retrytas-2min

Visi mes einame į ten pat – į suvokimą, kad viskas jau yra mumyse. Mūsų prigimtinė būsena – palaiminga pilnatvė.
Mes kviečiame jus prisiminti, iš kokios būsenos atėjote, ir pažadinti ją savyje: visa ko žinojimo jausmą, buvimo čia ir dabar būseną. Kviečiame į esmines praktikas, stipriai pakeisiančias jūsų gyvenimą.
Tai tikros, giluminės, energinės meditacijos, emocijų atpažinimo, sąmonės plėtimo, savo energinio lauko pajautimo praktikos, ryšys su savaisiais sielos vedliais. Per mus, mūsų ir savo vidinius vedlius jūs eisite į meilę.

PRAKTIKOS, KURIOS LYDĖS ŠIAME RETRITE

 • Sąmoningo kvėpavimo (rebefingo) sesijos šviesos energiniame lauke;
 • Kiekvieno dalyvio energinio lauko suaktyvinimas;
 • Auros pajautimo pratimai;
 • Praktika: ryšys su sielos vedliu per runas, Taro;
 • Energiniai perdavimai (šviesos esybių siunčiama energija, kuri
  gali būti prieinama kiekvienam);
 • Regresinis kvėpavimas (kelionė į gimimo momentą);
 • Kundalini joga;
 • Kakavos ceremonija;
 • Atgimimo praktika;
 • Emocijų atpažinimo, paleidimo praktikos;
 • Meilės sau ir kitiems dovanojimas per garsą;

P.S. pasiliekame galimybę kažkiek koreguoti programą pagal grupės poreikius.

MEDITACIJOS

 • Širdies atvėrimo,
 • Intuicijos skleidimo,
 • Meditacija su Arkangelu,
 • Susitikimas su sielos vedliu,
 • Judesio/šokio,
 • Osho dinaminė,
 • Meditacija kartojant mantras,
 • Valgymo;

 PASKAITOS

 • „Vibracijų dažniai: kaip mūsų vibracijos manifestuojasi išoriškai, pritraukdamos fizinę realybę“
 • „Kas aš esu? Kodėl dvasinius pajautimus verta pritaikyti praktiškai, kuriant žemišką realybę?“

Retrito praktikos

Rebefingas (sąmoningas kvėpavimas)

 – gydomasis (cirkuliacinis) kvėpavimas. Šis kvėpavimas vienas galingiausių ir efektyviausių psichosomatinių problemų ir energinio valymosi būdas. Cirkuliacinis kvėpavimas – tai aktyvus kvėpavimas reguliuojant kvėpavimo ritmus, taip aktyvinama simpatinė vegetacinės nervų sistemos sritis, kuri sustiprina organizme apykaitos procesus, padidina raudonųjų kraujo kūnelių, hormonų kraujyje kiekį, sustabdo uždegiminių procesų ir alerginių reakcijų vystimąsį, praplečia bronchus. Kvėpavimo metu išstumiamas ir plaučiuose esantis negyvas oras. Šis nuostabus kvėpavimo būdas išplauna žmogaus energetikoje (pagal psichologiją – pasąmonėje) esančias baimes, užstrigusias emocijas. Pašalinami fiziniai ir emociniai blokai ląsteliniame lygmenyje visame kūne.

Paskaitos

Pirma paskaita
„Kas esu“ – braižysime schemą, iš ko susideda sielos energija, kaip pasiskirsto astraliniame ir fiziniame lygmenyje. Kalbėsime, kodėl įmanomas energinis gijimas ir kaip jis vyksta.
„Integracijos svarba“ dalyje kalbėsime apie nušvitimo siekiamybę ir kodėl svarbu neizoliuoti savęs nuo žemiškos plotmės. Kaip dvasinę sritį (energetiką) pritaikyti praktiškai, kad gyvenimas būtų šviesus.
Antra paskaita
„Kaip bendrauti su sielos vedliu. Vibracijų dažniai. Kas yra Dabar“
Kalbėsime apie energetinio bendravimo su sielų vedliais principus, energetinio perdavimo, priėmimo galimybes, apie tai, kas yra vibracijų dažniai. Taip pat – apie Dabarties sąvoką platesne prasme.

Meditacijos

Patyriminio savaitgalio metu skirsime laiko įvairioms meditacijoms: kryžiuotų kojų padėtyje, judesio meditacijoms, Osho dinaminei meditacijai, valgymo, meditacijai su Arkangelu, per meditaciją susitiksime su savo sielų vedliais.

Energetinis suaktyvinimas

Pirmos dienos pradžioje suaktyvinsime kiekvieno dalyvio energetinį lauką šviesos vibracijomis, kad jis plėstųsi, ir kad retryto metu sklandžiau vyktų sekantys procesai, jog gebėtume sklandžiau priimti naujas energijas ir paleisti senas, mokytis.

Kakavos ceremonija

 – gilias tradicijas turinti Centrinėje ir Pietų Amerikoje senovinė, tūkstančius metų skaičiuojanti praktika, padedanti atverti vidinę tiesą, gilų meilės sau ir visa kam jausmą, plečianti sąmonę. Tai širdies energetinį centrą atverianti praktika, saugiai, teigiamai veikianti ne tik energetiniame, o ir fiziniame lygmenyje, nes kokybiška kakava turi neįtikėtinai daug organizmą praturtinančių savybių. Kakavos ceremonija padeda gauti atsakymus į reikalingus klausimus. Ceremonijai naudojama aukštos kokybės ekologiška kakava. Kakavos ceremoniją jungsime su judesio, tantrinėmis praktikomis, meditacijomis.

Energetiniai perdavimai

– tai šviesos esybių mums siunčiama energija, pastiprinimas, kuri, paprašius, kiekvienam mūsų prieinama, tik reikia sutikti priimti šį perdavimą – gydymą, suvokimą, atsakymą, žinias, pakylėjimą, pagalbą.

Meditacija su Arkangelu

Arkangelai – tai gydanti, palaikanti šviesos jėga. Po šios praktikos dalyviai galės ir vėliau savarankiškai šio ryšio pagrindais atkartoti meditaciją su pasirinkta šviesos esybe.

Ryšys su sielos vedliu

Meditacijos būdu dalyviai bus palydimi į astralinę erdvę susitikimui su savo asmeniniais sielos vedliais.

Runų traukimas rate

Tai ryšio per runas užmezgimas su savo asmeniniu sielos vedliu ir gaunama žinutė. Žinutės tikslas – padėti retrito metu sau, atpažinti, ką svarbu pamatyti.

Auros pajautimo pratimai

Praktikuosime rankomis pajausti savo aurą ir vienas kito energetinį lauką. Labai smagus potyris! Šios treniruotės tikslas – sužadinti savo ekstrasensorinius gebėjimus, atrasti, pagilinti ryšį su intuicija.

DATA, VIETA ir KAINA

 

Atvykstame šeštadienį, spalio 24 d. 10 val.
Išvykstame sekmadienį, 25 d. 19 val.

 

Maitinimas:

Tavęs lauks veganiška, sveika ir skani mityba savaitgalio metu.

Nakvynė:

Retritas vyks egzotiškoje, ypatingoje vietoje – dvasinių praktikų centre moliniame name „Laumių namai“ (Beržininkų kaimas 1, Vilniaus raj. 15032)

Energiniai mainai: 250 Eur
Avansinė suma 100 Eur (avansas negrąžinamas)

Į stovyklos kainą įskaičiuota:

• praktikos su Jurgita Medone ir Vygandu Šimkumi;
• apgyvendinimas kambariuose „Laumių namai“;
• veganiškas maitinimas.

Vygandas Šimkus

Vygandas Šimkus

Esu runų, bioenergetikos ir Taro mokytojas, Lila praktikos vedantysis, dirbu su sielos misijomis ir karminiais ryšiais, emocijų paleidimais. Vedu žmones į šviesą, patirčių integraciją, savarankiškumą, naujų gebėjimų vystymą savyje, pilnatvę ir harmoniją. Mano jutimuose, gydymuose, užsiėmimuose mums padeda sielos vedliai.

jurgita-sq

Jurgita Medonė

Esu moteris, patyrusi vidines transformacijas, suvokusi minčių ir pasąmonės galią. Dalinuosi savo suvokimais ir įrankiais, kuriančiais darnų gyvenimą viduje ir išorėje.
Esu sertifikuota giluminio cirkuliacinio kvėpavimo (rebefingo) vedlė, meditacijų, oro jogos, šokio/judesio mokytoja, turinti Reiki I pakopos iniciaciją, Saviugdos studijos YIN-YANG bendraįkūrėja, sveikos mitybos, gyvensenos propaguotoja, praktikuojanti dainuojančių Tibeto dubenų terapiją, aromaterapijos praktikė, skatinanti atrasti vidines galias, mylėti save, o per save – visa ką.

Registracija

KONTAKTAI PASITEIRAVIMUI

Jurgita Medonė
tel. 866215140,
el. paštu jurgita.medone@gmail.com

Vygandas Šimkus
tel. 867810800,
el. paštu vygandas@bioenergetikas.lt