Jeigu jaučiate, kad reikia atradimo, paleidimo stringančiuose santykiuose, kviečiu į Konsteliacijos praktiką. Tai intensyvus, tačiau saugus, gydantis energetinis patyrimas
l

Kovo 16 d.

18:30 Kaunas

Kaina

Pagrindiniams dalyviams 70 eur, visiems kitiems dalyviams 35 eur

}

Trukmė apie 3 val.

Užsiėmimas vyksta 4-8 žmonių grupėje

Konsteliacija reiškia žvaigždynas, visuma – giminės energijų išsidėstymas. Tai yra labai įdomi terapinė praktika. Jos pradininkas Bertas Helingeris pastebėjo, kad žmonėms esant vieningame lauke, jame esantys pradėjo jausti pojūčius, būdingus ne vien tik jiems asmeniškai, tačiau ir kolektyviai, ne savo asmenines užduotis. Tai vyksta empatijos principu. Ar pastebėjote, kad susitikus su tam tikrais žmonėmis, jumyse pasikeičia energija ir norisi elgtis skirtingai, nei prieš tai? – tai yra energijų tekėjimas ir pasiskirstymas, moduliavimas.

Jis vyksta nuolatos, visuose žmonėse. Tai yra universlaus Visatos mechanizmas. Taip gimstama iš Dievo ir atsinešama į Žemę skirtingus simbolius, skirtingą sandarą. Energijų konsteliavimosi principas vyksta visur. Būdamas konsteliacijos lauke, aš jaučiu ne tik savo, tačiau ir kitų, į mane tekančių energijų potyrius, jausmus.

Ši praktika labai padeda sugydyti senas žaizdas giminėje, santykiuose. Pavyzdžiui jeigu giminėje yra jau miręs senelis, tėtis, atrodytų kaip gi galėčiau  su jais susitaikyti, paleisti nuoskaudas? Giminės arba santykių konsteliacija leis būtent tai padaryti.

Konsteliacijos metu žmonės stovi rate, vienas kito nepažįsta. Pagrindinis dalyvis juos tik supažindina su tema ir pakviečia žmones būti jo konsteliacijos atstovais. Jis atsitraukia ir didžioje dalyje savo pačio konsteliacijos nedalyvauja. Tačiau būtent jo giminės ar jo užduotos temos energijos konsteliuojasi pakviestiems žmonėms. Be abejo su susitarimu! Tad konsteliacijos dalyviai ima jausti emocijas ir norus susijusius su tam tikra atstovaujama figūra – tai labai įdomu ir naudinga!

 

Kaip konsteliacija padeda

Konsteliacija sujungia skirtingus žmones. Skirtingų požiūrių, skirtingų intonacijų. Tarkime vienas švelniai kalbės, kitas stačiokiškas, ir regis kas gi jiems padės susitaikyti? Rasti kompromisą?

O kartais tik atskleidę giminės nesutarimo paslaptis, pamažu nurimstame. Pradeda taikytis ir figūros konsteliacijoje, ir užgyja senos žaizdos. Tokiu būdu galima padėti ir gyviems giminės nariams, ir sau, ir jau seniai išėjusiems.

Vedantysis gali pasiūlyti būti giminės figūra, kurios pagrindinis dalyvis nepaminėjo – pavyzdžiui sielos vedlio figūra!

Tai asmeninė, unikali patirtis. Pavyzdžiui po skyrybų gali likti daug randų, emocinių sužeidimų. Kaip susitaikyti, jeigu išsiskyręs draugas yra ūmaus būdo ir nesikalba? Arba vaikams gali likti sunkūs atsiminimai iš vaikystėje išėjusio tėčio. Šie ir kiti pavyzdžiai tik keli, yra ir žymiai daugiau konsteliacijos, kaip metodo, pritaikymo būdų spręsti šiuos ar kitus konfliktus.

Visas šias konsteliacijas modeliuosime saugiu būdu. Jeigu kažkas iš konsteliacijos energijos norėtų išeiti anksčiau – be abejo su sutarimu galės. Ir prievartos sutikti apsiimti vaidmenį kurio nenorite nebus.

Pagrindinis dalyvis – yra tas, kurio energijas konsteliuoja kiti. Jis pradžioje stebi kas vyksta konsteliacijos rate, vėliau gali irgi įeiti į konsteliaciją, susipažinti kaip jaučiasi/jautėsi kažkuri figūra modeliuojamuose santykiuose.
Visi įprasti dalyviai – dalyvauja pagrindinėje konsteliacijoje, tuo pačiu stebi ir atpažįsta vaidmenis savyje, valosi ir gydosi savo asmeninę energetinę struktūrą.

Vakaro metu planuojamos maždaug dvi-trys konsteliacijos

Didžiulė nauda visiems

Per konsteliacijoje esančius dalyvius, teka energija – jų giminės karma valosi! Per skausmo atpažinimą, per emocijų išgyvenimus, per atleidimą. Konsteliacijoje esantiems tai irgi kiekvieno jūsų konsteliacija, tik mažesnė – per jūsų vaidmenį, atitikmenį tam tikrai giminės figūrai.

Tai yra saugi praktika, vedantysis prižiūrės, kad konsteliacijos dalyviai po užsiėmimo “neišsineštų” ne savos emocijos ar patyrimo.

Taip pat noriu atkreipti dėmesį, kad ši praktika išjudina energetinius blokus, tad tampa lengviau eiti dvasinio sąmoningumo keliu, būti ramesniems,  mokytis naujų dalykų ir kt.

Tai saugi erdvė pokyčiams, gerbiame kiekvieno dalyvio asmeninius patyrimus, išlaikome privatumą.

Esant saugiai galimybei ir laikui – leisime kiekvienam pavaikščioti savo konsteliacijos dalyvių “rogėse”. Taip žymiai lengviau atsiskleidžia pavyzdžiui, ką jaučia mano mama kai esu piktas?

Ši praktika labai išplečia kiekvieno dalyvio suvokimą. Be abejo padeda suprasti ką reiškia būti draugu, mama, tėčiu, dukra, savimi. Vien būdami kito pagrindinio dalyvio sukonsteliuotoje energijoje – mes matysime save, savo paties jausmus tarsi iš šono.

Kiek daug dalykų gali išmokti!

AR REIKIA IŠ ANKSTO PASIRUOŠTI?

Jeigu jau pasiryžote dalyvauti – tiesiog dalyvaukite, o kitus pasiruošimo darbus palikite Visatai.

Dalyvauti gali visi žmonės, netgi jeigu prieš tai neturėjo jokios praktikos. Svarbiausias kriterijus nuspręsti ar tai man – vidinė trauka.

KĄ REIKTŲ SU SAVIMI TURĖTI?

Su savimi turėkite priemones užrašams, jeigu po praktikos norėsite pasižymėti įžvalgas, atradimus, naujus sprendimo būdus.

Kviečiu pasiryžusius pokyčiams!

Vygandas Šimkus

Dirbu su energetika virš 7 metų, vedu ekstrasensorikos mokymus, "channelinu" sielos vedlius. Mokau atsiverti ir išmokti jausti ekstrasensorines energijas, taip pat vedu runų, Taro mokymus, Lila žaidimą ir mokau vesti kitus, padedu išmokti intuityviai konsultuoti ir teikti energetinę pagalbą. Esu ir Reiki meistras, turiu ir Theta Healing bei kitų gydančiųjų praktikų patirties.

 

  • Darbas su sielos vedliais, kontaktavimas (chanelling),
  • Bioenergetikos sertifikatas,
  • Runų meistro sertifikatas,
  • Reiki energetinio gydymo sertifikatas,
  • Theta Healing gydymo sertifikatas,
  • Australijos Brigit Esselmont Taro mokykla,
  • Leela praktikos inicijuotasis vedėjas, mokytojas Omkar,
  • Sociologija ir psichologija, VDU

Atsiliepimai, patyrimai

Sigita Gyva
Esu prisilietusi prie įvairių mokytojų ir jų mokymų. Vygandas yra tas, kurį rekomenduoju visiems. Baigiau keturis jo kursus ir visuose visada gavau daugiau nei tikėjausi ar buvo žadėta. Kursų medžiagą naudoju visada, kai tik prireikia. Tai tarsi pagalbos šaltinis, kai prireikia. Vygando vedimas padėjo nurimti, išsiplėsti ir atrasti save iš naujo. Išmokti ekstrasensorikos pagrindai su kiekvienu kursu stiprėja ir atskleidžia vis daugiau patyrimų ir savęs pažinimo sluoksnių. Vygando paprastumas, nuoširdumas ir atvirumas suteikia pasitikėjimo. Džiaugiuosi sutikusi šią sielą savo kelyje ir tikiuosi dar kurį laiką eiti ...
Skaityti plačiau
Sigita
Esu prisilietusi prie įvairių mokytojų ir jų mokymų. Vygandas yra tas, kurį rekomenduoju visiems. Baigiau keturis jo kursus ir visuose visada gavau daugiau nei tikėjausi ar buvo žadėta. Kursų medžiagą naudoju visada, kai tik prireikia. Tai tarsi pagalbos šaltinis, kai prireikia. Vygando vedimas padėjo nurimti, išsiplėsti ir atrasti save iš naujo. Išmokti ekstrasensorikos pagrindai su kiekvienu kursu stiprėja ir atskleidžia vis daugiau patyrimų ir savęs pažinimo sluoksnių. Vygando paprastumas, nuoširdumas ir atvirumas suteikia pasitikėjimo. Džiaugiuosi sutikusi šią sielą savo kelyje ir tikiuosi dar kurį laiką eiti greta.
Sigita Gyva
Sigita
Neringa A.
Po mūsų pokalbio viduje įvyko tokios transformacijos, kurios pakeitė ir atbudino mane daugelyje dalykų. Supratau kad aukodama ir laikydama save paskutinėje vietoje tik kankinu savo sielą, kad aš tikrai darau nusikaltimą sau. Po to kas dieną vyko virsmai mano galvoje, lyg atsidarė dar kažkas ir dar kažkas… dingo kai kurios mano fobijos, seniau labai rūpėdavo ką žmonės pasakys, bijodavau pasirodyti viešai, kad neapsijuokčiau… to nebeliko, jaučiu tik nuostabią tylą viduje kai pagalvoju apie tuos dalykus, o ne nerimą ir nervingumą kaip būdavo seniau. Ir sau pasakiau: ir kas galė...
Skaityti plačiau
Neringa
Po mūsų pokalbio viduje įvyko tokios transformacijos, kurios pakeitė ir atbudino mane daugelyje dalykų. Supratau kad aukodama ir laikydama save paskutinėje vietoje tik kankinu savo sielą, kad aš tikrai darau nusikaltimą sau. Po to kas dieną vyko virsmai mano galvoje, lyg atsidarė dar kažkas ir dar kažkas… dingo kai kurios mano fobijos, seniau labai rūpėdavo ką žmonės pasakys, bijodavau pasirodyti viešai, kad neapsijuokčiau… to nebeliko, jaučiu tik nuostabią tylą viduje kai pagalvoju apie tuos dalykus, o ne nerimą ir nervingumą kaip būdavo seniau. Ir sau pasakiau: ir kas galėjo pagalvoti, kad tokių dalykų “negalavimų priežastis” – nemylėjimas savęs. Iškart po mūsų pokalbio pradėjo keistis ne tik galvoje, bet ir aplink mane. Aš pajutau kaip viskas pradėjo sektis ir gerėti. Tai nuostabu! Gyvenimas yra nuostabus, kai myli ji ir kartu save su juo. Labai džiaugiuosi, kad susiradau jus!
Neringa A.
Neringa

D.U.K. klausimai

TAIP PAT PRADĖTI SUSIPAŽINIMĄ SU ENERGIJOMIS IR LAVINTI JUTIMUS GALITE ŠIUOSE KURSUOSE:

2023 Balandžio 27

KURSAS EKSTRASENSORIKOS PAGRINDAI

Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir internetu

Ekstrasensorinių gebėjimų "įsijungimas", energetinių pojūčių lavinimas. Savo ir kito žmogaus emocinės būsenos atpažinimas, pajautimas, gydomasis kristalų energijos poveikis, energetinis gydymas ir kiti džiaugsmingi atradimai. Geriausias kursas startuoti.

Susipažinti su kursu

Įvairiomis datomis

LILA ŽAIDIMAS

Kaune, Vilniuje

Intensyvi savęs atradimo, transformacijų praktika, keičianti gyvenimą. Padeda susidėlioti prioritetus, paleisti senus dalykus, baimes

Susipažinti su žaidimu

SUSISIEKTI

Ekstrasensorikos akademijos studija

Drobės g. 62-428, Kaunas

Ketvirtame aukšte

Atvykstant iš kito miesto rekomenduoju su Bolt nuo autobusų/gelež. stoties (maždaug 5 min. kelio automobiliu)

Vilniaus studija

Vinco Grybo g. 17, Vilnius

Anahata studija

Messenger žinute

tel. 8 678 10800

Asmeniniam pokalbiui gyvenimiškais klausimais (konsultacijoms) deja priimu tik tuos, kas esate dalyviais mano kursuose. Dėl galimybių negaliu visų norinčių pakonsultuoti, tačiau jeigu reikalas gyvybiškai svarbus, parašykite man. (nemokamai arba pagal pajautimą). 🙏