taro-web-cover2

Šiuose Taro mokymuose išmoksite pagrindų, Taro kortų skaitymo, reikšmių, mokinsimės dėlioti kortas sau ir kitiems, taisyklingai užduoti klausimus ir interpretuosime gaunamus atsakymus.

Su Taro dirbu jau eilę metų, atsakydamas sau į svarbius klausimus ir pasirinkimus, konsultuodamas klientus, padėdamas žmonėms susipažinti su jų sielos užduotimis, atverdamas ryšį su sielos vedliais.

Taro juokaudamas vadinu išmaniuoju telefonu – tai komunikacijos, ryšio prietaisas su tavuoju brangiu sielos vedliu. Bet galima kreiptis ir į kito žmogaus sielos vedlį arba į savo Aukštesnįjį Aš. Šiuos būdus kreiptis aptarsime mokymosi metu.

Taro tai tikrai ne jokia juoda magija, tai autentiškas grynas instrumentas, neutralus savo paskirtimi. Kaip ir švytuoklė, runos, kauliuko ritimas Liloje, virgulės naudojimas ir kiti. Naudojimasis Taro instrumentu išgrynina mūsų pajautimus, treniruoja mus atskirti kas yra tikra. Laviname ir save, stiprėja energetiniai jutimai.

Programa sudaryta taip, kad bet kuris pradedantysis sugebėtų atsiverti Taro instrumento žinioms, pasinaudoti jo suteikiama nauda. Pradėsime nuo to kas yra Taro, ką reiškia kiekviena korta, kokia apverstos kortos reikšmė, ir palengva judėsime gilyn – mokinsimės dėlioti kortas sau ir draugams.

Nuostabu tai, kad tavo gautus atsakymus patikrinti galės ir bet kas kitas. Jeigu nesiekiam pataikaut savajam ego (norams) – atsakymai ateina tikri ir vedantys į priekį.

Taro naudosimės tik šviesiais tikslais, padėdami augti sau ir kitiems.

Taro kurse pradedantiesiems išmoksite:

 • Kas yra Taro kortų instrumentas ir kaip juo naudotis
 • Išsklaidyti abejones ar tai ką jaučiu yra nuojauta ar tik baimė
 • Kokia yra kiekvienos kortos reikšmė
 • Kokia yra kiekvienos apverstos kortos reikšmė
 • Didieji arkanai ir mažieji arkanai
 • Kokios yra mažųjų arkanų simbolių rūšys – Wands (Lazdos), Swords (Kardai), Pentacles (Monetos), Cups (Taurės)
 • Dėlionės paprastiems klausimams
 • Dėlionės santykiams
 • Dėlionės darbo temomis
 • Dėlionės emociniams barjerams atpažinti ir sprendimo kryptims
 • Dėlionės karminiams uždaviniams atpažinti ir reikalingus veiksmus jiems
 • Įgysite sertifikatą patvirtinantį įgytas žinias ir gebėjimus
Vygandas-port


Vygandas šimkus

Esu bioenergetikas, runų, bioenergetikos ir Taro mokytojas, Lilos vedėjas, dirbantis su karminiais ryšiais ir sielos misijomis, giliais sunkių emocijų paleidimais. Mano jutimuose, konsultacijose, užsiėmimuose sprendimus su žmonėmis randame, gydymus atliekame būtent šio ryšio su dvasiniais mokytojais dėka.

 • Bioenergetikos sertifikatas,
 • Runų meistro sertifikatas,
 • Reiki energetinio gydymo sertifikatas,
 • Australijos Brigit Esselmont Taro mokykla,
 • Leela praktikos inicijuotasis vedėjas, mokytojas Omkar,
 • Theta Healing gydymo sertifikatas,
 • Sociologija ir psichologija, VDU.

Ar Taro išmokti gali kiekvienas?

Taip žinoma. Pakanka noro mokintis. Ir ta visai nesunku, jeigu mokindamasis jauti džiaugsmą, bendrauji su kitais bendraminčiais.

Priemonės

 • Kiekvienas įsigysite savo norimą kaladę (kurso kainoje neįskaičiuota), nors labai rekomenduoju pradžiai Raider-White pagrindu sudarytas, nes visiems mokinantis tos pačios sistemos, pagreitėja mokymasis.
 • Kiekvienas dalyvis gaus mokymosi lipdukus su kortos reikšme ir galės greituoju būdu rasti atsakymus, ilgai neversdamas užrašų. Lipdukus užklijuosite ant savo išsirinktos Taro kaladės kortų.
 • Kortų reikšmių suvestinė online – patogus įrankis greitai rasti reikšmes išmaniuoju telefonu
 • Video paskaitos kiekvienai kortai ir dėliojimo būdams
 • Internetinė aplinka sekti kurso eigą, žymėtis progresą ir patogiai rasti visą susistemintą medžiagą

Mokymų eiga

1 susitikimas

Įvadas, susipažinimas tarpusavyje ir su Taro, Taro testavimai, dėlionės kiekvienam, dalyvis išsirenka kortų kaladę įsigijimui

2 susitikimas

Pasitikrinimas kaip sekasi, dėlionių pavyzdžiai, bandymas savarankiškai traukt kortas, darbas didžiųjų arkanų ribose

3 susitikimas

Santykių dėlionės ir treniravimasis

4 susitikimas

Žinių pasitikrinimas, dėlionės darbo, verslo temomis

5 susitikimas

Likimo, karmos dėlionės, situacijos analizė

6 susitikimas

Žinių pasitikrinimas, sertifikatų įteikimas

 

Susitikimai vyks Kaune gyvai, ir nuotoliniu būdu

wave

NAUJa GRUPė kaune ir internetu – nuo rugpjūčio 11 d.

Užsiėmimų datos:

08-11 d. antradienis
08-26 d. trečiadienis
09-09 d. trečiadienis
09-23 d. trečiadienis
10-07 d. trečiadienis
10-21 d. trečiadienis

Užsiėmimų pradžia 18:30, trukmė ~3 val. Visiems dalyviams pritarus, laiką galėsime ir šiek tiek paankstinti.

Kurso trukmė – du su puse mėnesio

Užsiėmimuose galima dalyvauti tiek gyvai, tiek ir internetu – galite pasirinkti. Visi užsiėmimai turės savo įrašą, kurį galėsite pažiūrėti vėliau, jeigu tą dieną negalėsite sudalyvauti.

Kurso kaina

Jūsų patogumui atsiskaityti galima tiek vienu kartu, tiek dalimis.

 

240 Eur


Atsiskaitant vienu kartu

 

2x   120 Eur


Dviem mokėjimais

 

3x   80 Eur


Trimis mokėjimais

Dalyvių atsiliepimai iš kitų kursų

Visas mokymų laikas buvo nuostabus, tiek daug gilumo, tiek daug jausmo, tiek daug tikrumo ir pagalbos vieni kitiems. Su meile, su dėkingumu, su džiaugsmu 😊 Ačiū labai už seminarus, ačiū už didelį indėlį mano geros savijautos link, už tikėjimą ir pasitikėjimą! Gera pažinti tokius žmones 🤩😍 Ačiū ❤️

Justė ir Ruslanas, bioenergetikos ir runų mokymų dalyviai

Mokytis apie runas buvo vienas iš geriausių šio mano gyvenimo sprendimų. Tai buvo pirmas, bet labai svarbus žingsnis į savęs pažinimą.
Kai Vygandas paklausė, kodėl atėjau į runų kursus, atsakiau, kad patinka mokytis kalbų, todėl norėčiau išmokti dar vieną. Tačiau tai, ką gavau mokymuose, viršijo bet kokius lūkesčius ir suteikė daug daugiau. Runų pagalba pamačiau pasaulį visiškai kitaip. Lyg atsivėrė ne tik durys – atsilapojo visi langai, o pro stogą sušvito žvaigždynai… Gavau neįkainojamą Visatos dovaną. Įrankį, kurio pagalba galiu atrakinti bet kurią spyną.
Ačiū, Vygandai 🙏❤️

Renata, runų mokymai

Bioenergetikos mokymai ir kitos praktikos kartu su Vygandu buvo nepaprasta kelionė (o gal jos pradžia?) į save ir į kitą, subtilų pasaulį, kuri visiškai pakeitė ir vidinį, ir išorinį mano gyvenimą. Lyg sapnas liko prieš mokymus lydėjusi būsena, kai ryte nenorėdavau atsimerkti ir neviltyje prastumti dar vieną dieną – dabar rytais mane pasitinka neapsakomo džiaugsmo, dėkingumo ir meilės gyvenimui pliūpsnis. Tai buvo daug daugiau, daug giliau nei vien teorija ir praktika, tai pajautimas aukštesnių energijų, tai vedimas asmenybės, kuri tartum paliečia sielą ir pripildo vien buvimu šalia. Gera būti. 
Esu sužavėta profesionalumo labai paprastai ir žemiškai paaiškinti nežemiškus dalykus ir pritaikyti konkretaus žmogaus suvokimui. 
Begalinis Ačiū Visatai už šią dovaną, Ačiū Vygandai, Tu keiti gyvenimus!

Laura J., bioenergetikos, runų mokymai

Po mokymų supranti, kad tai tik kelio pradžia. Įdomaus, nuolat stebinančio, padedančio pažinti save ir kitus, skatinančio ieškoti, suprasti, priimti daug dalykų paprasčiau kelio. Jauki, maloni mokymų atmosfera suteikia galimybę pasinerti į atsiveriančius pojūčius. Programa sudaryta taip, kad kiekvienas naujas įgūdis vestų į atradimą ir pažinimą. Šiuo metu galiu daug geriau suprasti kas vyksta mano gyvenime, kodėl vienaip ar kitaip elgiasi žmonės, kokia aplinka mus supa ir kaip viskas kas vyksta turi reikšmę. Palengvino požiūrį į problemas, kai supratau, kad tai tik gyvenime dar neišmoktos pamokos. Iš esmės mokymai padėjo jausti ir dar geriau viską suprasti bei atvėrė nuostabias galimybes nuolatiniam tobulėjimui ir augimui. Tai buvo gyvenimo patirtis, kuri man buvo didžiausia dovana mano gyvenimo kelyje. Jei jaučiate, kad sinergizuoja bandykite gal tai bus Jūsų kelio pradžia. Nuoširdžiai ačiū Vygandui, kuris tapo mano pirmuoju mokytoju ir suteikė tvirtą pagrindą tiek žinių tiek įgūdžių bei stiprų palaikymą.

Aistė R., bioenergetikos mokymai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D.U.K. klausimai

 • Ne, pakanka vidinio domėjimosi ir noro išmokti.

kurso-aplinka

Mokymų metu žinių ir eigos susisteminimui, savipagalbai naudosime tvarkingą, specialiai paruoštą internetinę aplinką. Ji labai papildys gyvus susitikimus, joje lengva žymėtis kurso eigą, žiūrėti video medžiagą.

Mokymosi aplinka kurso dalyviams