dovanu-viz-web

Dovana geram draugui!

Nuostabi dovana besidominčiam sąmoningumu

Gali padovanoti savo pasirinktos sumos dovanų kuponą. Jeigu kursas ar užsiėmimas kainuos kiek daugiau negu Tavo dovana, draugas turės primokėti likutį. Visi kursai vėliau gali būti apmokami dalimis, net per keturis ar šešis mėnesius, tad turėtų būti patogu ir prieinama visiems.

Kaip pasinaudoti gautu dovanos kuponu

Sveikinu, turi labai šaunų bičiulį, kuris Tave myli! 

Šį kuponą galėsi panaudoti šiuose kursuose ir užsiėmimuose. Pasirinkęs mėgstamą temą, spustelk registruotis.

Taro mokymai

Nauja grupė nuo 2022 rugpjūčio 17 d.
Taro mokymuose išmoksite pagrindų, Taro kortų skaitymo, reikšmių, mokinsimės dėlioti kortas sau ir kitiems, taisyklingai užduoti klausimus ir interpretuosime gaunamus atsakymus.
Internetu ir Kaune

Ekstrasensorikos pagrindai

Naujos grupės nuo rugsėjo 8-10 d.
Labai įdomus kursas, geriausiai tinka pradedantiesiems. Ekstrasensorinių gebėjimų savyje suaktyvinimas, gebėjimo justi energijas lavinimas, pažinti savo ir pajausti kito žmogaus emocines būsenas, kristalų energijos pažinimas ir kiti nuostabūs dalykai, susipažinimas su didžiuoju Savimi.
Kaune, Vilniuje, internetu

Visata atsiveria Tau

Nauja grupė nuo lapkričio 3 d.
Kursas jau truputį jaučiantiems energijas. Galimybė dar labiau pagilinti jutimus ir daugiau pažinti save bei Visatą - sąmoningas sapnavimas, energetinė komunikacija, ryšys su šviesos esybėmis. Daug nuostabių dalykų!✨
Kaune, Vilniuje, internetu

Augimas Išsilaisvinusiai sielai

Nauja grupė nuo spalio mėn.
Gilus, labai praktinis kursas savęs pažinimo ir energijų valdymo tema. Labiausiai tinka jau užsiimančiam sąmoningumu ieškotojui.
Vilniuje arba Kaune, ir internetu

Lila žaidimas

Įvairiomis datomis, kartą per mėnesį
Intensyvi savęs atradimo, transformacijų praktika, keičianti gyvenimą. Padeda susidėlioti prioritetus, paleisti senus dalykus, baimes.
Kaune

Lila žaidimo vedlio mokymai

2022 m. liepos 23-24 d.
Norintiems išmokti vesti Lilą sau ir kitiems. Taip pat yra galimybė rinktis šį kursą tiems, kas jau vedate Lilą ir norite išplėsti savo gebėjimus.
Kaune ir internetu

Runų mokymai

Nauja grupė nuo 2022 rugsėjo 27
Darbo su runomis kursas. Gili terapija pačiam besimokančiajam ir galimybė atsakyti į įvairius klausimus su sielos Gidų pagalba
Kaune, internetu

Taro+ kursas

2022 rudenį
Praktinės užduotys ir įgūdžių lavinimas jau šiek tiek mokantiems naudotis Taro.
Kaune, internetu