ČAKRŲ ENERGIJŲ IŠSILAISVINIMAI

Žmonėms pradėjus eiti sąmoningumo keliu nutinka daug netikėtų, stebuklus primenančių dalykų.
Žmogaus energijų sistema turi kelis pagrindinius branduolius, “variklius”, jie čakromis vadinami. Jiems pilnai aktyvuojantis, nutinka stiprūs išsilaisvinimai. Padeda ir Lila žaidimas suprasti kur kuris pokytis veda.
Kas nutinka išlaisvėjus kiekvienai šių vidinių reaktorių energijai?

PIRMOJI ČAKRA

Tarsi viesulo sukūrys išjudėję gyvenimo ledo lyčių sąstingiai verda ir veža visus ir viską aplinkui tolyn. Išsiveržimas kartais ateina su tokia jėga, kad rauna stogą. Bet ne vienas neišprotėja 🙂. O darosi sąmoningesnis, atsakingesnis. Vietoje “koks pasaulis neteisingas”, į sąmonę, per sielą ateis daugiau pasitikėjimo savimi. Rasis jėgų tuos išsilaisvinimus praeiti. Kai kam pasakyti Taip. Kai ką sustabdyti. Pasikeitę darbai, netgi pomėgiai, pasikeitęs draugų ratas, ryšiai su šeima, gimine. Tikrai nebus lengva pvz., atisakyti kassavaitinių vizitų pas giminę kuri “ėda”, nes “nemandagu”. Bet pamažu tu vis aiškiau supranti, kad negali kitaip. Negali leistis būti “ėdamas” ar išnaudojamas.
Pačiam taipogi vis labiau taps gėda dėl savo egoizmo ir suprasi, kad nebegali sakyti netiesos, ar išnaudoti žmones savanaudiškiem tikslam.
Nebebus laiko pavydėti ar lyginti save kitais, kas ką pasakė, kad ką padarė. Užsiimsi savimi ir tai tau pradės teikti vis didėjantį džiaugsmą. Tai starto akimirka, nuo tada gyvenime dar visokių iššūkių laukia, bet bendrai visumoj, viskas bus tik pilnyn, asmeninės pilnatvės link.

ANTROJI ČAKRA

Padidėjusi aistra ir kūno patraukiai gali nustebinti. Gali pradėti patikti skanus maistas, ir gyvenimas apskritai pasidaro linksmas. Džiugina saulė ir norisi be priežasties juoktis ir išdykauti. Be priežasties žaisti. Visa tai gerai, su tuo energijos šaltiniu mes kiekvienas esame. Tik ne visuomet ši jėga buvo atpažinta, išreikšta. Galbūt sau neleidote. Gal išdalinote save netinkamiems santykiams ir ryšiams. Dabar taps aišku, kad tai Jūsų energija. Tik Jūs esate jos šeimininkas ir nusprendžiate ką su ja daryti. Nepasiduokite aplinkinių spaudimui ar pagundoms, kurios neveda pakylėjimo keliu. Nauja energija – ir nauja atsakomybė.
Čia kaip ir pinigų sąskaitoje padaugėjus, norisi juos išleisti tam ir tam. Leisti pinigus iš energinės sąskaitos, reikia prieš tai išjautus kuris kelias yra vedamas Pakylėjimo. Taip pat ši energija tavo valios dėka, nukreipiama gali būti aukštyn per kitas čakras ir transformuotis į kitas energijas, tokias kaip Valios, Meilės, Kūrimo, Mielaširdingumo (Compassion).

TREČIOJI ČAKRA

Jai atsivėrus, nebus noro kaulyti ir prašinėti kol kitas suteiks malonę. Taip pat nebus noro laukti ir atidėlioti. Susiimsi ir padėsi stengtis pats/pati. Ir tau seksis. Bus ir sunkumų, ir pakilimų. Bet sulig kiekvienu įveiktu sunkumo slenksčiu, gausi vis daugiau, versis naujos įžvalgos ir suprasi apie savo gyvenimą dar labiau, dar ir to ko nežinojai.
Apie tave būriuotis pradės naujos energetinės kokybės žmonės. Jie arba pastiprins tave patarimais, palaikymu arba padės įveikti sunkiąsias krypties dalis. Geroji komanda.

KETVIRTOJI ČAKRA

Širdies grožis. Darna, meilė viskam, noras dalintis. Net su nepažįstamu, ar su benamiu. Noras grožėtis pasaulio įdomumu ir įvairiomis smulkmenomis. Tas, kuris dar strigęs pirmoje išgyvenimo čakroje ar tas, kuris trečios čakros įtemptame karjeros siekyje, jis nesupratęs pasakys – “kas tau? Ko tu čia šypsaisi, ir vaikštinėji be naudos? Eik dirbti.”
Turbūt jau žinai, kad perkalbėti kito žaidėjo nepavyks. Tiesiog priimk, kad jo žaidimas yra jo lygmenyje. Nesigraužk ir neatsiprašinėk dėl to kad esi savimi, dėl ramybės.

PENKTOJI ČAKRA

Kai pakilus energija tau leidžia daryti daug daugiau, Visata atsiliepia į tavo norus ir parūpina dėkingas situacijas, tau padedančius žmones, kad tavo vizija, siekis taptų tikrove fizinėje erdvėje, ne tik astralinėje. Tada kalbi, nesigėdiji kad pasakysi ką klaidingo, sakai ir tarsi sakydamas dainuoji. O žmonės, kurie susiję su tavo naująja savastimi – Tave girdės ir tau sakys ačiū, kad daliniesi. Kad įkvepi. Ir pats augi tuo pačiu.

ŠEŠTOJI ČAKRA

Aiškiaregystės dovanos. Pradėsi matyti tarsi “kiaurai sienas”. Sutikus žmogų iškart taps aišku ar su gerais ketinimais jis atėjęs ar turi užsislėpęs minčių. Gebėsi justi gamtos ir žmogaus vienovę, perprasi lengvai visatos dėsnius, komunikuosi su dvasiniais vedliais, atsivers energetinės diagnostikos ir gydymo galimybės ir dar daug kitų stebuklų.

SEPTINTOJI ČAKRA

Geriau girdėsi gidų balsus, žinutes. Aiškiai atskirsi kas yra šviesoje, kas dar iš tamsos. Savo įžvalgomis stebinsi save ir kitus. Nes tai jau nebe žmogiškojo lygmens mintys, tai iš Tavo Aukštesniojo Aš, arba iš kitų aukštesnių lygmenų.
Tavo planai, Tavo veikla Žemėje vis giliau lygiuosis su sielos misija, su Tavo paties labiausiai išpildyta, aukščiausia versija šioje inkarnacijoje. Nustosi viską matyti iš pirmo, pergyvenančio asmens perspektyvos, tas vaidmuo liks užmaršty. Labiau jusis bendras išplatėjęs suvokimas, tarsi iš aukščiau viską matytum ir Savimi apimtum. Žemė ir Saulė taps tavo draugais. Tavo ego bus bejėgis sugadinti sielos planus.


Su Meile, Vygandas