Rekomenduojamos knygos

Šias knygas rekomenduoju besimokinantiems mano vedamuose kursuose ir
savarankiškai besidomintiems dvasinėmis temomis

Eckhart Tolle – Šios akimirkos jėga

Čia aprašyta autoriaus kelionė, kaip jam pavyko atsitapatinti nuo skausmo ir išleisti save į laisvę.

Ši knyga tai raktas į energetinius jutimus, į visą energetinį pasaulį. Visa tai vyksta per dabar, per dabarties momentą.

Stiprus energetinis užtaisas. Labai paklausi knyga.

Įsigykite audioknygą!

(įgarsinta lietuviškai)

Įsigykite popierinę

(el. parduotuvėje)

Michael Newton – Sielų Kelionės

Knygoje pasakojama apie regresinės hipnozės būdu žmonių pasakotas istorijas, kaip siela atsimena savo praėjusius gyvenimus, savo sielos Gidus, giminingas sielas, bei tai kuo užsiėmė tarp gyvenimų Žemėje.

Įsigykite audioknygą!

(įgarsinta lietuviškai)

Įsigykite popierinę

(el. parduotuvėje)

Jeigu nebeliko leidykloje šio nuostabaus leidinio, skaitykite PDf kurį nuskanavome, gero skaitymo!

Skaityti skenuotą

(pdf)

Dr. Joe Dispenza – Atsikratykite įpročio būti savimi

Nuostabus vadovėlis padėsiantis atskirti kas gi yra tas asmuo kuriuos save laikome, ir tolesniame skyriuje autorius nagrinės pratimus kaip pakeisti nesmagias savojo asmens savybes norimomis.

Autorius susistemina, naudoja mokslines žinias ir terminus, tad literatūros šaltinis priimtinas ir šiuolaikiniam, logika besivadovaujančiam žmogui.

Įsigykite audioknygą!

(įgarsinta lietuviškai)

Įsigykite popierinę

(el. parduotuvėje)

Oleg Gadeckij – Likimo dėsniai

Autorius Oleg Gadeckij. Storokas rinkinys Visatos dėsnių, apibendrinimų, dėsningumų ir kitų įvairių įdomių reiškinių, kuriuos psichologas Oleg pateikia lengvai skaitomu būdu.

Knyga parašyta lengvu stiliumi, skaitosi lengvai, nuotaikingai, tinka ir pradedantiems.

Nors autorius oficialiai save įvardina psichologu, ir šią knygą rekomenduoja taip pat ir kiti psichologai, bet visgi žinios kurias jis pristato yra ezoterinės kilmės. Šias žinias autorius surinko ilgai studijavęs rytų šventus raštus.

Knygos tiražas dažnai greitai pasibaigia. Jeigu prekyboje nėra, galite naudotis ir PDF variantu.

Įsigykite popierinę

(el. parduotuvėje)

Vadim Zeland – Transerfingo pagrindai. I pakopa.

Ši knyga yra labai naudinga susipažinti su sistemomis, egregorais, ketinimų realizacija (manifestavimu). Yra daug knygų šioje serijoje, tačiau kurso metu bent pagrindus susidėlioti yra naudinga. Kadangi knygų serija nėra spausdinama, tad įsigyti gali būti labai sunku. Tad dalinuosi audioknygos formatu. Čia jų yra daug, tad pirmoji knyga yra failai 001-054 (I pakopa).

Zelandas mini kaip pusiausvyros jėgos „baudžia” ar apdovanoja. Kai kuriuos terminus jo vartojamus reikėtų priimti plačiai. Juk Visatoje bausmė mums neegzistuoja. Tad čia tik literatūrinis terminas. Viskas gerai, kai sąmoningai supranti tai.

Dažnai pakliuvus į karmų ir visokių jėgų makliavynę, geriausiai viskas sprendžiasi aukštos vibracijos pagalba – universalus visa galintis atsakas viskam yra meilė, ir meilė visų pirma pačiam sau!

Zelandas gal tai praleidžia, pas jį mechanika labai gerai išvardina. Bet meilės vibracijos visagalybės jis arba nežinojo tuo metu kai rašė, arba dėl kažkurių priežasčių nenorėjo blaškytis. Visa ką jis rašo labai teisingai, tik klausydami priimkite dar ir meilės prizmę į savo širdį pirma, kad ta „sistemų kova” nesukeltų bereikalingos sumaišties prote.

Gero sąmoningo klausymo.

Klausykitės tiesiogiai

(įgarsinta lietuviškai)

Atsisiųsti audioknygų zip

(600 Mb)

Eckhart Tolle – Naujoji Žemė

Panašiai kaip ir Joe Dispenza, tačiau daugiau iš gilesnės, dvasinės perspektyvos, Tolle paaiškina kodėl svarbu neužstrigti rolėse, ir dar daug kitų ego triukų ir spąstų. Prisirišus prie ego, kyla pyktis, pavydas ir kitos neigiamos būsenos, kurios žmogų daro nelaimingą. Labai įdomi knyga.

Įsigykite audioknygą!

(įgarsinta lietuviškai)

Įsigykite popierinę

(el. parduotuvėje)

J. Hall – Narcizas tavo gyvenime

Šauni knyga savianalizei ir kritiškam pasižiūrėjimui į savo ego. Kartais galvoju kad jau viską suprantu, tada atsiverčiu šią knygą ir nustembu 🙂

Taip pat padės atpažinti ego požymius kitų elgesyje ir nuo jų atsikabinti, nebūti priklausomais nuo ego manipuliacijų. Šią praktiką geriausiai derinti su meilės sau praktikomis. Kad žaizda užgytų, širdis turi būti meilės šilumoje.

Įsigykite audioknygą!

(įgarsinta lietuviškai)

Įsigykite popierinę

(el. parduotuvėje)

Richard Ellis – Reiki

Maloni, šilta knyga, labai gražiai iliustruota. Neperkrauta. Autorius nuoširdžiai pateikia tai, kas jam atrodo svarbu ir pakankama žinoti, kad po suaktyvinimo Reiki saugiai praktikuotis savarankiškai ir atlikti kitiems. Knygoje taip pat pasakoja ir apie čakras bei darbą su energija. 

Knygos jau seniai nebeleidžia, o ji tokia nuostabi! Sufotografavau ją visą ir paruošiau, malonaus skaitymo!

Jeigu skaitysite kompiuteryje – rekomenduoju šį failą prieš skaitant išsisaugoti – Dešinys pelės mygtukas ir Išsaugoti; (telefone – telefonas išsaugos failą pats).

Skaitykite skenuotą

(150 Mb)