SEMINARŲ ĮRAŠAI
ĮŽANGA
MEDITACIJOS
PASKAITOS
POILSIUI

Kaip apsisaugoti nuo energetinės atakos? Kaip atpažinti kokia vibracija pasižymi žmogus, sumanymas ar mokymas?

Kaip ir kiekvienas žmogus, esybė, reiškinys, daiktas, taip ir mokymas, knyga, eilėraštis yra kažkokios vibracijos suminė struktūra. Nėra niekuomet vibracija plokščia ir nekintanti.

Gebėjimas atpažinti priklausys nuo kelių dalykų – tai ir gebėjimas pajausti energetines vibracijas, tai ir patirtis, ir karminės užduotys, ir kasdieniai susitapatinimai kuriuose esame (scenarijai). Galų gale stiprus noras – valia, nukreips žmogaus energiją arba a) pasiklysti, arba b) surasti išeitį, kelią, ir galbūt ir iš klaidų (laikinų paklydimų) mokintis.

Knygos, autoriaus energijos atpažinimas (discernment)

Tarkime surandi knygą, iš kurios nori mokytis, tačiau tau yra klausimas – ar galiu jo mintimis pasitikėti? Ar nepaklysiu skaitydamas?

Siūlau kaip ir “Kas esu Aš” žemėlapyje jau sakiau, remtis vidiniu pajautimu, inticuija, ir nukreipti savo radarą į – kokias gi vibracijas skleidžia ši knyga?

Taigi – tai iš esmės yra išjautimas. Be abejo, išjautimus, su tam tikru racionalumu, logine struktūra, siūlau pasitikrinti su sielos vedliais – taip nepakliūsite į proto (ar dar dažniau emocijų) žabangas. Kaip pasitikrinti? Tam yra eilė įrankių, jau esu minėjęs Taro, runas, tačiau jų yra ir daugiau. Galų gale pokalbis su nešališku draugu, kuris irgi jaučia energijas ir yra objektyvus tame jautime (o dar geriau – jeigu turi patirties), taip pat padeda išsigryninti kai kuriuos įvykius ir jų svarbą. Kartais mūsų protai mėgsta labai sureikšminti mažareikšmius dalykus.

Kuo skiriasi pavyzdžiui Eckhart Tolle mokymai nuo Sadhguru?

Rytuose populiaru turėti religijų, taigi Sadhguru sakymuose yra daugybė religijos aspektų, daug pamokslų. Tačiau vibracijos tame persiunčia mažai. Kodėl? Nes matyt pats tegali tiek iš tos vibracijos priimti, kiek sugeba. Klausyti jo pamokslų yra girdėti tarsi su šventojo role žmogus sakytų šį tą svarbaus jam pačiam, tačiau dar neatrasto sielos lygmeniu – neintegruoto! Pas E. Tolle taisyklių, struktūros mažai, tačiau esminis dalykas – vibracija! Tai nešančioji žinojimą (ne žodžius) vibracija, tai transformacija, tai pakylėjimas ir daug kitų dalykų.

Pavyzdžiui mano pirmasis atsivėrimas ir susijungimas su savo sielos aukštesniuoju Aš, vidinis Žinojimas, aiškiažinystė atsivėrė būtent paskaičius Tolle Šios akimirkos jėga! Beje, neseniai sužinojau, kad net Džimui Carrey irgi pirmasis jo “kosmosas” atsivėrė būtent tuo pačiu būdu! Taigi tai tikrai gilios transformacijos nešančioji.

Labai trumpa įžanga apie vibracijas

Sugebėjimas atskirti dažnius – vadinasi Discernment. Tai angliškas žodis, bet jame yra didelis tikslumas, tad dažnai jį naudoju apibūdindamas šį gebėjimą. Šį gebėjimą žinoma galima ir labai rekomenduočiau lavinti – tai labai padės visame gyvenime!

Sąlyginai vibracijas, remiantis žmonių suvokimu, galima priskirti žemesnėms ir aukštesnėms. Visatos atžvilgiu – jos visos neutralios. Nes kas yra Dievas? Visų dalių visuma. Negali atskirti vienos ir sakyti kad joje nėra Kūrėjo.

Žemos vibracijos

 • Klausantis jų žmogus skatinamas bijoti
 • Skatinamas neklausyti savęs (savo vidinio balso)
 • Sukuriama uždarumo apgaulė, tarsi esi atskirtas nuo viso pasaulio
 • Bandoma įpiršti, tarsi Dievas tau nepasiekiamas, tačiau šį ryšį su Kūrėju gali “nusipirkti” per trečius asmenis (pvz., rašančius knygą)
 • Neduodama rinktis – arba spaudžiama greituoju būdu priimti sprendimą (manipuliuojama stygiaus pojūčiu, išgąstis, nerimas)
 • O pasirinkus palikti šią sistemą, prasideda grasinimai. Sistemai prarandant viltį tave išlaikyti, vietoje grasinimų taikoma kita žeminanti taktika – menkinami tavo sugebėjimai išlikti savarankiškam, ir apskritai sumenkinamas bet koks tavo pasitikėjimas savimi. Kartais apsimetama kad “jiems nesvarbu” ar tu su jais liksi, “čia tavo nuostolis bus” sakoma. Iš tikro vis dar svarbu.
 • Žemosios dvasios kažko prašys mainais už paslaugas/atsakymus (savo energijos sukurti jos juk nesugeba arba tingi pakilti ir paprašyti iš Dievo – juk tada jos turėtų pasikeisti pačios, kad priimti, o jos renkasi nesikeisti)
 • Kadangi jų klėtyje yra žemos vibracijos, tai viskas ką jie tau siūlo turi kažkokį neskanų jausmą, pvz susiję su fiziniu troškimu, ego patenkinimu, tariama galimybe valdyti kitus (valdžios pojūčiu), žodžiu pataikaujama tavajam egui
 • Gali meluoti. Kai kurie egregorai sugeba nusikopijuoti gražius žodžius nuo tikrų mokytojų (pavyzdžiui dažnai Kirstus arba Buda kopijuojamas), bet patys tų dėsnių nevykdo, tik apsimeta tokiais.

Žemų vibracijų sistemos nemoka, negali susikurti energijos pačios, o su Šaltiniu bendrauti jos nelinkusios. O energijos jos nori, yra godžios, tad siekia jos pasivagiliauti iš kitų – tarnaujančių jiems, sutinkančių atiduoti dalį energijos. Žmonės manipuliuoja mumis sąmoningu būdu, na o astrale esančios butybės tiesiog išgirsta kokį negatyvą turi savo karmos lauke ir per šį dažnį teikia tau savo pasiūlymus. Jų klausant tarp žmogaus ir pikto padaro susiformuoja bendradarbystės ryšys. Jis jam siūlo ant ko dar papykti, o kai žmogus pyksta, jo pyktis iš dalies maitina ir tą prisisiurbusią energetinę būtybę ir egregorą (sistemą).

Aukštos vibracijos

Angelai, sielų vedliai neturi ego, yra aukštesniuose vibracijos lygmenyse, tad neturi žemų vibracijų savyje – savanaudiškumo, piktumo, smerkimo ar pan.

 • Pasižymi atjauta
 • Niekuomet nesmerkiančios, net jeigu akivaizdu kad padarei klaidą
 • Niekuomet neatima tavo pasirinkimo iš tavęs. Kaip tik – skatina būti savarankiškam ir augti, mokintis, nuspręsti pagal save
 • Niekuomet neatriboja tavo ryšio su Kūrėju, Visata. Nesisiūlo būti vieninteliais, per kuriuos gali patirti ryšį su Dievu, nes tai yra nesąmonė.
 • Skatina dalintis, būti atviriems
 • Kuria Meilę patys ir skatiną ją kurti, besąlyginę meilę, nepririšančią ir neprašančią nieko mainais
 • Moko kaip mylėti save. Priimti save. Nekankinti savęs.
 • Nesutinka patenkinti tavojo ego užgaidas, kai tai kenkia tavo vibracijoms, augimui
 • Niekada negasdina. Jeigu yra tikimybė kad angelui pasirodžius labai išsigąsi – angelas rinksis nesirodyti, kol nesustiprėsi
 • Sako tik tiesą. Net kuomet ta tiesa nemaloni. Tačiau žinias, atsakymus pateikia diplomatiškai, nesieka sukurti dar daugiau žalos.

Kaip apsisaugoti?

Geriausia apsauga – jeigu neturėsi karmos “skylių” auroje – su tokia būtybe ar priešu ir nesusidursi. Žinoma priešu vadinu sąlyginai. Jeigu visas pamokas išmoksi – tada ir gyvenimas vyks sklandžiai. Jeigu turi dar neišmoktų pamokų, karmomis vadinamų – ką gi, sveikinu, esu toks pats žmogus kaip ir visi :).

Dar vienas svarbus dėsningumas – žemų vibracijų esybė susidūrus su aukštesnėje vibracijoje esančia esybe, visada prisipažins savo ketinimuose anksčiau ar vėliau. Anksčiau ar vėliau priklausys nuo to, kaip greitai save atstatysi į aukštesnį dažnį, kaip galingai jausi savo Dvasią savyje alsuojant nenugalima Meilės vibracija .

Tačiau yra labai gera idėja. Ji ne mano, tai Visatos dėsnis, galiojantis visuose Visatos užkampiuose – butybės (ar žmonės) kurios yra žemesniam dažnyje niekuomet negalės įkąsti ar kažkaip užgauti aukštesniam dažnyje esančios būtybės, jeigu ši a) nesutinka su pasiūlymu ir b) išlaiko save savo ašyje. Ir žinai kuris dažnis yra pats aukščiausias? 🙂 Meilė! Besąlygiška Meilė būsena. Kiek gali leisk sau ją išjausti ar kitą tau šiuo metu pasiekiamą aukštesnė dažnį (pavyzdžiui dėkingumas, pagarba, dėkingumas sau ir pan.)

Natūraliai mes visuomet esame apsaugoti nuo visų žemų dažnių ir visko, kas nėra mūsų karminės užduotys. Nebijok, kiekviena siela turi savo parašiutą, ir kai tau grės kažkas ne pagal Tavo sielos planus – tavasis parašiutas išsiskleis, ir angelai ar arkangelai atskubės tave gelbėti.

Užbaigimas ryšio su žemų vibracijų sistemomis

Jeigu jauti, kad tau brukamas melas – tiesiog tvirtai sau pasakyk, “tai melo apgaulė, netikiu tuo, ši tiesa ne mano”. Kitais žodžiais tariant – atsiskirki vibracijomis nuo žemos vibr. esybės ar žmogaus. O geriausia tai padaryti prisimenant švelnumą sau. Jeigu reikia leisti išliūdėti – išliūdėk, tačiau neilgam. Ir leisk sau susivienodinti su širdimi. Prisimink savo dieviškumą.

Gali priminti sau, kad tai išbandymas, mokymasis, savęs pažinimas per kitą prizmę. O situacijos kontrolę nulems tai, kiek aš su savimi susitvarkau.

 • Prisimink, sielos valia visada nugali, jeigu pasakysi tvirtai išjautęs “Ne”, vadinasi išlaisvini save
 • Visada gali kreiptis į Arkangelus, visada esi ryšyje su Kūrėju. Išjausk šį ryšį ir nieko kad nėra tavo karmoje tau nutikti negali smile
 • Išlik savo ašyje. Jauskis ramiai. Be pykčio. Pasitikintis savimi. Atidus savo emocijoms, liūdesiui jei toks kyla
 • Nevertink ir nekritikuok
 • Rinkis taip, kaip tau sako intuicija (didžiausias pakylėjimas)

Jeigu iš esmės pažvelgus – žemų vibracijų asmenys, esybės, tiesiog nepajėgios suprasti aukštesnės vibracijos negu jie patys yra. Todėl net ir norėdami iš tikrųjų nesuprastų besąlyginės meilės, atjautos esmės.