Imlumas Visatos žinioms!

Šis giluminis tyrinėjimas yra skirtas šiek tiek jaučiantiems energijas, norintiems toliau lavintis. Jame išbandysime: energetinius suaktyvinimus, sąmoningą sapnavimą, savo energijos lauko atstatymą ir stiprinimą; išmoksite jausti ir priimti šviesos esybių perdavimus ir integruoti žinias, patirsite energetinius gydymus ir susipažinsite su savo galimybėmis žymiai plačiau, netgi išbandysite tikrų tikriausią telepatiją!

Tvarkaraštis

Nauja grupė nuo gegužės 9

Kursui yra paruošta daugybė išsamios medžiagos, su video, paaiškinimais, energetikos sugebėjimų lavinimo pratimais ir t.t. Prie viso to turėsite prieigą, plius gyvus užsiėmimus, kurie vyks šiomis datomis:

Internetu ir gyviems susitikimams Kaune

 • Gegužės 9 d. 18:30 (antradieniais)
 • Gegužės 30 d. 18:30
 • Birželio 13 d. 18:30
 • Birželio 27 d. 18:30

Užsiėmimo trukmė apie 2.5-3 val.
Viso kurso trukmė – vienas mėnuo.

Visi užsiėmimai turės savo įrašus, kurį galėsite pažiūrėti ir vėliau.
Užsiėmimuose dalyvauti galite tiek gyvai, studijoje, tiek ir internetu.

Užsiėmimų įrašai ir visa studijų aplinka, studijų medžiaga bus prieinama visą laiką – net ir pabaigus kursą.

Programa

Šis kursas padės dar labiau pagilinti intuiciją, išplėsti pajautimus. Jame susipažinsite su įvairiais gerųjų esybių (angelų ir kitų) energetiniais dažniais, mokinsimės prisiderinti savuosius, kad pajaustume ką su mumis kalba, priimtume ir mokintumėmės.

Savaime suprantama ne viskas iškart. Kartais kaip kam pavyksta ir per vieną dieną atsiverti ir išgirsti ką mums kalba angelai ir sielų vedliai. Bet dažniausiai užtrunkame, kol susideriname savo “techniką” – kūną :).

Mielai jums padėsiu šiame susiderinime su savimi, su savo sielų vedliais, angelų ir kitų gerųjų šviesos esybių energijomis. Aš, Vygandas, jau seniai praktikuoju buvimą su jais ryšyje, nuolatos ko nors naujo iš jų išmokstu, ir dalinuosi su jumis.

Ką duoda, paklausite manęs, šis darbas su Visatos dažniais? Atpažindami kas esame mes, kildami vibracijomis, valomės nuo praėjusių gyvenimų liekanų. Taip stipriai nekamuoja klausimai ir dalykai, kurie jau praeityje. Gyjame, sustipriname save, labiau savimi pasitikime.

Taip pat kaip ir dirbant su kitais aukštais dažniais, lavėja mūsų energetiniai gebėjimai, galime gauti (jeigu sutinkame atsiverti ir priimti) iš mūsų šviesos padėjėjų – paspartinimus, gydymus, atsakymus.

Ir galų gale, treniruosimės bendrauti energetiniu ryšiu netgi vieni su kitais – pati tikriausia telepatija! Tai pilnai įmanoma įvaldžius savo energijas ir supratus kad esi Amžina Siela, Dievo dalis, nedaloma esybė. Tas atradimas taip stipriai išlaisvina – dar daugiau laisvės kurti.

Taip pat mokinsimės ir gydymo metodų Dieviškosios šviesos dažniais, savo realybės kūrimo.

Prisiartinti prie įkvėpimo, išgirsti sielos dažnį, tuo pačiu išgydyti save.

Ar šis kursas tinka visiškai pradedantiesiems?

Kurse gali dalyvauti kiekvienas, tačiau tam kad jums sektųsi lengviau ir būtų malonu mokytis yra svarbi dalis – pageidautina jau šiek tiek gebėti justi energijas.

Bet jeigu praktikose, meditacijose, Reiki užsiėmime nepajaučia kūnas virpesio, energijos vibracijų – ne bėda, kviečiu į kitą, paprastesnį Ekstrasensorikos pagrindų kursą. Jame startuoja visi mūsų ekstrasensorikos “raumenys” 🙂

Taip, tačiau iš dalies. Pagrindinis klausimas į kurį turite atsakyti – ar jaučiate trauką šiems mokymams? Jeigu taip, tuomet antrasis – ar jaučiate energinius virpesius, pavyzdžiui Reiki, Teta gydymo, įvairiose kitose praktikose (ar nebūtinai praktikose)? Jeigu taip, tuomet šis kursas tiks puikiai. Šis kursas prisitaiko prie dalyvaujančiojo sugebėjimų.

Kurso eiga

Visatos dažniai, šviesos esybės

 • Temos – laiko, erdvės struktūra ir erdvės pajautimo praktika
 • Treniruosimės susiderinti save ir “išgirsti”, pajausti – Bashar, Pleadians, arkangelus, ir kitų gerųjų esybių energines vibracijas

Sąmoningas sapnavimas, savo lauko ir valios stiprinimas

 • Sąmoningas sapnavimas
 • Savojo lauko stiprinimas (mažesnei emocijų įtakai iš kitų žmonių)
 • Susijungimo su savo Aukštesniuoju Aš ir Aukštesniojo Aš chanelinimas meditacija
 • Susipažinimas su Monada (Dieviškuoju aspektu visame kas yra) ir įvairių dėsnių galiojimo pritaikymas, esant šiai šventumo vibracijai kiekviename mūsų
 • Patyrinėsime temas, tokias kaip astralinės kelionės sapnuojant ir ne, susipažinsime su fraktaline Visatos prigimtimi

Energetinis savęs išplėtimas

 • Energetiniai perdavimai, suaktyvinimai
 • Išsamesnis susipažinimas su Visatos dėsniais, savo galimybėmis
 • Savo auros išplėtimas ir pajautimas

Telepatijos praktika, Dieviškosios šviesos dažnis

 • Praktikuosime pajausti vienas kitą per atstumą
 • Ir vėliau pasipraktikavę – mokinsimės perduoti vibracijas, žinias empatijos (telepatijos) būdu
 • Dieviškosios šviesos dažnis ir jo moduliacija mumyse – kas aš esu, ką sugebu sukurti?

Šviesos kalba kaip energetinė komunikacija

 • Susiderinimas su šviesos kalbos metodu perduodamu dažniu
 • Pabandysite jos patys!

Mokymus sudaro

 • Savarankiškos praktikos ir užsiėmimai grupėje
 • Grupę sudaro jauki, dvasiškai tobulėjančių žmonių draugija
 • Asmeniniai patarimai, mokytojo įžvalgos
 • Taip pat moderni ir patogi internetinė mokymosi aplinka, kurioje patogu žymėtis atliktas užduotis, stebėti kurso eigą, atsisiųsti papildomą medžiagą
 • Video medžiaga
 • Pokalbio grupė bendravimui
 • Sertifikatas patvirtinantis įgytą patirtį

Kurso trukmė – 1 mėnuo

Mokydamiesi treniruosimės praktiškai, gilinsime jutimus, gausime energetinių perdavimų, patarimų, rekomendacijų. Mokymosi metu paprastai daug kas išjuda ir asmeniniame gyvenime, kas anksčiau buvo sąstingyje. Mokydamiesi taip pat turime nuostabią galimybę išgirsti kaip sekasi mūsų kolegoms, bendrauti.

Video ir medžiaga ir trumpi, aiškūs tekstai

Aiškiai paruošta, struktūruota video medžiaga iš kurių lengva ir įdomu mokintis

4 užsiėmimai - energetinės treniruotės

Meditacijos, energetinės praktikos

Mokytojo patarimai

Svarbu, kad kiekvienas mokymų dalyvis būtų įsitraukęs ir gautų reikalingą pagalbą, atsakymus. Taip pat patarimai į ką reikėtų labiausiai atkreipti dėmesį mokantis jausti energijas.

Energetinis poveikis

Šis kursas gali stipriai pakeisti gyvenimo tėkmę į gerą pusę, pakeldamas vibraciją, suteikdamas naujų žinių, išlavindamas ekstrasensorinis įgūdžius

Messenger grupė bendravimui

Bendrauti tarpusavyje ir užduoti klausimus

Patogi kurso aplinka

Online kurso aplinka sukurta patogiai sekti eigą, žymėtis progresą, atlikti užduotis. Seminarų vaizdo įrašai ir kita medžiaga - prieinama ir kurso metu ir kursui pasibaigus.

Dalyviai apie kursą:

Esu labai dėkinga Vygandui ir visiems šio kurso dalyviams už daugybę dovanų ir suvokimų, kuriuos gavau. Nors prie grupės prisijungiau jau įpusėjus praktikoms, tačiau buvau priimta su didele meile ir šiluma, gavau daug palaikymo, teorinių ir praktinių patarimų, kaip pačiu lengviausiu keliu paleisti tai, kas nereikalinga, ir atsiduoti šviesai, nuo kurios buvau kurį laiką atsiribojusi.

Dabar, jau besibaigiant kursui, galiu tik pasidžiaugti dalykais, kuriuos atradau bei atsisveikinti su labai daug neigiamų aspektų, prie kurių buvau prisirišusi. Po ilgo laiko nežinios ir blaškymosi pagaliau pajutau vidinę ramybę, pakylėjimą kasdienybėje ir besąlyginę meilę. Pagaliau patikėjau, kad viskas įmanoma, jeigu nori ir veiki ta linkme.

Visas pasaulis tapo tarsi mano vidaus atspindžiu: pradėjau gauti įvairias žinutes ženklais kasdieninėse situacijoje ir ypač ryškiai bei tiesiogiai žinutės pradėjo ateiti sapnuose, astrale. Praktinių užsiėmimų metu pajaučiau ryšį su kitomis šviesos būtybėmis, jutau tai ne tik užplūstančiu nenusakomu pakilumo jausmu, meile, kuri neapibrėžiama jokiomis sąvokomis, bet ir fiziniu kūnu-neįmanoma žodžiais nusakyti fizinio kūno potyrių, kuriuos akivaizdžiai jauti vien tik būdamas šios grupės dalimi. Taip pat pajutau atsivėrusius gebėjimus: rankose pradėjau jausti šilumą, vien pagalvojusi, jau galiu susijungti su savo aukštesniuoju aš ir gauti reikiamus atsakymus, ištikus netikėtai situacijai ar besijaučiant pasimetusiai. Nežvelgiant į visus paprastam žmogui neįtikimai skambančius argumentus, didžiausias pokytis įvyksta viduje-jaučiu ramybę, vidinę darną ir viską gebu stebėti, neįsitraukdama į gyvenimo dramas. Tapau stabilesnė ir pagaliau pajutau, kad turiu galią valdyti tai, kaip jaučiuosi. Atėjęs suvokimas, kad tik pati esu atsakinga už savo pasaulį ir viską, kas jame vyksta, mane išlaisvino iš pasikartojančių situacijų, nereikalingos kaltės, graužaties ar kaltų ieškojimo. Tas laisvės ir pakilumo jausmas yra neprilygstamas!

Labai rekomenduoju šiuos kursus, nes Vygandas Šimkus ne tik labai profesionalus ir dvasinius dalykus išmanantis dvasinių praktikų vadovas, bet taip pat labai šilta, palaikanti bei atjaučianti, šviesą žemėje skleidžianti būtybė.

Jeigu norite surasti kelią į save ir pagaliau pajusti ramybę bei pakylėjimą – šis kursas būtent Jums ir apie jus!

Gintarė D.

Vygandas Šimkus

Dirbu su energetika virš 7 metų, vedu ekstrasensorikos mokymus, "channelinu" sielos vedlius. Mokau atsiverti ir išmokti jausti ekstrasensorines energijas, taip pat vedu runų, Taro mokymus, Lila žaidimą ir mokau vesti kitus, padedu išmokti intuityviai konsultuoti ir teikti energetinę pagalbą. Esu ir Reiki meistras, turiu ir Theta Healing bei kitų gydančiųjų praktikų patirties.

 

 • Darbas su sielos vedliais, kontaktavimas (chanelling),
 • Bioenergetikos sertifikatas,
 • Runų meistro sertifikatas,
 • Reiki energetinio gydymo sertifikatas,
 • Theta Healing gydymo sertifikatas,
 • Australijos Brigit Esselmont Taro mokykla,
 • Leela praktikos inicijuotasis vedėjas, mokytojas Omkar,
 • Sociologija ir psichologija, VDU

KURSO KAINA

Ar galima nutraukti mokymus anksčiau laiko? Taip, jeigu pasikeitė aplinkybės ir negalite ar nenorėsite tęsti kurso, visada yra galimybė daugiau nebelankyti; tokiu atveju galiu gražinti pinigus už nesudalyvautus užsiėmimus arba jeigu kurse neatradote ko tikėjotės, visą įmokėtą kainą.

Atsiskaityti galima ir dalimis. O esant sunkesnėms aplinkybėms, galime suplanuoti išskaidymą dar mažesnėmis dalimis arba atidėjimą, parašykite žinute ir sutarsime, tikrai ne problema. Registruodamiesi galėsite pasirinkti ir mokėjimą šešiomis dalimis.

Dalimis, per 4 mėn.

4 x 97 eur / mėn.

Dalimis, per 3 mėn.

3 x 130 eur / mėn.

Vienu kartu

390 eur

Atsiliepimai, patyrimai

Sigita Gyva
Esu prisilietusi prie įvairių mokytojų ir jų mokymų. Vygandas yra tas, kurį rekomenduoju visiems. Baigiau keturis jo kursus ir visuose visada gavau daugiau nei tikėjausi ar buvo žadėta. Kursų medžiagą naudoju visada, kai tik prireikia. Tai tarsi pagalbos šaltinis, kai prireikia. Vygando vedimas padėjo nurimti, išsiplėsti ir atrasti save iš naujo. Išmokti ekstrasensorikos pagrindai su kiekvienu kursu stiprėja ir atskleidžia vis daugiau patyrimų ir savęs pažinimo sluoksnių. Vygando paprastumas, nuoširdumas ir atvirumas suteikia pasitikėjimo. Džiaugiuosi sutikusi šią sielą savo kelyje ir tikiuosi dar kurį laiką eiti ...
Skaityti plačiau
Sigita
Esu prisilietusi prie įvairių mokytojų ir jų mokymų. Vygandas yra tas, kurį rekomenduoju visiems. Baigiau keturis jo kursus ir visuose visada gavau daugiau nei tikėjausi ar buvo žadėta. Kursų medžiagą naudoju visada, kai tik prireikia. Tai tarsi pagalbos šaltinis, kai prireikia. Vygando vedimas padėjo nurimti, išsiplėsti ir atrasti save iš naujo. Išmokti ekstrasensorikos pagrindai su kiekvienu kursu stiprėja ir atskleidžia vis daugiau patyrimų ir savęs pažinimo sluoksnių. Vygando paprastumas, nuoširdumas ir atvirumas suteikia pasitikėjimo. Džiaugiuosi sutikusi šią sielą savo kelyje ir tikiuosi dar kurį laiką eiti greta.
Sigita Gyva
Sigita
Gintarė D.
Esu labai dėkinga Vygandui ir visiems šio kurso dalyviams už daugybę dovanų ir suvokimų, kuriuos gavau. Nors prie grupės prisijungiau jau įpusėjus praktikoms, tačiau buvau priimta su didele meile ir šiluma, gavau daug palaikymo, teorinių ir praktinių patarimų, kaip pačiu lengviausiu keliu paleisti tai, kas nereikalinga, ir atsiduoti šviesai, nuo kurios buvau kurį laiką atsiribojusi. Dabar, jau besibaigiant kursui, galiu tik pasidžiaugti dalykais, kuriuos atradau bei atsisveikinti su labai daug neigiamų aspektų, prie kurių buvau prisirišusi. Po ilgo laiko nežinios ir blaškymosi pagaliau pajutau vidinę ramybę, pakylėjimą kasdienybėje ir ...
Skaityti plačiau
Gintarė
Esu labai dėkinga Vygandui ir visiems šio kurso dalyviams už daugybę dovanų ir suvokimų, kuriuos gavau. Nors prie grupės prisijungiau jau įpusėjus praktikoms, tačiau buvau priimta su didele meile ir šiluma, gavau daug palaikymo, teorinių ir praktinių patarimų, kaip pačiu lengviausiu keliu paleisti tai, kas nereikalinga, ir atsiduoti šviesai, nuo kurios buvau kurį laiką atsiribojusi. Dabar, jau besibaigiant kursui, galiu tik pasidžiaugti dalykais, kuriuos atradau bei atsisveikinti su labai daug neigiamų aspektų, prie kurių buvau prisirišusi. Po ilgo laiko nežinios ir blaškymosi pagaliau pajutau vidinę ramybę, pakylėjimą kasdienybėje ir besąlyginę meilę. Pagaliau patikėjau, kad viskas įmanoma, jeigu nori ir veiki ta linkme. Visas pasaulis tapo tarsi mano vidaus atspindžiu: pradėjau gauti įvairias žinutes ženklais kasdieninėse situacijoje ir ypač ryškiai bei tiesiogiai žinutės pradėjo ateiti sapnuose, astrale. Praktinių užsiėmimų metu pajaučiau ryšį su kitomis šviesos būtybėmis, jutau tai ne tik užplūstančiu nenusakomu pakilumo jausmu, meile, kuri neapibrėžiama jokiomis sąvokomis, bet ir fiziniu kūnu-neįmanoma žodžiais nusakyti fizinio kūno potyrių, kuriuos akivaizdžiai jauti vien tik būdamas šios grupės dalimi. Taip pat pajutau atsivėrusius gebėjimus: rankose pradėjau jausti šilumą, vien pagalvojusi, jau galiu susijungti su savo aukštesniuoju aš ir gauti reikiamus atsakymus, ištikus netikėtai situacijai ar besijaučiant pasimetusiai. Nežvelgiant į visus paprastam žmogui neįtikimai skambančius argumentus, didžiausias pokytis įvyksta viduje-jaučiu ramybę, vidinę darną ir viską gebu stebėti, neįsitraukdama į gyvenimo dramas. Tapau stabilesnė ir pagaliau pajutau, kad turiu galią valdyti tai, kaip jaučiuosi. Atėjęs suvokimas, kad tik pati esu atsakinga už savo pasaulį ir viską, kas jame vyksta, mane išlaisvino iš pasikartojančių situacijų, nereikalingos kaltės, graužaties ar kaltų ieškojimo. Tas laisvės ir pakilumo jausmas yra neprilygstamas! Labai rekomenduoju šiuos kursus, nes Vygandas Šimkus ne tik labai profesionalus ir dvasinius dalykus išmanantis dvasinių praktikų vadovas, bet taip pat labai šilta, palaikanti bei atjaučianti, šviesą žemėje skleidžianti būtybė. Jeigu norite surasti kelią į save ir pagaliau pajusti ramybę bei pakylėjimą – šis kursas būtent Jums ir apie jus!
Gintarė D.
Gintarė

TAIP PAT PRADĖTI SUSIPAŽINIMĄ SU ENERGIJOMIS IR LAVINTI JUTIMUS GALITE ŠIUOSE KURSUOSE:

2023 Balandžio 27

KURSAS EKSTRASENSORIKOS PAGRINDAI

Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir internetu

Ekstrasensorinių gebėjimų "įsijungimas", energetinių pojūčių lavinimas. Savo ir kito žmogaus emocinės būsenos atpažinimas, pajautimas, gydomasis kristalų energijos poveikis, energetinis gydymas ir kiti džiaugsmingi atradimai. Geriausias kursas startuoti.

Susipažinti su kursu

2023 Gegužės 2

TARO MOKYMAI

Kaune ir internetu

Taro mokymuose išmoksite pagrindų, Taro kortų skaitymo, reikšmių, mokinsimės dėlioti kortas sau ir kitiems, taisyklingai užduoti klausimus ir interpretuosime gaunamus atsakymus

Susipažinti su kursu

D.U.K. klausimai