SEMINARŲ ĮRAŠAI
ĮŽANGA
MEDITACIJOS
PASKAITOS
POILSIUI

Konsteliacijos

Kaunas (dažniausiai)

Konsteliacija reiškia žvaigždynas, visuma – giminės energijų išsidėstymas. Tai yra labai įdomi terapinė praktika. Jos pradininkas Bertas Helingeris pastebėjo, kad žmonėms esant vieningame lauke, jame esantys pradėjo jausti pojūčius, būdingus ne vien tik jiems asmeniškai, tačiau ir kolektyviai, ne savo asmenines užduotis. Tai vyksta empatijos principu. Ar pastebėjote, kad susitikus su tam tikrais žmonėmis, jumyse pasikeičia energija ir norisi elgtis skirtingai, nei prieš tai? – tai yra energijų tekėjimas ir pasiskirstymas, moduliavimas.

Jis vyksta nuolatos, visuose žmonėse. Tai yra universlaus Visatos mechanizmas. Taip gimstama iš Dievo ir atsinešama į Žemę skirtingus simbolius, skirtingą sandarą. Energijų konsteliavimosi principas vyksta visur. Būdamas konsteliacijos lauke, aš jaučiu ne tik savo, tačiau ir kitų, į mane tekančių energijų potyrius, jausmus.

Ši praktika labai padeda sugydyti senas žaizdas giminėje, santykiuose. Pavyzdžiui jeigu giminėje yra jau miręs senelis, tėtis, atrodytų kaip gi galėčiau  su jais susitaikyti, paleisti nuoskaudas? Giminės arba santykių konsteliacija leis būtent tai padaryti.

Konsteliacijos metu žmonės stovi rate, vienas kito nepažįsta. Pagrindinis dalyvis juos tik supažindina su tema ir pakviečia žmones būti jo konsteliacijos atstovais. Jis atsitraukia ir didžioje dalyje savo pačio konsteliacijos nedalyvauja. Tačiau būtent jo giminės ar jo užduotos temos energijos konsteliuojasi pakviestiems žmonėms. Be abejo su susitarimu! Tad konsteliacijos dalyviai ima jausti emocijas ir norus susijusius su tam tikra atstovaujama figūra – tai labai įdomu ir naudinga!

Konsteliacija sujungia skirtingus žmones. Skirtingų požiūrių, skirtingų intonacijų. Tarkime vienas švelniai kalbės, kitas stačiokiškas, ir regis kas gi jiems padės susitaikyti? Rasti kompromisą?

O kartais tik atskleidę giminės nesutarimo paslaptis, pamažu nurimstame. Pradeda taikytis ir figūros konsteliacijoje, ir užgyja senos žaizdos. Tokiu būdu galima padėti ir gyviems giminės nariams, ir sau, ir jau seniai išėjusiems.

Vedantysis gali pasiūlyti būti giminės figūra, kurios pagrindinis dalyvis nepaminėjo – pavyzdžiui sielos vedlio figūra!

Tai asmeninė, unikali patirtis. Pavyzdžiui po skyrybų gali likti daug randų, emocinių sužeidimų. Kaip susitaikyti, jeigu išsiskyręs draugas yra ūmaus būdo ir nesikalba? Arba vaikams gali likti sunkūs atsiminimai iš vaikystėje išėjusio tėčio. Šie ir kiti pavyzdžiai tik keli, yra ir žymiai daugiau konsteliacijos, kaip metodo, pritaikymo būdų spręsti šiuos ar kitus konfliktus.

Didžiulė nauda visiems

Per konsteliacijoje esančius dalyvius, teka energija – jų giminės karma valosi! Per skausmo atpažinimą, per emocijų išgyvenimus, per atleidimą. Konsteliacijoje esantiems tai irgi kiekvieno jūsų konsteliacija, tik mažesnė – per jūsų vaidmenį, atitikmenį tam tikrai giminės figūrai.

Vygandas Šimkus

Konsteliacija (kartą ar du į metus)

Margarita

Aprašymas: http://www.savespazinimomenas.lt/konsteliacijos
Įvairiuose miestuose. Būsimų konsteliacijų kalendorius

Margaritos vedamos konsteliacijos yra švelnios, ji labiau rūpinasi gražiais jausmais, tad dėmesio tam, kas sukelia sunkumus šiek tiek mažiau nei pas kitus vedančiuosius. Tinka susipažinimui, kas nėra dalyvavę konsteliacijose.

Tel. 8 647 57722
arba el.paštu: [email protected]

Vilnius (dažniausiai)

Ala Tamulienė ir Renata Urbonaitė

Konsteliacijos ir kitos praktikos

Kazimieras Daugėla

Jo tinklapis
Pajuskite, kaip jums rezonuoja. Vieniems labai tinka kaip vedantysis, kitiems ne visuomet.

Kiti miestai

Svetlana

Gilios konsteliacijos, subasmenybės konsteliacijos.

https://www.facebook.com/ramybesoaze.svetana
Tel. 8 652 51318
el. p. [email protected]