Atradimai, supratimai ir paleidimai

Giluminis emocijų pažinimo, atradimų ir paleidimo mini-kursas

Kaip prisijungti

Z
Savarankiškai

Internetu, nuolatos

Šis kursas puikiai veikia ir iš kurso medžiagos. Taigi, galite prisijungti prie jo ir susidaryti savo emocijų žemėlapius!

Kurso medžiaga – išsamūs įrašai, patogiai suskirstyti eiliškumu, su užduotimis ir meditacijomis. Virš 5 val. lengvai suprantamos medžiagos savarankiškam ugdymuisi ir praktikai. 

Ką rasite kurse

Susipažinsime su puikiu įrankiu atpažinti emocijoms – emocijų žemėlapiu. Jį panaudosite kiekvienas sau praktiškai, galėsite pamatyti nematomas puses – kas stabdo judėjimą į priekį. Atradus – naudosime priešingas “rodykles”, taip kompensuosime ir dažnu atveju neutralizuosime “stabdžius”.

Kartu naudosime ir kitus įrankius – emocinio paleidimo meditacijas, meilės sau meditaciją, galingą prisirišimų santykiuose energetinio ištirpdymo praktiką.

Šis įrankis atrodo tarsi medis – šaknys leidžiasi gilyn, ir taip galime susipažinti su tikraisiais motyvais, kur mūsų ego mus “saugo” ir neleidžia “suklysti”, taip netyčia mums darydamas didesnę žalą nei paslaugą.

Kiekviena praktinė dalis turi ir visa tai paaiškinančią prasmę – kaip kas veikia mūsų smegenyse, energetinis kūnas ir kiti su emocijomis susiję svarbūs dalykai. O praktikose – darysite praktinius paleidimus, braižysite savo žemėlapius. Jeigu neturite įgūdžių, ne bėda. Viso to nesunkiai išmokstama, detaliai paaiškinta kokios rodyklės, kokie svarbūs emocijas siejantys, ir kiti įtakojantys veiksniai mums svarbūs.

Šiuo procesu yra kalbinama pasąmonė. Ji išrutulioja, įgyja savo “balsą”. Jau vien tai, kad mūsų dėmesys nukreipiamas atpažinti jungtis tarp emocijų – jau lemia sparčią gijimo eigą.

Tyrinėjant minčių, emocijų žemėlapius plečiasi suvokimas, kuriasi naujos neuronų jungtys. Na o tos emocijos, kurios trukdo mums gyventi, ir yra pasislėpusios už kitų, neįsisamonintos, neišreikštos, dabar jau vienu žodžiu ar sakiniu bus atpažintos. Todėl net kalbant su kitais žmonėmis, nebebijosime savęs išreikšti pačiu mums tinkamiausiu būdu.

Šis mini-kursas tinka tiek jau pažengusiems, dirbantiems terapijos srityje, tiek ir pradedantiems pažindintis su savo emocine savijauta.

Tai integralus įrankis, kuris tiks daugelyje sričių ir gyvenimiškų situacijų. Suprasime kodėl kai kurie įvykiai kartojasi šimtus kartų, kol tarsi “pasiekia” mūsų smegenis ir staiga imame ir atpažįstame bėdą. Nors anksčiau ji buvo mūsų akims tarsi “nematoma”.

Didelė dalis šio atradimo rėmėsi Dr. Joe Dispenzos žiniomis, kita – mano paties praktikomis, pagalboje žmonėms.

Džiugi žinia ta, kad neuronų tinklas, kuris susidarinėja jums brėžiant žemėlapį – išlieka ir paskui visą laiką! Vadinas net vėliau, prireikus, bus lengva prisiminti kokia emocija su kokiu paleidimu siejasi.

Vygandas Šimkus

Ekstrasensorikos Akademijos įkūrėjas
Dirbu su energetika virš 8 metų, vedu ekstrasensorikos mokymus, runų ir Taro kursus, gebu jausti ryšį su sielos vedliais ir perduoti balsu jų žinutes, vedu Lila žaidimą ir mokau vesti kitus, padedu išmokti intuityviai konsultuoti ir teikti energetinę pagalbą. Esu Reiki meistras, naudoju Theta Healing ir kitas gydančiąsias energijas.
Dirbu su sielos vedliais, atpažindamas žmogaus sielos misijas ir palydėdamas norinčiuosius šiuo keliu.

 

  • Darbas su sielos vedliais, kontaktavimas (chanelling),
  • Bioenergetikos sertifikatas,
  • Runų meistro sertifikatas,
  • Reiki energetinio gydymo sertifikatas,
  • Theta Healing gydymo sertifikatas,
  • Australijos Brigit Esselmont Taro mokykla,
  • Leela praktikos inicijuotasis vedėjas, mokytojas Omkar,
  • Sociologija ir psichologija, VDU

Atsiliepimai, patyrimai

Žydrūnė Ž.
Ačiū už labai naudingą paskaitą ir įrankį! 🙂 Pirmą kartą kažkas parodė tokį būdą, kur galima tiek daug atsekti ir sau padėti. Klausiausi ir taip pritariau, tiesiog kosmosas 🤯 gerąją prasme 😁😊 Patiko man aiškumas, seka ir tie debesėliai. Gera net pamatyti ir tuos dalykus, ką jau darau dėl savęs tik kartais jau ir neįvertinu taip stipriai 🫣😅 ačiū labai 💛
Žydrūnė Ž.
Ačiū už labai naudingą paskaitą ir įrankį! 🙂 Pirmą kartą kažkas parodė tokį būdą, kur galima tiek daug atsekti ir sau padėti. Klausiausi ir taip pritariau, tiesiog kosmosas 🤯 gerąją prasme 😁😊 Patiko man aiškumas, seka ir tie debesėliai. Gera net pamatyti ir tuos dalykus, ką jau darau dėl savęs tik kartais jau ir neįvertinu taip stipriai 🫣😅 ačiū labai 💛
Žydrūnė Ž.
Žydrūnė Ž.

Kaina

Atsiskaityti galima pasirinkti ar vienu sykiu arba dalimis:

Vienu kartu

127 eur

Dalimis, per 2 mėn.

2 x 64 eur / mėn.

TAIP PAT PRADĖTI SUSIPAŽINIMĄ SU ENERGIJOMIS IR LAVINTI JUTIMUS GALITE ŠIUOSE KURSUOSE:

2023 rugsėjo 8

IŠSILAISVINIMAS

Vilniuje ir internetu

Labai stiprus ir išsamus kursas apie sielos keliones, manifestacijos prigimtį. Labai tinka jau einančiam sąmoningumo keliu
Kaip sugrįžti į Savo sielos Ašį, kaip atpažinti ir paleisti nereikalingus nešulius – energetiniai įrankiai, ryšys su sielos vedliais ir pagalba, suvokimai, paleidimai.

Susipažinti su kursu

2023 spalio 25

KURSAS EKSTRASENSORIKOS PAGRINDAI

Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir internetu

Ekstrasensorinių gebėjimų "įsijungimas", energetinių pojūčių lavinimas. Savo ir kito žmogaus emocinės būsenos atpažinimas, pajautimas, gydomasis kristalų energijos poveikis, energetinis gydymas ir kiti džiaugsmingi atradimai. Geriausias kursas startuoti.

Susipažinti su kursu