Taro kortos, kurias naudosime

Mokindamiesi naudosime klasikinį Rider-Waite rinkinį, kortas įsigysite atskirai, tokias kokias širdis jaus. Studijoje yra keletas kortų kaladžių, tad kas atvyksite gyvai, galėsite įsigyti. Studijuojantys nuotoliu – užsisakykite iš el. knygyno pagal pateiktas nuorodas arba savo pajautimą.

Esu paruošęs lipdukų šabloną, klijuojamų ant Taro kortų – įsigiję kursą jį galėsite atsisiųsti nemokamai ir atsispausdinę ant A4 popieriaus užsiklijuoti ant kortų – taip lengviau bus įsiminti kai kurių kortų reikšmes. Tačiau rekomenduoju pasibandyti mokintis be jų, taip geriau lavėja pajautimai.

Kodėl Rider-Waite? Tai buvo pirmosios (ir kai kas vadina „tikrosios”) Taro kortos. Žinoma istoriškai buvo daug versijų iki jų, tačiau jos būdavo vis daugiau žaidybinės, negu specialiai sukurtos būrimams (divination).

Jūs galite išsirinkti ir kitokias Taro kortas. Bet mokymosi sumetimais, stipriai rekomenduoju pradėti nuo šių. Nes kituose rinkiniuose bus kitokie simboliai, ir reikšmės gali šiek tiek (ar net iš esmės) skirtis nuo manosios aiškinimo sistemos, todėl mokintis su jomis gali būti šaunu, tačiau pernelyg sudėtinga.

 

Kada kortas pradėsime naudoti?

Po pirmos savaitės, pasimokinę pagrindinių kortų reikšmių, galėsite jas jau bandyti sau trauktis ir atmintinėje ieškotis atsakymų. Nebijokite, taip po truputį pratinsitės, išmoksite.

Kur įsigyti?

  • Internetu visame pasaulyje – pigiausiaihttps://www.bookdepository.com/ . Į Lietuvą ir kitas Europos šalis siuntimas nieko nekainuoja, trunka 1.5-2 savaitės.
  • Internetu Lietuvojehttp://www.shop4top.lt/
  • Ezoterikos knygynas Aum Kaune
    www.ezoterika.lt   Kęstučio g. 83
  • Ezoterikos knygyne Zodiakas, Vilniuje
    www.ezodiakas.lt   Labdarių g. 4-13
  • Studijoje kas atvyksite iš manęs galėsite irgi, turiu Centennial arba Radiant rinkinius

Rinkiniai kuriuos rekomenduoju

Jeigu rasite parašyta „mini” – žinokite, kad tai sumažinta versija, gali tiek patikti, tiek ne 🙂

Smith-Waite Centennial Deck

Klasikinės Taro, natūralesnės spalvos nei „original”. Aš naudoju šias.

Radiant Rider-Waite Tarot

Perpieštos klasikinės Taro, spalvos švelnesnės.

Universal Rider-Waite Tarot

Perpieštos klasikinės Taro.

Taro mokymų kursas:

Birželio 13

TARO MOKYMAI

Internetu

Taro mokymuose išmoksite pagrindų, Taro kortų skaitymo, reikšmių, mokinsimės dėlioti kortas sau ir kitiems, taisyklingai užduoti klausimus ir interpretuosime gaunamus atsakymus

Susipažinti su kursu