Tai gilus kursas apie sielos keliones, manifestacijos prigimtį. Kaip atpažinti ir neprisiimti svetimos energijos į save, kaip sugrįžti į Savo sielos Ašį; apie tai kaip mes save patirsime žengiant į naują lygį.
Sielos fraktalai, energetiniai įrankiai, ryšys su sielos vedliais, jų pagalba.
Dideli pokyčiai ir suvokimai žingsnyje į Naują Visatos versiją!

Nauja grupė

Z

Vilniuje ir internetu

Penktadieniais 18:30
1 užs. Rugsėjo 8 | sekantys užs.: rugsėjo 15, 22, 29 d., spalio 6, 13, 20 d.

Kuriama nauja grupė:

Vilniuje ir internetu

Planuojama, nuo 2024 vasario mėn.

Kurso trukmė – 2 mėn., viso 7 užsiėmimai
Užsiėmimo trukmė 2.5 val.

Jeigu kažkurią dieną negalite atvykti, galite prisijungti internetu. O jeigu nespėjote – ne bėda, visi užsiėmimai turės savo įrašą.  Užsiėmimų įrašai ir visa studijų medžiaga prieinama visą laiką – net ir pabaigus kursą.

Kam yra skirtas šis kursas

Tiek internetu, tiek ir gyvai

Kursas pritaikytas tiek ir online mokymuisi, tiek ir gyvam dalyvavimui.

Lengvumas ir džiugesys – ar gyvenimas gali būti švelnesnis? Susipančiojimas svetimose energijose gali apkartinti gyvenimą, padaryti jį neįdomų arba nežmoniškai skausmingą. Tai praktinis kursas apie tai, kaip padaryti gyvenimą lengvesniu, žaismingesniu, įdomesniu, laimingesniu!

Tai energetinis ir žinių kursas, padėsiantis žymiai geriau suprasti iš ko susideda „gyvenimas”, kokie fraktalai įtakoja mus. Apie tai kurios energijos savos, o kurios pasiskolintos iš aplinkos supančioja mus. Apie tai kaip sugrįžti į savo ašį. Kaip nepasiduoti liūdesiui ir tapti atsparesniais. Kaip surasti išeitį net ir labai sudėtingomis atrodančiose situacijose. Šiame kelyje kreipsiuos ir į sielos vedlį, prašysime pagalbos, lengvumo jums. Taip pat parodysiu ir suteiksiu kelis instrumentus kaip patiems kreiptis į sielos vedlį, pasinaudoti jo gerosios pagalbos pasiūlymu.

Taip pat apie daugybę Visatos dėsningumų, kurie atsiskleidžia mums žengiant šviesyn, apie tai, kaip sielos kuria realybę, kaip lengviau paleisti karmas ir neprisiimti naujų rolių, išbandymų; kaip atstatyti save; kokias pamokas mums duoda ego-rolių apsiėmimas gyvenime; kodėl būtent šios rolės; kaip paleisti senąsias.

Užsiėmimų metu plėsis žinių laukas ir kylanti energetinė vibracija padėti atrasti dabartinius susitapatinimus su rolėmis. Šių susitapatinimo atpažinimas taipogi leis suprasti giliau savo karmą ir sielos paslaptis. 

Kartais žmogus galvoja, kad tik sunkiu prakaitu pasiekiama laimė. Ar tai tiesa? Taip, ši tiesa galioja – tačiau veikia tik žemesniuose lygmenyse. Lygius pasirenkame patys, susikuriame kelionę, pasirinkdami (sąmoningai arba nesąmoningai) meilę, džiaugsmą ar neapykantą, nesąmoningumą. Kiekvienam lygyje – savos žaidimo taisyklės. Žengiant į aukštesnius, pasitinka džiaugsmas, lengvumas, besąlyginė meilė, atsitapatinimas nuo sunkiasvorių rolių.

Kiekvienas susitapatinimas kuria iliuziją – turi draugus vs. priešus, saugią zoną vs. nesaugumą. Pakalbėsime apie galimus būdus sujungti šiuos priešingus polius, atsitapatinti nuo iliuzijos.

Gilios meditacijos metu, besąlyginės meilės vedami, galime patirti ryšį su visa esančia Esatimi, Visatos vedimu. Šis nuostabi energija nutraukia slegiančius, kūną užvaldžiusius prisirišimus.

Kilimas vibracijomis reiškia viską – ir manifestacijos greitį, ir vis augantį lengvumą, gausą, sveikatą ir geresnę savijautą. Įgysite gebėjimą suteikti pagalbą kitiems žmonėms. Jūsų lauke sklindanti informacija gydys kitus, šalia esančius žmones.

Keliavimas per mus žeminančias roles gali tęstis ir daugybę šimtmečių. Vietoje to, atpažindami kas mūsų ir kas ne mūsų, galime išlikti lengvume ir šviesoje, atsparume.

Kurso žinios remiasi mano asmeninėmis ir kitų sielų patirtimis. Siekiu apibendrinti kelis metus intensyviai gaunamas, sistemintas žinias,  dalinuosi su jumis – norėdamas parodyti, kad ne viskas taip blogai, kaip esant vis dar žemesnių energijų įtakose gali pasirodyti 🙂

Kreipsimės pagalbos į sielos vedlius, pasitelksime ir arkangelų šviesos dažnį, bei jų pagalbos pasiūlymus. Tapsime stipresni, atsparesni nemalonioms kitų žmonių įtakoms.

Nors ir nėra būtinybės būti įvaldžius energijas, tačiau jeigu jau turite patirčių, esate kažką mokęsi iš sąmoningumo sričių, mokymąsis bus daug malonesnis.

Na o jeigu energijų dar nejaučiate – ne bėda, siūlau išbandyti Ekstrasensorikos pagrindų kursą

Jeigu skaitydamas šias eilutes jaučiate pakilų jaudulį – tuomet siela pasiruošusi!

Pagrindinės kurso temos:

7

Kaip sumažinti kančios. Fraktalinė sielos prigimtis

 • Sinchroniškumai ir manifestacijos taisyklės. Kaip žmonės susikuria sau kančios įvairiuose gyvenimo vibracijos lygiuose (ir džiaugsmo)
 • Kaip no to nepriklausyti ir rinktis savo kelią lengvai
 • Baziniai pratimai ir užduotys, padėsiantys su lengvumu išsiaiškinti ar teisingai elgiuosi? Kuris pasirinkimas tikrasis mano, o kuris dar galbūt kyla manyje iš baimės?
 • Empatijos stabilumo stiprinimas – atsparumas kito žmogaus valiai ar pasiūlymui, kuris nerezonuoja
 • Kaip siela atsidalinusi į daugybę “Aš” dalių, kaip mus pasiekia įvairūs dažniai ir iš praeities, ir dalelytės iš ateities
7

Kaip atpažinti ir neprisiimti svetimos energijos, sugrįžimas į save

 • Svetimos energijos savyje atpažinimas
 • Savo susilygiavimo sugražinimas
 • Kaip gailestis ar slapukavimas gali klamptinti mus žemose energijose, kitų žmonių karmose
7

Besąlyginės meilės gylis Visatoje ir supratimas

 • Kokia yra žemesniųjų energijų prigimtis, ar visada verta su priešais kovoti?
 • Meditacijos ir patyrimai, kaip tapti lengvesniais
 • Atleidimas sau. Nežinomybės priėmimas.
 • Mokinimasis išgirsi Visatos balsą, vadovavimasis Visatos vedimu
7

Manifestacija - vidus ir išorė

 • Apie tai kaip viskas susiję – tiek vidus, tiek išorė
 • Kai patpažinti šias sąsajas ir padėti jomis sau augime
 • Apie manifestacijos prigimtį ir galimą lengvumą
 • Ką padaryti, kad sustabdyti (ar sumažinti) nepageidaujamos energijos manifestaciją
 • Manifestacija turi įvairius lygius. Pakalbėsime kaip rolės supančioja žmones ir kaip manifestacija veikia per visus lygius, net jeigu energijos neišmanifestavai pati/pats
7

Sielos vedlių pagalba žmonėms

 • Meditacijos, energetinis suaktyvinimas ir stiprus energijos šaltinis – padėsiantis nusikratyti baimes, atpažinti savas energijas, ir mažiau priklausyti nuo kitų žmonių nuomonės
 • Paul Selig vedliai
 • Kreipimasis į arkangelus su prašymu išlaisvinti save ar pamatyti kas trukdo tobulėti

Mokymus sudaro:

 • Bendri užsiėmimai grupėje ir praktikos
 • Išsamus supratimas kas vyksta sielos kelionėje Žemėje, kokios savos ar nesavos energijos prie mūsų prisijungia
 • Jauki bendraminčių draugija
 • Patarimai, mokytojo įžvalgos kurso metu
 • Besiplečiantis žinių laukas ir kylanti energetinė vibracija padės atrasti dabartinius trukdančius susitapatinimus. Jų atpažinimas leis suprasti giliau savo karmą ir sielos paslaptis
 • Energetiniai suaktyvinimai
 • Sielos vedlių pagalba, pastiprinimas
 • Energetiniai įrankiai, metodai
 • Moderni ir patogi internetinė mokymosi aplinka, kurioje patogu žymėtis atliktas užduotis, stebėti kurso eigą, atsisiųsti papildomą medžiagą
 • Messenger grupė bendravimui
 • Sertifikatas patvirtinantis įgytą patirtį

Kurso trukmė – 2 mėn.

Mokydamiesi dalinsimės patirtimis, žiūrėsime kas jums asmeniškai rezonuoja, kokie iššūkiai svarbesni. Meditacijų metų patirsime energetinių suaktyvinimų.

7 užsiėmimai

Kurso trukmė 2 mėn.
Paskaitos, meditacijos ir patyrimai

Kurso medžiaga ir užsiėmimų įrašai

Video medžiaga ir užsiėmimų turinys išliks jums prieinamas ir po kurso kurso pabaigimo.

Messenger grupė bendravimui

Bendrauti tarpusavyje ir užduoti klausimus

Patogi kurso aplinka

Sekti eigą, žymėtis progresą, atlikti užduotis

Išliekanti nauda

Šis kursas ženkliai pagilins žinias ir suvokimą apie ryšius tarp reiškinių. Tikėtina, kad sparčiai augsite ir patirsite koks yra galimas džiaugsmas ir lengvumas kituose, tolesniuose sielos raidos lygiuose.

Atsiliepimai, patyrimai

Edvinas
Kursas davė žinių bei gilius suvokimus apie mūsų susikurtas roles, mokinomės atpažinti ir nebesitapatinti su jomis. Puikiai pateikta ir įdomiai išdėstyta informacija apie skirtingus lygius su pavyzdžiais. Kai mes kylame vibracijomis aukštyn ir tampame lengvesni išmokstame jausti širdimi, atsiranda daugiau laimės. Geras kursas tiem kas nori paleisti didelius “svorius” ir įsileisti daugiau džiugesio bei meilės. Ačiū, Vygandui už pasidalinimus ir suteiktas žinias.
Edvinas
Kursas davė žinių bei gilius suvokimus apie mūsų susikurtas roles, mokinomės atpažinti ir nebesitapatinti su jomis. Puikiai pateikta ir įdomiai išdėstyta informacija apie skirtingus lygius su pavyzdžiais. Kai mes kylame vibracijomis aukštyn ir tampame lengvesni išmokstame jausti širdimi, atsiranda daugiau laimės. Geras kursas tiem kas nori paleisti didelius “svorius” ir įsileisti daugiau džiugesio bei meilės. Ačiū, Vygandui už pasidalinimus ir suteiktas žinias.
Edvinas
Edvinas
Jurgita C.
Vygandai, labai ačiū už šį kursą, gavau tiek visko, kad sunku nusakyti žodžiais. Patyrimas tęsiasi toliau, lyg pravėrus stebuklingus vartus, labai laukiu naujų kursų. 🤗🥰
Jurgita
Vygandai, labai ačiū už šį kursą, gavau tiek visko, kad sunku nusakyti žodžiais. Patyrimas tęsiasi toliau, lyg pravėrus stebuklingus vartus, labai laukiu naujų kursų. 🤗🥰
Jurgita C.
Jurgita
Aurelija
Labai stipri kurso energija, man asmeniškai padėjusi sustiprinti ryšį su vedliais. Pajutau didelius energijų pokyčius, augimą ir sąmonės prasiplėtimą. Atsirado daugiau vidinės laisvės, ramybės ir pasitikėjimo procesų. 🤍 Ačiū
Aurelija
Labai stipri kurso energija, man asmeniškai padėjusi sustiprinti ryšį su vedliais. Pajutau didelius energijų pokyčius, augimą ir sąmonės prasiplėtimą. Atsirado daugiau vidinės laisvės, ramybės ir pasitikėjimo procesų. 🤍 Ačiū
Aurelija
Aurelija
Žydrūnė Ži
Visa širdimi esu dėkinga, kad nepasidaviau savo ego bandymams įtikinti mane, jog nereik man šiam kurse dalyvauti 😀 Širdimi esu dėkinga Vygandui už vedimą, už tokius atvirus, jautrius bei įkvepiančius pasidalinimus! 🙏💜Bandžiau suprasti, išjausti ir priimti! Net neįsivaizdavau, kad tiek gali viskas persikeisti per tokį trumpą laiką! 😊Širdimi esu dėkinga Paul Selig vedliams ir Archangelams 💛ir širdimi esu dėkinga visai mūsų grupei. Kokia palaima yra išsilaisvinti tokioje nuostabioje palaikymo komandoje! 💛💛💛
Žydrūnė Ž.
Visa širdimi esu dėkinga, kad nepasidaviau savo ego bandymams įtikinti mane, jog nereik man šiam kurse dalyvauti😀 Širdimi esu dėkinga Vygandui už vedimą, už tokius atvirus, jautrius bei įkvepiančius pasidalinimus! 🙏💜Bandžiau suprasti, išjausti ir priimti! Net neįsivaizdavau, kad tiek gali viskas persikeisti per tokį trumpą laiką! 😊Širdimi esu dėkinga Paul Selig vedliams ir Archangelams 💛ir širdimi esu dėkinga visai mūsų grupei. Kokia palaima yra išsilaisvinti tokioje nuostabioje palaikymo komandoje! 💛💛💛
Žydrūnė Ži
Žydrūnė Ž.
Sigita Gyva
Esu prisilietusi prie įvairių mokytojų ir jų mokymų. Vygandas yra tas, kurį rekomenduoju visiems. Baigiau keturis jo kursus ir visuose visada gavau daugiau nei tikėjausi ar buvo žadėta. Kursų medžiagą naudoju visada, kai tik prireikia. Tai tarsi pagalbos šaltinis, kai prireikia. Vygando vedimas padėjo nurimti, išsiplėsti ir atrasti save iš naujo. Išmokti ekstrasensorikos pagrindai su kiekvienu kursu stiprėja ir atskleidžia vis daugiau patyrimų ir savęs pažinimo sluoksnių. Vygando paprastumas, nuoširdumas ir atvirumas suteikia pasitikėjimo. Džiaugiuosi sutikusi šią sielą savo kelyje ir tikiuosi dar kurį laiką eiti greta.
Sigita
Esu prisilietusi prie įvairių mokytojų ir jų mokymų. Vygandas yra tas, kurį rekomenduoju visiems. Baigiau keturis jo kursus ir visuose visada gavau daugiau nei tikėjausi ar buvo žadėta. Kursų medžiagą naudoju visada, kai tik prireikia. Tai tarsi pagalbos šaltinis, kai prireikia. Vygando vedimas padėjo nurimti, išsiplėsti ir atrasti save iš naujo. Išmokti ekstrasensorikos pagrindai su kiekvienu kursu stiprėja ir atskleidžia vis daugiau patyrimų ir savęs pažinimo sluoksnių. Vygando paprastumas, nuoširdumas ir atvirumas suteikia pasitikėjimo. Džiaugiuosi sutikusi šią sielą savo kelyje ir tikiuosi dar kurį laiką eiti greta.
Sigita Gyva
Sigita

Kurso kaina

Atsiskaityti galima ir dalimis. O esant sunkesnėms aplinkybėms, galime suplanuoti išskaidymą dar mažesnėmis dalimis arba atidėjimą, parašykite žinute ir sutarsime, tikrai ne problema.

Dalimis, per 4 mėn.

4 x 97 eur / mėn.

Dalimis, per 3 mėn.

3 x 130 eur / mėn.

Vienu kartu

390 eur

D.U.K. klausimai

TAIP PAT PRADĖTI SUSIPAŽINIMĄ SU ENERGIJOMIS IR LAVINTI JUTIMUS GALITE ŠIUOSE KURSUOSE:

Balandį, Gegužę, Birželį

KURSAS EKSTRASENSORIKOS PAGRINDAI

Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir internetu

Ekstrasensorinių gebėjimų "įsijungimas", energetinių pojūčių lavinimas. Savo ir kito žmogaus emocinės būsenos atpažinimas, pajautimas, gydomasis kristalų energijos poveikis, energetinis gydymas ir kiti džiaugsmingi atradimai. Geriausias kursas startuoti.

Susipažinti su kursu

Kovo 5

VISATA ATSIVERIA TAU

Vilniuje ir internetu

Kursas jau truputį jaučiantiems energijas. Galimybė dar labiau pagilinti jutimus ir daugiau pažinti save bei Visatą - sąmoningas sapnavimas, energetinė komunikacija, ryšys su šviesos esybėmis. Daug nuostabių atradimų! ✨

Susipažinti su kursu