SEMINARŲ ĮRAŠAI
ĮŽANGA
MEDITACIJOS
PASKAITOS
POILSIUI

Atsakymai apie Reiki naudojimą 1, patarimai

Reiki gydymo, pasiruošimo gydymui principus esu aprašęs Reiki atmintinėje. Ko tikėtis gydant su Reiki taip pat aptariame Reiki užsiėmimo metu. Bet jeigu norite kažko papildomai paklausti – prašau. Atsakymus surašysiu šioje skiltyje, jie bus vis papildomi.

Ko tikėtis po iniciacijos?

Iniciacija suaktyvina žmogaus energetinę sistemą. O tai stipriai paskatina valymąsi – nuo emocinių blokų, kurie kartais išeina ir per fizinį lygmenį. Tie valymaisi paprastai pusdienio-dienos trukmės. Bet savaitės, dviejų bėgyje gali visokių netikėtumų tikėtis taipogi.

Valymaisi stipresni tiems, kas prieš tai nesusidūręs su jokia energetine praktika. Kadangi mums tai jau trečiasis užsiėmimas, o be to tikėtina kad turite patirties dar ir kituose užsiėmimuose, meditacijose, tad valymosi simptomų aštrumas turėtų būti mažesnis, o dažnu atveju ir visai apsieiti be jų.

  • gali pakilti temperatūra (dažnai)
  • gali pykinti (labai labai retai)
  • gali ištikti visi simptomai kurie išvardinti Energetinių potyrių skiltyje
  • gali sukilti koks prisiminimas iš praeities, ar baimės, ar nepasitenkinimas, ar liūdesys (dažnai)

Bet kaip jau sakiau, jaudintis nereikėtų. Gerkite pakankamai vandens. Leiskite sau priimti pokytį.

Darydami sau Reiki stebėkite kas su jumis vyksta, ir pokyčio nestabdykite. 21 diena padeda ganėtinai daug subalansuoti ir iškelti nešvarumų į paviršių. Juk be iškėlimo jie ir liks ten viduj mumyse.

Ligos simptomų paūmėjimas

Dažnai gali paūmėti ligos simptomas, jeigu ji yra gydoma Reiki pagalba. Tačiau po paūmėjimo paprastai liga ir praeina žymiai greičiau. Nors tai dažnai pasitaikantis reiškinys gydyme, bet nebūtinai šis paūmėjimas įvyksta.

Ar gydantysis gali prisiimti ligą sau?

Jeigu paisyta saugumo taisyklių jokios kito žmogaus ligos neprilimpa.

  • gerbta gydomojo valia, atsiklausta ar sutinka,
  • jeigu nesigailėjote (nes gailestis yra sutikimas pasiimti kito ligą už jį. to niekada nedera daryti. Netgi už savo vaikus). Meilė – nuostabus įrankis, o gailestis tik sukuria naują ligoą vietoje senosios ir nieko iš esmės nesprendžia.
  • jeigu dirbta švarioje erdvėje, tarkime namuose (o ne ligoninėje, ar kapinėse pvz.)
  • jeigu po Reiki padarei apsivalymo procesą

Gydymo metu, mes dažnai JAUČIAME – ką kitam skauda, kokia emocija nesiduoda paleidžiama, ir t.t. Visa tai nereiškia, kad mes kito ligą prisiimėme sau! (plačiau žr. video paskaitą – “Kaip mes jaučiame kitus? Empatijos veikimas”). Tai tik simptomai, žmogaus aura juos sugeba nusikopijuoti – t.y. laikinai įsisdeda į save, tokiu būdu mums lengviau pastebėti gydymo skirtumus, lgos eigą, atpažinti tam tikrus ligai būdingus požymius ir t.t. Net ir emocijos puikiai atsikopijuoja. 

Nesijaudinkite jeigu taip jums gydant kitus nutinka. Tiesiog pabaigę gydymą paprašykite vedlių energetinio ryšio uždarymo. Ir jeigu reikia – apsivalykite energijų likučius.

Ar gali su Reiki pakenkti kitam?

Tai neįmanoma smile

Kiek laiko paprastai turi trukti Reiki seansas?

Įprastai apie 30 minučių. Ilgesni seansai buvo reikalaujami tradiciniame gydyme, tačiau iš mano patirties ar 30, ar 60 min seansas turės daugmaž tokį pat poveikį. Jeigu tuo metu taikote ir pokalbio ar kitą terapiją, žinoma laiko galite pridėti savo nuožiūra.

Pažiūrėkite kaip jaučiatės po Reiki seanso? – Jeigu išsekę ar nusiminę, tada kažkur švaistote jėgas, kur jų nereikia. Suradę tai, pasikoreguokite savo procesą.

Ar galiu gydyti sunkias ligas?

Taip, bet kokias. Tik negailėk žmogaus. Nes tuo apsunkini gydymo procesą. Mylėk. Negailėk.

Ar iš draugų, giminių imti atlygį?

Nebūtinai, gali ir bet kokią kitokią energijomis apsikeitimo formą sugalvoti – tarkime jie arbatos tau gali padaryti, ar padėti buityje, mainais už tavo indėlį.

Svarbu kad imantysis suprastų tavo indėlio svarbą ir kad tai vertintų.

Taipogi svarbu, kad imdamas nesijaustų kaltu, kad tave pavyzdžiui išsekina (jis taip gali pagalvoti nežinodamas Reiki principų)

Ar galiu Reiki daryti naktį?

Ir naktį, ir dieną – kada tik jauti, kad nori.

Kaip dažnai rekomenduotina daryti sau Reiki po 21 dienos?

21 diena Reiki praktikos reikalinga tam, kad išmoktum laisvai naudotis Reiki energija ir kad galėtum lengvai pasikviesti be didelių klaustukų.

O po to adaptacinio periodo – kada pati jauti, kad tau reikia. Nėra numatyto dažnumo. Jeigu Reiki rezonuoja, jeigu tai tavo metodas, tada gali kad ir kasdien po kelis kartus. Ar kelis sykius per mėnesį. Ar išvis nedaryti. Tik tavo pasirinkimas.

Kaip dažnai rekomenduotina atlikti kitam žmogui Reiki gydymą? Kiek Reiki seansų užtenka pokyčiui pasiekti?

Nėra ribos kada nedaryti. Jeigu jauti kad nori – gali.
Kai išlavinsi jutimus, atpažinsi kada srautas neteka – “sėdžiu, darau Reiki, bet niekas nebevyksta” – kito žmogaus auros galimybės priimti jau pasiektos. Kas kiek rekomenduotina – labai asmeniška, nuo žmogaus imlumo, auros, susirgimo (t.y. tai ką jis kaip siela sprendžiasi) priklauso.

Nors tradiciškai mokoma, kad 5-10 seansų atliekama Reiki būdu, tačiau realiai, taikant dar ir pokalbio terapiją ar kitą metodiką žmogui atlaisvėti, tuomet trumpiau. Kartais ir vieno seanso užteks, nes auros imlumas keičiasi (t.y. žmogus sutinka pokyčiui).

Kaip dažnai – nuo kelis kart dienoje iki karto per mėnesį – ruožas gana platus. Bet tikrai nepakenksi.

Visgi prisiminti reikia, kad visas “išgijimas” tėra mūsų samonės lūkesčių projekcija. Paaiškint turi žmogui, kad jis pats turės galimybę pasveikti, kuomet pradės daryti kitaip ir keisis jo požiūriai. Prisiminti reikia ką kalbėjome – ligos tai niekuomet nėra bausmė. Tai tiesiog reikiamos korekcijos dalis, padedanti sielą sugražinti į reikiamą tobulėjimo vietą Visatoje.

Ar mes darėme čakrų valymą?

Taip, čakrų sulygiavimas ir yra valymas (Reiki būdu)
Alternatyviai tai padaryt gali ir su kristalais, ypač krištolu, dūminiu kvarcu šiek tiek, ir bendrai taikant apie ką kalbėjome.
Be to, čakros savaime lygiuosis ir susibalansuos, kuomet žmogus tiesiog pradės sveikai gyventi, nustos vaikesis trumpų malonumų ir perėjęs į savigarbą, gerbimo kitų, bei visas šviesesnes vibracijas, apie kurias kalbėjome užsiėmimų metu.

Ar galima Reiki atlikti depresuojančiam, ar gal net psichiškai nestabiliam žmogui?

..jei taip, ar negaliu pabloginti padėties , ypač kai suaktyvėja pojūčiai po seanso..? kas jei žmogus nepasisako,kad serga..?

Taip, galima atlikti, nepriklausomai nuo jo ligos pobūdžio. Gali būti net šizofrenijos, psichiniai sutrikimai. Reiki dvasiniai meistrai apribotų srautus, jeigu būtų kažkoks suaktyvėjimas, kuris nebūtų naudingas žmogui. Bet taip retai bus. Depresijos apimtas žmogus pats yra užsivėręs (žinau, patyriau), tad Reiki yra bene nuostabiausias dalykas jam galintis padėti. Suderinant su psichologiniu darbu, terapija išvis fantastiškų rezultatų pasiekti galima per kelis mėnesius netgi.
Jis siela, renkasi pats ant kiek paleisti savo skausmus. Pasveikimo greitis remsis į jo pasirinkimą.

Jei čakra seanso metu nesibalansuoja, tai tiesiog pereiti prie kitos? Kiek laiko bandyti?

Jeigu po keleto minučių niekas nevyksta – tiesiog judėkite prie sekančių.

Ar yra laiko tarpai rekomenduojami tarp Reiki seansų tiek Gyduoliui, tiek pacientui?

.. juk energiją gautą žmogus turi kažkaip “suvirškinti”? 

Aš paprastai klientus kviečiu po savaitės ar dviejų (nes taikau ir terapiją). Jeigu tik Reiki, tada poros dienų intervalas klientui yra praktiškas minimalus tarpas. Sakau praktiškas, nes gali ir rytoj daryti, bet bus efektyvumas 50 proc. mažesnis.
O gyduolis tegu žiūri kaip pats jaučiasi. Aš per dieną ir 5, 7 ar 11 seansų atlikti galiu, jeigu man tai netrukdo ilsėtis.

Ar verta daryti Reiki aktyvioj ligos stadijoj, t.y. jei situacija kartais paaštrėja, ar negali pakenkti labiau?

ar verta daryti Reiki aktyvioj ligos stadijoj, t.y. jei situacija kartais paaštrėja, ar negali pakenkti labiau, nei išlaukiant kol liga bent kažkiek aprims? tarkim, kad ir gripo atveju ar to pačio Covid19?

Bet koks “paaštrėjimas” yra simptomatinis. O iš tiesų tai gijimas. Kitais žodžiais tariant yra paskaičiuojama gidų kiek žmogus gali priimti to paaštrėjimo. Viskas idealiai apskaičiuota kiekvienu atveju, jums dėl to rūpintis nereikia.

Ką reiškia "šalčio" pojūčiai ties tam tikra vieta, atliekant energetinį gydymą?

Pavyzdys – ką reiškia jeigu jaučiasi šaltis, gydant su Reiki, ties 6 čakra?

Gali būti kad 6 čakroje energija pilnai nėra “užsikūrus”. Taip pat noriu pabrėžti, kad vieniems “šalčio” pojūtis reiškia kad nieko padaryt negali šiuo metu, energija labai sunkiai prasiskverbia. Kitiems tai reiškia, kad energija visgi teka, tačiau lėtai. Visgi didžiausia tikimybė, kad šalčio pojūtis sako, kad tai šalinasi sena, atitarnavusi arba žemesnės vibracijos energija, ir tuos “pojūčius” kūnas jaučia, tarsi šalta, norisi užsikloti. 

Ką galvojate apie atgalinį ryšį po Reiki? Ar dalintis ką jaučiau atlikdama Reiki kitam?

Taip, be abejo. Jeigu jauti kad nori.