SEMINARŲ ĮRAŠAI
ĮŽANGA
MEDITACIJOS
PASKAITOS
POILSIUI

Stipraus energijos srauto priėmimas ir potyriai

Pradėjus kursą, Jums gali kilti stiprūs pojūčiai. Tai būdingas dvasinės transformacijos požymis. Nereikia to bijoti, įvykus reikalingoms transformacijoms, savaime požymiai aprims.
Tai būdinga ne tik šiam kursui, bet ir išjudinančioms dvasinėms praktikoms bendrai.

Esmė ta, kad dvasinės praktikos metu energetinis kūnas gauna “upgrade” papildymą, suaktyvinama čakrų veikla, Jūsų energetinis kūnas valosi. Valytis taip pat skatinamas ir karmos lygmuo, kad nebūtų bereikalingų kliūčių tobulėti ir atverti ekstrasensorinių jutimų.

Fiziniai pojūčiai

Šalia dvasinių potyrių, juntami ir fiziniai simptomai. Dažniausi:

 • lengvo svaigimo jausmas, tarsi skraidymas kosmose, ypač meditacijos metu ir po jos,
 • virpulys rankose, kojose, tarsi vibruoja kūnas iš vidaus, silpnumas raumenyse,
 • karštis delnuose,
 • juntami temperatūros pokyčiai – šalta arba karšta,
 • Esant ypač stipriems energetiniams srautams – spontaniški raumenų susitraukimai, paprastai diafragmos, pilvo srityje. Neskausmingi – lyg kūnas norėtų daryti atsilenkimus 🙂

Taip Jūsų fizinis kūnas natūraliai prisitaiko prie atsinaujinusio savo šeimininko – tavęs paties.

To bijoti visai neverta. Paprastai simptomai tęsiasi tol, kol tai yra būtina. Ilgiau nei pusdienį tęsiasi tik rimtai išjudintos transformacijos. Tada laaauk kažko nuostabaus netolimoje ateityje!

Taip pat pagilėja sapnai, darosi aiškūs ir vaizdingi, ypač jeigu užmiegama virpesių būsenoje.

Jeigu jaučiate vieną iš jų ar net visus – nesijaudinkite, taip ir turi būti. Na nebent jeigu jau visai sunku, tada kreipkitės ir ieškosime būdo Jums padėti.

Elektra reaguoja

Tam tikrais atvejais, nenustebkite bet elektros prietaisai gali “sugesti” ir vėl pasitaisyti, ir panašiai. Aplink mus dvasinė šviesa, ji stengiasi mus gydyti, mumis rūpinasi, bet kuomet mes vidumi įsitempę, pavyzdžiui, jaudinamės dėl ko nors, labai išgyvename ar panašiai, tada šviesos kelias iki mūsų tampa ilgesnis, jai tenka eiti per aplinkui, ir tada netyčia užkliudomas elektrinis laukas, kas yra kvantiniame lygmenyje ir yra tarpiniame dažnyje tarp šviesos ir fizinio lygio. Taip pat, kai stiprūs blokai šalinasi, jie irgi gali per fizinį lygmenį iškeliauti lauk, tad gali laikinai subanguoti ir kvantinis-elektrinis laukas.

Fizinis blokas – barjeras

Gali būti, kad dirbant su šviesiomis vibracijomis, kai kam atsiranda ar paūmėja galvos skausmas ar kitas fizinis negalavimas. Kartais, net gali atrodyti, kad jėgos apleidžia. Jeigu atpažįstate šias savo būsenas pameditavus (bet ne šiaip galvos skausmai, o tik kas susiję konkrečiai su meditacija ir aukštomis vibracijomis), žinokite kad tai yra barjeras, kuris vis tiek turi būti įveiktas. Kiek tenka runomis žiūrėti šiuos atvejus, dažniausiai matome, kad kūnas vis dar nenori paleisti seno įsitikinimo ar seno skausmo ir laikosi įsikabinęs. O šviesa vis ragins jį atpalaiduoti gniaužtus ir leisti viskam tekėti laisvai. Tada dažnai ir suintensyvėja nemalonūs pojūčiai. 

Ką daryti tokiu atveju? Tiesiog tęskite darbą toliau. Kreipkite dėmesį į srautą (jeigu juntate), su dėkingumu sakykite “priimu, kas gera įeina, ir paleidžiu, kas nereikalinga”. Kartokite tai kaip mantrą. Kasdienės praktikos tam labai padeda. Išjudina net ir sunkiausius akmenis. Jeigu visgi kyla vidinis diskomfortas, ar taip ir turėtų būti – parašykite man, pažiūrėsime individualiai.

Emociniai potyriai

Gali netikėtai kilti liūdesys (kai kam net piktumas, bet retai), nusivylimas. Sukils tai, kas jumyse ilgą laikė laukė tinkamos progos, kol galės pasišalinti. Dabar kaip tik tam tinkamas metas. Leiskite. Nestabdykite. Visa tai netruks praeiti.

O kaip neužstrigti negatyviose emocijose ir nesitapatinti su kūno skausmo banga rasi Eckart Tolle knygoje “Šios akimirkos jėga”.

STIPRUS SRAUTAS – kaip palengvinti priėmimą?

Taip, tai įmanoma. Stenkitės pernelyg neįsitempti dienos eigoje ir daugiau atsipalaiduoti. Skauda ne siunčiama iš aukščiau energija, ir ne tavo auros laukas, o šalinasi seni skauduliai. Ir kuomet tavo kūnas priešinasi, nenori paleisti šiuos skaudulius, tada juntamas kartais gan didelis fizinis diskomfortas.

 • Kūnas yra saugykla. Leisti sau atsipalaiduoti ir priimti ir į fizinį kūną ir į emocinį, atsipalaidavęs kūnas pats sugers naują dažnį. Kai jis sugėrinės, vibracija kurį laiką stiprės, tačiau kai pasisotins – pamatysi, kaip tai virsta euforišku bangavimu, svaigiu pakylėjimu ir džiugesiu.
 • Geriausia visiškai atsiduoti procesui, kuris jau prasidėjęs. Taip jam natūraliai bus skiriama laiko ir erdvės.
 • Lengvas nesusikaustęs dėmesys į savo pojūčius. Tai tas pats jų skatinimas vykti iki galo ir neužstrigti pusiaukėlėje. T.y. nedirbti protinio darbo tuo metu!
 • Auros plėtimas – su meile sau(!) pamedituoti į savo aurą, dėmesys jai – stebėkite ją kaip save. Taip, aura plečiasi, suteikdama daugiau erdvės pokyčiams ir gaunamiems energetiniams perdavimams (downloads)
 • Gerkite daugiau vandens, skysčių. Venkite kavos (sudirginantis kūną poveikis, be to skysčius verčia šalintis iš organizmo) ir alkoholio (žemų vibracijų substancija) ir panašių dirginančių dalykų.
 • Pabūkite gamtoje. Kvėpuokite jos oru. Net jeigu šalta, apsirenkite šilčiau ir praleiskite kelias minutes gryname ore. Pasidžiaukite kad esate ir kūnas, pasiųskite kūnui meilės. Jeigu pavyks – juskite jos grožį, susiliekite su ja. Tai vadinamasis įsižeminimas, kuriuo mes jungiamės su Žeme ir per mus išteka susikaupusios senos energijos likučiai.
 • Vanduo, dušas, baseinas. Geras energijos laidininkas, suminkštins jus patį – lengviau atiduoti, lengviau priimti.
 • Judesys – ypač šokio ritmu, siūbavimas, lingavimas. Protui sunkiau įsiterpti ir analizuoti :), tada pokyčiai vyksta lengvai.
 • Suraskite kūnui patogią padėti energijoms tekėti. Jeigu norisi atsigulti ir susiriesti į kamuoliuką – taip ir padarykite.
 • Kartais kyla spontaniški raumenų susitraukinėjimai, ypač esant susikaupusioms didelėms energijoms ir ribotam kūno pratekėjimui. Tuomet netgi paskatinimas raumenims susitraukinėti (dažnai tai pilvo presas, diafragma) atleidžia viduje įtampas ir paskatina sklandumą. Pabandykite sąmoningai pajudinti kūną, jeigu jis to prašo.
 • Bandykite DAR PASTIPRINTI srautus. Kreipkitės į savo angelus, susijunkite bendrystėje su jais. Medituokite, apsilankykite rekomenduojamose praktikose (rebefinge, Liloje, ir kt.). Kai kam tai padės žymiai greičiau “pramušti” kamščius.
 • Kartais prireikia draugo pagalbos paskatinti srautą. Kūnas vienas bėgėjasi tarsi į kalną lėtai, bet jeigu kitas šalia dar padeda – o padėti gali ne tik mokytojas, bet ir kolega, kuris turi Reiki – tuomet dviese lengviau. Srautai tarsi sumuojasi ir prasideda spartėjimas.

Kai kam tai pradžioje nemalonu, bet dažniausiai susikaupusiems srautams praėjus, blokams jumyse pasišalinus, kūnas atlaisvėja ir kvėpuoti tampa lengva ir linksma. Apima lengvas euforijos pojūtis, netgi spalvos ar kvapai gali pasikeisti! 

Kaip dar gali pakelti vibracijas, kad sau padėti?

 • Gali prašyti angelų ar gidų padėti pakylėti tavo vibracijas
 • Sukurk šviesos rutulį apie save transformuojantį vibracijas
 • Ieškok ar kas tave neramina šiuo metu ar ko bijai – tada žvelk tiesiai į baimes ir įjunk drąsa – sakyk tegu viskas vyksta.
 • Ištark “I gracefully step aside” mantros žodžius
 • Tau atvykstantis perdavimas kartais atrodys kaip tas tanklaivis šiame video – viskas ko tau reikia daryti – griebti ranka tos energijos ir laikytis. Sutelk valią tik į laikymąsi šios tau duodamos jėgos, energijos. Visą kita paleisk vykti sava vaga

Kuomet įėjusi energija susilygiuoja tavyje

Užsipildžius nauja į Tave įėjusia šventa energija (reiškia susilygiavai su ja!) , gali užplūsti palaimos, lengvumo gūsis, šviesos pojūtis, švelnūs virpuliukai. Tuomet atsigręžk į savo vidų ir paklausk savęs – koks tavo veiksmas dabar būtų palankiausias ir labiausiai derantis su šia vibruojančia jėga Tavy?

Tai vienas nuostabiausių įrankių Žemėje, šios jėgos įgyvendinimas!
Projektas, kūryba, idėja, vandens gėrimas, poilsis, pokalbis su draugu, atleidimas sau – tai gali būti bet kuris veiksmas!