Na ką brangieji. Prasidėjusi gili žmonijos transformacija. Tamsai siūloma pasitraukti, ji keičiama į šviesą. Tik progresas nepanaikina visų karminių dalykėlių ir uždelstų pasidaryti namų darbų. Vietoje to, kaip turbūt jau pastebėjote, visi jie susispaudžia į vieną laiko tarpą. Į vienerius metus, vietoje dešimties, dvidešimties ar daugiau. Todėl ir dreba žemė, suintensyvėja baimės ir t.t.

Iš esmės ką žmonijos siela šiuo etapu pasirinko, tai pasidaryti namų darbus vienu ypu. Mums siūlomas pasirinkimas greitai transformuoti susikaupią šimtmečių kauptą negatyvią baimių, kalčių, ir pykčio energiją, ir šios ir ateinančių metų situacijos dėka transforuoti visa tai į energinį pakilimą.
Transformuoti tai reiškia atleisti sau ir aplinkiniams, nustoti sukti galvą ką apie mane pagalvos, ir imtis iniciatyvos pagal Tavo sielos planą. Ten kur jauti esant įkvepiamas – ten ir eik. O kur baimės veda – to nedaryk. Paprasta kaip 2×2. Tokia matematika, tokia Visatos struktūra.

Žmonijos siela sako stop, jau gana jai judėti vėžlio greičiu, tad nusprendė pažiūrėti savo problemoms į akis. O problemos labai paprastos, tokios kaip visada, tik labai užleistos – baimės, pykčio, smurto, nepasitikėjimo savimi. Šimtmečius nebuvo išsprendžiamos. Tad štai dabar joms galimybė būti išdegintoms vienu ypu, panaudojamoms kaip kuras pokyčiui.

Jau daug kas ir iš mūsų energijas jaučiančiųjų patiria stiprius srautus, atsiveria netikėti įgūdžiai, patiriamos asmeninės „eurekos”. Tuo nereikėtų stebėtis, nes kiekviena valanda, kiekviena minutė, netgi nanosekundė, kada mes išliekame savo nepajudiname sielos ramybės centre, branduolyje, aplinkinio chaoso neįtraukiami, mums dovanoja neįtikėtinai brangią dovaną, tranformuoja visą mūsų asmeninėę ir žmonijos negatyvią energiją į šviesą. Ne šiaip anuliuoja, bet TRANSFORMUOJA į naują pakilią kokybę. Ir ta pakili kokybė – mūsų ir mums, išlieka mumyse. Pakylėjame save į naują sielos, civilizacijos raidos lygmenį.

Tik protui sunku suvokti šios transofrmacjos mąstą. Jis gyvūniškas, baikštus ir dairosi į šalis kaip išgasdintas žvėrelis. Tai natūrali smegenų, fizinė reakcija į išgastį, į stresą. Dėl to nereikėtų nustebti.

Kai kas rūpinasi išgyvenimu, kovoja su bacilom. Viskas gerai, kiekvieno pasirinkimas, gerbiam visus variantus. Netgi panikos. Kiekvienos sielos augimo kelias savitas.

Ką aš siūlau mums medituojantiems, dirbantiems su šviesa ir savimi, mylintiems ir atjaučiantiems – pereiti iš pasyviųjų į aktyvųjį veiksmą. Ne, ne kovoti ar muštis siūlau. O kaip tik priešingai – pradžiai būti STIPRIAI savimi. Tiek stipriai kiek tau pačiam įmanoma. Tada paragink artimiausią draugą tą daryti. Paaiškint gali, kad chaosas ir panika sukelia tik dar daugiau panikos. Išmokink jį ar juos medituoti. O jei meditacija kam dar skamba keistai – tada malda vadinki. Tik gražiai, pozityviai nuteikiančia. Tada mamą paragink, tėtį. Tada vieną vaiką. Kitą. Tada aplinkinius. Tada visą namą kur gyveni ar rajoną. Tai neturi būti vien tylėjimas ir laukimas „kol visa tai pasibaigs”. Nes chaosas ir suirutė taip suprogramuota. O be to ji ir nepadarys visos transformacijos per kelias savaites, tad ji dar tęsis kiek ilgėliau.

Visa tai mūsų kiekvieno sielos labui.

Štai man pačiam, išlikus ramybės centre, kaip dovana ir priemonė skatinti kitus, atsivėrė naujų energetinių sugebėjimų, prieiga siųsti ramybės, meilės ir savitarpio palaikymo virpesius iš aukštesnės realybės į fizinės Žemės regionus.

Daugelis mūsų kurie išlieka ramybės centre JAU patiria transformacijas. Primenu – svarbiausia sąlyga – IŠLIKTI visiškai ramiam. Vidinėj ramybėj. Štilis. Viskas. Nieko nedaryti iš baimės pozicijos. Primint sau gali – esi amžina siela. Nėra kur skubėti. Išlauk kol vidus taps ramus. Tada išjausk kaip reaguoti į situaciją. O tai pajusi kaip visada – su pakylėjimu. Va tada daryk. Ne prieš tai. Tik su pakylėjimu.

Pažiūrėk į tai kas vyksta aplinkui kaip į nuotykį. Nuotykių filmą, kurį stebi tavo personažas. Giliai įkvėpt, iškvėpt, kreipkis į savo sielos gidą padėjėją, angelą sargą. Jie ateis. Visuomet.

Linkiu sėkmės visiems savo atradimuose. Ir toliau bendrausime ir išliksime savo vidinės ramybės centre, apkabinu visus ❤️🌎💫