Imlumas Visatos žinioms!

Šis giluminis tyrinėjimas yra skirtas šiek tiek jaučiantiems energijas, norintiems toliau lavintis. Jame patirsite: energetinius suaktyvinimus, sąmoningą sapnavimą, savo energijos lauko atstatymą ir stiprinimą; išmoksite jausti ir priimti šviesos esybių perdavimus ir integruoti žinias, patirsite energetinius gydymus ir susipažinsite su savo galimybėmis žymiai plačiau, netgi išbandysite tikrų tikriausią telepatiją!

Nauja grupė

Kuriama nauja grupė:

Vilniuje ir internetu

Planuojama 2024 m. gruodžio mėn.

Nauja grupė:

Vilniuje ir internetu

Antradieniais 18:30
1 užs. Kovo 5 | sekantys užs.: kovo 12, 26, balandžio 9 d.

Užsiėmimo trukmė apie 2.5-3 val.
Viso kurso trukmė – 1.5 mėn.

Kursui yra paruošta daug išsamios medžiagos, su video, paaiškinimais, energetikos gebėjimų lavinimo pratimais + gyvi užsiėmimai.

Visi užsiėmimai turės savo įrašus, kurį galėsite pažiūrėti ir vėliau.
Užsiėmimuose dalyvauti galite tiek gyvai, studijoje, tiek ir internetu. Užsiėmimų įrašai ir studijų medžiaga prieinama visą laiką – net ir pabaigus kursą.

Programa

Šis kursas padės dar labiau pagilinti intuiciją, išplėsti pajautimus. Jame susipažinsite su įvairiais gerųjų esybių (angelų ir kitų) energetiniais dažniais, mokinsimės prisiderinti savuosius, kad pajaustume ką su mumis kalba, priimtume ir mokintumėmės.

Savaime suprantama ne viskas iškart. Kartais kaip kam pavyksta ir per vieną dieną atsiverti ir išgirsti ką mums kalba angelai ir sielų vedliai. Bet dažniausiai užtrunkame, kol susideriname savo “techniką” – kūną :).

Mielai jums padėsiu šiame susiderinime su savimi, su savo sielų vedliais, angelų ir kitų gerųjų šviesos esybių energijomis. Aš, Vygandas, jau seniai praktikuoju buvimą su jais ryšyje, nuolatos ko nors naujo iš jų išmokstu, ir dalinuosi su jumis.

Ką duoda, paklausite manęs, šis darbas su Visatos dažniais? Atpažindami kas esame mes, kildami vibracijomis, valomės nuo praėjusių gyvenimų liekanų. Taip stipriai nekamuoja klausimai ir dalykai, kurie jau praeityje. Gyjame, sustipriname save, labiau savimi pasitikime.

Taip pat kaip ir dirbant su kitais aukštais dažniais, lavėja mūsų energetiniai gebėjimai, galime gauti (jeigu sutinkame atsiverti ir priimti) iš mūsų šviesos padėjėjų – paspartinimus, gydymus, atsakymus.

Ir galų gale, treniruosimės bendrauti energetiniu ryšiu netgi vieni su kitais – pati tikriausia telepatija! Tai pilnai įmanoma įvaldžius savo energijas ir supratus kad esi Amžina Siela, Dievo dalis, nedaloma esybė. Tas atradimas taip stipriai išlaisvina – dar daugiau laisvės kurti.

Taip pat mokinsimės ir gydymo metodų Dieviškosios šviesos dažniais, savo realybės kūrimo.

Prisiartinti prie įkvėpimo, išgirsti sielos dažnį, tuo pačiu išgydyti save.

Ar šis kursas tinka visiškai pradedantiesiems?

Kurse gali dalyvauti kiekvienas, tačiau tam kad jums sektųsi lengviau ir būtų malonu mokytis yra svarbi dalis – pageidautina jau šiek tiek gebėti justi energijas.

Bet jeigu praktikose, meditacijose, Reiki užsiėmime nepajaučia kūnas virpesio, energijos vibracijų – ne bėda, kviečiu į kitą, paprastesnį Ekstrasensorikos pagrindų kursą. Jame startuoja visi mūsų ekstrasensorikos “raumenys” 🙂

Taip, tačiau iš dalies. Pagrindinis klausimas į kurį turite atsakyti – ar jaučiate trauką šiems mokymams? Jeigu taip, tuomet antrasis – ar jaučiate energinius virpesius, pavyzdžiui Reiki, Teta gydymo, įvairiose kitose praktikose (ar nebūtinai praktikose)? Jeigu taip, tuomet šis kursas tiks puikiai. Šis kursas prisitaiko prie dalyvaujančiojo sugebėjimų.

Mokymus sudaro

 • Savarankiškos praktikos ir užsiėmimai grupėje
 • Grupę sudaro jauki, dvasiškai tobulėjančių žmonių draugija
 • Asmeniniai patarimai, mokytojo įžvalgos
 • Taip pat moderni ir patogi internetinė mokymosi aplinka, kurioje patogu žymėtis atliktas užduotis, stebėti kurso eigą, atsisiųsti papildomą medžiagą
 • Video medžiaga
 • Pokalbio grupė bendravimui
 • Sertifikatas patvirtinantis įgytą patirtį

Kurso trukmė – 1 mėnuo

Mokydamiesi treniruosimės praktiškai, gilinsime jutimus, gausime energetinių perdavimų, patarimų, rekomendacijų. Mokymosi metu paprastai daug kas išjuda ir asmeniniame gyvenime, kas anksčiau buvo sąstingyje. Mokydamiesi taip pat turime nuostabią galimybę išgirsti kaip sekasi mūsų kolegoms, bendrauti.

Video ir medžiaga ir trumpi, aiškūs tekstai

Aiškiai paruošta, struktūruota video medžiaga iš kurių lengva ir įdomu mokintis

4 užsiėmimai - energetinės treniruotės

Meditacijos, energetinės praktikos

Mokytojo patarimai

Svarbu, kad kiekvienas mokymų dalyvis būtų įsitraukęs ir gautų reikalingą pagalbą, atsakymus. Taip pat patarimai į ką reikėtų labiausiai atkreipti dėmesį mokantis jausti energijas.

Energetinis poveikis

Šis kursas gali stipriai pakeisti gyvenimo tėkmę į gerą pusę, pakeldamas vibraciją, suteikdamas naujų žinių, išlavindamas ekstrasensorinis įgūdžius

Messenger grupė bendravimui

Bendrauti tarpusavyje ir užduoti klausimus

Patogi kurso aplinka

Online kurso aplinka sukurta patogiai sekti eigą, žymėtis progresą, atlikti užduotis. Seminarų vaizdo įrašai ir kita medžiaga - prieinama ir kurso metu ir kursui pasibaigus.

Kurso eiga

Visatos dažniai, šviesos esybės

 • Temos – laiko, erdvės struktūra ir erdvės pajautimo praktika
 • Treniruosimės susiderinti save ir “išgirsti”, pajausti – Bashar, Pleadians, arkangelus, ir kitų gerųjų esybių energines vibracijas

Sąmoningas sapnavimas, savo lauko ir valios stiprinimas

 • Sąmoningas sapnavimas
 • Savojo lauko stiprinimas (mažesnei emocijų įtakai iš kitų žmonių)
 • Susijungimo su savo Aukštesniuoju Aš ir Aukštesniojo Aš chanelinimas meditacija
 • Susipažinimas su Monada (Dieviškuoju aspektu visame kas yra) ir įvairių dėsnių galiojimo pritaikymas, esant šiai šventumo vibracijai kiekviename mūsų
 • Patyrinėsime temas, tokias kaip astralinės kelionės sapnuojant ir ne, susipažinsime su fraktaline Visatos prigimtimi

Energetinis savęs išplėtimas

 • Energetiniai perdavimai, suaktyvinimai
 • Išsamesnis susipažinimas su Visatos dėsniais, savo galimybėmis
 • Savo auros išplėtimas ir pajautimas

Telepatijos praktika, Dieviškosios šviesos dažnis

 • Praktikuosime pajausti vienas kitą per atstumą
 • Ir vėliau pasipraktikavę – mokinsimės perduoti vibracijas, žinias empatijos (telepatijos) būdu
 • Dieviškosios šviesos dažnis ir jo moduliacija mumyse – kas aš esu, ką sugebu sukurti?

Šviesos kalba kaip energetinė komunikacija

 • Susiderinimas su šviesos kalbos metodu perduodamu dažniu
 • Pabandysite jos patys!

Dalyviai apie kursą:

Esu labai dėkinga Vygandui ir visiems šio kurso dalyviams už daugybę dovanų ir suvokimų, kuriuos gavau. Nors prie grupės prisijungiau jau įpusėjus praktikoms, tačiau buvau priimta su didele meile ir šiluma, gavau daug palaikymo, teorinių ir praktinių patarimų, kaip pačiu lengviausiu keliu paleisti tai, kas nereikalinga, ir atsiduoti šviesai, nuo kurios buvau kurį laiką atsiribojusi.

Dabar, jau besibaigiant kursui, galiu tik pasidžiaugti dalykais, kuriuos atradau bei atsisveikinti su labai daug neigiamų aspektų, prie kurių buvau prisirišusi. Po ilgo laiko nežinios ir blaškymosi pagaliau pajutau vidinę ramybę, pakylėjimą kasdienybėje ir besąlyginę meilę. Pagaliau patikėjau, kad viskas įmanoma, jeigu nori ir veiki ta linkme.

Visas pasaulis tapo tarsi mano vidaus atspindžiu: pradėjau gauti įvairias žinutes ženklais kasdieninėse situacijoje ir ypač ryškiai bei tiesiogiai žinutės pradėjo ateiti sapnuose, astrale. Praktinių užsiėmimų metu pajaučiau ryšį su kitomis šviesos būtybėmis, jutau tai ne tik užplūstančiu nenusakomu pakilumo jausmu, meile, kuri neapibrėžiama jokiomis sąvokomis, bet ir fiziniu kūnu-neįmanoma žodžiais nusakyti fizinio kūno potyrių, kuriuos akivaizdžiai jauti vien tik būdamas šios grupės dalimi. Taip pat pajutau atsivėrusius gebėjimus: rankose pradėjau jausti šilumą, vien pagalvojusi, jau galiu susijungti su savo aukštesniuoju aš ir gauti reikiamus atsakymus, ištikus netikėtai situacijai ar besijaučiant pasimetusiai. Nežvelgiant į visus paprastam žmogui neįtikimai skambančius argumentus, didžiausias pokytis įvyksta viduje-jaučiu ramybę, vidinę darną ir viską gebu stebėti, neįsitraukdama į gyvenimo dramas. Tapau stabilesnė ir pagaliau pajutau, kad turiu galią valdyti tai, kaip jaučiuosi. Atėjęs suvokimas, kad tik pati esu atsakinga už savo pasaulį ir viską, kas jame vyksta, mane išlaisvino iš pasikartojančių situacijų, nereikalingos kaltės, graužaties ar kaltų ieškojimo. Tas laisvės ir pakilumo jausmas yra neprilygstamas!

Labai rekomenduoju šiuos kursus, nes Vygandas Šimkus ne tik labai profesionalus ir dvasinius dalykus išmanantis dvasinių praktikų vadovas, bet taip pat labai šilta, palaikanti bei atjaučianti, šviesą žemėje skleidžianti būtybė.

Jeigu norite surasti kelią į save ir pagaliau pajusti ramybę bei pakylėjimą – šis kursas būtent Jums ir apie jus!

Gintarė D.

Vygandas Šimkus

Ekstrasensorikos Akademijos įkūrėjas
Dirbu su energetika virš 8 metų, vedu ekstrasensorikos mokymus, runų ir Taro kursus, gebu jausti ryšį su sielos vedliais ir perduoti balsu jų žinutes, vedu Lila žaidimą ir mokau vesti kitus, padedu išmokti intuityviai konsultuoti ir teikti energetinę pagalbą. Esu Reiki meistras, naudoju Theta Healing ir kitas gydančiąsias energijas.
Dirbu su sielos vedliais, atpažindamas žmogaus sielos misijas ir palydėdamas norinčiuosius šiuo keliu.

 

 • Darbas su sielos vedliais, kontaktavimas (chanelling),
 • Bioenergetikos sertifikatas,
 • Runų meistro sertifikatas,
 • Reiki energetinio gydymo sertifikatas,
 • Theta Healing gydymo sertifikatas,
 • Australijos Brigit Esselmont Taro mokykla,
 • Leela praktikos inicijuotasis vedėjas, mokytojas Omkar,
 • Sociologija ir psichologija, VDU

KURSO KAINA

Ar galima nutraukti mokymus anksčiau laiko? Taip, jeigu pasikeitė aplinkybės ir negalite ar nenorėsite tęsti kurso, visada yra galimybė daugiau nebelankyti; tokiu atveju galiu gražinti pinigus už nesudalyvautus užsiėmimus arba jeigu kurse neatradote ko tikėjotės, visą įmokėtą kainą.

Atsiskaityti galima ir dalimis. O esant sunkesnėms aplinkybėms, galime suplanuoti išskaidymą dar mažesnėmis dalimis arba atidėjimą, parašykite žinute ir sutarsime, tikrai ne problema. Registruodamiesi galėsite pasirinkti ir mokėjimą šešiomis dalimis.

Dalimis, per 4 mėn.

4 x 88 eur / mėn.

Dalimis, per 3 mėn.

3 x 117 eur / mėn.

Vienu kartu

350 eur

Atsiliepimai, patyrimai

Agnė Šviesa
Ies ̌kodama “ gilumos ” ir kelio kuriuo turiu eiti, pras ̌ydama Visatos, kad nukreiptu ̨ mane tinkama linkme, atradau Vyganda ̨ ir jo mokymus. Sudalyvavusi, pirmiausiai, ekstrasensorikos kurse, jauc ̌ausi esanti bu ̄tent ten, kur ir ture ̇čiau bu ̄ti. Gavau z ̌inių kaip jausti energijas ir i ̨rankių kaip naudotis Dievis ̌kąją energija. Is ̌gyvenau ivairiausiu ̨ potyriu ̨. Prasivaliau. Veliau nore ̇josi dar daugiau “ gylio ” ir dar daugiau z ̌inių, tode ̇l seke ̇ Visata atsiveria Tau kursas. C ̌ia vyksta tikru ̨ tikriausi...
Skaityti plačiau
Agnė
Ieškodama “ gilumos” ir kelio kuriuo turiu eiti, prašydama Visatos, kad nukreiptų mane tinkama linkme, atradau Vygandą ir jo mokymus. Sudalyvavusi, pirmiausiai, ekstrasensorikos kurse, jaučausi esanti būtent ten, kur ir turėčiau būti. Gavau žinių kaip jausti energijas ir įrankių kaip naudotis Dieviškąją energija. Išgyvenau ivairiausių potyrių. Prasivaliau. Veliau norėjosi dar daugiau “ gylio” ir dar daugiau žinių, todėl sekė Visata atsiveria Tau kursas. Čia vyksta tikrų tikriausi stebuklai, bendravimas su Gidais ir Angelais, kelionės astrale. Tai reikia patirti, žodžiais to neapibūdinsi. Po to įvairiausiais ženklais kelias vedė į Runų mokymus, kuriuos neseniai baigiau. Patyriau įvairiausių nepaprastų išgyvenimų, vizijų išjaučiant runų energijas. Pajutau kokia skirtingai stipri kiekvienos runos galia. Koks tai nuostabus būdas bendrauti su Gidais. Ar reikalui esant pastiprinti tam tikras savo savybes ir apsisaugoti. Visi šie mokymai man atnešė labai daug aiškumo, nes jausdavau, bet nesuprasdavau kas TAI. Išmokau naudotis vidiniu pajautimu. Šios žinios suteikė pasitikėjimo ir aiškumo, ką turiu daryti toliau. Davė įrankius, kur ieškoti ir kaip rasti atsakymus. Vygandas, tai Mokytojas kuris nuoširdžiai vykdo Šviesos misiją žemėje, spinduliuodamas ir užpildydamas Dieviškąją šviesa, kiekvieną norintįjį. Tai Siela spinduliuojanti meilę ir pozityvą. Kursų metu man užtekdavo vien pagalvoti ir akimirksniu išgirsdavau atsakymą sklindanti iš Vygando lūpų. Esu labai dėkinga už tai, ką darai Vygandai 🙏🏼 . Rekomenduoju visiems kurie jaučia, jog traukia į šiuos mokymus. Neabejoju gausite daug daugiau, nei galėtumėte įsivaizduoti.💖💫🌞
Agnė Šviesa
Agnė
Aurelija
Šio kurso Dėka plačiau jaučiu, giliau su smalsumu neriu į Atvirą Visatą ,- kas už proto ribų. Patirti pačiam Tai. 🌿🍀 Esu labai Dėkinga Visiems už Viską. Dar kartą Ačiū Tau Vygandai už Dalinimąsi. 🤗 ❤️ Norisi tai pakartoti.
Aurelija
Šio kurso Dėka plačiau jaučiu, giliau su smalsumu neriu į Atvirą Visatą,- kas už proto ribų. Patirti pačiam Tai. 🌿🍀 Esu labai Dėkinga Visiems už Viską. Dar kartą Ačiū Tau Vygandai už Dalinimąsi. 🤗 ❤️ Norisi tai pakartoti.
Aurelija
Aurelija
Sigita Gyva
Esu prisilietusi prie įvairių mokytojų ir jų mokymų. Vygandas yra tas, kurį rekomenduoju visiems. Baigiau keturis jo kursus ir visuose visada gavau daugiau nei tikėjausi ar buvo žadėta. Kursų medžiagą naudoju visada, kai tik prireikia. Tai tarsi pagalbos šaltinis, kai prireikia. Vygando vedimas padėjo nurimti, išsiplėsti ir atrasti save iš naujo. Išmokti ekstrasensorikos pagrindai su kiekvienu kursu stiprėja ir atskleidžia vis daugiau patyrimų ir savęs pažinimo sluoksnių. Vygando paprastumas, nuoširdumas ir atvirumas suteikia pasitikėjimo. Džiaugiuosi sutikusi šią sielą savo kelyje ir tikiuosi dar kurį laiką eiti greta
Sigita
Esu prisilietusi prie įvairių mokytojų ir jų mokymų. Vygandas yra tas, kurį rekomenduoju visiems. Baigiau keturis jo kursus ir visuose visada gavau daugiau nei tikėjausi ar buvo žadėta. Kursų medžiagą naudoju visada, kai tik prireikia. Tai tarsi pagalbos šaltinis, kai prireikia. Vygando vedimas padėjo nurimti, išsiplėsti ir atrasti save iš naujo. Išmokti ekstrasensorikos pagrindai su kiekvienu kursu stiprėja ir atskleidžia vis daugiau patyrimų ir savęs pažinimo sluoksnių. Vygando paprastumas, nuoširdumas ir atvirumas suteikia pasitikėjimo. Džiaugiuosi sutikusi šią sielą savo kelyje ir tikiuosi dar kurį laiką eiti greta.
Sigita Gyva
Sigita
Gintarė D.
Esu labai dėkinga Vygandui ir visiems šio kurso dalyviams už daugybę dovanų ir suvokimų, kuriuos gavau. Nors prie grupės prisijungiau jau įpusėjus praktikoms, tačiau buvau priimta su didele meile ir šiluma, gavau daug palaikymo, teorinių ir praktinių patarimų, kaip pačiu lengviausiu keliu paleisti tai, kas nereikalinga, ir atsiduoti šviesai, nuo kurios buvau kurį laiką atsiribojusi. Dabar, jau besibaigiant kursui, galiu tik pasidžiaugti dalykais, kuriuos atradau bei atsisveikinti su labai daug neigiamų aspektų, prie kurių buvau prisirišusi. Po ilgo laiko nežinios ir blaškymosi pagaliau pajutau vidinę...
Skaityti plačiau
Gintarė
Esu labai dėkinga Vygandui ir visiems šio kurso dalyviams už daugybę dovanų ir suvokimų, kuriuos gavau. Nors prie grupės prisijungiau jau įpusėjus praktikoms, tačiau buvau priimta su didele meile ir šiluma, gavau daug palaikymo, teorinių ir praktinių patarimų, kaip pačiu lengviausiu keliu paleisti tai, kas nereikalinga, ir atsiduoti šviesai, nuo kurios buvau kurį laiką atsiribojusi. Dabar, jau besibaigiant kursui, galiu tik pasidžiaugti dalykais, kuriuos atradau bei atsisveikinti su labai daug neigiamų aspektų, prie kurių buvau prisirišusi. Po ilgo laiko nežinios ir blaškymosi pagaliau pajutau vidinę ramybę, pakylėjimą kasdienybėje ir besąlyginę meilę. Pagaliau patikėjau, kad viskas įmanoma, jeigu nori ir veiki ta linkme. Visas pasaulis tapo tarsi mano vidaus atspindžiu: pradėjau gauti įvairias žinutes ženklais kasdieninėse situacijoje ir ypač ryškiai bei tiesiogiai žinutės pradėjo ateiti sapnuose, astrale. Praktinių užsiėmimų metu pajaučiau ryšį su kitomis šviesos būtybėmis, jutau tai ne tik užplūstančiu nenusakomu pakilumo jausmu, meile, kuri neapibrėžiama jokiomis sąvokomis, bet ir fiziniu kūnu-neįmanoma žodžiais nusakyti fizinio kūno potyrių, kuriuos akivaizdžiai jauti vien tik būdamas šios grupės dalimi. Taip pat pajutau atsivėrusius gebėjimus: rankose pradėjau jausti šilumą, vien pagalvojusi, jau galiu susijungti su savo aukštesniuoju aš ir gauti reikiamus atsakymus, ištikus netikėtai situacijai ar besijaučiant pasimetusiai. Nežvelgiant į visus paprastam žmogui neįtikimai skambančius argumentus, didžiausias pokytis įvyksta viduje-jaučiu ramybę, vidinę darną ir viską gebu stebėti, neįsitraukdama į gyvenimo dramas. Tapau stabilesnė ir pagaliau pajutau, kad turiu galią valdyti tai, kaip jaučiuosi. Atėjęs suvokimas, kad tik pati esu atsakinga už savo pasaulį ir viską, kas jame vyksta, mane išlaisvino iš pasikartojančių situacijų, nereikalingos kaltės, graužaties ar kaltų ieškojimo. Tas laisvės ir pakilumo jausmas yra neprilygstamas! Labai rekomenduoju šiuos kursus, nes Vygandas Šimkus ne tik labai profesionalus ir dvasinius dalykus išmanantis dvasinių praktikų vadovas, bet taip pat labai šilta, palaikanti bei atjaučianti, šviesą žemėje skleidžianti būtybė. Jeigu norite surasti kelią į save ir pagaliau pajusti ramybę bei pakylėjimą – šis kursas būtent Jums ir apie jus!
Gintarė D.
Gintarė

TAIP PAT PRADĖTI SUSIPAŽINIMĄ SU ENERGIJOMIS IR LAVINTI JUTIMUS GALITE ŠIUOSE KURSUOSE:

Balandį, Gegužę, Birželį

KURSAS EKSTRASENSORIKOS PAGRINDAI

Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir internetu

Ekstrasensorinių gebėjimų "įsijungimas", energetinių pojūčių lavinimas. Savo ir kito žmogaus emocinės būsenos atpažinimas, pajautimas, gydomasis kristalų energijos poveikis, energetinis gydymas ir kiti džiaugsmingi atradimai. Geriausias kursas startuoti.

Susipažinti su kursu

D.U.K. klausimai