SEMINARŲ ĮRAŠAI
ĮŽANGA
MEDITACIJOS
PASKAITOS
POILSIUI

Kristalų išvalymas, ar reikalingas įkrovimas, ir apie talismanus šiek tiek

Kada reikia kristalus išvalyti?

Kristalai kart nuo karto “užsiteršia” žemesne vibracija, jeigu juos naudoji tai paskirčiai – t.y. nuo Tavęs visokį brudą lauk nutraukti.

Kristalus išvalyti galima greičiausiai su Reikiu – 15-30 sek. ir viskas, energija vėl švari, be prielipų.Taip pat galima išvalyti palaikant po vandeniu (su intencija mintimis kad kristalą ne plauni, o energijas valai – tik tai laikui imlus būdas). Palaikymas saulės šviesoje – nelabai veikia kristalus, t.y. nei valo, nei krauna. Mėnulis šiek tiek valys, bet m.. silpnai. 
Dar vienas būdas – palaikyti selenito dubenėlyje. Šis metodas veiks ganėtinai stipriai.

O šiaip kristalų rūšis (pavienius akmenėlius) geriau laikyti bent 1 cm atskirtus vienus nuo kitų, taip jų energijos nesimaišys tarpusavyje.

Ar tikslinga kristalus įkrauti?

Žiūrint kokiu tikslu juos krausite. Tai ppat įkrovimas galimas dviem būdais – naudojantis savo paties (auros) energija, ir ta energija kurią jums perduos išorinis šaltinis.

Krauti sava energija logiškai galima, tačiau netikslinga. Jeigu mes norime kažką gauti iš to kristalo ko galbūt neturime, tai ar savo paties energijos įkrovimas sukurs tai? Tikrų tikriausiai nesukurs. Nėra reikalo savo paties energija ikraudinet kristalus ar kažką kitą. Tik išseksite.

Žiūrint ką nori sukurti? Koks poreikis? Jeigu reikalingas kristalo energijos sustiprinimas – racionalu tiesiog nusipirkti didesnį kristalą ir\arba ilgiau pabūti su tuo kurį turi.
Dar galimas kristalo energijos derinimas / naudojimas kartu su Reiki (sau) – išvalo tavyje nederančias energijas ir palieka auroje vietos kristalams įeiti į Tavo aurą.

Taigi žiūrint bendrai nematau prasmės kristalus kažkaip stiprinti. Juk jie iš savęs patys ir yra energijos rezonatoriai – tiesa? Jei norite – Reiki darykite sau + kristalą įprastai nešiokite. Nes nėra prasmės daryti dvigubo darbo. Toks mano požiūris šiuo klausimu.

Gali įkrauti kristalus su Reiki. Tačiau ar tai efektyvu kaip sakykime gydymo priemonė? Neypač. Žymiai lengviau ir stipriau yra derinti tiesioginį Reiki gydymą žmogui (arba sau) su įprastu kristalo nešiojimu/naudojimu.

Kas dėl įkrovimo – kristalas juk žymiai žymiai mažesnis tūris už žmogaus, nelabai yra ten vietos daug įkraut (t.y. magiškai sustiprinti).
Todėl kristalo įkrovimas Reikiu, yra nebent kai nėra kitos išeities kaip perduoti patį Reiki žmogui tiesiogiai. 
Ir krovimas dar syk atkreipiu dėmesį – tai ne kristalo sustiprinimas (jis liks koks buvęs), – tai yra priedelio įrašymas į akmenuko “auros” tūrį.

Maginiai amuletai, kas tai?

Yra dar toks dalykas, turbūt girdėjote visi – maginiai amuletai. Tai čia kiek kitos srities dalykas, ir neturi ryšio su medžiaga į kurią įkraunama, kuriama magijos užkalbėjimas \ kerai \ etc.
Šitos srities nemokinsiu, nors su runomis pats esu padaręs keletą talismanų savo laiku.

Nes amuletas ar talismanas tai tarsi energijos užkonservavimas. Na teisiškai gali, visi tą galime. Bet ar yra labai naudos tame?
Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad kai kurie meistrai, kurie uždaro energiją, t.y. neleidžia ja naudotis kitiems (yra tokių magų, būrėjų), sukuria dirbtinius barjerus Visatoj (neva “apsaugai”), ribotuvus. O tai yra Visatos Atvirumo dėsnio pažeidimas. Jis gali būti švelnus ar stiprus.

Tiesiog palyginimui 🙂 – kas šviežesni – ar burokai tiesiogiai iš babos daržo lysvės (pvz., gydyma Reiki energija) ar 3 metus konservuotas produktas? Toks paprastas palyginimas.

Amuletai gali netyčia tapti tinginių zona (t.y. kas tingi rytais nusiprausti pats, tikisi to iš amuleto 🙂).
Arba, kas žymiai pavojingiau – galios ieškotojų dalykas.