Kursas apie sielos prigimtį. Tinka jau einančiam sąmoningumo keliu ieškotojui
Kaip atstatyti save?
Kokias pamokas mums duoda rolių apsiėmimas gyvenime? Kodėl jos?
Stiprus žingsnis į Naują savęs etapą

Tvarkaraštis

Nauja grupė gyvai Kaune ir internetu – 2023 m. sausį

Kurso trukmė – 2 mėn., 8 užsiėmimai.
Užsiėmimo trukmė ~2.5 val.

Visi užsiėmimai turės savo įrašus, kurį galėsite pažiūrėti ir vėliau.
Užsiėmimuose dalyvauti galite tiek gyvai, studijoje, tiek ir internetu.

Užsiėmimų įrašai ir visa studijų aplinka, medžiaga prieinama visą laiką – net ir pabaigus kursą.

Augimas lengvumu

Lengvumas, džiugesys – ar gyvenimas gali būti švelnesnis? Tai kursas apie lengvėjimą, kaip palengvinti kelionę ir padaryti ją šviesesnę.

Praktinis kursas padėsiantis išsiaiškinti savo kelionės Žemėje užkulisius, pvz., kodėl yra trauka į vienus dalykus, tačiau ne į kitus. Kuo skiriasi karma, nuo paprasto traukos dėsnio ir “susirankiotų” gyvenime dažnių. Kursas padės tai suprasti. O taip pat – dėsnius, kurie galioja esant šiame dažnyje, tačiau negaliotų kitame!

Taip, gyvenimo kelionėje, keičiantis mūsų vibracijomis, siela save “pastato” vis kitame, paprastai aukštesniame dažnių lygyje. Čia šie lygiai turi savo dažnių tiesas, kurios galioja tik jame esančioms sieloms. Augant vibracijomis, švelnėja ir siela, atsiveria širdis, atsiranda daugiau laimės.

Labai svarbu – tapatinimasis. Kurse atrasime būdus, padėsiančius atpažinti roles savyje ir padėti jas paleisti

Kalbėsime ir atliksime įvairias praktikas, kurios padėti iššifruoti – su kuo susitapatinęs Tu? Šio susitapatinimo atpažinimas taipogi leis peržengti esamo energetinio lygio ribas, tam tikrus “nematomus barjerus”.

Rolių yra daugybė – nuo religijos, tautybės, iki rasės, lyties, galų gale iki – minčių. Netgi pakalbėsime kaip atsikabinti nuo pačio didžiausio susitapatinimo – su savimi kaip asmeniu. Nebus lengva, žinau kaip įtraukia kaip magnetas šis žaidimas, tačiau vos žengiant kelis žingsnius atsitapatinimo nuo savęs kryptimi, gali pradėti vykti stebuklai. Galima palikti seną rolę, tiesiog kaip seną rūbą.

Kartais žmogus galvoja, kad tik sunkiu prakaitu pasiekiama laimė. Ar tai tiesa? Taip, ši tiesa galioja – tačiau veikia tik žemesniuose lygmenyse. Lygius pasirenkame patys, susikuriame kelionę, pasirinkdami meilę, džiaugsmą ar neapykantą, nesąmoningumą. Kiekvienam lygyje – savos žaidimo taisyklės. Žengiant į aukštesnius, pasitinka džiaugsmas, lengvumas, besąlyginė meilė, atsitapatinimas nuo sunkiasvorių rolių.

Kiekvienas susitapatinimas turi “draugus ir priešus”, “saugią zoną” ir nežinomybės ribą. Pakalbėsime apie galimus būdus sujungti šiuos priešingus polius.

Gilios meditacijos metu, galime patirti ryšį su visa esančia Esatimi. Šis nuostabi energija nutraukia slegiančius, kūną užvaldžiusius prisirišimus.

Keliavimas per roles gali tęstis daugybę šimtmečių, iki begalybės. Taip mes, žmonės, prisitraukiame daugybes karmų, kurių mums visiškai nėra būtina apsiimti. Galime likti ir lengvume, dieviškume, savo ašyje.

Kurse dalinsiuos tuo, kuo gyvenu, ką patyriau. Šias žinias gaunu keliaudamas astraliniame lygmenyje arba jas perduoda manieji sielos vedliai. Papasakosiu apie įrankius, kuriuos aš išbandžiau praktiškai, ir bandysime kartu su sutelktomis žiniomis jais pasinaudoti. Tai nėra labai sunku, tačiau reikės “padirbėti” šiuos įgūdžius lavinant ✨

Siekiu apibendrinti kelis metus intensyviai gaunamas, sistemintas žinias,  dalinuosi su jumis – norėdamas parodyti, kad ne viskas taip blogai, kaip žemesniuose sluoksniuose mums gali pasirodyti 🙂

Tam, kad šis kursas teiktų naudą dalyvaujančiam, svarbu turėti bent šiokios tokios patyriminės dalies kas gi yra tos energijos. Pavyzdžiui Reiki, Theta Healing ir kt., domėtis sąmoningumu bendrai.

Jeigu jokių energijų visai nejaučiate – ne bėda, kviečiu į Ekstrasensorikos pagrindų kursą.

Tačiau jeigu skaitydamas šias eilutes jaučiate pakilų džiugesį – tuomet kviečiu į šį kursą! 🌿

Mokymasis tiek internetu, tiek gyvai

Kursas pritaikytas tiek ir online mokymuisi, tiek ir gyvam dalyvavimui.

Pagrindinės kurso temos:

Energetiniai dėsningumai ir fraktalinė Savęs prigimtis

 • Kokie skirtingi dėsniai mus veikia, priklausomai to, kokiame būvyje esame
 • Kaip atpažinti ir pakilti virš sunkiasvorių sluoksnių
 • Kaip siela atsidalinusi į daugybę “Aš” dalių, kaip mus pasiekia įvairūs dažniai ir iš praeities, ir dalelytės iš ateities

Fraktalinė sielos prigimtis rolėse ir santykiuose

 • Kaip rolės atsiskleidžia mums esant santykiuose su kitais
 • Kaip atskirti kurios rolės tai jūs, o kurios prisiimtos (mažas pasufleravimas – visos jos tai ne jūs 😉)
 • Kaip panaudoti gautas žinias augimui, nestabdyti savęs ir kitų jų eigoje

Kaip įveikti vidinius “demonus”

 • Kaip įveikus roles, lengvai pereiti į lengvesnį lygį
 • Kokia yra žemesniųjų energijų prigimtis – ar verta su priešais kovoti?
 • Meditacijos ir patyrimai, kaip tapti lengvesniais

Manifestacijos taisyklės

 • Kaip forma kuriama iš energijos
 • Ką padaryti, kad sustabdyti (ar sumažinti) nepageidaujamos energijos manifestaciją
 • Manifestacija turi įvairius lygius. Pakalbėsime kaip rolės supančioja žmones ir kaip manifestacija veikia per visus lygius, net jeigu energijos neišmanifestavai pati/pats

Mokymus sudaro:

 • Bendri užsiėmimai grupėje ir praktikos
 • Grupę sudaro jauki, dvasiškai tobulėjančių žmonių draugija
 • Patarimai, mokytojo įžvalgos kurso metu
 • Taip pat moderni ir patogi internetinė mokymosi aplinka, kurioje patogu žymėtis atliktas užduotis, stebėti kurso eigą, atsisiųsti papildomą medžiagą
 • Messenger grupė bendravimui
 • Sertifikatas patvirtinantis įgytą patirtį

Kurso trukmė – 2 mėn.

Mokydamiesi dalinsimės patirtimis, žiūrėsime kas jums asmeniškai rezonuoja, kokie iššūkiai svarbesni. Meditacijų metų patirsime energetinių suaktyvinimų.

8 praktiniai užsiėmimai

Kurso trukmė 2 mėn.
Paskaitos, meditacijos ir patyrimai

Kurso medžiaga ir užsiėmimų įrašai

Video medžiaga ir užsiėmimų turinys išliks jums prieinamas ir po kurso kurso pabaigimo.

Messenger grupė bendravimui

Bendrauti tarpusavyje ir užduoti klausimus

Patogi kurso aplinka

Sekti eigą, žymėtis progresą, atlikti užduotis

Išliekanti nauda

Šis kursas ženkliai pagilins žinias ir suvokimą apie ryšius tarp reiškinių. Tikėtina, kad sparčiai augsite ir patirsite koks yra galimas džiaugsmas ir lengvumas kituose, tolesniuose sielos raidos lygiuose.

Atsiliepimai, patyrimai

Sigita Gyva
Esu prisilietusi prie įvairių mokytojų ir jų mokymų. Vygandas yra tas, kurį rekomenduoju visiems. Baigiau keturis jo kursus ir visuose visada gavau daugiau nei tikėjausi ar buvo žadėta. Kursų medžiagą naudoju visada, kai tik prireikia. Tai tarsi pagalbos šaltinis, kai prireikia. Vygando vedimas padėjo nurimti, išsiplėsti ir atrasti save iš naujo. Išmokti ekstrasensorikos pagrindai su kiekvienu kursu stiprėja ir atskleidžia vis daugiau patyrimų ir savęs pažinimo sluoksnių. Vygando paprastumas, nuoširdumas ir atvirumas suteikia pasitikėjimo. Džiaugiuosi sutikusi šią sielą savo kelyje ir tikiuosi dar kurį laiką eiti ...
Skaityti plačiau
Sigita
Esu prisilietusi prie įvairių mokytojų ir jų mokymų. Vygandas yra tas, kurį rekomenduoju visiems. Baigiau keturis jo kursus ir visuose visada gavau daugiau nei tikėjausi ar buvo žadėta. Kursų medžiagą naudoju visada, kai tik prireikia. Tai tarsi pagalbos šaltinis, kai prireikia. Vygando vedimas padėjo nurimti, išsiplėsti ir atrasti save iš naujo. Išmokti ekstrasensorikos pagrindai su kiekvienu kursu stiprėja ir atskleidžia vis daugiau patyrimų ir savęs pažinimo sluoksnių. Vygando paprastumas, nuoširdumas ir atvirumas suteikia pasitikėjimo. Džiaugiuosi sutikusi šią sielą savo kelyje ir tikiuosi dar kurį laiką eiti greta.
Sigita Gyva
Sigita
Jurgita C.
Vygandai, labai ačiū už šį kursą, gavau tiek visko, kad sunku nusakyti žodžiais. Patyrimas tęsiasi toliau, lyg pravėrus stebuklingus vartus, labai laukiu naujų kursų. 🤗🥰
Jurgita
Vygandai, labai ačiū už šį kursą, gavau tiek visko, kad sunku nusakyti žodžiais. Patyrimas tęsiasi toliau, lyg pravėrus stebuklingus vartus, labai laukiu naujų kursų. 🤗🥰
Jurgita C.
Jurgita
Aurelija
Labai stipri kurso energija, man asmeniškai padėjusi sustiprinti ryšį su vedliais. Pajutau didelius energijų pokyčius, augimą ir sąmonės prasiplėtimą. Atsirado daugiau vidinės laisvės, ramybės ir pasitikėjimo procesų. 🤍 Ačiū
Aurelija
Labai stipri kurso energija, man asmeniškai padėjusi sustiprinti ryšį su vedliais. Pajutau didelius energijų pokyčius, augimą ir sąmonės prasiplėtimą. Atsirado daugiau vidinės laisvės, ramybės ir pasitikėjimo procesų. 🤍 Ačiū
Aurelija
Aurelija
Edvinas
Kursas davė žinių bei gilius suvokimus apie mūsų susikurtas roles, mokinomės atpažinti ir nebesitapatinti su jomis. Puikiai pateikta ir įdomiai išdėstyta informacija apie skirtingus lygius su pavyzdžiais. Kai mes kylame vibracijomis aukštyn ir tampame lengvesni išmokstame jausti širdimi, atsiranda daugiau laimės. Geras kursas tiem kas nori paleisti didelius “svorius” ir įsileisti daugiau džiugesio bei meilės. Ačiū, Vygandui už pasidalinimus ir suteiktas žinias.
Edvinas
Kursas davė žinių bei gilius suvokimus apie mūsų susikurtas roles, mokinomės atpažinti ir nebesitapatinti su jomis. Puikiai pateikta ir įdomiai išdėstyta informacija apie skirtingus lygius su pavyzdžiais. Kai mes kylame vibracijomis aukštyn ir tampame lengvesni išmokstame jausti širdimi, atsiranda daugiau laimės. Geras kursas tiem kas nori paleisti didelius “svorius” ir įsileisti daugiau džiugesio bei meilės. Ačiū, Vygandui už pasidalinimus ir suteiktas žinias.
Edvinas
Edvinas

Kurso kaina

Atsiskaityti galima ir dalimis. O esant sunkesnėms aplinkybėms, galime suplanuoti išskaidymą dar mažesnėmis dalimis arba atidėjimą, parašykite žinute ir sutarsime, tikrai ne problema.

Dalimis, per 4 mėn.

4 x 83 eur / mėn.

Dalimis, per 3 mėn.

3 x 110 eur / mėn.

Vienu kartu

330 eur

D.U.K. klausimai

TAIP PAT PRADĖTI SUSIPAŽINIMĄ SU ENERGIJOMIS IR LAVINTI JUTIMUS GALITE ŠIUOSE KURSUOSE:

Nuo gruodžio 8, 10

KURSAS EKSTRASENSORIKOS PAGRINDAI

Kaune, Vilniuje ir internetu

Ekstrasensorinių gebėjimų "įsijungimas", energetinių pojūčių lavinimas. Savo ir kito žmogaus emocinės būsenos atpažinimas, pajautimas, gydomasis kristalų energijos poveikis, energetinis gydymas ir kiti džiaugsmingi atradimai. Geriausias kursas startuoti.

Susipažinti su kursu

2023 pavasarį

VISATA ATSIVERIA TAU

Kaune ir internetu

Kursas jau truputį jaučiantiems energijas. Galimybė dar labiau pagilinti jutimus ir daugiau pažinti save bei Visatą - sąmoningas sapnavimas, energetinė komunikacija, ryšys su šviesos esybėmis. Daug nuostabių atradimų! ✨

Susipažinti su kursu

SUSISIEKTI

Ekstrasensorikos akademijos studija

Drobės g. 62-428, Kaunas

Ketvirtame aukšte

Atvykstant iš kito miesto rekomenduoju su Bolt nuo autobusų/gelež. stoties (maždaug 5 min. kelio automobiliu)

Vilniaus studija

Vinco Grybo g. 17, Vilnius

Anahata studija

Messenger žinute

tel. 8 678 10800