Runų mokymai
Runų mokymai

Mokymai čakrų sistemos analizei

Tai vieno užsiėmimo trukmės mokymai skirti jau žinantiems runas ir norintiems išmokti jomis gauti informaciją apie čakrų veiklą, jų užstrigimo priežastis; išmokti kaip runomis galima atkurti čakrų sklandžią veiklą, sužinoti kurios tinka gydančiam talismanui sukurti

Nauja grupė

Internetu

Balandžio 2 d. 18:30

Mokymų kaina

80 eur

Užsiėmimo trukmė ~3 val.

Visi užsiėmimai turės savo įrašus, kurį galėsite pažiūrėti ir vėliau.

Užsiėmimų įrašai ir visa studijų aplinka, medžiaga prieinama visą laiką – net ir pabaigus kursą.

Runos - įrankis analizei ir gydymui

Čakros yra mūsų energetinės sistemos viena esminių dedamųjų, jos tiekia žmogaus fiziniam, emociniam ir eteriniams kūnams būtiną gyvybės energiją. Tad sutrikus jų veiklai, atsiranda ligos, greičiau senstama ir apskritai būna mažai džiaugsmo. Apjungiant bendrai tiek čakrų sistemos harmonizavimą, tiek kitas metodikas (ypač fizinio kūno gerovę), sąmoningumą, pasiekiama džiugūs rezultatai ir sveikas kūnas, šauni savijauta.

Žinodami čakrų sistemos veiklą, galėsite žymiai geriau suprasti kur koncentruoti gydymą, kokie organai yra rizikoje, ir sužinosite bendrą būklę.

Runos yraišmintingas žynių įrankis, sustiprinantis dvasią, išgrynantis pasirinkimus. Galite išmokti savarankiškai gauti atsakymus į dominančius klausimus – nuo paprastų kasdienių iki karminių klausimų, santykių analizės, pasirinkimų gyvenimo kryžkelėse.

Šiame užsiėmime išmoksite suprasti savo ar kito žmogaus čakrų veiklą, strigimus ir gebėsite sudaryti talismaną jų veiklai atstatyti.

Ši informacija mus pasiekia padedant sielos vedliams. Tai padeda išlaikyti aukštas vibracijas ir informacijos tikslumą, skaidrumą, palaikymą darniam žmogaus augimui.

Mokymasis tiek internetu, tiek gyvai

Užsiėmimas pritaikytas tiek ir online mokymuisi, tiek ir gyvam dalyvavimui.

Jeigu dar nesate mokęsi runų ir norėtumėte pradėti nuo pradžių – galite tai padaryti Runų mokymų kurse:

TAIP PAT PRADĖTI SUSIPAŽINIMĄ SU ENERGIJOMIS IR LAVINTI JUTIMUS GALITE ŠIUOSE KURSUOSE:

2024 vasario 6

RUNŲ MOKYMAI

Vilniuje ir internetu

Darbo su runomis kursas. Gili terapija pačiam besimokančiajam ir galimybė atsakyti į įvairius klausimus su sielos Gidų pagalba

Susipažinti su kursu

Gegužės 9, Liepos 2

KURSAS EKSTRASENSORIKOS PAGRINDAI

Vilniuje, Kaune ir internetu

Ekstrasensorinių gebėjimų "įsijungimas", energetinių pojūčių lavinimas. Savo ir kito žmogaus emocinės būsenos atpažinimas, pajautimas, gydomasis kristalų energijos poveikis, energetinis gydymas ir kiti džiaugsmingi atradimai. Geriausias kursas startuoti.

Susipažinti su kursu

D.U.K. klausimai