Šiais metais pasistenk sukaupti jėgas vidiniam balansui, harmonijai atstatyti, jos neišbarstyti. Juk turbūt stengeisi metų bėgyje ją sukurti? Prisimink – tai svarbi detalė, kuri per prieššventinius skubėjimus pasimeta.

• Gali paklausti savęs – kaip aš sutinku Kalėdas? Ar visi patenkinti, darniai sutaria vieni su kitais? Kokių ritualų ir užsiėmimų imatės? Ar tai tikrai visiems priimtina? Gal kai ką galima pakeisti ar supaprastinti, kad energija tekėtų sklandžiai?

• Pajusk, gal kur bereikalingai iššvaistai jėgas? Gal nebūtina pagaminti 12+ patiekalų, jeigu po to esi pats nusiplūkęs ir norisi tik susirangyti į kamuoliuką?

• Nesistenk būti kaip kiti. Jeigu skaitai šį tekstą – jis kaip tik tau skirtas. Prisimink, kad vidinę darną gali išsaugoti, tik tam reikės susikaupus išlikti savimi, ryžto. Pavyzdžiui tu neturi niekam teisintis, kad domiesi astrologija ar neturi slėpti kristalų stalčiuje . Jeigu nuolaidžiausi kito įnoriams, aukosi savo vientisumą ir tavo energija tekės mažiau.

• Gerbki kito pasirinkimus ir nesistenk jo “atversti į tiesą” 😄. Juk kiekvienas turi teisę į savo nuomonę.

• Jeigu pats į svečius šiais metais ką kviesies – prieš imdamasis veiksmo, gerai pagalvok – ar šio asmens vizitas man suteiks darnos ar ją išblaškys? Ar aš tikrai NORIU jį matyti, ar tai tiesiog tradicija, įpratimas?

• Jeigu esi kviečiamas į svečius – ar tai tikrai tie žmonės, kurie tave supranta ir priima tokį koks tu esi? Juk gali ir praleisti vizitą, jeigu jautiesi nepageidaujamas, išnaudojamas arba erzinamas. Susilaikyti.

• Jeigu jauti, kad nelieka laiko viskuo pasirūpinti – pasikviesk draugą į svečius ir paprašyk jo padėti. Tegu vyras ar žmona, draugas ar sesė padaro kokius smulkius ruošos darbus. Tada ir šventė bus bendra.

Ir svarbiausia dalis – nepersivalgyti! 😁
Gražių švenčių! ✨🎄