Profesionalaus vedlio kursas

Skirta išmokti Lila žaisti savarankiškai ir profesionaliai vesti žaidimą kitiems

Nauja grupė

Mokinantis vesti Lilos žaidimą, geriausias būdas tai padaryti – žaisti jį patiems. Šis kursas susideda iš dviejų-trijų užsiėmimų / Lilos žaidimų, teorinės medžiagos, energetinio suaktyvinimo ir praktikos. Priklausomai kiek praktikos norės pats vedantysis.

Užsiėmimų įrašai ir visa studijų aplinka, studijų medžiaga prieinama visą laiką – net ir pabaigus kursą!

Artimiausių Lila žaidimų/užsiėmimų datos:

Birželio 3 d. Klaipėdoje

18:30 - 23:30, "Cantienica" studijoje, Naujoji uosto g. 8A

Birželio 18 d. Vilniuje

18:30 - 23:30, "Cantika" studijoje, Šv. Ignoto g. 5

Savarankiškas Lilos vedimas

Kas yra Lilos žaidimas?

Tai daugiau nei žaidimas, tai intensyvus energetinis procesas. Jo metu žaidėjas yra vedamas per energetines būsenas, kurios padeda įgyti raktus sunkiausioms problemoms spręsti, rasti išeitis iš didžiausių strigimų gyvenime ir tiesiog giliai pažinti save. Nes Lilos žaidimas yra didesnio savęs pažinimo žaidimo mikrokosmosas. Žaidimas sukurtas jogų prieš kelis tūkstančius metų Indijoje.

Prižiūriu šį gilų kiekvieno dalyvio asmeninį procesą, perduodu žinutes iš dalyvio sielos Gidų.

Plačiau kaip vyksta Lila skaitykite čia

Lila žaidimas yra labai naudingas įrankis sau ir kitiems, kuris sielos, savojo Aukštesniojo Aš ir sielos vedlių pagalba, parodo gyvenimo kryptį, rasti neatsakytus klausimus, padeda išmokti drąsos. Kas esate žaidę šį žaidimą, žinote apie jo stiprią, transformacinę galią.

Dabar ir Jūs galite tapti jo vedliais.

Mokantis Lilos labai svarbi dalis yra energetiniai suaktyvinimai, atveriantys ryšį su Lilos lauku, su Lilos sielos vedliais. Būtent šis ryšys kiekvieną Lilos vedlį, vadovą, mokytoją įgalina semtis iš Lilos lauko žinių žymiai giliau, negu pasiektų mūsų protas.

Mokytojas, pas kurį mokiausi Lilos žaidimo – Omkar. Tai visu savo gyvenimo žaidimui atsidavęs vedlys. Pats Lila žaidimą ir jo mokymus vedu jau 5 metus.

Mokymosi metu sustiprinami visi energetiniai žmogaus gebėjimai, gilėja intuicija. Šis energetinis augimas paskatinimamas ir energetiniu suaktyvinimu, perdavimu ryšio su Lilos energetiniais vedliais. Tai viena esminių dalių, įgalinančių vedantiesiems taip giliai ir kokybiškai vesti Lilos žaidimą.

Pasiruošimui – mokymasis vesti Lilą reikalauja jutiminio gebėjimo, ir vidinio pasiruošimo – t.y. bent šiek tiek jausti energijas ir tai kokius procesus patirs dalyviai, kuriuos jūs vesite Lilos lauku. Tai leidžia jums žymiai lengviau sekti savo intuicija, pajausti sielos vedlių patarimus.

Jeigu energetinio srauto, intuicijos visiškai nejaučiate, nieko baisaus, kviečiu tuomet juos atverti Ekstrasensorikos pagrindų kurse

Mokymasis vesti Lilą yra labai stipri patirtis jums asmeniškai, kuri sulig kiekvienu Jūsų pravestu žaidimu kitiems, atsiskleidžia vis plačiau. Šio užsiėmimo eigoje kiekvienas gausite asmeniškus patarimus kaip geriau pajausti energijas.

Tai yra labai gražus žygdarbis, atsisijoti savo praeities karmas ir rengtis vesti užsiėmimus kitiems žmonėms ✨

Įgūdžių gilinimas

Šis mokymų užsiėmimas suteikia žinias ir pojūčius, be kurių sėkmingai vesti Lilos žaidimo neįmanoma. Tačiau po šių mokymų rekomenduoju savarankiškai sužaisti ir/ar pravesti kitiems bent du kartus Lilą žaidimą. Panašiai kaip ir Reikyje, gavus pirmą iniciaciją, suaktyvinimą, reikalinga sekančių dienų praktika tam, kad jūsų auros laukas, ir kūnas pilnai prisitaikytų prie naujos kokybės informacijos ir energijos kanalo.

Mokymosi eiga

Mokymąsis, susipažinimas su šiuo įrankiu geriausia vyksta patiems žaidžiant. Žaidime pristatysiu taisykles, kaip taisyklingai jį žaisti ir vesti žaidimą kitiems.

Todėl šis kursas susideda iš dviejų-trijų užsiėmimų / Lilos žaidimų. Priklausomai kiek praktikos norės pats vedantysis.

Sekantys du užsiėmimai vyks pagal Lilos žaidimų kalendorių. Jūs galėsite pasirinkti kurią iš Lilos dienų atvykti įgyti praktikos.

1. Užsiregistravimas į kursą

2. Gausite prieigą prie mokymosi medžiagos. Joje bus visa reikalinga informacija, Lilos lauko maketas, langelių aprašymai ir kita būtina informacija instruktoriui (jums)

3. Atvykus gyvai į pirmą užsiėmimą – pirma trumpas pristatymas ir aptarimas. Kalbame su būsimais instruktoriais. Aptariame ankstesnes patirtis, jūsų esamus gebėjimus

4. Būsimieji instruktoriai dar neveda žaidimo kitiems. Aš jį vedu, pristatau jus kaip būsimuosius instruktorius tiems, kas žaidžia įprastai

5. Prasideda Lila. Jus lydėsiu aš ir sielos vedliai visą žaidimo procesą. Jūs žaisite Lilą, tačiau gerokai giliau – mokinsitės pajausti, susijungti ryšiu su Lilos energetiniu lauku ir mokinsitės pajausti kiekvieną laukelį individualiai.

6. Kuomet žaidimas baigsis – įprasti dalyviai skirstysis namo, na o būsimieji instruktoriai liks aptarimui.

7. Vėliau instruktoriai sudalyvauja dar viename Lila žaidime (datą pasirenkate patys) – kuriame tikrinu kaip mokate jausti langelius. Kam reikalinga, duodu papildomus patarimus. Tai reikalinga energijos užtvirtinimui.

Ties šia vieta galima ir sustoti. Tačiau tiems, kas nori vesti žaidimą didesnėms grupėms žmonių, rekomenduoju tęsti ir atlikti 8 punktą.

8. Instruktoriai praktikuojasi savarankiškai žaisti Lilą, kas kiek nori laiko. O kuomet jau pasiruošę – ateina paskutiniam užsiėmimui – pabandymui vesti Lilą kartu su manimi.

9. Išrašomas diplomas

Atsiliepimai, patyrimai

Edgaras
Atvykau į Lilą, nes gyvenimas tiesiog slydo iš po kojų. Nesitikėjau nieko, tiesiog pasiskaičiau atsiliepimus ir nusprendžiau sudalyvauti (su žmona). Pradėjus žaisti pirmą kartą per daug laiko savęs paklausiau o ko gi aš noriu ir ką daryti, kad būtų geriau. Žaidime gavau atsakymus. Ne visi jie buvo malonūs, ne su visais sutikau. Jau apie pusė metų praėjo po žaidimo ir galiu tvirtai pasakyti, kad atsakymai buvo teisingi. Viskas pagerėjo, tačiau teko priimti kai kuriuos nepatogius sprendimus. Viskas kaip žaidime, o gal gyvenimas ir yra žaidimas …...
Skaityti plačiau
Edgaras
Atvykau į Lilą, nes gyvenimas tiesiog slydo iš po kojų. Nesitikėjau nieko, tiesiog pasiskaičiau atsiliepimus ir nusprendžiau sudalyvauti (su žmona). Pradėjus žaisti pirmą kartą per daug laiko savęs paklausiau o ko gi aš noriu ir ką daryti, kad būtų geriau. Žaidime gavau atsakymus. Ne visi jie buvo malonūs, ne su visais sutikau. Jau apie pusė metų praėjo po žaidimo ir galiu tvirtai pasakyti, kad atsakymai buvo teisingi. Viskas pagerėjo, tačiau teko priimti kai kuriuos nepatogius sprendimus. Viskas kaip žaidime, o gal gyvenimas ir yra žaidimas… Ačiū Vygandai 🙏
Edgaras
Edgaras
Vilma
Tą dieną, po žaidimo, jaučiausi atgavusi seniai pamestą ryšio su Siela jausmą, tokį pojūtį, kad “siela šoka ”… Po keleto dienų prasidėjo visokie “atkritinėjimai”, bet dabar tuoj apsižiūriu, kur aš čia randuosi “Lilos lauke ” ir kokiu keliu man iš to išeiti. Gyvenime, kur “žaidimo lenta ” yra didelė, priežastingumo ryšiai mūsų akims nėra taip lengvai aprėpiami. Čia, keliuose kvadratiniuose žaidimo metruose, kur erdvė ir laikas koncentruoti, ryšys tarp tavo pasirinkimų ir jų pasekmių yra akivaizdus … Šitam lauke gali matyti visas savo kilpas, kuriomis vaikštai gyvenime...
Skaityti plačiau
Vilma
Tą dieną, po žaidimo, jaučiausi atgavusi seniai pamestą ryšio su Siela jausmą, tokį pojūtį, kad “siela šoka”… Po keleto dienų prasidėjo visokie “atkritinėjimai”, bet dabar tuoj apsižiūriu, kur aš čia randuosi “Lilos lauke” ir kokiu keliu man iš to išeiti. Gyvenime, kur “žaidimo lenta” yra didelė, priežastingumo ryšiai mūsų akims nėra taip lengvai aprėpiami. Čia, keliuose kvadratiniuose žaidimo metruose, kur erdvė ir laikas koncentruoti, ryšys tarp tavo pasirinkimų ir jų pasekmių yra akivaizdus… Šitam lauke gali matyti visas savo kilpas, kuriomis vaikštai gyvenime. Šitas laukas nepalieka tau bergždžios vilties, kad kažkur save “biški” išduodamas, gali prasibrauti iki tave tenkinančio rezultato. Čia nėra neapšviestos erdvės, kur galėtum nuslėpti kažkokią “nepatogią” ar “negražią” tiesą. Nėra jokių “tamsių kambariukų”, kur galėtum dalį savęs paslėpti ir taip pratūnoti iki žaidimo pabaigos, tikintis tada jau “viską apmąstyti, praanalizuoti ir tuomet jau su tuo susitvarkyti”. Ne, viskas vyksta ČIA ir DABAR! Transformacija turi įvykti DABAR. Tau net neleis baigti žaidimo, jei vaikščiosi įprastiniais aplinkkeliais! 🙂 Įvairių traumų, gynybų, sąlygotumų pasekoje mes turime tam tikrą “tvarkymosi su gyvenimu” būdą. Ir kol tavęs iš to įprasto modelio kas nors neištraukia, net negali pamatyti, koks jis neefektyvus. Kol nepatiri kitokios savo tapatybės, tol net nesuabejoji, kad toji įprastinė ir esi “tu”. Bet kol Gyvenimui pateikinėji neautentišką savo tapatybę, tol tai, ką iš jo gauni, tavęs irgi netenkina… Jeigu nori tenkinančių mainų su Gyvenimu, pats turi būti “tikra moneta”. Lilos laukas ir moko, kaip per teisingus pasirinkimus savo viduje sugrįžti į tikrąją savo vibraciją, tapti autentiška savęs, kaip žaidėjo, versija. KAD PARTIJA SU GYVENIMU BŪTŲ WIN – WIN. Nes “mažojo” žaidimo baigiamasis langelis yra tik vartai į “Didžiąją Žaidimo Lentą”….
Vilma
Vilma
Dalia
Dėkoju! Buvo labai įdomu ir nuostabu pamatyti, kaip viskas vyksta. Ačiū už puiku vedimą! 🙏💚🍀
Dalia
Dėkoju! Buvo labai įdomu ir nuostabu pamatyti, kaip viskas vyksta. Ačiū už puiku vedimą!🙏💚🍀
Dalia
Dalia
Marius
Stipru. Labai dėkoju Vygandui ir visai grupelei žmonių, dalyvavusių žaidime, tai buvo naujas potyris, kuris padėjo suvokti, jog pokyčiai gyvenime vyksta tikslingai ir kryptingai, padėjo suprasti ir giliau pažinti patį save. Ačiū!
Marius
Stipru. Labai dėkoju Vygandui ir visai grupelei žmonių, dalyvavusių žaidime, tai buvo naujas potyris, kuris padėjo suvokti, jog pokyčiai gyvenime vyksta tikslingai ir kryptingai, padėjo suprasti ir giliau pažinti patį save. Ačiū!
Marius
Marius
Rasa
Labai rekomenduoju šį savęs pažinimo žaidimą tiems, kuriuos kankina ilgalaikiai neišspręsti klausimai, jei vidus kalba per tyliai, kad pavyktų aiškiai suvokti, kokiu keliu būtent tam žmogui reikia eiti arba jei labai kruopščiai kažkas nuo savęs yra slepiama. Procesas vyksta nuo pat įžengimo pro duris. Visa žaidėjų grupė susirenka ne be reikalo – kiekvienas asmuo yra kažkaip susijęs su tavo situacija. Man kaskart esminiai lūžiai vyko per pertraukėles, kažką išgirsti, kažką supranti, atsakymai ateina savaime – paprasčiausiai šnekučiuojantis prie arbatos puodelio ar dar giliau panirus į save kai jau protas perdega...
Skaityti plačiau
Rasa
Labai rekomenduoju šį savęs pažinimo žaidimą tiems, kuriuos kankina ilgalaikiai neišspręsti klausimai, jei vidus kalba per tyliai, kad pavyktų aiškiai suvokti, kokiu keliu būtent tam žmogui reikia eiti arba jei labai kruopščiai kažkas nuo savęs yra slepiama. Procesas vyksta nuo pat įžengimo pro duris. Visa žaidėjų grupė susirenka ne be reikalo – kiekvienas asmuo yra kažkaip susijęs su tavo situacija. Man kaskart esminiai lūžiai vyko per pertraukėles, kažką išgirsti, kažką supranti, atsakymai ateina savaime – paprasčiausiai šnekučiuojantis prie arbatos puodelio ar dar giliau panirus į save kai jau protas perdega nuo minčių ir nusprendžia atsipalaiduoti ir pasitikėti <…> dar kartą aiškiai išgirdau, ką Visata man nori pasakyti. Vygandas visą žaidimą veda nuosekliai ir giliai, jo komentarai buvo labai taiklūs, o tai yra labai svarbu, norint prieiti prie teisingų minčių, kurios išveda iš užstrigimų. Esu dėkinga už tai.
Rasa
Rasa
Elvinas
Labai patiko, po žaidimo viskas tapo daug aiškiau ir skaidriau. Pats žaidimo procesas irgi labai gilus ir gydantis 🙂 daug mažų ir didelių atradimų dėkui Vygandui už vedimą ir sukurtą atmosferą. Po žaidimo labai smalsu kas laukia gyvenime – Lilos lauke. Žodžiu verta išbandyti ir patirti viską patiems!
Elvinas
Labai patiko, po žaidimo viskas tapo daug aiškiau ir skaidriau. Pats žaidimo procesas irgi labai gilus ir gydantis 🙂 daug mažų ir didelių atradimų dėkui Vygandui už vedimą ir sukurtą atmosferą. Po žaidimo labai smalsu kas laukia gyvenime – Lilos lauke. Žodžiu verta išbandyti ir patirti viską patiems!
Elvinas
Elvinas
Inga
Kas nežaidėt ir dėl kažko abejojat – būtinai nueikit 😉 Jausmas nerealus! 😇
Inga
Kas nežaidėt ir dėl kažko abejojat – būtinai nueikit 😉 Jausmas nerealus! 😇
Inga
Inga
Saulius Iz
Nepakartojamas jausmas, labai ačiū.
Saulius
Nepakartojamas jausmas, labai ačiū.
Saulius Iz
Saulius
Laura
Labai vertinga patirtis. Ėjau į šią naują patirtį tiksliai nežinodama ko ieškau, bet atsakymai, kuriuos gavau žaidimo metu privedė prie to, ką visada žinojau tik bijojau sau pripažinti ar vengiau. Puikus laikas skirtas įsiklausyti į save ir savo mintis bei emocijas
Laura
Labai vertinga patirtis. Ėjau į šią naują patirtį tiksliai nežinodama ko ieškau, bet atsakymai, kuriuos gavau žaidimo metu privedė prie to, ką visada žinojau tik bijojau sau pripažinti ar vengiau. Puikus laikas skirtas įsiklausyti į save ir savo mintis bei emocijas
Laura
Laura
Rasa
Žaidimas kurio metu atsiveria kas buvo nematoma, sprendžiasi klausimai/problemos, tiesiasi nauji keliai. Buvau sužavėta kiek stipriai žaidimo metu gryninasi situacija. Rekomenduoju, labai naudinga.
Rasa
Žaidimas kurio metu atsiveria kas buvo nematoma, sprendžiasi klausimai/problemos, tiesiasi nauji keliai. Buvau sužavėta kiek stipriai žaidimo metu gryninasi situacija. Rekomenduoju, labai naudinga.
Rasa
Rasa

Kurso kaina

Atsiskaityti galima tiek vienu sykiu, tiek ir dalimis. Atsiskaitymo būdas pasirenkamas užpildžius registracijos anketą.

Dalimis, per 3 mėn.

3 x 94 eur / mėn.

Dalimis, per 2 mėn.

2 x 140 eur / mėn.

Vienu kartu

280 eur

KAS VYKSTA LILOJE?

Įeidamas į žaidimą žmogus iškelia sau klausimą, ar įvardina sritį, kurioje jam sunkiai sekasi ir ridena kauliuką. Tam, kad įeiti į žaidimą ir pradėti žaisti, jis ar ji turi atrasti tą svarbiausią klausimą, žaidmo vedliai padeda jam šiame procese. Jis gali kartoti ėjimus tiek sykių, kiek jam tai atrodys svarbu. Jeigu klausimas pasirinktas/užduodamas ne tas, ar neteisingu kampu – jam išsiridens kitas skaičius negu 6, bandyk dar kartą.

Kuomet pirmas klausimas jau atsirinktas, Žaidimas prasideda. Kaip ir tikrame gyvenime, kiekvienas mūsų daro tam tikrus ėjimus, pasirinkimus, ir kaip ir gyvenime, taip ir čia kiekvienas ėjimas, žaidėjo mintys žaidimo metu turės viską lemiamos reikšmės.

Žaisdamas, eidamas per langelius žmogus susidėlios tam tikrą savo gyvenimo dalies vaizdą, kuris jam ir parodys galimus strigimus gyvenimo situacijose, kurie ėjimo būdai bus neutralūs ir nedarys jokios įtakos, ir pačius svarbiaius ėjimus – kas yra viso žaidimo esmė, nes būtent darydamas šiuos žingsnius žaidėjas padeda susiderinti savo sielai.

Lilos lauke yra 72 laukelių. Kiekvienas jų tai būsena, šiomis būsenomis mes iš tikrųjų save kaip sielos patiriame gyvenime. Keisdamasis, darydamas sau neįprastus sprendimus, žmogus paleidžia senus įpročius, įsitikinimus.

Žaidime veikia galingas energetinis laukas, jį lydį gerieji žaidimo vedliai. Kiekvienas langelis yra paaiškinamas. Taip pat aš turiu galimybe priimti žinutes, iš žmogaus sielos Mokytojų.

Statistikos dėsniai žaidimo metu laikinai padedami į šalį. Čia gali matyti, kaip keli žaidėjai lyg susitardami išmeta kauliukus ir vis eina vienas paskui kitą per tuos pačius langelius. Kaip vien nuo minties, gauni atsakymą ir patiri savo sielos vedlių buvimą šalia.

Žaidimo metu kiekvienas dalyvis sprendžiasi ir renkasi savarankiškai, viską daro tylomis, balsu sprendimais nesidalina. Kiekvienas jo pasirinkimas juntamas energetiniame lygmenyje, todėl žaidimo energijos jį lengvai palydi į sekantį laukelį kauliuko metimu. Tik jeigu vyksta strigimas, dalyviui gali būti pasiūloma dalintis savo mintimis balsu. Jis be abejo renkasi pats ar sutikti dalintis.

Siela Lilos metu susiderina savo vidinį žinojimą su tuo ką mes žinome prote. Šis susiderinimas yra be galo svarbus, duoda daug daugiau naudos negu tik loginiai atsakymai daryti ar nedaryti, rinktis ar nesirinkti. Jis tarnauja ir kaip vidinis energijos branduolys naujam gyvenimo etapui pradėti, bei rasti išeitis situacijose, kurios gali įvykti gerokai vėliau.

Visa žaidime sukaupta patirtis saugoma žmogaus energetiniame lauke ir realiai skleidžiasi gyvenime, patirtimis, jausmais, transformacijomis dar net iki metų bėgyje.

Eigoje mes darome pertraukas, tad turėsite laiko ir pagalvoti ir atsikvėpti. Žaidimas malonus ir labai įdomus, net jį jau pabaigusieji dažniausiai neišeina iškart namo, bet stebi likusiųjų žaidėjų procesą.

TAIP PAT PRADĖTI SUSIPAŽINIMĄ SU ENERGIJOMIS IR LAVINTI JUTIMUS GALITE ŠIUOSE KURSUOSE:

Gegužės 9, Liepos 2

KURSAS EKSTRASENSORIKOS PAGRINDAI

Vilniuje, Kaune ir internetu

Ekstrasensorinių gebėjimų "įsijungimas", energetinių pojūčių lavinimas. Savo ir kito žmogaus emocinės būsenos atpažinimas, pajautimas, gydomasis kristalų energijos poveikis, energetinis gydymas ir kiti džiaugsmingi atradimai. Geriausias kursas startuoti.

Susipažinti su kursu

D.U.K. klausimai