Taro įrankis - saugus ir išmintingas patarėjas

Šiame kurse išmoksite jungtis prie savo intuicijos, Taro kortų reikšmes, išmoksite taisyklingai užduoti klausimus ir suprasti gautus atsakymus  – santykių, verslo ir bendrais gyvenimo klausimais; o taip pat – suprasti karminius ryšius, sielos misijas

Nauja grupė

Nauja grupė:

Internetu

Trečiadieniais 18:30
1 užs. Birželio 13 | sekantys užs.: birželio 27, liepos 11, 25 d.

Kurso trukmė – du mėn. Vienas užsiėmimas įprastai trunka apie 2.5-3 val.

Visi užsiėmimai turės savo įrašus, kurį galėsite pažiūrėti ir vėliau.
Užsiėmimuose dalyvauti galite tiek gyvai, studijoje, tiek ir internetu.

Užsiėmimų įrašai ir visa studijų aplinka, medžiaga prieinama visą laiką – net ir pabaigus kursą.

Kas yra Taro ir ką gali su juo nuveikti?

Programa

Su Taro dirbu jau eilę metų, atsakydamas sau į svarbius klausimus ir pasirinkimus, konsultuodamas klientus, padėdamas žmonėms susipažinti su jų sielos užduotimis,atverdamas ryšį su sielos vedliais.

Taro juokaudamas vadinu išmaniuoju telefonu – tai komunikacijos, ryšio prietaisas su tavuoju brangiu sielos vedliu. Bet galima kreiptis ir į kito žmogaus sielos vedlį arba į savo Aukštesnįjį Aš. Šiuos būdus kreiptis aptarsime mokymosi metu.

Taro tai tikrai ne jokia juoda magija, tai autentiškas grynas instrumentas, neutralus savo paskirtimi. Kaip ir švytuoklė, runos, kauliuko ritimas Liloje, virgulės naudojimas ir kiti. Naudojimasis Taro instrumentu išgrynina mūsų pajautimus, treniruoja mus atskirti kas yra tikra. Laviname ir save, stiprėja energetiniai jutimai.

Taro naudosimės tik šviesiais tikslais, padėdami augti sau ir kitiems.

Praktinis kursas

Kursas ne vien teorinis, visada siekiu, kad mokydamasis žmogus žinias pritaikytų sau ir jeigu norės savo artimiesiems padėtų jomis. Kurso eigoje pateiksiu nemažai praktinių pavyzdžių, trauksime kortas vieni kitiems, interpretuosime gaunamus atsakymus. Tokiu būdu mokytis ir įgauti naujų įgūdžių yra įdomu ir labai naudinga!

Skirtas visiems

Šis kursas skirtas visiems norintiems atverti gylį į pokalbius su sielos vedliu, su intucija. Šį kursą sukūriau taip, kad Taro išmokti gali ir žmogus iki tol visai nesusidūręs su energetika ar kitomis kortų, runų sistemomis. Mums visiškai pakanka išmoktų žinių ir intuicijos padedami sudedame gaunamus Taro atsakymus į kasdieniškai suprantamas žinutes.

Programa sudaryta taip, kad bet kuris pradedantysis sugebėtų atsiverti Taro instrumento žinioms, pasinaudoti jo suteikiama nauda. Pradėsime nuo to kas yra Taro, ką reiškia kiekviena korta, kokia apverstos kortos reikšmė, ir palengva judėsime gilyn – mokinsimės dėlioti kortas sau ir draugams.

Nuostabu tai, kad tavo gautus atsakymus patikrinti galės ir bet kas kitas. Jeigu nesiekiam pataikaut savajam ego (norams) – atsakymai ateina tikri ir vedantys į priekį.

Mokymus sudaro:

 • Kas yra Taro kortų instrumentas ir kaip juo naudotis
 • Išsklaidyti abejones ar tai ką jaučiu yra nuojauta ar tik baimė
 • Kokia yra kiekvienos kortos reikšmė
 • Kokia yra kiekvienos apverstos kortos reikšmė
 • Sielos vedlio žinutė
 • Didieji arkanai ir mažieji arkanai
 • Kokios yra mažųjų arkanų simbolių rūšys – Wands (Lazdos), Swords (Kardai), Pentacles (Monetos), Cups (Taurės)
 • Dėlionės paprastiems klausimams
 • Dėlionės santykiams
 • Dėlionės darbo temomis
 • Dėlionės emociniams barjerams atpažinti ir sprendimo kryptims
 • Dėlionės karminiams uždaviniams atpažinti ir reikalingus veiksmus jiems
 • Mokindamiesi rasite atsakymus į daug asmeninių klausimų
 • Įgysite sertifikatą patvirtinantį įgytas žinias ir gebėjimus
 • Geras laikas su bičiuliais!

4+ praktiniai užsiėmimai

Kurso trukmė ~1.5 mėn., praktikos Taro grupėje ir papildomos praktikos grupėse su runų studentais

Video paskaitos kiekvienai kortai, dėlionės, praktiniai patarimai

Lengvai suprantami video įrašai kortų reikšmėms, dėliojimo būdams, įvairūs dėliojimo atvejai su tikrais pavyzdžiais. Aprašymus ruošiau taip, kad būtų aišku ir malonu mokintis.

Klijuojami lipdukai kortoms ir online reikšmės telefone

Kuomet reikia tik reikšmės – patogu ir lengva surasti telefone, o mokymosi lipdukus užklijuosite ant savo išsirinktos Taro kaladės kortų.

Messenger grupė bendravimui

Bendrauti tarpusavyje ir užduoti klausimus

Patogi kurso aplinka

Sekti eigą, žymėtis progresą, atlikti užduotis

Išliekanti nauda

Šis kursas gali ženkliai pakeisti gyvenimo tėkmę į gerą pusę, suteikdamas naujų žinių, lavindamas ekstrasensorinis įgūdžius. Seminarų vaizdo įrašai ir kita medžiaga – prieinama ir kurso metu ir vėliau.

PASKAITOS PAVYZDYS IŠ KURSO:

Paskaitoje kalbu apie tai kuo ypatingas ir gražus darbas su sielos vedliais, kuo jis skirtųsi, nuo nuo darbo su žemesnėmis energijomis.

Taro dėlionės pavyzdys:

Šiame pavyzdyje moteris klausia “Man svarbi šeima, koks mano tolimesnis likimas?”, atsakymo kreipiamės į jos sielos vedlį, jo perduodamos žinutės transliuojasi per Taro simbolius. Vadovaudamasis vidiniu ryšiu su Taro energetika ir su sielos vedliu, atsakau į jos klausimą sudarydamas dėlionę Taro kortomis.

Vygandas Šimkus

Ekstrasensorikos Akademijos įkūrėjas
Dirbu su energetika virš 8 metų, vedu ekstrasensorikos mokymus, runų ir Taro kursus, gebu jausti ryšį su sielos vedliais ir perduoti balsu jų žinutes, vedu Lila žaidimą ir mokau vesti kitus, padedu išmokti intuityviai konsultuoti ir teikti energetinę pagalbą. Esu Reiki meistras, naudoju Theta Healing ir kitas gydančiąsias energijas.
Dirbu su sielos vedliais, atpažindamas žmogaus sielos misijas ir palydėdamas norinčiuosius šiuo keliu.

 

 • Darbas su sielos vedliais, kontaktavimas (chanelling),
 • Bioenergetikos sertifikatas,
 • Runų meistro sertifikatas,
 • Reiki energetinio gydymo sertifikatas,
 • Theta Healing gydymo sertifikatas,
 • Australijos Brigit Esselmont Taro mokykla,
 • Leela praktikos inicijuotasis vedėjas, mokytojas Omkar,
 • Sociologija ir psichologija, VDU

Atsiliepimai, patyrimai

Edita
Esu labai patenkina taro mokymais, nes galima mokytis iš man patogios vietos. Pati informacija yra suprantamai pateikta, jog galima greitai įsiminti reikšmes. Labai stebiuosi, jog mokantis taro man vyksta transformacija. Net neužduodant klausimų, gaunu atsakymus iš praeities kur klydau – tiesiog per kortos...
Skaityti plačiau
Edita
Esu labai patenkina taro mokymais, nes galima mokytis iš man patogios vietos. Pati informacija yra suprantamai pateikta, jog galima greitai įsiminti reikšmes. Labai stebiuosi, jog mokantis taro man vyksta transformacija. Net neužduodant klausimų, gaunu atsakymus iš praeities kur klydau – tiesiog per kortos energetiką. Daug suvokimų, išjautimų davė šis kursas. 🙂 Dėkoju už vedimą ❤️
Edita
Edita
Saulius Izonis
Šie mokymai, tai tarsi kompasas vedantis per įvairias gyvenimo situacijas, sprendimus, nors mokymų metu reikia įsisavinti gan nemažai informacijos, tačiau rezultatas atperka viską. Aiškumas, paprastumas ir supratimas aplanko po šių kursų.
Saulius
Šie mokymai, tai tarsi kompasas vedantis per įvairias gyvenimo situacijas, sprendimus, nors mokymų metu reikia įsisavinti gan nemažai informacijos, tačiau rezultatas atperka viską. Aiškumas, paprastumas ir supratimas aplanko po šių kursų.
Saulius Izonis
Saulius
Simona B.
Man Taro sistema yra mokytojas, patarėjas, kuris visada po ranka, padeda ugdyti platesnį matymą apie gyvenimo dėsnius ir intuiciją. Per mokymus sužinojau, kad visa informacija jau yra, tik reikia mokėti ją perskaityti, išjausti ir Taro yra vienas iš įrankių. Mokytis buvo labai...
Skaityti plačiau
Simona
Man Taro sistema yra mokytojas, patarėjas, kuris visada po ranka, padeda ugdyti platesnį matymą apie gyvenimo dėsnius ir intuiciją. Per mokymus sužinojau, kad visa informacija jau yra, tik reikia mokėti ją perskaityti, išjausti ir Taro yra vienas iš įrankių. Mokytis buvo labai lengva, mokytojo Vygando pateikta informacija yra trumpa ir aiški, lengvai prieinama. Jis labai prajaučia grupę ir pritaiko mokymo ritmą ir informaciją pagal tai. Rekomenduoju visiems, kuriuos traukia Taro pasaulis 🙂
Simona B.
Simona
Aušra V.
Mano pažintis su Taro prasidėjo gana senai, tačiau šis kursas buvo pirmasis žingsnis į šių kortų gilesnį pažinimą ir pajutimą. Apskritai Taro kortos man yra puikus įrankis tiek kasdienybėje, pamatyti savo atspindį kortose, sprendžiant asmenines dilemas, tiek darbe, konsultuojant klientus, rasti jiems tinkamus...
Skaityti plačiau
Aušra
Mano pažintis su Taro prasidėjo gana senai, tačiau šis kursas buvo pirmasis žingsnis į šių kortų gilesnį pažinimą ir pajutimą. Apskritai Taro kortos man yra puikus įrankis tiek kasdienybėje, pamatyti savo atspindį kortose, sprendžiant asmenines dilemas, tiek darbe, konsultuojant klientus, rasti jiems tinkamus sprendimus. Vygando organizuojamas kursas atvėrė dar didesnį kortų gylį, padėjo išmokti pajusti kortas ir jų reikšmes intuityviai ir dar geriau per tai girdėti savo vidų. O ir pats mokymosi procesas buvo labai įdomus, žaismingas ir nenuobodus, o Vygandas pateikdavo informaciją kūrybiškai ir kiekvienam kurso dalyviui suprantamiausiu būdu. Ir internetinė mokymosi erdvė yra nuostabi, visa informacija sudėta aiškiai, labai patogu naudotis kurso medžiaga, mokytis, kad ir kur bebūtum. Esu labai patenkinta šiuo kursu ir jame gauta patirtimi, kurią dabar su didesniu malonumu ir gyliu, galiu naudoti tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime ❤️
Aušra V.
Aušra
Ugnė G.
Mokytojas puikiai pateikia medžiagą, pasidalina visomis “paslaptimis”, dėliojimo būdais ir kt ., viskas aišku, sisteminga ir informatyvu. Belieka tam atsiverti ir pradėti dėlioti 😊 Man tai puikus įrankis bendrauti su savo sielos gidais. Esu dėkinga ❤️
Ugnė
Mokytojas puikiai pateikia medžiagą, pasidalina visomis “paslaptimis”, dėliojimo būdais ir kt., viskas aišku, sisteminga ir informatyvu. Belieka tam atsiverti ir pradėti dėlioti😊 Man tai puikus įrankis bendrauti su savo sielos gidais. Esu dėkinga ❤️
Ugnė G.
Ugnė
Sigita Gyva
Esu prisilietusi prie įvairių mokytojų ir jų mokymų. Vygandas yra tas, kurį rekomenduoju visiems. Baigiau keturis jo kursus ir visuose visada gavau daugiau nei tikėjausi ar buvo žadėta. Kursų medžiagą naudoju visada, kai tik prireikia. Tai tarsi pagalbos šaltinis, kai prireikia. Vygando...
Skaityti plačiau
Sigita
Esu prisilietusi prie įvairių mokytojų ir jų mokymų. Vygandas yra tas, kurį rekomenduoju visiems. Baigiau keturis jo kursus ir visuose visada gavau daugiau nei tikėjausi ar buvo žadėta. Kursų medžiagą naudoju visada, kai tik prireikia. Tai tarsi pagalbos šaltinis, kai prireikia. Vygando vedimas padėjo nurimti, išsiplėsti ir atrasti save iš naujo. Išmokti ekstrasensorikos pagrindai su kiekvienu kursu stiprėja ir atskleidžia vis daugiau patyrimų ir savęs pažinimo sluoksnių. Vygando paprastumas, nuoširdumas ir atvirumas suteikia pasitikėjimo. Džiaugiuosi sutikusi šią sielą savo kelyje ir tikiuosi dar kurį laiką eiti greta.
Sigita Gyva
Sigita
Renata Skuč.
Taro mokymai buvo dar vienas smagus nuotykis savęs pažinimo kelionėje. Nelengvas, bet daug pasitenkinimo teikiantis procesas. Be Vygando draugiško peties, šmaikštaus žodžio bei naudingų patarimų ši kelionė būtų daug sunkesnė 🙏
Renata
Taro mokymai buvo dar vienas smagus nuotykis savęs pažinimo kelionėje. Nelengvas, bet daug pasitenkinimo teikiantis procesas. Be Vygando draugiško peties, šmaikštaus žodžio bei naudingų patarimų ši kelionė būtų daug sunkesnė 🙏
Renata Skuč.
Renata

Kurso kaina

Atsiskaityti galima ir dalimis. O esant sunkesnėms aplinkybėms, galime suplanuoti išskaidymą dar mažesnėmis dalimis arba atidėjimą, parašykite žinute ir sutarsime, tikrai ne problema. Registruodamiesi galėsite pasirinkti ir mokėjimą šešiomis dalimis.

Dalimis, per 4 mėn.

4 x 87 eur / mėn.

Dalimis, per 3 mėn.

3 x 117 eur / mėn.

Vienu kartu

350 eur

TAIP PAT PRADĖTI SUSIPAŽINIMĄ SU ENERGIJOMIS IR LAVINTI JUTIMUS GALITE ŠIUOSE KURSUOSE:

Balandį, Gegužę, Birželį

KURSAS EKSTRASENSORIKOS PAGRINDAI

Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir internetu

Ekstrasensorinių gebėjimų "įsijungimas", energetinių pojūčių lavinimas. Savo ir kito žmogaus emocinės būsenos atpažinimas, pajautimas, gydomasis kristalų energijos poveikis, energetinis gydymas ir kiti džiaugsmingi atradimai. Geriausias kursas startuoti.

Susipažinti su kursu

Kovo 5

VISATA ATSIVERIA TAU

Vilniuje ir internetu

Kursas jau truputį jaučiantiems energijas. Galimybė dar labiau pagilinti jutimus ir daugiau pažinti save bei Visatą - sąmoningas sapnavimas, energetinė komunikacija, ryšys su šviesos esybėmis. Daug nuostabių atradimų! ✨

Susipažinti su kursu

D.U.K. klausimai