SEMINARŲ ĮRAŠAI
ĮŽANGA
MEDITACIJOS
PASKAITOS
POILSIUI

Maisto įtaka žmogaus gebėjimui jausti subtiliasias energijas, ekstrasensoriškumui

Mėsoje yra vis dar likusi nužudyto gyvūno ir paties veiksmo energija. Likusi ir baimė. Todėl suvalgius mėsos, mes patampame tuo iš dalies – jaučiame daugiau skausmą, nerimą. Kartais to neišvengsi, ypač jei žmogus alergiškas daugeliui produktų kaip kad pvz aš, bet siūlyčiau tada vengti kiaulienos, jautienos, ir jei galima vištienos. Žuvį valgyt galima, bet vis tiek jos vengčiau. Kiaušinius ok. Pieno produktus – prašau, jei tik organizmas toleruoja.

Mano patirtis visada tokia pat – suvalgius mėsos energijų jautimai užsidaro keliom dienom, jaučiuosi pradžioje ok, tačiau už kelių valandų pareina emocijos banga – prisijungia koks nepaleistas kaltės jausmas, ar kita žemos vibracijos makalošė. Jaučiuosi fiziškai stiprus, bet atsiranda egoizmas, noras įrodinėti savo tiesą, etc.
Vištiena – lengvesnė, bet poveikis visad toks pats. Emocijų banga užplūsta pavėlavus. O efektas su sunkiom emocijom ir energijų užsidarymu užtrunka pusdienį.

Žuvis – kaip 1/5 vištienos. Dažniausiai nepajaučiu tos negatyvios emocijų bangos. Kodėl? Nes spėju kad esu nuolat tame ego dažnyje. T.y. aš vienaip ar kitaip tyrinėju savuoju ego kažkokias lengvas “musmires” :))
Tai žuvį valgau, mažom porcijom.

Kiaušiniai – nepajaučiu ryškesnio efekto, na gal 15 min kažkoks mikro debesėlis. Toks jaučiuosi.. ryžtingesnis trim valandom, tik tas ryžtas toks truputį su užsispyrimo gaidele 🙂

Tiesa, noriu labai atkreipti dėmesį – kad stiprus ego (mus stipriai įtakojantis), su rolėmis ir tampantis mus už virvučių – negali parodyti kuriame sielos progreso etape ji yra. T.y. iš žmogaus rolių sunkumo, su kuriomis jis dabar susiduria, negalime spręsti visiškai nieko apie jo sielos progresą. Nes ego pas mus siūbuoja – vieną dieną jis silpniau veikia, kitą be galo nuožmus ir įtikinantis savo rolėmis. Pas kažką sutampa su pilnatim, pas mane su maistu. Tačiau to labai saugotis neverta. Nes ego yra mums yra tarsi svertas, kaip kartis įsmeigta į ežero dugną, purvan, leidžia irtis mūsų sielos laivui padebesyje. Kad ir kuo tas laivas (aukštesnysis Aš) užsiima.

Geriausia tiesiog padarius smulkų pokytį žiūrėti – kaip tai atsiliepia gerai jausenai. Jeigu tai netrukdo, tai nieko tokio.
Kartais užtrunka kelias savaites detoksikacija, pokyčiui pastebėti, jeigu kažkoks brudas buvo stipriai užteršęs kūną.
Čia tokia kova vyksta kartais – ar aš stipresnis, ar ego 😃

Tik labai nesureikšminkit, daugiau stebėkit ir džiaukitės – bus lengviau ir smagiau stebėti savo progresą, judesį, o kai kam ir jo stoką 😃
Jeigu labai nesiseka ir ego jus nugalėjo – pasijuokite iš savęs 😊, “ai”, sakykit, “Kitą kartą bus geriau. Gal” 😃