Pirma Reiki pakopa

Z

Kaune, Gegužės 23 d.

18:30-21:30 "Ananda kakavos namai", Rotušės a. 1

Z

Vilniuje, Liepos 16 d.

18:30-21:30 "Cantika" studija, Šv. Ignoto g. 5

Reiki pirmos pakopos mokymai susideda iš dviejų dalių:

Teorijos dalis

Teorijai pasiruošti skirta medžiaga

Iniciacijos ir praktikos užsiėmimas

2-3 val. užsiėmimas su praktika

Prieš atvykstant į Reiki užsiėmimą, reikėtų skirti bent dvi dienas pasiruošimui. Kurso medžiaga prieinama visą laiką, net ir pabaigus kursą. Ji nuolatos papildoma naujais klausimais ir atsakymais kaip taisyklingai atlikti Reiki.

Taip pat, vietoje Reiki pirmos pakopos galite rinktis integruotą mokymąsi, kartu su Ekstrasensorikos pagrindų kursu. Reiki yra šio kurso dalis taipogi. ✨

Reiki energetinis gydymas

Reiki tai švelni gydanti energija, universalioji Visatos energija. Pats Reiki metodas yra pritaikytas visiems, net ir neturintiems patirties su energetiniais gydymais.

Reiki yra energetinio gydymo rūšis. Reiki yra universali, gydomoji Visatos energijos rūšis. Ji prieinama kiekvienam, tačiau, kad gebėti ja naudotis savarankiškai, reikalinga iniciacija. Energijai tekant į ją priimantį žmogų, aura susilygiuoja, išsilygina „raukšleles” ir banguotumus, virpa aukštesniu dažniu. Visa energija virsta materijos forma. Tad ir šis energetinis gydymas remiasi šiuo principu. Pirmiausia išgyja „širdis” (emocijos). Tik tai leidžia gydytis visam kūnui. Kartais širdis pasiveja kiek vėliau iš paskos priimtam aukštam vibracijos dažniui. Tam, kad gydymas būtų efektyvus, žmogus turėtų žinoti klausimą, ar temą dėl kurios kreipiasi į gydūną.

Šis gydymas dažnai atliekamas liečiant rankomis kūną, arba delnai laikomi atstumu. Tai yra neinvazinis ir visiškai saugus būdas. Reiki energetinis gydymas pasižymi:

 • Auros subalansavimu
 • Sunkių ir lengvesnių kūno negalavimų gydymu
 • Psichoemocine pagalba sau ir kitiems (jeigu atliekamas kitam)
 • Fizinės energijos (gyvybiškumo) subalansavimu/atstatymu
 • Keičiasi situacijos išoriniuose įvykiuose

Išgijimas gali būti tiek lėtas, tiek ir greitas – greitis priklausys nuo paciento sąmonės, nuo būklės ir nuo jo karminio mokymosi. Paprastai tariant, užsivėręs žmogus priima žymiai mažesnę jam/jai siunčiamo, perduodamos energijos srauto dalį. O taip pat, energetinis Reiki vedlys (dvasinė esybė, švelniai sauganti ir pasirūpinanti saugiu gydymu) nustato kiek ir kokiam pacientui, kuri energijos rūšis yra tinkamiausia, kad jo kūnas nebūtų sužeistas ir gytų jam pačia palankiausia eiga. Tai yra pasiekiama su paciento sutarimu. Dažnai ir pokalbis prie arbatos, prieš Reiki gydymą padeda pacientui priimti šios gydančios energijos daugiau. 

Reiki yra labai švelnus ir saugus energetinio gydymo būdas

Šis metodas tiks gydyti ir jauną, ir kūdikį, ir senyvą žmogų. Kiekvienas gydymas, taip pat ir Reiki, “kalbasi” su žmogaus sąmone, remiasi jo pasirinkimais. Ir jeigu žmogus nesutinka su jo perduotais galbūt lengvesniais, švelnesniais pasiūlymais, Reiki tiesiog neįeis į žmogus aurą, tiesiog atsitrauks. Todėl jis visiškai suderintas su sielos valia. Todėl galima atlikinėti Reiki gydymą ir žmonėms, neturintiems nieko bendra su sąmoningumu, ir netgi augalams, naminiams gyvūnams.

Tiks ir ligoniams, nieko negalintiems pakeisti fiziškai (kurie galbūt dėl ilgalaikės karmos yra neįgaliojo vežimėlyje). Tačiau tokiu atveju Reiki pasiūlomi pasirinkimai bus švelnesni, suderinami su žmogaus siela, ir jo būdais (karmomis) mokintis Žemėje.

Vaikus Reiki energija gydo labai švelniai, o šio švelnumo esmė – meilėje sau, kitiems.

Kada Reiki veiksmingumas bus mažiausias?

Jeigu gydūnas pasiūlo Reiki, o pacientas atsisako – tada gydymas neįeis. Nes tokia žmogaus valia yra šventa. Kitas, kiek kritiškesnis atvejis būtų, pavyzdžiui, kuomet gydomasis nuodijasi alkoholiu, sąmoningai siekdamas žalos sau.

Kas gali išmokti šio gydymo meno?

Reiki išmokti visai nesunku – tai lengvas, sakyčiau pats lengviausias ir švelniausias būdas gydyti žmones. O kiti kriterijai nesunkiai pritaikomi – pavyzdžiui vienas jų – pusvalandis dienoje Reiki atliekamas sau pirmas tris savaites.

Svarbu atvira širdis 🌿

Mokymų eiga

Dalyvavimas pirmos pakopos iniciacijoje

Pirmojoje užsiėmimo dalyje bus inicijuojamos Reiki energijos dalyviuose. Kaip aš įvardinu juodaudamas – “skambiname Reikiui” – ir šį “telefono numerį” žmogaus aura įsimena 😊. Suteikiant Reiki iniciaciją žmogaus auroje, suteikiama jam galimybė toliau naudotis Reikiiu pačiam savarankiškai, gydyti save ir kitus.

Pasiruošimas kursui

Kurso medžiaga yra ypač patogiai suruošta vaizdo įrašuose, klausimuose-atsakymuose ir patarimuose. Juose pristatau kaip taisyklingai atliekamas Reiki, kalbu apie tai kas trukdo Reiki energijai sklandžiai tekėti, o kas padeda ir bei kitką, kas svarbu žinoti.

Prieš Reiki suaktyvinimą jums reikės susipažinti su kurso medžiaga.

Ką svarbu žinoti

Reiki reikalauja pagarbos ir susitelkimo, tad prieš užsiėmimą, yra svarbu:

 • Inicijuojamas žmogus pats turi norėti išmokti gydyti save ar kitus
 • Jeigu iniciacijuojamo žmogaus auroje yra mažai gyvybinės energijos, ji bus atstatyta iniciacijos/perdavimo metu. Įėjusi energija darys švelnius, tačiau kartais ir žymiai labiau pojūčiais jaučiamus pokyčius auroje ir ne tik.
 • Po suaktyvinimo vyksta intensyvus, kartais ir nemalonus valymosi procesas, kai šalinsis žmoguje susikaupęs negatyvas – nemalonios mintys, emocijos, nuoskaudos ir t.t. Šalinasi ne viskas, o tik tai, kas trukdo jūsų išsikeltam tikslui – turėti gebėjimą Reikiu gydyti. Įprastai šis valymasis trunka dieną, ne ilgiau kaip tris.
 • Tam, kad išvengti didelių šuolių jausmuose, rekomenduoju parą iki Reiki suaktyvinimo laikytis vegetarinės dietos, susilaikyti nuo alkoholio ir kitų svaigalų, nuo pykčio.
 • Žmogus atėjęs išmokti gydyti kitus, turi išmokti gerbti kito žmogaus valią, pasirinkimą.

 

Reiki gydymas ir iniciacija skiriasi

Iniciacija (dar vadinamas suaktyvinimu arba suderinimu) – tai susijungimas su Reiki energija, sustiprinimas, ją atlieka patyręs meistras mokiniui. Šis pirmos pakopos suaktyvinimas paprastai atliekama tik vieną kartą, nebent žmogus nori pakartoti iniciacijos procesą, pavyzdžiui jeigu ilgą laiką turėjo, tačiau nepraktikavo Reiki. Iniciacijos metu sustiprinamas energijos pratekėjimas jūsų energetiniu lauku. (vėliau gydydami kitus, gydymo metu automatiškai jų neįnicijuojate į Reiki, o tik perduodate gydomąją Reiki energiją, skirtą gijimui).

Gydydami kitus, patys automatiškai subalansuojame ir save

Taigi naudodamiesi Reikiu mes niekada nesusergame kito liga ar neprisiimame kito karmos (jeigu buvo sutarta su jo siela, jeigu žmogus sutiko priimti gydymą).

Antroji užsiėmimo dalis skiriama praktikoms

Jame pajausite ryšį su energijomis, turėsite galimybę draugiškai praktikuotis Reiki, gera atrasti bičiulių 💚

Nesijaudinkite, jums tikrai pavyks. Iš mano patirties, tik vienas iš šimto negali (nenori) priimti Reiki iniciacijos. Su trupučiu praktikos nugalėsite baimę ir jums pavyks 🙂

Kurso pabaigoje gausite sertifikatą, kurį galėsite panaudoti jeigu tęsite Reiki iniciacijas į II ar III, meistro pakopas. Aš tikiu, kad pirmosios pakopos užtenka puikiai, tačiau jeigu jausite trauką sustiprinti Reiki kitomis – prašau.

Jeigu šiame aprašyme radote, kas jus domina ar norite paklausti, kas neaišku – galite su manimi susisiekti apačioje nurodytais kontaktais, ir mielai jums padėsiu.

Vygandas Šimkus

Ekstrasensorikos Akademijos įkūrėjas
Dirbu su energetika virš 8 metų, vedu ekstrasensorikos mokymus, runų ir Taro kursus, gebu jausti ryšį su sielos vedliais ir perduoti balsu jų žinutes, vedu Lila žaidimą ir mokau vesti kitus, padedu išmokti intuityviai konsultuoti ir teikti energetinę pagalbą. Esu Reiki meistras, naudoju Theta Healing ir kitas gydančiąsias energijas.
Dirbu su sielos vedliais, atpažindamas žmogaus sielos misijas ir palydėdamas norinčiuosius šiuo keliu.

 

 • Darbas su sielos vedliais, kontaktavimas (chanelling),
 • Bioenergetikos sertifikatas,
 • Runų meistro sertifikatas,
 • Reiki energetinio gydymo sertifikatas,
 • Theta Healing gydymo sertifikatas,
 • Australijos Brigit Esselmont Taro mokykla,
 • Leela praktikos inicijuotasis vedėjas, mokytojas Omkar,
 • Sociologija ir psichologija, VDU

Atsiliepimai, patyrimai

Agnė Šviesa
Ies ̌kodama “ gilumos ” ir kelio kuriuo turiu eiti, pras ̌ydama Visatos, kad nukreiptu ̨ mane tinkama linkme, atradau Vyganda ̨ ir jo mokymus. Sudalyvavusi, pirmiausiai, ekstrasensorikos kurse, jauc ̌ausi esanti bu ̄tent ten, kur ir ture ̇čiau bu ̄ti. Gavau...
Skaityti plačiau
Agnė
Ieškodama “ gilumos” ir kelio kuriuo turiu eiti, prašydama Visatos, kad nukreiptų mane tinkama linkme, atradau Vygandą ir jo mokymus. Sudalyvavusi, pirmiausiai, ekstrasensorikos kurse, jaučausi esanti būtent ten, kur ir turėčiau būti. Gavau žinių kaip jausti energijas ir įrankių kaip naudotis Dieviškąją energija. Išgyvenau ivairiausių potyrių. Prasivaliau. Veliau norėjosi dar daugiau “ gylio” ir dar daugiau žinių, todėl sekė Visata atsiveria Tau kursas. Čia vyksta tikrų tikriausi stebuklai, bendravimas su Gidais ir Angelais, kelionės astrale. Tai reikia patirti, žodžiais to neapibūdinsi. Po to įvairiausiais ženklais kelias vedė į Runų mokymus, kuriuos neseniai baigiau. Patyriau įvairiausių nepaprastų išgyvenimų, vizijų išjaučiant runų energijas. Pajutau kokia skirtingai stipri kiekvienos runos galia. Koks tai nuostabus būdas bendrauti su Gidais. Ar reikalui esant pastiprinti tam tikras savo savybes ir apsisaugoti. Visi šie mokymai man atnešė labai daug aiškumo, nes jausdavau, bet nesuprasdavau kas TAI. Išmokau naudotis vidiniu pajautimu. Šios žinios suteikė pasitikėjimo ir aiškumo, ką turiu daryti toliau. Davė įrankius, kur ieškoti ir kaip rasti atsakymus. Vygandas, tai Mokytojas kuris nuoširdžiai vykdo Šviesos misiją žemėje, spinduliuodamas ir užpildydamas Dieviškąją šviesa, kiekvieną norintįjį. Tai Siela spinduliuojanti meilę ir pozityvą. Kursų metu man užtekdavo vien pagalvoti ir akimirksniu išgirsdavau atsakymą sklindanti iš Vygando lūpų. Esu labai dėkinga už tai, ką darai Vygandai 🙏🏼 . Rekomenduoju visiems kurie jaučia, jog traukia į šiuos mokymus. Neabejoju gausite daug daugiau, nei galėtumėte įsivaizduoti.💖💫🌞
Agnė Šviesa
Agnė
Justė ir Ruslanas
Visas mokymų laikas buvo nuostabus, tiek daug gilumo, tiek daug jausmo, tiek daug tikrumo ir pagalbos vieni kitiems. Su meile, su dėkingumu, su džiaugsmu 😊 Ačiū labai už seminarus, ačiū už didelį indėlį mano geros savijautos link, už tikėjimą ir pasitikėjimą! Gera...
Skaityti plačiau
Justė ir Ruslanas
Visas mokymų laikas buvo nuostabus, tiek daug gilumo, tiek daug jausmo, tiek daug tikrumo ir pagalbos vieni kitiems. Su meile, su dėkingumu, su džiaugsmu 😊 Ačiū labai už seminarus, ačiū už didelį indėlį mano geros savijautos link, už tikėjimą ir pasitikėjimą! Gera pažinti tokius žmones 🤩😍 Ačiū ❤️
Justė ir Ruslanas
Justė ir Ruslanas
Rasa
Šių kursų metu atradau ir perkūriau save iš naujo. Vystėsi supratimas, savęs ir savo aplinkos, galimybių suvokimas. Stipriai plėtėsi požiūris į aplinką, bei save. Atradau daug savo nuostabių anksčiau nenaudotų savybių. Mes kiekvienas unikalus, mokymų metu pasijunta kiekvieno unikalumas, silpnosios ir...
Skaityti plačiau
Rasa
Šių kursų metu atradau ir perkūriau save iš naujo. Vystėsi supratimas, savęs ir savo aplinkos, galimybių suvokimas. Stipriai plėtėsi požiūris į aplinką, bei save. Atradau daug savo nuostabių anksčiau nenaudotų savybių. Mes kiekvienas unikalus, mokymų metu pasijunta kiekvieno unikalumas, silpnosios ir stipriosios pusės, bet ir sąveika su supančia aplinka. Kursai buvo vienas geriausių gyvenimo sprendimų man, mano keliui.
Rasa
Rasa
Aušra
Noriu padėkoti Mokytojui už naujus suvokimus, už naujas patirtis!!! Ten kur labiausiai priešinausi, ten atradau savo ramybę. Didžiausias pasipriešinimas buvo Reiki 😃. O dabar tai tapo įrankiu po truputį atlaisvinti savo blokus. Prieš Bioenergetikos kursą gerklės skausmas buvo mano kasdienybė, o dabar susidraugavus su Reiki...
Skaityti plačiau
Aušra
Noriu padėkoti Mokytojui už naujus suvokimus, už naujas patirtis!!! Ten kur labiausiai priešinausi, ten atradau savo ramybę. Didžiausias pasipriešinimas buvo Reiki😃. O dabar tai tapo įrankiu po truputį atlaisvinti savo blokus. Prieš Bioenergetikos kursą gerklės skausmas buvo mano kasdienybė, o dabar susidraugavus su Reiki, baigiu jį pamiršti. Ačiū😄!!!
Aušra
Aušra
Aušrinė
Tai, ką patyrėme Vygando mokymuose-praktikose, buvo be galo įdomu, nors tuo pačiu ir paslaptinga, mįslinga. Praktikų metu laikas tarsi sustodavo, o gal net užsipildydavo mumyse glūdinčia ramuma, darna, kurios būdavo sumaniai pažadinamos, atveriamos. Patikėjau dar kartą tuo, ką nuolatos...
Skaityti plačiau
Aušrinė
Tai, ką patyrėme Vygando mokymuose-praktikose, buvo be galo įdomu, nors tuo pačiu ir paslaptinga, mįslinga. Praktikų metu laikas tarsi sustodavo, o gal net užsipildydavo mumyse glūdinčia ramuma, darna, kurios būdavo sumaniai pažadinamos, atveriamos. Patikėjau dar kartą tuo, ką nuolatos jaučiau, padėjo Vygando tvirtas ir konkretus patarimas, reiklus žvilgsnis bet kuriuo momentu „susiimti”, „sugrįžti į save” ar surasti savąjį „aš”. Kiekvienas užsiėmimas buvo vis kitoks. Kiekvieną kartą ir jaučiausi kitaip, patyriau kitaip, atradau vis daugiau ir daugiau, o svarbiausia, kad tame tarpe, tuo laiku buvo g e r a. Šiandien galiu sau pasakyti: neuždaryk, o atrakink vidinę „šviesą”, atverk plačiau, drąsiau vartus į Šviesos Amžinąjį Šaltinį, pasitikėk ir neužmiršk. Ačiū Vygandui, kuris parodė kaip surasti tą kelią, kuriuo dabar jau taip gera eit.
Aušrinė
Aušrinė
Aistė Ragauskaitė
Po šių mokymų supranti, kad tai tik kelio pradžia. Įdomaus, nuolat stebinančio, padedančio pažinti save ir kitus, skatinančio ieškoti, suprasti, priimti daug dalykų paprasčiau kelio. Jauki, maloni mokymų atmosfera suteikia galimybę pasinerti į atsiveriančius pojūčius. Programa sudaryta taip, kad...
Skaityti plačiau
Aistė
Po šių mokymų supranti, kad tai tik kelio pradžia. Įdomaus, nuolat stebinančio, padedančio pažinti save ir kitus, skatinančio ieškoti, suprasti, priimti daug dalykų paprasčiau kelio. Jauki, maloni mokymų atmosfera suteikia galimybę pasinerti į atsiveriančius pojūčius. Programa sudaryta taip, kad kiekvienas naujas įgūdis vestų į atradimą ir pažinimą. Šiuo metu galiu daug geriau suprasti kas vyksta mano gyvenime, kodėl vienaip ar kitaip elgiasi žmonės, kokia aplinka mus supa ir kaip viskas kas vyksta turi reikšmę. Palengvino požiūrį į problemas, kai supratau, kad tai tik gyvenime dar neišmoktos pamokos. Iš esmės mokymai padėjo jausti ir dar geriau viską suprasti bei atvėrė nuostabias galimybes nuolatiniam tobulėjimui ir augimui. Tai buvo gyvenimo patirtis, kuri man buvo didžiausia dovana mano gyvenimo kelyje. Jei jaučiate, kad sinergizuoja bandykite gal tai bus Jūsų kelio pradžia. Nuoširdžiai ačiū Vygandui, kuris tapo mano pirmuoju mokytoju ir suteikė tvirtą pagrindą tiek žinių tiek įgūdžių bei stiprų palaikymą.
Aistė Ragauskaitė
Aistė
Roberta
Labai džiaugiuosi, kad dalyvavau šiuose mokymuose, sužinojau daug įdomių dalykų, o svarbiausia – turėjau galimybę labiau pažinti save. Šie mokymai man tapo impulsu dar labiau keisti gyvenimo kryptį. Padėjo suvokti, kas man teikia džiaugsmą, o kas stabdo. Jau po pirmos mokymų dienos...
Skaityti plačiau
Roberta
Labai džiaugiuosi, kad dalyvavau šiuose mokymuose, sužinojau daug įdomių dalykų, o svarbiausia – turėjau galimybę labiau pažinti save. Šie mokymai man tapo impulsu dar labiau keisti gyvenimo kryptį. Padėjo suvokti, kas man teikia džiaugsmą, o kas stabdo. Jau po pirmos mokymų dienos, atsirado daugiau meilės ir sąmoningumo atliekant kasdieninius darbus. Esu dėkinga Vygandui už įkvėpimą, palaikymą ir žinias!
Roberta
Roberta
Lina L.
Šis kursas davė labai daug. Jau vien tuo, kad tai buvo mano kryptingos kelionės pradžia. Kelionės, kuria dabar jau einu pati. Iki tol nemažai skaičiau, domėjausi, tačiau šie užsiėmimai man suveikė kaip koncentruotas impulsas:) nes vien teorinės žinios nelabai ką šioje srityje keičia...
Skaityti plačiau
Lina
Šis kursas davė labai daug. Jau vien tuo, kad tai buvo mano kryptingos kelionės pradžia. Kelionės, kuria dabar jau einu pati. Iki tol nemažai skaičiau, domėjausi, tačiau šie užsiėmimai man suveikė kaip koncentruotas impulsas:) nes vien teorinės žinios nelabai ką šioje srityje keičia… Ypatingai naudinga man, kaip pati jaučiu, buvo praktika, bendros meditacijos. Stipru. Ir apskritai, mano suvokimas pradėjo plėstis, dėl to atsirado daugiau drąsos, pasitikėjimo Visata. Pradėjau girdėti save, tapau gerokai sąmoningesnė. Žodžiu, labai rekomenduoju visiems tieks, kurie jaučia trauką, bet nežino, nuo ko pradėti:)
Lina L.
Lina
Laura J.
Bioenergetikos mokymai ir kitos praktikos kartu su Vygandu buvo nepaprasta kelionė (o gal jos pradžia ?) į save ir į kitą, subtilų pasaulį, kuri visiškai pakeitė ir vidinį, ir išorinį mano gyvenimą. Lyg sapnas liko prieš mokymus lydėjusi būsena, kai ryte nenorėdavau atsimerkti ir neviltyje...
Skaityti plačiau
Laura
Bioenergetikos mokymai ir kitos praktikos kartu su Vygandu buvo nepaprasta kelionė (o gal jos pradžia?) į save ir į kitą, subtilų pasaulį, kuri visiškai pakeitė ir vidinį, ir išorinį mano gyvenimą. Lyg sapnas liko prieš mokymus lydėjusi būsena, kai ryte nenorėdavau atsimerkti ir neviltyje prastumti dar vieną dieną – dabar rytais mane pasitinka neapsakomo džiaugsmo, dėkingumo ir meilės gyvenimui pliūpsnis. Tai buvo daug daugiau, daug giliau nei vien teorija ir praktika, tai pajautimas aukštesnių energijų, tai vedimas asmenybės, kuri tartum paliečia sielą ir pripildo vien buvimu šalia. Gera būti. Esu sužavėta profesionalumo labai paprastai ir žemiškai paaiškinti nežemiškus dalykus ir pritaikyti konkretaus žmogaus suvokimui. Begalinis Ačiū Visatai už šią dovaną, Ačiū Vygandai, Tu keiti gyvenimus!
Laura J.
Laura
Sigita Gyva
Esu prisilietusi prie įvairių mokytojų ir jų mokymų. Vygandas yra tas, kurį rekomenduoju visiems. Baigiau keturis jo kursus ir visuose visada gavau daugiau nei tikėjausi ar buvo žadėta. Kursų medžiagą naudoju visada, kai tik prireikia. Tai tarsi pagalbos šaltinis, kai prireikia. Vygando...
Skaityti plačiau
Sigita
Esu prisilietusi prie įvairių mokytojų ir jų mokymų. Vygandas yra tas, kurį rekomenduoju visiems. Baigiau keturis jo kursus ir visuose visada gavau daugiau nei tikėjausi ar buvo žadėta. Kursų medžiagą naudoju visada, kai tik prireikia. Tai tarsi pagalbos šaltinis, kai prireikia. Vygando vedimas padėjo nurimti, išsiplėsti ir atrasti save iš naujo. Išmokti ekstrasensorikos pagrindai su kiekvienu kursu stiprėja ir atskleidžia vis daugiau patyrimų ir savęs pažinimo sluoksnių. Vygando paprastumas, nuoširdumas ir atvirumas suteikia pasitikėjimo. Džiaugiuosi sutikusi šią sielą savo kelyje ir tikiuosi dar kurį laiką eiti greta.
Sigita Gyva
Sigita

Kurso kaina

Atsiskaityti galima arba vienu kartu arba dalimis. Su -30 eur nuolaida Ekstrasensorikos pagrindų kurso dalyviams.

Dalimis, per 3 mėn.

3 x 60 eur / mėn.

Dalimis, per 2 mėn.

2 x 90 eur / mėn.

Vienu kartu

180 eur

TAIP PAT PRADĖTI SUSIPAŽINIMĄ SU ENERGIJOMIS IR LAVINTI JUTIMUS GALITE ŠIUOSE KURSUOSE:

Gegužės 9, Liepos 2

KURSAS EKSTRASENSORIKOS PAGRINDAI

Vilniuje, Kaune ir internetu

Ekstrasensorinių gebėjimų "įsijungimas", energetinių pojūčių lavinimas. Savo ir kito žmogaus emocinės būsenos atpažinimas, pajautimas, gydomasis kristalų energijos poveikis, energetinis gydymas ir kiti džiaugsmingi atradimai. Geriausias kursas startuoti.

Susipažinti su kursu

Kovo 5

VISATA ATSIVERIA TAU

Vilniuje ir internetu

Kursas jau truputį jaučiantiems energijas. Galimybė dar labiau pagilinti jutimus ir daugiau pažinti save bei Visatą - sąmoningas sapnavimas, energetinė komunikacija, ryšys su šviesos esybėmis. Daug nuostabių atradimų! ✨

Susipažinti su kursu

D.U.K. klausimai

TAIP PAT PRADĖTI SUSIPAŽINIMĄ SU ENERGIJOMIS IR LAVINTI JUTIMUS GALITE ŠIUOSE KURSUOSE:

Birželio 3, 18

LILA ŽAIDIMAS

Vilniuje, Klaipėdoje

Intensyvi savęs atradimo, transformacijų praktika, keičianti gyvenimą. Padeda susidėlioti prioritetus, paleisti senus dalykus, baimes

Susipažinti su žaidimu