SEMINARŲ ĮRAŠAI
ĮŽANGA
MEDITACIJOS
PASKAITOS
POILSIUI

Erdvės valymas

Natūraliai bet kuri fizinė erdvė “įsigeria” vibracijomis, kurios joje buvo. Tiksliau ne fizinė erdvė – o ta jos dalis, kuri yra astrale. Pavyzdžiui medituojant, meldžiantis – šviesėja. Atitinkamai sunkėja nuo žemų vibracijų emocijų ar ypač veiksmų. Tačiau, valymąsi galite paspartinti energetiškai įkraudami Reikiu, pasmilkydami smilkalą ir kitomis priemonėmis.

Ypatingais atvejais, labiau visavertiškam erdvės išvalymui gali būti reikalingas aukštesnių jėgų sutikimas, nes galimai dar kaimynų sielos, vis dar naudojasi esamu sunkumu savo karminėms pamokoms išmokti.

Tavo erdvė

Nors meditacios metu, nuo Tavęs sklindantys aukšti dažniai ir savaime ruošia erdvę, didina jos švarumą, tačiau geriausia iš anksto susikurti energetiškai paruoštą erdvę, kurioje medituosi, pasirūpinti jos jaukumu.

 

Būdai kaip saugiai pakelti erdvės vibracijas

 • Reiki
  Kas jau turite Reiki – tai saugiausias ir lengviausias būdas padėti šiai erdvei ir jos gyventojams (visoms sutikusioms sieloms) kilti kartu aukštyn. Tiesiog siųsk Reiki erdvei, nuo keliolikos sekundžių (jau esant jai švariai) iki kelių minučių (esant didesniam užterštumui).
 • Smilkalai
  Uždegus smilkalą, rekomenduoju vaikštant erdvėje fokusuotis į gerus ketinimus, aukštas vibracijas. Galima pajausti vaikštant, kurioje erdvės dalyje yra gera energija, o kur truputuką žemesnė. Atitinkamai toje vietoje siūlyčiau pastovėti ilgiau, pasiųsti aukšto energetinio dažnio intensiją, palaukti kol erdvė “sušyla”. Palyginimui, pagal poveikio gylį, tad lengviausiai vibracijų kėlimui padeda Palo Santo smilkalai, po to seka šalavijas, po to pelynas ir tada jau įprasti (pvz., indiški) smilkalai.
 • Žvakė
  Žvakės liepsna – ypač ta kuri uždegta su ketinimu padėti šiai erdvei kelti vibracijas – švelniai transformuoja jos vibracijas. Vienos žvakės liepsna maždaug prilygsta pelyno-šalavijo smilkalui.
 • Erdvės valymas garsu
  Tai gali būti ir mantrų giedojimas (nors tai jau labiau meditacijos procesas) ir tibetietiškų dubenų garsas, būgno mušimas, netgi garsus delnų suplojimas ar varpelio garsai – svarbu, kad visa tai būtų daroma sutelkiant dėmesį į intensiją – ketinimą.

Ar gali valyti darbovietės erdvę?

Valyti savo darbo vietą – tikrai taip, tačiau visos darbovietės, be jos šeimininko sutikimo valyti ne visada gerai. Reiktų paklausti taro ar runomis Gidų kiekvienu atveju atskirai.

Tačiau meilę, šviesą ir gero linkėti visada galima neatsiklausus. Palinkėjimas ir pozityvių vibracijų nukreipimas yra visada galimas ir sveikintinas.