Daugelyje mūsų deja dar gyvas įsitikinimas, kad reikia kasdien kautis už išgyvenimą. Taip, tai yra tam tikra tiesa, tačiau tai yra senoji žmonijos tiesa. Tačiau Jūs esate laisva siela. Jūs galite rinktis vadovautis šia tiesa ar ne.

Jūs taip pat galite rinktis tikėti naująja, žmonijos ateities tiesa, kad Visata mumis visais rūpinasi ir kad esu Visatos mylimas. Abi tiesos bus teisingos tam kuris renkasi ja tikėti.
Tikėti ir grįsti sprendimus šia tiesa – reiškia rinktis kaip sielai šioje Žemėje save realizuoti. Tam kas rinksis senąjį tiesos variantą – gyvenimas greičiausiai ir suteiks galimybes įsitikinti tokio varianto negailestingumu, nes jis – Gerbiama ir Mylima Siela – pasirinko tuo gyventi. Visata gerbia ir tokį mūsų pasirinkimą, net jeigu tai liūdnas pasirinkimas.

Jeigu jaučiame, kad jau norime iš senosios energijos išsivaduoti, patarimas – negalvokime tokiais terminais kaip “įsitvirtinti gyvenime”, “išlikti”. Nes sau tik išsikeliame bereikalingų uždavinių. Viskas yra kur kas paprasčiau, nei atrodo remiantis senąja “išlikimo” tiesa. Nieko išsikovoti nebūtina. Kol jausimės kad statome, lipdome, stengiamės, tol save į labai siaurus rėmukus įsprausime. Ir tada gali rastis didelis diskomfortas. Nes Visata visuomet mums gali pasiūlyti daugiau. Ir siūlo, tik mes dar neįsileidžiame.
Gyvenimo nereikia “statyti” – jį pakaks tiesiog gyventi. Mes taip renkames kurį iš ateities variantų pasirinkti. O visa kita seks paskui mūsų pasirinkimus. Visata sukurs mums likimą paskui mūsų pasirinkimą. Ir leiskite jai kurti. Toks Visatos darbas.

Mūsų vienintelis darbas – rinktis. Gyventi.
Jos darbas šį pasirinkimą išpildyti su kaupu.

Praktikuokimės negalvoti apie tai kas bus rytoj.
Leiskime sau pagyventi dabartyje. Kuo daugiau būsime dabartyje, tuo lengviau seksis Visatai mus nustebinti.
Galite meditaciją tokia forma net atlikti, kasdien po 15 min: “Leidžiu Visatai manimi pasirūpinti. Pasitikiu jos sprendimais, taip geriausia. Priimu Visatos rūpestį manimi ir meilę man”.
Dar vienas neikainojamas dėsnis, galite užsirasyti ten, kur kasdien matytumėte ir perskaitytumėte:
“Follow the path of greatest excitement”. Tai yra pats tikriausias kompasas, pagal kurį mes kūnu galime jausti savo sielos pasirinkimus. Tai pats optimaliausias kelias šioje Žemėje.
Niekuomet nesivadovaukime baimės balsu. Jis yra žema vibracija, ir dažniausiai suklaidina ilgoje perspektyvoje, net jeigu dabar protu atrodo “logiška” taip rinktis, kad taip rinkdamiesi save apsaugosime. Kaip tik priešingai – leiskime sau kuo daugiau sekti paskui vidinio džiaugsmo, vidinės ugnelės jausmą, net jeigu tai neatrodys protui logiška.
Tai tinka tiek kasdienai, kiekvienai akimirkai, tiek didesniems pasirinkimams. Siela – mūsų Aukštesnysis Aš, ŽINO savo kelią. Kai leidžiame sau atsipalaiduoti ir šiuo kompasu-jausmu vadovautis, Visata ir mūsų Aukštesnysis Aš mus atves ten kur mums ir reikia būti.

Plačiau apie šiuos pasirinkimus ir kodėl verta rinktis galite sužinoti daugybėje dvasinės literatūros, kurios šiuo metu gausu. Taip pat apie tai kalbame praktiškai visuose mano mokymuose, meditacijose, Lila žaidimuose. Yra ir daug įvairių kitų autorių online meditacijų ir kursų.
Jeigu ši pasirinkimo galimybė atrodo patraukliai ir uždega vidinę ugnelę Jumyse – pirmyn, leiskite sau judėti tolyn!