Konsteliacijos Mokymai
VILNIUJE

Gegužės 30 ir birželio 11 d.

18:30-23:00, "Cantica" studijoje, Šv. Ignoto g. 5 (abu vakarai)

Konsteliacijų vedlio mokymai

Konsteliacija – tai procesas, kuomet mes galime pažiūrėti į savo giminės, ar į savo paties struktūrą iš šalies. Pamatyti savo ir giminės sąsajas – labai svarbu. Ypač svarbu, ten kur dažnai yra intensyvios emocijos, kur yra netekčių, ir pan. Panašiai kaip ir Lilos žaidimas skirtas giliai suprasti, pagydyti, atstatyti pažeistas giminės ir savo energijų dalis.

Šiuo atveju terminas Konsteliacija – tai žodis, vartojamas apibrėžti kaip fraktaliu būdu esame susiję su tuo, ką šiaip laikytume išorėje savęs; su kuo nematytume sąsajų paprastai.

Vienas iš šio metodo paskirčių – paleisti užstrigusią giminės energiją konsteliacijoje.

Pavyzdžiui, kaip terapeutas, galiu, naudodamasis energijų pajautimu, pajausti sąsajas žmonėse su jų giminės energija.

Išmokdami šį metodą, galime bet kada, bet kokioje situacijoje, sustatyti žmogaus (ar savo) konsteliaciją. Ir tokiu būdu – atpažinti, paleisti senus, klaidinančius įsitikinimus, paleisti jau nebenaudingas, kenksmingas energijas.

Iš dalies, tai šiek tiek primena Lilos žaidimą. Konsteliacijos metodas – tai patyriminis procesas. Tuo pačiu išlaisvinanti praktika visiems jos dalyviams.

Kas gali mokintis vesti konsteliacijas?

Kas gali mokintis vesti konsteliacijas? Beveik visi. Tačiau svarbiausia, turėti noro lydėti žmones terapijos procese, noro jiems padėti. Jeigu dar turite šiek tiek praktikos vesdami kokius nors procesus kitiems – nors tai ir nebūtina kaip sąlyga, tačiau tiesiog nuostabu. Labai jutimams padeda – atjauta, meilė žmonėms. Ir be abejo, jeigu jau kas jaučiate šiek tiek energijas.

Mokinantis konsteliacijos, labai stipriai pagilinate savo jutimus ir žinias, išmokstate padėti kitiems (netgi visai “nekonsteliacišku” atveju).

Šį kursą galima mokintis tiek ir atskirai, tiek ir kaip bendros bioenergetikos-energoterapijos mokymų programos dalį.

Svarbu atvira širdis 🌿

Mokinsitės

 • Saugiai sukurti konsteliacijai reikalingą energijos lauką, ir pasibaigus užsiėmimui – saugiai uždaryti
 • Saugiai lydėti žmones šiame procese
 • Pajausti konsteliacijos lauko energijas
 • Pajausti energijas žmonėse
 • Pamatyti sąsajas – kaip pagridinio dalyvio iškeltas klausimas (energija) tarsi kalbasi, “vyksta” per konsteliacijos dalyvius

Kaip pasiruošti mokymams kaip vedliui?

Pasitikėkite Visata ir jos vedimu. Svarbiausia – atvira širdis. Na o geriausiai energijų jutimams pagilinti, galite kelias dienas prieš pasilaikyti vegetarinės dienos. 

 

Ar reikia iš anksto pasiruošti dalyviams?

Jeigu jau pasiryžote dalyvauti – tiesiog dalyvaukite, pasitikėkite Visata ir jos vedimu. Svarbiausia – atvira širdis. 

Kad jūsų tema būtų geriausiai išspręsta (jeigu renkatės konsteliaciją sau – t.y. būsite kaip pagrindinis dalyvis), pagalvokite apie šią temą ir su ja susijusius klausimus.

Dalyvauti gali visi žmonės, netgi jeigu prieš tai neturėjo jokios praktikos. Svarbiausias kriterijus nuspręsti ar tai man – vidinė trauka.

 

Kaina

VILNIUJE

Gegužės 30 ir birželio 11 d.

18:30-23:00, "Cantica" studijoje, Šv. Ignoto g. 5 (abu vakarai)

Priklausomai nuo to, ar ketinate mokytis būti konsteliacijų terapijos vedliu, ar tiesiog pabandyti sudalyvauti konsteliacijoje, yra keli kainos variantai

Kaip vedliui

Mokotės būti konsteliacijų terapijos vedliu

250 eur

Pagrindinis dalyvis

Sudaroma jūsų paties, jūsų klausimo ar temos konsteliacija

70 eur

Įprastas dalyvis

Dalyvaujate kito žmogaus sudaromoje konsteliacijoje. Valosi jūsų paties energijos

35 eur

Kaip vyksta konsteliacija

Konsteliacija reiškia žvaigždynas, visuma – giminės energijų išsidėstymas. Tai yra labai įdomi terapinė praktika. Jos pradininkas Bertas Helingeris pastebėjo, kad žmonėms esant vieningame lauke, jame esantys pradėjo jausti pojūčius, būdingus ne vien tik jiems asmeniškai, tačiau ir kolektyviai, ne savo asmenines užduotis. Tai vyksta empatijos principu. Ar pastebėjote, kad susitikus su tam tikrais žmonėmis, jumyse pasikeičia energija ir norisi elgtis skirtingai, nei prieš tai? – tai yra energijų tekėjimas ir pasiskirstymas, moduliavimas.

Jis vyksta nuolatos, visuose žmonėse. Tai yra universlaus Visatos mechanizmas. Taip gimstama iš Dievo ir atsinešama į Žemę skirtingus simbolius, skirtingą sandarą. Energijų konsteliavimosi principas vyksta visur. Būdamas konsteliacijos lauke, aš jaučiu ne tik savo, tačiau ir kitų, į mane tekančių energijų potyrius, jausmus.

Ši praktika labai padeda sugydyti senas žaizdas giminėje, santykiuose. Pavyzdžiui jeigu giminėje yra jau miręs senelis, tėtis, atrodytų kaip gi galėčiau  su jais susitaikyti, paleisti nuoskaudas? Giminės arba santykių konsteliacija leis būtent tai padaryti.

Konsteliacijos metu žmonės stovi rate, vienas kito nepažįsta. Pagrindinis dalyvis juos tik supažindina su tema ir pakviečia žmones būti jo konsteliacijos atstovais. Jis atsitraukia ir didžioje dalyje savo pačio konsteliacijos nedalyvauja. Tačiau būtent jo giminės ar jo užduotos temos energijos konsteliuojasi pakviestiems žmonėms. Be abejo su susitarimu! Tad konsteliacijos dalyviai ima jausti emocijas ir norus susijusius su tam tikra atstovaujama figūra – tai labai įdomu ir naudinga! 

Kaip konsteliacija padeda

Konsteliacija sujungia skirtingus žmones. Skirtingų požiūrių, skirtingų intonacijų. Tarkime vienas švelniai kalbės, kitas stačiokiškas, ir regis kas gi jiems padės susitaikyti? Rasti kompromisą?

O kartais tik atskleidę giminės nesutarimo paslaptis, pamažu nurimstame. Pradeda taikytis ir figūros konsteliacijoje, ir užgyja senos žaizdos. Tokiu būdu galima padėti ir gyviems giminės nariams, ir sau, ir jau seniai išėjusiems.

Vedantysis gali pasiūlyti būti giminės figūra, kurios pagrindinis dalyvis nepaminėjo – pavyzdžiui sielos vedlio figūra!

Tai asmeninė, unikali patirtis. Pavyzdžiui po skyrybų gali likti daug randų, emocinių sužeidimų. Kaip susitaikyti, jeigu išsiskyręs draugas yra ūmaus būdo ir nesikalba? Arba vaikams gali likti sunkūs atsiminimai iš vaikystėje išėjusio tėčio. Šie ir kiti pavyzdžiai tik keli, yra ir žymiai daugiau konsteliacijos, kaip metodo, pritaikymo būdų spręsti šiuos ar kitus konfliktus.

Visas šias konsteliacijas modeliuosime saugiu būdu. Jeigu kažkas iš konsteliacijos energijos norėtų išeiti anksčiau – be abejo su sutarimu galės. Ir prievartos sutikti apsiimti vaidmenį kurio nenorite nebus.

Pagrindinis dalyvis – yra tas, kurio energijas konsteliuoja kiti. Jis pradžioje stebi kas vyksta konsteliacijos rate, vėliau gali irgi įeiti į konsteliaciją, susipažinti kaip jaučiasi/jautėsi kažkuri figūra modeliuojamuose santykiuose.
Visi įprasti dalyviai – dalyvauja pagrindinėje konsteliacijoje, tuo pačiu stebi ir atpažįsta vaidmenis savyje, valosi ir gydosi savo asmeninę energetinę struktūrą.

Vakaro metu planuojamos maždaug dvi-trys konsteliacijos

Didžiulė nauda visiems

Per konsteliacijoje esančius dalyvius, teka energija – jų giminės karma valosi! Per skausmo atpažinimą, per emocijų išgyvenimus, per atleidimą. Konsteliacijoje esantiems tai irgi kiekvieno jūsų konsteliacija, tik mažesnė – per jūsų vaidmenį, atitikmenį tam tikrai giminės figūrai.

Tai yra saugi praktika, vedantysis prižiūrės, kad konsteliacijos dalyviai po užsiėmimo „neišsineštų” ne savos emocijos ar patyrimo.

Taip pat noriu atkreipti dėmesį, kad ši praktika išjudina energetinius blokus, tad tampa lengviau eiti dvasinio sąmoningumo keliu, būti ramesniems,  mokytis naujų dalykų ir kt.

Tai saugi erdvė pokyčiams, gerbiame kiekvieno dalyvio asmeninius patyrimus, išlaikome privatumą.

Esant saugiai galimybei ir laikui – leisime kiekvienam pavaikščioti savo konsteliacijos dalyvių „rogėse”. Taip žymiai lengviau atsiskleidžia pavyzdžiui, ką jaučia mano mama kai esu piktas?

Ši praktika labai išplečia kiekvieno dalyvio suvokimą. Be abejo padeda suprasti ką reiškia būti draugu, mama, tėčiu, dukra, savimi. Vien būdami kito pagrindinio dalyvio sukonsteliuotoje energijoje – mes matysime save, savo paties jausmus tarsi iš šono.

Kiek daug dalykų gali išmokti!

Vygandas Šimkus

Ekstrasensorikos Akademijos įkūrėjas
Dirbu su energetika virš 8 metų, vedu ekstrasensorikos mokymus, runų ir Taro kursus, gebu jausti ryšį su sielos vedliais ir perduoti balsu jų žinutes, vedu Lila žaidimą ir mokau vesti kitus, padedu išmokti intuityviai konsultuoti ir teikti energetinę pagalbą. Esu Reiki meistras, naudoju Theta Healing ir kitas gydančiąsias energijas.
Dirbu su sielos vedliais, atpažindamas žmogaus sielos misijas ir palydėdamas norinčiuosius šiuo keliu.

 

 • Darbas su sielos vedliais, kontaktavimas (chanelling),
 • Bioenergetikos sertifikatas,
 • Runų meistro sertifikatas,
 • Reiki energetinio gydymo sertifikatas,
 • Theta Healing gydymo sertifikatas,
 • Australijos Brigit Esselmont Taro mokykla,
 • Leela praktikos inicijuotasis vedėjas, mokytojas Omkar,
 • Sociologija ir psichologija, VDU

Atsiliepimai, patyrimai

Sigita Gyva
Esu prisilietusi prie įvairių mokytojų ir jų mokymų. Vygandas yra tas, kurį rekomenduoju visiems. Baigiau keturis jo kursus ir visuose visada gavau daugiau nei tikėjausi ar buvo žadėta. Kursų medžiagą naudoju visada, kai tik prireikia. Tai tarsi pagalbos šaltinis, kai prireikia. Vygando vedimas padėjo nurimti, išsiplėsti ir atrasti save iš naujo. Išmokti ekstrasensorikos pagrindai su kiekvienu kursu stiprėja ir atskleidžia vis daugiau patyrimų ir savęs pažinimo sluoksnių. Vygando paprastumas, nuoširdumas ir atvirumas suteikia pasitikėjimo. Džiaugiuosi sutikusi šią sielą savo kelyje ir tikiuosi dar kurį laiką eiti greta
Sigita
Esu prisilietusi prie įvairių mokytojų ir jų mokymų. Vygandas yra tas, kurį rekomenduoju visiems. Baigiau keturis jo kursus ir visuose visada gavau daugiau nei tikėjausi ar buvo žadėta. Kursų medžiagą naudoju visada, kai tik prireikia. Tai tarsi pagalbos šaltinis, kai prireikia. Vygando vedimas padėjo nurimti, išsiplėsti ir atrasti save iš naujo. Išmokti ekstrasensorikos pagrindai su kiekvienu kursu stiprėja ir atskleidžia vis daugiau patyrimų ir savęs pažinimo sluoksnių. Vygando paprastumas, nuoširdumas ir atvirumas suteikia pasitikėjimo. Džiaugiuosi sutikusi šią sielą savo kelyje ir tikiuosi dar kurį laiką eiti greta.
Sigita Gyva
Sigita
Neringa A.
Po mūsų pokalbio viduje įvyko tokios transformacijos, kurios pakeitė ir atbudino mane daugelyje dalykų. Supratau kad aukodama ir laikydama save paskutinėje vietoje tik kankinu savo sielą, kad aš tikrai darau nusikaltimą sau. Po to kas dieną vyko virsmai mano galvoje, lyg atsidarė dar kažkas ir dar kažkas … dingo kai kurios mano fobijos, seniau labai rūpėdavo ką žmonės pasakys, bijodavau pasirodyti viešai, kad neapsijuokčiau … to nebeliko, jaučiu tik nuostabią tylą viduje kai pagalvoju apie tuos dalykus, o ne nerimą ir nervingumą kaip būdavo seniau. Ir sau pasakiau: ir...
Skaityti plačiau
Neringa
Po mūsų pokalbio viduje įvyko tokios transformacijos, kurios pakeitė ir atbudino mane daugelyje dalykų. Supratau kad aukodama ir laikydama save paskutinėje vietoje tik kankinu savo sielą, kad aš tikrai darau nusikaltimą sau. Po to kas dieną vyko virsmai mano galvoje, lyg atsidarė dar kažkas ir dar kažkas… dingo kai kurios mano fobijos, seniau labai rūpėdavo ką žmonės pasakys, bijodavau pasirodyti viešai, kad neapsijuokčiau… to nebeliko, jaučiu tik nuostabią tylą viduje kai pagalvoju apie tuos dalykus, o ne nerimą ir nervingumą kaip būdavo seniau. Ir sau pasakiau: ir kas galėjo pagalvoti, kad tokių dalykų “negalavimų priežastis” – nemylėjimas savęs. Iškart po mūsų pokalbio pradėjo keistis ne tik galvoje, bet ir aplink mane. Aš pajutau kaip viskas pradėjo sektis ir gerėti. Tai nuostabu! Gyvenimas yra nuostabus, kai myli ji ir kartu save su juo. Labai džiaugiuosi, kad susiradau jus!
Neringa A.
Neringa
Agnė Šviesa
Ies ̌kodama “ gilumos ” ir kelio kuriuo turiu eiti, pras ̌ydama Visatos, kad nukreiptu ̨ mane tinkama linkme, atradau Vyganda ̨ ir jo mokymus. Sudalyvavusi, pirmiausiai, ekstrasensorikos kurse, jauc ̌ausi esanti bu ̄tent ten, kur ir ture ̇čiau bu ̄ti. Gavau z ̌inių kaip jausti energijas ir i ̨rankių kaip naudotis Dievis ̌kąją energija. Is ̌gyvenau ivairiausiu ̨ potyriu ̨. Prasivaliau. Veliau nore ̇josi dar daugiau “ gylio ” ir dar daugiau z ̌inių, tode ̇l seke ̇ Visata atsiveria Tau kursas. C ̌ia vyksta tikru ̨ tikriausi...
Skaityti plačiau
Agnė
Ieškodama “ gilumos” ir kelio kuriuo turiu eiti, prašydama Visatos, kad nukreiptų mane tinkama linkme, atradau Vygandą ir jo mokymus. Sudalyvavusi, pirmiausiai, ekstrasensorikos kurse, jaučausi esanti būtent ten, kur ir turėčiau būti. Gavau žinių kaip jausti energijas ir įrankių kaip naudotis Dieviškąją energija. Išgyvenau ivairiausių potyrių. Prasivaliau. Veliau norėjosi dar daugiau “ gylio” ir dar daugiau žinių, todėl sekė Visata atsiveria Tau kursas. Čia vyksta tikrų tikriausi stebuklai, bendravimas su Gidais ir Angelais, kelionės astrale. Tai reikia patirti, žodžiais to neapibūdinsi. Po to įvairiausiais ženklais kelias vedė į Runų mokymus, kuriuos neseniai baigiau. Patyriau įvairiausių nepaprastų išgyvenimų, vizijų išjaučiant runų energijas. Pajutau kokia skirtingai stipri kiekvienos runos galia. Koks tai nuostabus būdas bendrauti su Gidais. Ar reikalui esant pastiprinti tam tikras savo savybes ir apsisaugoti. Visi šie mokymai man atnešė labai daug aiškumo, nes jausdavau, bet nesuprasdavau kas TAI. Išmokau naudotis vidiniu pajautimu. Šios žinios suteikė pasitikėjimo ir aiškumo, ką turiu daryti toliau. Davė įrankius, kur ieškoti ir kaip rasti atsakymus. Vygandas, tai Mokytojas kuris nuoširdžiai vykdo Šviesos misiją žemėje, spinduliuodamas ir užpildydamas Dieviškąją šviesa, kiekvieną norintįjį. Tai Siela spinduliuojanti meilę ir pozityvą. Kursų metu man užtekdavo vien pagalvoti ir akimirksniu išgirsdavau atsakymą sklindanti iš Vygando lūpų. Esu labai dėkinga už tai, ką darai Vygandai 🙏🏼 . Rekomenduoju visiems kurie jaučia, jog traukia į šiuos mokymus. Neabejoju gausite daug daugiau, nei galėtumėte įsivaizduoti.💖💫🌞
Agnė Šviesa
Agnė

D.U.K. klausimai

TAIP PAT PRADĖTI SUSIPAŽINIMĄ SU ENERGIJOMIS IR LAVINTI JUTIMUS GALITE ŠIUOSE KURSUOSE:

Gegužės 9, Liepos 2

KURSAS EKSTRASENSORIKOS PAGRINDAI

Vilniuje, Kaune ir internetu

Ekstrasensorinių gebėjimų "įsijungimas", energetinių pojūčių lavinimas. Savo ir kito žmogaus emocinės būsenos atpažinimas, pajautimas, gydomasis kristalų energijos poveikis, energetinis gydymas ir kiti džiaugsmingi atradimai. Geriausias kursas startuoti.

Susipažinti su kursu

Birželio 3, 18

LILA ŽAIDIMAS

Vilniuje, Klaipėdoje

Intensyvi savęs atradimo, transformacijų praktika, keičianti gyvenimą. Padeda susidėlioti prioritetus, paleisti senus dalykus, baimes

Susipažinti su žaidimu