Kuris kursas man tinka

Palyginu mano vedamus kursus ir užsiėmimus, pagal tai kuris tinka pradedančiajam, o kuris jau patyrusiam, ir kokia seka rekomenduojamas žengimas gilyn. Paspauskite žemiau esančiam sąraše ant kurso pavadinimo, kuris jus domina, kad susipažintumėte plačiau.

Kuris Kursas Man Tinka

Ekstrasensorikos pagrindai

  • Atverti ekstrasensorinius gebėjimus
  • Reiki energetinis gydymas! (energetinio gydymo rankomis mokymai)
  • Intuicijos lavinimui
  • Susipažinimui su įvairiomis energijų jautimo formomis - jausti auras, erdvę, kitą žmogų, kristalus ir kt.

Labai įdomus kursas, geriausiai tinka pradedantiesiems. Ekstrasensorinių gebėjimų savyje suaktyvinimas, gebėjimo justi energijas lavinimas, pažinti savo ir pajausti kito žmogaus emocines būsenas, kristalų energijos pažinimas ir kt.

Susipažinti su kursu

LILA ŽAIDIMAS

Vienos dienos patyrimas. Tinka ir pradedančiam ir pažengusiam. Viskas gyvenime sukasi kaip laikrodis, įvykiai nutinka, žmones kuriuos sutinkame, viskas atspindi mūsų sielą. Šis, stipriame energetiniam lauke vykstantis patyrimas, padeda pažinti savo energetinį modelį, rasti įsisenėjusius strigimus, išsispręsti juos ir judėti į priekį.

Susipažinti su užsiėmimu

Taro mokymai

Darbo instrumentas geriausiai tinkantis tiek visiškai pradedančiam, tiek jau šiek tiek jaučiantiems energijas arba turintiems intuicijos pajautimą. Padeda pagilinti jautimus, pasitikrinti - ar tikrai šis darbas/pasirinkimas mane ves ten, kur ir tikėjausi? Padeda išsigryninti intuiciją, nusiimti rožinius akinius. Švelnesnis nei runos, daug reikšmių, lengva dirbti – sužinoti, padėti sau ir kitiems.

Susipažinti su kursu

Lila žaidimo vedlio mokymai

Jau turintiems praktikos dirbant su energija – pavyzdžiui Reiki, Theta Healing. Taip pat dirbantiems su žmonėmis. Padeda išmokti taisyklingo Lila žaidimo vedimo, dvasinių Lilos vedlių padėjimu formuoti stiprų energinį lauką žaidžiantiems dalyviams. Mokinsitės žaisti savarankiškai vesti žaidimą kitiems.

Susipažinti su kursu

Emocijų žemėlapis

Efektyvus savo emocijų supratimo, priežasčių atradimo ir paleidimo mini-kursas. Netgi regis kasdieniai dalykai – tokie kaip kad surasti darbą – pasirodo dažniausiai būna blokuojamas ne išorinių veiksnių, o vidinių jausmų, baimių įsitikinimų!

Skirtas tiek sau, tiek ir dirbantiems su gydymais, terapija.

Susipažinti su kursu

Reiki mokymai

Vilniuje, Kaune

Išmokite energetinio gydymo! Pirmos pakopos mokymai, skirti išmokti taisyklingai naudotis Reiki sau ir gebėti gydyti kitus.

Susipažinti su kursu

Runų mokymai

Darbo instrumentas geriausiai tinkantis jau šiek tiek jaučiantiems energijas arba turintiems intuicijos pajautimą. Padeda pagilinti jautimus, nerti į magijos pasaulį – gydyti, saugoti, padėti, išmokti, pakalbinti sielų vedlius. Žymiai intensyvesnis energiniu atžvilgiu nei Taro, sunkiau išmokti. Bet išmokus – didelis pagalbininkas.

Susipažinti su kursu

Visata atsiveria Tau

Kursas jau truputį jaučiantiems energijas. Galimybė dar labiau pagilinti jutimus ir daugiau pažinti save bei Visatą – sąmoningas sapnavimas, energetinė komunikacija, ryšys su šviesos esybėmis.

Jame patirsite: energetinius suaktyvinimus, sąmoningo sapnavimo praktiką, energetinį bendravimą tarpusavyje, šviesos kalbą, išmoksite užmegzti ryšį su Plejados ir kitomis šviesos esybėmis, kosminėmis sąmonėmis.

Susipažinti su kursu

Išsilaisvinimas

Labai stiprus ir išsamus kursas apie sielos keliones, manifestacijos prigimtį.

Kaip sugrįžti į Savo sielos Ašį, kaip atpažinti ir paleisti nereikalingus nešulius – energetiniai įrankiai, ryšys su sielos vedliais ir pagalba, suvokimai, paleidimai.
Dideli pokyčiai žingsnyje į Naują Visatos versiją!

Kursas labiausiai tiks jau bent truputį save pažinusiam.

Susipažinti su kursu

Čakrų analizė ir gydymas runomis

Tai vieno užsiėmimo trukmės mokymai skirti jau žinantiems runas ir norintiems išmokti jomis gauti informaciją apie čakrų veiklą, jų užstrigimo priežastis; išmokti kaip runomis galima atkurti čakrų sklandžią veiklą, sužinoti kurios tinka gydančiam talismanui sukurti.

Susipažinti su kursu

Konsteliacija

Tai yra vieno vakaro patyrimas, transformacija. Giminės energijų išlyginimui ir atpažinimui kokias roles iš giminės nešiojamės savyje, paleidimams.

Susipažinti su užsiėmimu

Jums taip pat gali būti įdomu:

Youtube kanalas

Trumpi video įkvėpimui, meditacijos, seminarų įrašai

Facebook puslapis

Pranešu apie naujus mokymus, datas ir skelbiu kitas naujienas

ATVIRO MOKYMOSI ERDVĖ

Paskaitos iš kursų medžiagos, atviri seminarai ir kiti įdomūs pasidalinimai, meditacijos