Pasiruošimas mokymams

 

Bioenergetikos mokymai palaipsniui atveria jutimus ir leidžia plačiau suprasti Visatos dėsnius, plačiau pamatyti pasaulį ir save. Padeda pereiti į kitą gyvenimo etapą, kuriame daugiau laimės ir pilnumos.

Ruošiantis mokymams, Jūs jau galite savarankiškai skaityti pateiktas knygas, dalyvauti užsiėmimuose ir praktikose, kurios yra rekomenduojamos visiems kursų dalyviams. Tai yra šis žemiau pateiktas sąrašas yra stipriai rekomenduotinas dalyvaujantiems mokymuose. Jeigu pradėsite anksčiau, nuo to bus tik smagiau 🙂

Sėkmės!

Dvasinės, energetinės praktikos

Savo tempu išbandyti šias energetines praktikas:

  • rebefingas,
  • konsteliacijos,
  • Lila žaidimas.
  • Taip pat galite išbandyti ir kitas praktikas kurioms pajusite trauką – daugiau įvairovės tikrai pravers pažadinant jutimus, ir atsirenkant tas sritis su kuriomis bus dirbama ir vėliau.

Informacija ir kontaktai pateikiami žemiau.

 

Konsteliacijos, kontaktai

Konsteliacijos tai gilus energetinis užsiėmimas, kurio metu paprastai dirbama su giminės karma (ne su asmenine). Tai galimybė pamatyti kaip dėliojasi šeimos, giminės nariai, koks jų santykis, galimybė pamatyti kokių problemų būta, išsispręsti kai kuriuos užstrigimus. Visa tai vyksta fiziškai nedalyvaujant visai giminei, o tik vienam jos atstovui – Jums. 

Metodo esmė: Susirenka grupė žmonių, dažniausiai vienas kito nepažįstančių, vienas jų yra klientas, kurio giminės konsteliacija vyks. Jis nedalyvauja procese tiesiogiai, bet daugiau stebėdamas. Apie savo situaciją pasakoja mažai arba nieko. Kiti dalyviai laikinai “vaidina” kliento giminės atstovus ir jį patį. Sakau vaidina kabutėse, nes iš tikro rate formuojamas stiprus energetinis srautas, kuris įtakos kiekvieną dalyvį ir jo vaizduojamą figūrą (giminės atstovą) leis jaustis taip, kaip iš tikro tas žmogus jautėsi ar jaučiasi šiuo metu santykyje su kitais giminės atstovais. Net jegu tas žmogus jau seniai miręs. T.y. konsteliacijos metu energijos siejasi su giminės lauke išliekančia informacija ir energetinėmis programomis, kurios vis dar turės įtakos Klientui, jo elgsenai ir jo giminei. Taip galima atrasti nežinomų, užslėptų dalykų, bei padėti sau ir savo giminei jūdėti priekin su didesniu lengvumu nei prieš tai.

Pradžiai rekomenduojama sudalyvauti kaip stebėtojui/dalyviui, t.y. ne klientu, kurio giminė bus modeliuojama. Be abejo kiekvienas sudalyvavimas paliečia ir asmeninius dalykus, net jeigu giminės konsteliacija atliekama ne tavo. Tad ši praktika veiks kiekvieną ir yra naudinga padedant suprasti save.

Margarita

Aprašymas: http://www.savespazinimomenas.lt/konsteliacijos 
Įvairiuose miestuose. Būsimų konsteliacijų kalendorius

Margarita veda konsteliacijas švelniai, moteriškai, turi jutimus, kuriais vadovaujasi. Daugiau dėmesio tam kas yra dabar, nei praeitis.

Tel. 8 647 57722
arba el.paštu: istieskiranka@gmail.com

Svetlana

Gilios konsteliacijos, subasmenybės konsteliacijos. 

https://ww.facebook.com/ramybesoaze.svetana
Tel. 8 652 51318 
el. p. oaze.svetana@gmail.com

Rebefingas

Tai sąmoningo kvėpavimo užsiėmimas, trunkantis apie pusantros valandos. Jo metu aktyvinamos čakros ir visa energetinė sistema, vyksta intensyvus valymasis. Tai nėra analizės metodas, jo metu nėra kalbama ar diskutuojama.

 

Lila žaidimas

Labai stipri patirtis, vidutiniškai 5-7 valandų trukmės. Plačiau ji aprašyta čia

Esamiems ir jau mokymus baigusiems kursų dalyviams iki pat rudens -10 Eur nuolaida dalyvavimui mano vedamuose Lila žaidimuose!
Lilą vedu Kaune ir retkarčiais Vilniuje

Taip pat Lilą giliai veda Gitana Platakytė Grigienė tel. 8 698 31733, ji taip pat mokinosi pas Omkarą. Paprastai Vilniaus mieste ir pajūryje. Dėl kainų ir datų kreipkitės į ją asmeniškai

 

 

Literatūra

Ši literatūra stipriai rekomenduotina kurso metu, šie šaltiniai labai reikšmingai prisideda savęs augime. Literatūra išdėstyta prioriteto tvarka, nuo svarbiausios. Tai yra ne tik loginės, tačiau kur kas svarbiau – energetinės informacijos šaltiniai.

Eckhart Tolle. Čia aprašyta jo paties kelionė ir kaip tai jam padėjo atsitapatinti nuo skausmo ir išleisti save į laisvę. Raktas į energetinius jutimus, į visą energetinį pasaulį yra per dabarties momentą. Stiprus energetinis užtaisas.

Šios akimirkos jėga

Eckhart Tolle. Čia aprašyta jo paties kelionė ir kaip tai jam padėjo atsitapatinti nuo skausmo ir išleisti save į laisvę. Raktas į energetinius jutimus, į visą energetinį pasaulį yra per dabarties momentą. Stiprus energetinis užtaisas.

Sielų Kelionės

Michael Newton. Knygoje pasakojama apie regresinės hipnozės būdu pasiektus pasakojimus, kaip siela atsimena savo praėjusius gyvenimus, savo Gidus, bei tai kuo užsiėmė tarp gyvenimų Žemėje.

Paspauskite atsisiuntimui (PDF)

Likimo dėsniai

Skanuota knyga, galite atsisiųsti. Oleg Gadeckij. Storokas rinkinys dėsningumų ir įvairių įdomių dalukų, kuriuos Oleg pateikia lengvai skaitomu būdu. Tad skaitosi lengvai, nuotaikingai, tinka ir pradedantiems.
zeland
vadim zeland – transferingo pagrindai. I pakopa. 

Ši knyga yra labai naudinga susipažinti su sistemomis, egregorais, ketinimų realizacija (manifestavimu). Yra daug knygų šioje serijoje, tačiau kurso metu bent pagrindus susidėlioti yra naudinga. Kadangi knygų serija nėra spausdinama, tad įsigyti gali būti labai sunku. Tad dalinuosi audioknygos formatu. Čia jų yra daug, tad pirmoji knyga yra failai 001-054 (I pakopa).

 

Susitiksime mokymuose!