SEMINARŲ ĮRAŠAI
ĮŽANGA
MEDITACIJOS
PASKAITOS
POILSIUI

Erdvės valymas

Paprastai erdvė ir savaime valosi dėka meditavimo, šviesių vibracijų, ir savaime sunkėja nuo žemų vibracijų emocijų ar veiksmų. Tačiau, valymąsi galite paspartinti smilkalais ar kitais veiksmais, kuriuos miniu šiame video.

Ypatingais atvejais gali būti reikalingas aukštesnių jėgų sutikimas, nes gal sielos, kurios gyvena šalia (pvz., kaimynai) vis dar naudojasi esamu sunkumu, kaip kad kokiu nubyrėjusiu tinku, savo karminėms pamokoms išmokti.

Ar gali valyti darbo erdvę?

Hmm… Sunkus klausimas. Valyti savo darbo vietą taip, tačiau visos darbovietės, be jos šeimininko sutikimo valyti ne visada gerai. Reiktų paklausti taro ar runomis Gidų kiekvienu atveju atskirai.

Tiesa, meilę, šviesą ir gero linkėti visada galima neatsiklausus. Palinkėjimas ir pozityvių vibracijų nukreipimas ne tas pats, kas erdvės transformacija magijos dėka.

Paprastas ir efektyvus saugios erdvės pratimas

Įsivaizduok apie save šviesos rutulį. Kreipkis į angelus ir prašyk sustiprinti apsaugą.

Tavo erdvė meditacijoms

Meditacijų erdvė valosi savaime, padedama šviesos su kuria dirbi, tačiau, kad būtų dar jaukiau, gali pasirūpinti, kad patalpoje būtų erdvu, švaru, šviežias oras, tvarkinga aplinka. Gali pasmilkyti mėgstamų smilkalų, užsidegti žvakę. Tai kelia vibracijas erdvėje.

Kaip valyti erdvę su smilkalų pagalba?

“Ar yra kokių patarimų, kaip techniškai išvalyti patalpas? Turiu omeny, ar smilkalus smilkyti vaikštant, ar tiesiog padėti ir leisti pasmilkti? Ar kambario kampuose?“

Aš, eidamas per kambarį su smilkalu, pajausčiau, kur yra gera energija, kur reikia pakelti. Ir atitinkamai toje vietoje pastovėčiau ilgiau, pasiųsčiau intensiją, energiją ta kryptimi.

Palyginimui, esu daręs analizę pagal poveikio gylį, tad stipriausias valymas yra Palo Santo, po to seka šalavijas, po to pelynas ir įprasti smilkalai.