SEMINARŲ ĮRAŠAI
ĮŽANGA
MEDITACIJOS
PASKAITOS
POILSIUI

Ryto praktika, rekomenduoju

Ši rytinė praktika papildo Kasdien įsąmoningumą. Ji yra trumpa, 5-15 min., tinkanti bet kurią dieną.

Per naktį mes patenkame į savo sielos lobynus ir į ne visai mielus dalykus, emocijas, neišskaidytas ir “nesuvirškintas”. Kadangi kiekvieną momentą manifestuojame (kuriame mintimis, jausmais) kažką naują savo gyvenime, todėl ir tai ką jaučiame, ką norime suprasti, ar ko nesame paleidę sukuria uždavinius ar patyrimus “išorinėje” Visatoje.

Padarykime pratimą, kad atpažinti koks uždavinys šiuo metu rutuliojamas tavo pasąmonėje ar širdyje.

1. Koks jausmas šiuo metu tau daugiausiai neduoda ramybės?

Gal nustebsi, bet vien šis klausimas padeda nukrauti milžinišką krūvį iš pasąmonės. Užduok šį klausimą ir pabūk trupučiuką.
Būk atsivėrusi/atviras atsakymui kuris ateis. Gali būti trumpas atsakymas. Gali ateiti ir ilgas. Tau dabar svarbu ne analizuoti, o tiesiog išgirsk ką tau sako vidus.

Šį klausimą aš uždavinėju sau, su tokiu pakreipimu – kaip  jį atsakys mano kūnas. Gali klausti – “Kūne, kaip dabar tu jautiesi?” Gali sakyti pasąmonė – tai vienas ir tas pats.

Kai ateis atsakymas, gal suprasi kiek sau daug neleidžiu ar kodėl esu toks piktas/pikta.

Jeigu nežinai ką su visu tuo atėjusiu jausmu daryti – gali atlikti Hoponopono. O kartais fizinis veiksmas yra geriausias kelias. Jeigu abejoji, Visata padės, tik būk atsivėręs priimti siūlomas užuominas ar atvejus.

Ar matai kaip svarbu atpažinti jausmą savyje? Iš to kaip jautiesi, mes sukuriame daug daugiau užduočių Visatai, kartais žymiai daugiau negu jų buvo būtina. Bet jeigu jau sukūrei – metas jas “suvirškinti” ir įsisavinti ką ji atneša :). Kartais pamoka paprastutė – nedaryti sau daugiau nesąmonės :))

Šitą jausmą praleidus per save kaip pažįstantįjį kristalą (čia taip vaizdžiai apibūdinau tave kaip Sąmonę), gali pakartoti šį žingsnį kiek norėsi.

2. Išgerti vandens arba nesaldžios arbatos. Tai padės atstatyti skysčius kūne po nakties.

Kava tik atsikėlus nėra gerai, nes sukelia streso hormono kortizolio padidėjimą. Palauk valandą nuo pabudimo, nes rytais kūne natūraliai kortozilio daug būna.

Alternatyvą kavai siūlau gryną kakavą. Ne miltelius, bet tikrą. Jos galite įsigyti gyvakakava.lt

3. Judesys

Pagal savo poreikį, gali padaryti jogą, arba pasivaikščioti lauke.
Tiks viskas, kas sukelia laimės pojūtį. O be to, judesyje išsiskiria hormonas seratoninas, kas švelniai papildo džiaugsmą.

Klausimas. Ar būtina dieną praleisti dvasingai?

Čia jau Tu pats/pati nusprendi. Jeigu norisi žaismingumo, pirmyn. Jeigu norisi analizės, intelekto – pasaulis tavo, gali kurti ką pasirinksi.