimo, transformacijų, savęs pažinimo, gydymo, suvokimų! Wow! Smegenys sprogsta, viskas kas sena ir atgyventa tiesiog sudegė. Ačiū už nuostabų vedimą Lila žaidime.   – Patricija 

Kai atėjau į Lilą, žinojau, kad išbandysiu kažką naujo, bet tikrai nesitikėjau patirti tokių stiprių pojūčių.. Atsidūriau, kaip kitoje dimensijoje, o išėjusi jaučiausi, lyg kažkas labai svarbaus ir teigiamo nutiko mano gyvenime. Ačiū Vygandui už tokią nuostabią galimybę!!!    – Gabija 

Stipru, neįtikėtinai stipru! Taip giliai ir taip ilgai savyje kapstytis dar niekada iki Lilos neteko! Smagiausia, kad gauni atsakymus, telieka veikti.   – Ingrida 

Nuostabios patirtys visam gyvenimui. Kiekvienam rekomenduoju sužaisti savo LILA žaidimą.🙂
Vygandas,- puikus vedėjas. Dėkui! 
🙏  Raimonda 

Dėkoju Jums! Buvo puikus žaidimas, gera aplinka ir nuostabus vedantysis. Linkėjimai,   – Dalia 

Dėkui 😉 buvo nuostabu.   – Jovita 

Žaidimas kurio metu atsiveria kas buvo nematoma, sprendžiasi klausimai/problemos, tiesiasi nauji keliai. Buvau sužavėta kiek stipriai žaidimo metu gryninasi situacija. Rekomenduoju, labai naudinga.   – Rasa 

Labai vertinga patirtis. Ėjau į šią naują patirtį tiksliai nežinodama ko ieškau, bet atsakymai, kuriuos gavau žaidimo metu privedė prie to, ką visada žinojau tik bijojau sau pripažinti ar vengiau. Puikus laikas skirtas įsiklausyti į save ir savo mintis bei emocijas.  – Laura 

Nepakartojamas jausmas, labai ačiū.   – Saulius 

Kas nežaidėt ir dėl kažko abejojat – būtinai nueikit 😉 Jausmas nerealus! 😇   – Inga 

Labai patiko, po žaidimo viskas tapo daug aiškiau ir skaidriau. Pats žaidimo procesas irgi labai gilus ir gydantis 🙂 daug mažų ir didelių atradimų dėkui Vygandui už vedimą ir sukurtą atmosferą. Po žaidimo labai smalsu kas laukia gyvenime – Lilos lauke. Žodžiu verta išbandyti ir patirti viską patiems   – Elvinas 

Labai rekomenduoju šį  savęs pažinimo žaidimą tiems, kuriuos kankina ilgalaikiai neišspręsti klausimai, jei vidus kalba per tyliai, kad pavyktų aiškiai suvokti, kokiu keliu būtent tam žmogui reikia eiti arba jei labai kruopščiai kažkas nuo savęs yra slepiama. Procesas vyksta nuo pat įžengimo pro duris. Visa žaidėjų grupė susirenka ne be reikalo – kiekvienas asmuo yra kažkaip susijęs su tavo situacija. Man kaskart esminiai lūžiai vyko per pertraukėles, kažką išgirsti, kažką supranti, atsakymai ateina savaime – paprasčiausiai šnekučiuojantis prie arbatos puodelio ar dar giliau panirus į save kai jau protas perdega nuo minčių ir nusprendžia atsipalaiduoti ir pasitikėti <…> dar kartą aiškiai išgirdau, ką Visata man nori pasakyti. Vygandas visą žaidimą veda nuosekliai ir giliai, jo komentarai buvo labai taiklūs, o tai yra labai svarbu, norint prieiti prie teisingų minčių, kurios išveda iš užstrigimų. Esu dėkinga už tai.    – Rasa 

Stipru. Labai dėkoju Vygandui ir visai grupelei žmonių, dalyvavusių žaidime, tai buvo naujas potyris, kuris padėjo suvokti, jog pokyčiai gyvenime vyksta tikslingai ir kryptingai, padėjo suprasti ir giliau pažinti patį save. Ačiū!    – Marius

Dėkoju! Buvo labai įdomu ir nuostabu pamatyti, kaip viskas vyksta. Ačiū už puiku vedimą!🙏💚🍀   – Dalia

Tą dieną, po žaidimo, jaučiausi atgavusi seniai pamestą ryšio su Siela jausmą, tokį pojūtį, kad “siela šoka”…
Po keleto dienų prasidėjo visokie “atkritinėjimai”, bet dabar tuoj apsižiūriu, kur aš čia randuosi “Lilos lauke” ir kokiu keliu man iš to išeiti. Gyvenime, kur “žaidimo lenta” yra didelė, priežastingumo ryšiai mūsų akims nėra taip lengvai aprėpiami. Čia, keliuose kvadratiniuose žaidimo metruose, kur erdvė ir laikas koncentruoti, ryšys tarp tavo pasirinkimų ir jų pasekmių yra akivaizdus…
Šitam lauke gali matyti visas savo kilpas, kuriomis vaikštai gyvenime.
Šitas laukas nepalieka tau bergždžios vilties, kad kažkur save “biški” išduodamas, gali prasibrauti iki tave tenkinančio rezultato.
Čia nėra neapšviestos erdvės, kur galėtum nuslėpti kažkokią “nepatogią” ar “negražią” tiesą. Nėra jokių “tamsių kambariukų”, kur galėtum dalį savęs paslėpti ir taip pratūnoti iki žaidimo pabaigos, tikintis tada jau “viską apmąstyti, praanalizuoti ir tuomet jau su tuo susitvarkyti”.
Ne, viskas vyksta ČIA ir DABAR!
Transformacija turi įvykti DABAR. Tau net neleis baigti žaidimo, jei vaikščiosi įprastiniais aplinkkeliais!
🙂
Įvairių traumų, gynybų, sąlygotumų pasekoje mes turime tam tikrą “tvarkymosi su gyvenimu” būdą. Ir kol tavęs iš to įprasto modelio kas nors neištraukia, net negali pamatyti, koks jis neefektyvus. Kol nepatiri kitokios savo tapatybės, tol net nesuabejoji, kad toji įprastinė ir esi “tu”.
Bet kol Gyvenimui pateikinėji neautentišką savo tapatybę, tol tai, ką iš jo gauni, tavęs irgi netenkina… Jeigu nori tenkinančių mainų su Gyvenimu, pats turi būti “tikra moneta”.
Lilos laukas ir moko, kaip per teisingus pasirinkimus savo viduje sugrįžti į tikrąją savo vibraciją, tapti autentiška savęs, kaip žaidėjo, versija. KAD PARTIJA SU GYVENIMU BŪTŲ WIN – WIN. Nes “mažojo” žaidimo baigiamasis langelis yra tik vartai į “Didžiąją Žaidimo Lentą”….    – Vilma
 

Atvykau į Lilą, nes gyvenimas tiesiog slydo iš po kojų. Nesitikėjau nieko, tiesiog pasiskaičiau atsiliepimus ir nusprendžiau sudalyvauti (su žmona). Pradėjus žaisti pirmą kartą per daug laiko savęs paklausiau o ko gi aš noriu ir ką daryti, kad būtų geriau. Žaidime gavau atsakymus. Ne visi jie buvo malonūs, ne su visais sutikau. Jau apie pusė metų praėjo po žaidimo ir galiu tvirtai pasakyti, kad atsakymai buvo teisingi. Viskas pagerėjo, tačiau teko priimti kai kuriuos nepatogius sprendimus. Viskas kaip žaidime, o gal gyvenimas ir yra žaidimas… Ačiū Vygandai 🙏    – Edgaras 

Lila5b
Lila3