SEMINARŲ ĮRAŠAI
ĮŽANGA
MEDITACIJOS
PASKAITOS
POILSIUI

Rebefingas, sąmoningas kvėpavimas

Tai sąmoningo kvėpavimo užsiėmimas, trunkantis apie pusantros valandos. Jo metu aktyvinamos čakros ir visa energetinė sistema, vyksta intensyvus valymasis. Tai nėra analizės metodas, jo metu nėra kalbama ar diskutuojama.

Alicija Eliakas

Gilus bet lengvas vedimas, su arkangelų energetiniu fonu ir gongų muzika. Vilnius dažniausiai. Laumžirgių žemė

Rasa Čivilienė

Vilniuje

Justė Ginataitė

Kaune ir kitur. Tel. 8 672 99476

Indrė Marija

Kaune

Neringa Janonė

Kaune

Užsiėmimas intensyvus, jo metu kartais sutraukia raumenis ar gali kilti nemalonūs pojūčiai, tačiau tai laikina. Instruktorius padeda ir šiuos procesus praeiti. Žinau asmeniškai šimtus žmonių, dalyvavusių rebefinge, ir keletą instruktorių, kurie praktikuoja tai jau daug metų. Sąmoningas kvėpavimas yra saugus procesas – daug žmonių juo yra išsigydę depresiją, emocijų užstrigimus, baimės, panikos priepuolius.

Ypatingai, kas susiduriat su ego priešinimusi meditacijai (pavyzdžiui, ima miegas, nesinori, dar bala žino kokių mintys kyla) arba su ego svoriu (nuoskaudos, pykčiai, rūpinimaisi, stresai ir t.t.), ši praktika idealiai sudera su savęs gydymu ir kilimu aukštyn vibracijomis. 

Rebefingo metu tarsi išlendate kuriam laikui iš savo ego gniaužtų, protas nuo deguonies kiekio prisvaigsta, ir nesugeba “racionaliai” bumbėt. Toliau priklausys nuo to, ką vedėjas siūlys, ar nuo savęs – ar taikysite Reiki, Theta ar tiesiog medituosite, ar siųsite meilę – viskas veiks žyyymiai sparčiau ir greičiau nei būnant “blaivumo būsenoje”. Po visko, žinoma, sugrįžta tas ego, bet ojej! Darbas jau padarytas! Ir jam tenka prisiderint prie naujojo tavęs.