Palyginu mano vedamus kursus ir užsiėmimus, pagal tai kuris tinka pradedančiajam, o kuris jau patyrusiam, ir kokia seka rekomenduojamas žengimas gilyn. Paspauskite žemiau esančiam sąraše ant kurso pavadinimo, kuris jus domina, kad susipažintumėte plačiau.

Ekstrasensorikos pagrindai, bioenergetikos mokymai  (1.5 mėn.)

+ Intuicijos gilinimui
+ Atverti ir pagilinti ekstrasensorinius gebėjimus
+ Reiki

Tinka pradedančiam ir save jau šiek tiek pažinusiam ieškotojui.

Runų kursas  (2.5 mėn.)

Darbo instrumentas geriausiai tinkantis jau šiek tiek jaučiantiems energijas arba turintiems intuicijos pajautimą. Padeda pagilinti jautimus, nerti į magijos pasaulį – gydyti, saugoti, padėti, išmokti, pakalbinti sielų vedlius. Žymiai intensyvesnis energiniu atžvilgiu nei Taro, sunkiau išmokti. Bet išmokus – didelis pagalbininkas.

Taro kursas  (2.5 mėn.)

Darbo instrumentas geriausiai tinkantis tiek visiškai pradedančiam, tiek jau šiek tiek jaučiantiems energijas arba turintiems intuicijos pajautimą. Padeda pagilinti jautimus. Švelnesnis nei runos, daug reikšmių, lengva dirbti – sužinoti, padėti sau ir kitiems.

Taro+ kursas  (1.5 mėn.)

Trumpesnis kursas, jau šiek tiek žinantiems Taro. Jame mokinsitės diagnzuoti čakrų veiklą, nustayti namo, buto, sklypo energetiką, suprasti sveikatos būklę.

Visata atsiveria Tau (1.5 mėn.)

Tai labai įdomus, netradicinis kursas, stiprus energetiškai, tačiau lengva išmokti jame esančias praktikas.
Jame patirsite: energetinius suaktyvinimus, sąmoningo sapnavimo praktiką, energetinį bendravimą tarpusavyje, šviesos kalbą, išmoksite užmegzti ryšį su Plejados ir kitomis šviesos esybėmis, kosminėmis sąmonėmis.

Intuityvaus konsultavimo mokymai (1.5 mėn.)

Trijų užsiėmimų kursas, gilinantiems intuityvaus jutimo gebėjimą. Sukurtas tam, kad padėti sau, kitiems ir pasiruošti profesionaliai dirbti su klientais, konsultuojant gyvenimo situacijose. Skirtas lavinant įgūdžius ir be instrumentų ir su jais -Taro, runomis.

Lila žaidimas  (du vakarai)

Vienos dienos arba dviejų vakarų patyrimas. Tinka ir pradedančiam ir pažengusiam. Viskas gyvenime sukasi kaip laikrodis, įvykiai nutinka, žmones kuriuos sutinkame, viskas atspindi mūsų sielą. Šis, stipriame energetiniam lauke vykstantis patyrimas, padeda pažinti savo energetinį modelį, rasti strigimus, išsispręsti juos ir judėti gyvenime į priekį.

Lila vedlio mokymai  (1-3 mėn.)

Jau turintiems praktikos dirbant su energija – pavyzdžiui Reiki, Theta Healing. Taip pat dirbantiems su žmonėmis. Padeda išmokti taisyklingo Lila žaidimo vedimo, dvasinių Lilos vedlių padėjimu formuoti stiprų energinį lauką žaidžiantiems dalyviams.
Yra ir švelnesnė šio kurso forma – galima žaisti pačiam sau arba vesti keliems darugams.

Palaikantieji, papildantys užsiėmimai

Youtube paskyroje – trumpi video įkvėpimui, meditacijos

Live! – Kelis kartus per mėnesį, maždaug valandos trukmės video transliacijos Facebook grupėje Buvime

Facebook paskyra – informuoju apie naujus mokymus, datas ir skelbiu kitas naujienas

Seminarai – vienadieniai seminarai pagal temas

Energijų sūkuriai – vietos, kurias galite aplankyti fiziškai

Šiame įraše apžvelgiu įvairias dvasines praktikas Lietuvoje