SEMINARŲ ĮRAŠAI
ĮŽANGA
MEDITACIJOS
PASKAITOS
POILSIUI

Apie čakrų veikimo principus, apžvalgėlė

Čakros mūsų lauke yra vartai tarp dimensijų. Tai yra sūkuriai, per kuriuos ateina ir išeina tam tikra energijos dalis, informacija, tai ryšys ir vartai su Dievo sąmone, sielos sąmone ir aukštesniais jos aspektais, su sielos vedliais.
Kiekvienas čakros “variklis” atsakingas už tam tikros rūšies, pobūdžio informaciją. Pavyzdžiui, kad gerai veiktų pirmasis (bazės lygio, pirmoji čakra mumyse) – turime gerai sutarti su kūnu, mėgti gamtą, vaikščioti basomis.

Ligos mumyse – tai neteisingai suprasta, neišsispręsta informacija, neišlaisvintos sunkios emocijos, mintys. Visa tai kaupiasi mumyse ir leidžia, bet apsunkina energijai tekėti mumyse. O kūnas viso to atspindys (arba pratęsimas, galima taip geriau sakyti).

Kai žmogaus sąmonės informacijos priėmimas blokuojasi, tada tie piltuvai ir užsidarinėja. Bet paskui atsistato vėl. Pvz., kai žmogus pailsėjęs ir gerai jaučiasi – jo energijos ryšys su Visata, dimensijomis atstatomas vėl automatiškai. Didelių pastangų tam nereikia. Viso labo jaustis gerai, ir širdyje neturėti baimės.