Terapijos, gydymo metodikos

Kokius terapijos ir/ar gydymo būdus taikome priklausys žinoma nuo Jūsų situacijos, prieš tai taikydami atliksime išsamią analizę runomis, Taro, intuityviu pajautimu, ir tada nuspręsime kuri terapijos ar pagalbos rūšis Jums tinkamiausia.

Intuityvus vedimas, pajautimas

Tai pagrindinis mano įrankis, kuriuo naudojuose visų gydymų, konsultavimų, mokymų metu, nes jis pasako tiksliai nuo kur pradėti gilintis į problemą, ir kur ieškoti jos sprendimo. Padeda jausti ką tiksliai turiu daryti kiekvieno užsiėmimo metu. Ir tai nepamainomas įrankis. Jokios intelektinės žinios jo negali pakeisti, nebent tik papildyti.

Diagnostika runomis

Runos yra senovės maginis įrankis, nuo seno padedantis žmonėms matyti ateitį, praeitį, dabarties problemas ir rasti jų sprendimo būdus. Skandinavų, germanų, slavų ir kitų tautų Žyniai runas naudojo įvairioms maginėms paskirtims. Be to tai buvęs ir praktiškas įrankis – raidynas. Runos padeda ir pasveikti, sužinoti, būti kaip apsauginis talismanas.

Taro diagnostika

Kaip ir runomis, taip ir Taro naudojuosi pagelbėdamas kitiems pažvelgti į savo problemas giliau, surasti jų priežastis ir galimus sprendimų būdus. Galima pažvelgti ir į skirtingus ateities variantus – kas būtų jeigu pasielgtume taip, o galbūt kitoks sprendimas mums atneštų daugiau džiaugsmo į mūsų gyvenimą?

Čakrų diagnostika ir harmonizavimas

Kiekvieną čakrą diagnozuojame atskirai, įvertiname ar ji veikia korektiškai, o galbūt jai reikalinga pagalba. Dažnai strigdina jos veiklą neišpręsta emocija ar patyrimas, kuriuose diagnostikos metu mes irgi pamatome. Identifikavus lengviau atlikti gydymą, subalansuoti norimas energijas, pritaikyti reikiamą terapiją emocijų paleidimui ar regresinę meditaciją, numatyti tolesnę kryptį sveikimui.

Regresinė terapija ir karmos transformacija

Naudojama pakeičiant senas, mus neigiamai įtakojančias patirtis naujomis, išvedant mus į naują gyvenimo etapą, atsikratant prisirišimų ir stabdančių programų.

Tai primena gilią meditaciją, kuomet vedantysis suteikia žmogaus sąmonei galimybę pamatyti fragmentus iš savo praeitų gyvenimų. Arba jeigu tai sunkiai sekasi nes veikia daug vidinių blokų saugančių nuo tokio pamatymo, tuomet vedame per jautimus, ką jaučiame vienoje ar kitoje situacijoje iš praeities, praeito gyvenimo. Aš kaip vedantysis prižiūriu procesą, saugiai vedu link prisimimų, po to sugražinu atgal. Regresinė terapija atliekama tiek individualiai, tiek ir bendruose užsiėmimuose.

Pavyzdžiui žmogus nori judėti pirmyn, susirasti gyvenimo partnerį, tačiau jį gali stabdyti palikimo, netekties baimė, kurios šaknys slypi praeityje ar netgi praeituose gyvenimuose.

Energetinis gydymas, Reiki

Energetinis, Reiki gydymas padeda subalansuoti visą energetinį kūną, čakrų veiklą, atsistatyti emociškai, sustiprėti fiziškai, pagreitinti sveikimo procesus.

Gydant kūną, sustiprinant sveikatą, gydant emocijas naudoju ir savo bioenergetinį gydymą ir papildau Reiki gydymu. Tai yra universali Visatos gyvybinė energija, kuri gydo ir ūmius susirgimus ir lėtinius negalavimus. Nuo imuniteto sustiprinimo iki nusilpusių akių, skaudančių sąnarių, migrenos, nugaros skausmų. Kaip ir su kiekvienu bioenergetiniu gydymu, poveikio gylis priklauso nuo to kiek žmogus gali priimti gydymą, kiek pasiruošęs savo paties pokyčiams. Juk ligos mums duodamos ne šiaip sau, kiekviena yra susijusi su tam tikra priežastimi, ir bioenergetinis gydymas kurį atlieku, gydo abi sritis.

Prieš imantis gydyti ligą, dažnai pažiūrime ir runas – jos mums pasako ar bioenergetinis gydymas šiam momentui būtų naudingiausias pasirinkimas jai spręsti, o galbūt yra kitas rekomenduotinas būdas – pavyzdžiui emocijų paleidimas ar traumų gydymas.
Gydymo užsiėmimai nėra ilgi – trunka nuo pusvalandžio iki valandos. Tai yra malonus procesas gaunančiajam gydymą, žmogus atsipalaiduoja, gali jausti įvairius teigiamus jausmus. Atliekamas gydant uždedant rankas arba per atstumą, efektyviausiai veikia, kuomet derinama kartu su ligos priežasčių ieškojimu, karminių ryšių nustatymu, Dvasinės Misijos suvokimu ir emociniu išsilaisvinimu. Kai kuriais atvejais gydymo gali užtekti ir vieno karto, bet priklausomai nuo negalavimo sunkumo, gali reikėti ir keleto užsiėmimų.

Emocijų paleidimo technikos

Šios technikos naudingos kuomet mums reikalinga paleisti vienokius ar kitokius jausmus, kurie jau nebeduoda naudingos išminties, o tik slegia ir kankinamai mus verčia judėti atgalios į tą situaciją kurioje ir kilusi su jais susijusi problema. Dažnai taikome kartu su regresine terapija ar kaip jos dedamąją.

Lila žaidimas

Tai stipri praktika atrasti savo kelią, paleisti mus sekinančius dalykus. Gilina ryšį su savimi, transofrmuoja. Plačiau

Treniruotės savarankiškoms praktikoms

Mokinamės gydomųjų meditacijų, išslaisvinančių iš praeities skaudulių, pakeliančių į naują sąmoningumo lygį. Keliame savo vibracijų dažnį, naudojamės kristalais, kvėpavimo technikomis, čakrų aktyvavimu. Mokėti savarankiškai palaikyti savo energetinę sveikatą tiek pat svarbu, o gal netgi svarbiau nei fizinę sveikatą.

Šios treniruotės yra dedamoji Bioenergetikos ir runų mokymų dalis, kurios vedu grupėms Vilniuje ir Kaune.