Taro Karma
Taro Karma Sq

Mokymai karmai apžvelgti

Tai vieno užsiėmimo trukmės mokymai skirti jau žinantiems Taro ir norintiems išmokti jomis gauti informaciją apie savo ar kito žmogaus karmą, jos priežastis; atrasti būdų kaip nebekartoti praeities klaidų, gyvenimą padaryti malonesniu, žymiai įdomesniu; suteikti iššūkiams prasmės

Nauja grupė

Mokymų kaina

80 eur

Užsiėmimo trukmė ~3 val.

Šis užsiėmimas turės savo įrašą, kurį galėsite pažiūrėti ir vėliau.
Dalyvauti galite tiek gyvai, studijoje, tiek ir internetu.

Įrašai ir visa studijų aplinka, medžiaga prieinama visą laiką – net ir pabaigus kursą.

Taro – nuostabus įrankis karmos supratimui

Karma tai nėra bausmė – tai žmogaus sielos atsineštos, neišmoktos pamokos iš praeitų gyvenimų. Visos karmos per vieną gyvenimą „išsivalyti” (tiksliau reiktų sakyti ne išsivalyti – bet išmokti, įsisavinti ir didžiuotis, tuo ką išmokai) neįmanoma. Nes net ir jaunutėms sieloms, pradedančioms savo kelią Žemėje sunkesnės užduotys pradeda kauptis. Tad visų sukauptų užduočių per vieną gyvenimą išmokti neįmanoma – tačiau suvaldyti pasirinktas (pa-porcijuotas) užduotis – taip.

Karmos išmokimą galima padaryti žymiai įdomesniu užsiėmimu. Pavyzdžiui vienoms sielos reikia mokintis stiprybės, pakovoti už save, kitoms – priešingai, švelnaus nuolankumo.

Šis įrankis padeda išsiaiškinti – su kuriais gyvenimo įvykiais susiję išbandymai yra tie tikrieji; kokie pasirinkimai iš tikro išsprendžia karminę užduotį.

Ši informacija mus pasiekia padedant sielos vedliams. Tai padeda išlaikyti aukštas vibracijas ir informacijos tikslumą, skaidrumą, palaikymą darniam žmogaus augimui.

Mokymasis tiek internetu, tiek gyvai

Užsiėmimas pritaikytas tiek ir online mokymuisi, tiek ir gyvam dalyvavimui.

Jeigu dar nesate mokęsi Taro ir norėtumėte pradėti nuo pradžių – galite tai padaryti Taro mokymų kurse:

TAIP PAT PRADĖTI SUSIPAŽINIMĄ SU ENERGIJOMIS IR LAVINTI JUTIMUS GALITE ŠIUOSE KURSUOSE:

Birželio 13

TARO MOKYMAI

Taro mokymuose išmoksite pagrindų, Taro kortų skaitymo, reikšmių, mokinsimės dėlioti kortas sau ir kitiems, taisyklingai užduoti klausimus ir interpretuosime gaunamus atsakymus

Susipažinti su kursu

Gegužės 9, Liepos 2

KURSAS EKSTRASENSORIKOS PAGRINDAI

Vilniuje, Kaune ir internetu

Ekstrasensorinių gebėjimų "įsijungimas", energetinių pojūčių lavinimas. Savo ir kito žmogaus emocinės būsenos atpažinimas, pajautimas, gydomasis kristalų energijos poveikis, energetinis gydymas ir kiti džiaugsmingi atradimai. Geriausias kursas startuoti.

Susipažinti su kursu